CoCo-Chanel 2012 aug. 27. - 17:53:48 Előzmény Trixi0322
(326/466)
Én még mindig nem tudom, hogy hívják Daphne és Nikolas fiát...

Te igen? Ha igen, megmondod?

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 aug. 27. - 17:51:50 Előzmény Szindy
(325/466)
Ami Daphnet illeti: egyet érteke veled. Megértem az Eliás iránt táplált érzéseit, de amit Nikolasszal mûvel az már sok. Eva elfogja felejteni Manost, már amennyire el lehet felejteni az elsõ szerelmet, mert mindannyian tudjuk, hogy az elsõ szerelmet nehéz elfelejteni. Nem számít milyen volt, örömteli, fájdalmas stb. a szíved egy része mindig az övé marad, akár együtt maradtok, akár nem. Idõvel sikerül túltennünk magunkat rajta, de emléke mindig velünk marad és szívünk egy apró kis része mindig az övé marad. Eva is ezen megy keresztül. Igyekszik függetleníteni magát, talpra állni és ezáltal ne függjön senkitõl. Fõleg ne Manostól, aki mindig kihasználta a helyzetet, de ez egy nehéz és folyamat lesz számára, mert az elmúlt 15-16 évben az élete a férfiról szól. Idõvel sikerül, s ha elfelejteni nem, de tovább tud lépni és új életet tud kezdeni, ami elsõsorban magának köszönhet és késõbb pedig Lefterisnek. Neki köszönhetõ, hogy újra hinni kezd a szerelemben....

xxx Spoiler xxx
Rablásról én se tudok többet, csak annyit, hogy a második évad elején várható... valamikor a 220 valahányadik résznél. Egy pasi elrabolja õket, napokig éhezteti, szomjaztatja õket, egy zárt, levegõtlen kis szobában, s csak egy pisztolyt ad nekik. Gondolom ez is valami bosszú és egy fajta teszt is... ki bírja tovább, ki dõl ki hamarabb stb. Úgy tûnik, Eva lesz az elsõ aki kidõl és elveszti eszméletét. A három lány - Nora, Daphne és Melitta - pedig a pisztolyt tartják a kezükben, hogy végezzenek Evaval és megszabadítsák szenvedéseitõl... így lesz vége az egyik résznek... ennyit tudok
xxx Spoiler vége xxx

Ciaó!
azsuzska 2012 aug. 27. - 15:00:52
(324/466)
a holdpont.hu -n fenn van az elõzetes, ott olvashatsz róla.
Szindy 2012 aug. 27. - 14:25:19
(323/466)
Na megtortent ami varhato volt. Naegyon kivancsi vagyok Marilia reakciojara, es hogy mikor nyugszik bele es fogadja ezt el. Vagy el jone az a pillanat. :-?? Kiriakossszal mi tortenik majd?
Es mi lesz Melitta es Odusszeasz kozott? remelem semmi, szerintem nem illenek ossze.
Daphne vegre kezd magahoz ternii, remelem komolyan is gondolja, Nicholas mar eppen eleget turt, habar kellett a buntetes neki is, amiert tett, de azert Daphne megis tulzasba vitte, mar Eva volt a rogeszmeje.
Es Stelios :-?? haat kivancsian varom.
10/10
Pistike66 2012 aug. 27. - 11:37:32 10/10
(322/466)
Biztos én vagyok az egyetlen, aki abszolút meg tudja érteni Daphnét. Totál össze van zavarodva, feldúlt, zaklatott, szinte azt sem tudja mit csinál. És azt hiszem a vele történt dolgok ezt kellõen indokolják. Szóval nekem nagyon rokonszenves a csajszi, és a barátaival meg Nikolassal a dolgok úgyis gyorsan rendbe fognak jönni. :-) Aki nem egy kõszikla, és nyilván nem mindannyian vagyunk azok (én sem), az nagyjából ugyanígy összeroppant volna ilyen súlyos dolgok terhe alatt.

Én bizony sajnálom Eliast is, elég világosan kiderült, hogy nem akarta bántani a feleségét, egy szerencsétlen baleset volt. Viszont nagyon nagy hibát követett el azzal, hogy pont ezt találta ki hazugságnak, amivel gyakorlatilag besározta a már halott anyát a lánya elõtt. Gondolni kellett volna arra, milyen lesz az ha mégis kiderül, és Daphné rájön, hogy az apja miatt igaztalanul utálta a már régesrég halott anyját... azt hiszem én is igen nehezen és legfeljebb nagyon sokára tudnám ezen túltenni magam.
Trixi0322 2012 aug. 24. - 17:08:51
(321/466)
Stefanos Eva võlegénye volt Párizsban, majdnem hozzá is ment, ha meg nem jelenik Manos. Késõbb mikor Eva és Manos összeházasodnának, Eva elõzõ éjjel látja Manost, hogy lefekszik Melitával, ezért végül nem megy hozzá és otthagyja Manost és elmegy Stefanossal. Egy ideig Stefanossal lesz (házasok lesznek) és lesz egy kisbabájuk Angelo. De utána Stefanos összejön valahogy Melitával, akkor elhagyja õt és akkor már Melita és Stefanos lesznek együtt. Eva pedig újra közel kerül Manoshoz, de ennyi az egész. Késõbb igen Eva el fogja tudni felejteni Manost és pontot tud tenni a kapcsolatuk végére. Daphne és Nikolas babája az egyik legédesebb kicsi lesz, nagyon szép kisfiú fogja majd játszani. Nem lesz semmi baja a kicsinek.
Szindy 2012 aug. 24. - 12:54:48
(320/466)
Daphne tenyleg onzo modon viselkedik. Nem all jogaban elszakitanii a gyereket Nikolastol. Ahogy LOukas mondta , o csak a sajat problemajaval foglalkoziik, nem veszii eszre a korulottte tortenteket. Nekem NOra es LOukas a favorit parosom:D. Ahogyan lattam a 271dik resz utan jonnek ossze, es meg gyerekuk is lesz. Odusszeasz es Melitta szerintem nem illenek ossze... OLvasgattam a hozzaszolasokat, es valakii elmondana ki az a Stefanos? hogy lesz majd kozee egyarant Melittahoz es Evahoz is?.. es mi az a rablas a 4 lanyrol? Eva valoban el tudja felejteeni Manost , es Stefanostol lesz gyereke? es Daphne meg Nikolas gyerekevel mi lesz? a kesobbi evad reszleteiben nem lattam. Nagyon meg vagyok lepodvee, en nem gondoltam hogy ilyen sok reszbol all. remelem az rtlklub mind vetitenii fogja. nagyon erdekel.
Trixi0322 2012 aug. 23. - 17:12:26 Előzmény CoCo-Chanel
(319/466)
Remélem Daphne végre magához tér lassan, sajnálom õt, de idegesít is. Szegény Nikolas pedig, hogy töri magát, hogy segítsen neki, és a többiek is. Amaliától egyszerûen már a hideg is kiráz, most per pillanat annyira utálom õt. Despina pedig meg lehet, hogy egy állszent nõ? nos ezt nem tudom, de szerintem igen. Lukast szinte még sosem láthattuk így kiborulni, szegény érte is aggódom, de õ erõs akár egy szikla és Nora is mellette van, rendbe fog jönni. Eva és Marilia kapcsolata nagyon tetszik, persze ez hétfõig az igazság pillanatáig fog tartani. Én úgy hallottam, hogy Manost fogja majd apának hívni, de többnyire csak a nevén szólitja, azt viszont soha nem hallottam, hogy Evát valaha is anyának szólítaná, egyszer-kéttszer szerintem lesz ilyen, mikor majd nagyon közel kerülnek egymáshoz, de inkább mindig Evának hívja és Angelát nevezi anyának. MI a véleményetek Melita és Odiszeasz kapcsolatáról?
Szindy 2012 aug. 23. - 14:24:19
(318/466)
Most bukkantam ra erre az oldalra. Es igen megdobbentem. en nem tudtam h tobb evad is van. azt gondoltam mar nemsoka vege is van hogy kiderulnek a titkok es ugy minden elsimul, d akkor nem. valaki tud vmiit h mi tortent azon a bizonyos ejszakan Fotissal pontosan? a mai resz utan az anyja mar megjobban gyanuus.
CoCo-Chanel 2012 aug. 22. - 20:20:27
(317/466)
Hát... nem tudom mit gondoljak az elmúlt hetekben történt események miatt... természetesen voltak unalmas részek, ill. izgalmas is volt, de ugyanakkor bosszantó is ez a várakozás. Most pedig nagyon úgy néz ki - fõleg így az évad vége felé -, hogy minden egyszerre jön össze. Hirtelen és gyorsan összeomlik, mint egy kártyavár...

Nézem a részeket, felfogom a történteket, megvan a véleményem, ezer gondolat cikázik a fejemben, s mégis olyan üres az agyam... talán a forróság teszi, talán nem... most mégis megpróbálom leírni, összefoglalni gondolataimat, érzéseimet...

- Elias: egyáltalán nem sajnálom õt... sõt... véleményem szerint megérdemli azt ami most történik vele, ahogy lánya, Daphne viselkedik vele, mert baleset vagy nem, akkor is elvett egy életet és pont azért, mert egykor õ is olyan erõszakos volt, mint most Manos... nem hiába mondják, hogy az alma nem esik messze a fájától, vagy a vér nem válik vízzé... én úgy érzem, itt volt az ideje, hogy megfizessen a hibáiért. Feltünt már nektek, hogy a két színész mennyire hasonlít egymásra? Ha az Eliast alakító színész egy kicsit magasabb lenne és soványabb, akkor pont olyan lenne, mint a Manost alakító színész...

- Daphne: megértem érzéseit, de azt nem, ahogy a barátaival viselkedik, mert fordított helyzetben õ is elhallgatta volna az igazságot. Ilyenkor derül ki, hogy néha jobb nem tudni az igazságot, mert az igazság jobban fáj, mint a hazugság... hogy én szeretném-e tudni, ha hasonló történt volna a családomban? Nem tudom... csak azt tudom, s azt hiszem, mindenki nevében beszélhetek: amikor tudjuk, hogy valaki titkol valamit, addig nem nyugszunk, míg fény nem derül az igazságra... s mikor elérjük a célt, azt kívánjuk, bár sose tudtuk volna meg... azt hiszem, Daphne is ilyen helyzetben lehet,

- Marillia: hamarosan õ is meg tudja az igazat - ###Spoiler### két-három rész###Spoiler vége### - kíváncsi vagyok, hogy fog reagálni? Meddig tart haragja? Mikor fog megbocsátani? Mit tesz? De ami a leginkább foglalkoztat, hogy eljön-e az idõ, mikor anyának és apának hívja szüleit, vagy azután nevükön fogja õket szólítani õket. Mikor már lenyugodtak a kedélyek, megbocsátott stb. Tudja valaki? Alig várom ezeket a részeket,

- Eva-Manos: õszintén nem tudom mit gondoljak... egyrészt csalódott vagyok, mert Eva igent mondott Manos leánykérésére, másrészt meg is értem, mert a nõ úgy érzi, tartozik ennyivel a férfinak... szeretik egymást, de nem ezért házasodnak össze, hanem Marilia miatt... Viszont az is tény, hogy Manos Melittát is szereti és ezt Eva tudja, ezért akarja elfelejteni... Egy biztos, a végén Manos fog pofára esni... végül õ kerül a két szék közé... mert olyat tesz, ami miatt elveszti élete szerelmét, Evat... ekkor fordul a kocka, végre észhez tér és megváltozik, mert rádöbben, nem folytathatja tovább ezt a "játékot", mely évek óta tart, játszadozhat két nõ szívével, de ekkor már késõ lesz... Manos mindkét nõt szereti, nem bírja elviselni, hogy más férfival lássa õket, de Eva élete szerelme,

- Lukas-Nora: kíváncsi vagyok, mikor ébrednek rá, hogy szeretik egymást... már csak azért is, mert már most úgy viselkednek, mintha évek óta házasok lennének. Imádom a csipkelõdéseiket, szarkazmusaikat... alig várom az újabb Nora-Stelios konfrontációt,

- Melita: korábban is írtam, nem kedvelem õt, de véleményem szerint jobb pasit is érdemel, mint ez az Odüsszeasz... ez a pasi olyan unalmas, hogy eltudnék aludni tõle...

- Amalia: na ettõl a nõtõl még a hideg is kiráz... komolyan legszívesebb fõbe lõném magam, csakhogy ne lássam és halljam õt... elhiszem, hogy mindazt amit tesz, a családjáért teszi, de ami sok az sok... remélem idõben észhez tér, mielõtt még többet árthatna... majd meglátjuk... van egy olyan érzésem, hogy Fótis anyja sokkal többet tud, mint gondolnánk... sõt... nem lennék meglepõdve, ha kiderülne, hogy õ is benne van abban a tervben, amit Krisztos tervezett a Holdkõ társaság ellen... nagyon böki a csõrömet ez a rejtély... Fótis anyja meg van gyõzödve a fia ártatlanságáról, míg a többiek nem egyszer tettek célzásokat arra, hogy közel sem volt olyan jó, mint ahogy azt anyja hiszi... Valaki tudja, hogy mi történt?

- Petrosz: egy igazi hárpiát vett feleségül, de nem sajnálom érte, mert õ is megéri a pénzét,

- és Angela: õ valóban egy szent, õ valóban jó anya, aki csak jót akar gyermekeinek, de azzal neki is tisztában kell lennie, hogy elõbb-utóbb mindig fény derül az igazságra, s jobb ha tõlük tudják meg, mint másoktól.


Nos egyelõre ennyi...

Tud valaki valamit? Mire lehet számítani? A Fótis üggyel és a második évaddal kapcsolatban?

Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 aug. 22. - 18:52:24 Előzmény zandra
(316/466)
###Spoiler###

Manos csak az elsõ két évadban fog szerepelni... egész pontosan a 399-400.részig, a sorozat pedig négy évadból áll, vagyis 625 részes. Úgy olvastam, Manos egy állás miatt Amerikába költözik, pont akkor, amikor Eva és Manos újra összejönnek, mikor senki és semmi nem állhat az útjukba, s végre boldogok lehetnek.

Ezután bukkan fel Lefteris...

Ennyit tudok...

###Spoiler vége###


Ciaó!
CoCo-Chanel 2012 aug. 22. - 18:45:43 Előzmény Evon
(315/466)
Szívesen... máskor is...

Ciaó!
zandra 2012 aug. 18. - 14:35:07
(314/466)
****** "SPOILER" *****

Valaki nem tudná megmondani, hogy Manosszal mi lesz? Mert néztem youtube-on, és csak a 300-valahanyadik részig látom, a késõbbiekben már a színész neve sincs a stáblistán.
Evon 2012 aug. 08. - 13:21:31 Előzmény CoCo-Chanel
(313/466)
Köszönöm az infót! :) Remélem ezeket a részeket is leadják, ha jól tudom hat évad a teljes sorozat!
10/10
Pistike66 2012 aug. 08. - 09:58:13 10/10
(312/466)
Tegnap óta az RTL Most állandóan pufferel... :-(( Fél percenként megáll. Nem értem mi történik itt. :-(
10/10
Gica64 2012 aug. 06. - 18:25:37 10/10
(311/466)
Igen én is láttam,de azért köszönöm a infót!engem nagyon felháborít amit újabban a RTL KLUB mûvel,illetve hogy 2009 március 2 már nem most volt! A Mónika shówt meg már rég elfelejtették az emberek .Komolyan borzalom ami ebben a Országban folyik.
Üdv
Gica
10/10
Pistike66 2012 aug. 06. - 17:13:11 10/10
(310/466)
Nyilván így csak annyi fog történni, hogy egy nappal csúsznak a részek, ha jól láttam az RTL Moston holnapra már a mára esedékes rész van írva. De bosszantó, hogy ilyen hülyék, nem igaz, hogy nem tudják mi az amiért büntetés jár.
10/10
Gica64 2012 aug. 06. - 14:00:35 10/10
(309/466)
Hát én meg bízom benne hogy a RTL most azért leadja hiszen nem a RTL most végzett szabálysértést.Különben nevetségesnek tartom amit a RTL KLUB mûvel. 2009 március 02 szabály sértéssel jönnek itt,mikor a FÓKUSZ mûsorban ami este 19.00 órakor van néha olyan mûsort adnak le ami tényleg sértheti a szabályt.Komolyan nevetséges amit itt mûvelnek ezen a csatornán.
10/10
Pistike66 2012 aug. 06. - 13:38:55 10/10
(308/466)
Éjfélig mûsorszünet van az RTL Klubon, mert megint megsértettek valami szabályt... Nem hiszem el, hogy nem ismerik a betartandó rendelkezéseket. :-( Így aztán a mai résznek annyi, gondolom az RTL Mostra sem ma fog felkerülni.
10/10
Gica64 2012 aug. 06. - 06:56:23 10/10
(307/466)
Sziasztok!
Ezt találtam !
http://www.youtube.com/watch?v=ANJwovcLKFM&feature=related
Aranyosak szerintem !