6/10
The Cortez 2022 jún. 04. - 20:55:14 6/10
(11/11)
Ez egy B-kategóriás felemelkedés-bukás történet, amiben egy feltörekvő színész egy klub kidobóemberei közé keveredik, rövid időn belül kitanulja a szakmát, túlnő mentorán, majd az önmagától való elszálltságának, a mérhetetlen nagy pofájának és a drognak köszönhetően, szégyenszemre hatalmasat zuhan a picsába. Tehát ez a mozi is az A sebhelyesarcút veszi alapul.
A sztori jó, valamint ügyesen van felépítve. A film valami megmagyarázhatatlan oknál fogva rocksztárokként, alfahímekként, az éjszakai élet császáraiként állítja be a diszkós biztonsági őröket, kik rohadt menők a városban, s akikre 1000-el tapadnak a kurvák.
A színészi játék az elején nagyon szar, de később egészen korrekt szintre fejlődik. A lezárásban erőltetten a szánkba rágják az alkotás legfőbb tanulságát.
10/10
-Darky- 2010 nov. 20. - 15:24:32 10/10
(10/11)
Sok negativumot olvastam ,hát nem tudom akkor én vagyok selejt, de nekem 10 pontos film,egyik kedvencem ,már vagy 10szer megnéztem:)
9/10
alizuska 2010 jún. 07. - 22:01:10 9/10 Előzmény charlena08
(9/11)
köszi. még azóta sem néztem utána, hogy valóban õ volt-e, de akkor most már nem is kell. a labambát yó rég láttam, meg is szerzem, kiváncsi vagyok, még mindig tetszik-e. most a csillagkapuban is játszik :)
6/10
Zajac 2008 ápr. 03. - 08:23:59 6/10
(8/11)
Nemigazán tudtam eldönteni,hogy vígjátékot vagy drámát látok,de mivel jobb dolgom nemvolt éjjel,..hmm
Egyszer meglehet tekinteni!
kowalsky 2008 ápr. 02. - 03:38:35
(7/11)
blööö... taknyosnyálas színészpalánta hogyan puskázza el élete NAGY lehetõségét a szûkagyú verõlegények között - stílustalan, kiszámítható - de aki nem fogná fel, annak a végén még hollywoody szájbarágással el is mondják az olcsó tanulságot - na, ott behánytam.
georgia57 2008 ápr. 01. - 22:36:08 Előzmény SandroVM
(6/11)
igazad van ,talán mást vártam a filmtõl a leirás alapján azért okozott csalódást,nem rossz film ha másként nézem
charlena08 2008 márc. 01. - 13:33:31 Előzmény alizuska
(5/11)
Szia,
pár válasz a kérdésedre:
A fõnököt Lou Diamond Phillips játszotta, és jól rémlik neked, õ szerepelt a LA BAMBA c. zenés filmben is, többek közt.

Ezt a filmjét sajnos én még nem láttam, de tervezem, h. beszerzem.
A DVD-t + tudod rendelni a divido.hu-oldalon, vagy a bookline.hu-n ;)
7/10
SandroVM 2008 febr. 13. - 16:37:56 7/10 Előzmény alizuska
(4/11)
Ma már a harmadik spoilert olvasom. Könyörgöm nem tudjátok kibírni, hogy ne áruljátok el a végét? Még jó, hogy sosem olvasom ezt a fórumot filmek elõtt.
Egyébként jó film, csak az a baj, hogy rendesen elcs*szték. Nekem frankón bejött volna, ha stílusilag normálisan passzol a vége a korábbiakhoz. Ez drámának dráma, de nem romantikus. Egyébként imádom az olyan filmeket, melyek egy "szakma" rejtelmeibe vezetnek:

Pókerarcok - profi kártyás
Piros lámpás paradicsom - strici
A hazugsággyáros - újságíró
Az éjszaka lovagjai - kidobófiú
stb.

Ezek még azoknak is érdekesek, akiket nem érdekelnek ezek a világok. Csak éppen a stilizálatlan vége már fáj. Így is adtam neki egy 7-est.
9/10
alizuska 2008 jan. 28. - 23:01:09 9/10
(3/11)
hali. most láttam elõször, nekem nagyon tetszett.

***SPOILER***

egy ideig azt hittem ezt csak elképzeli, vagyis biztam benne, mert amikor mondta neki hogy mostantól lehet kapus, rögtön váltottak a copfos képre és átment a gyerek nem normálisba. mikor lelõtték, rájöttem hogy nem csak elképzelte. megkéne szerezni, de nem találom sajnos. remélem adják még, és felveszem.
aki a fõnõköt játszotta, nem az játszott a nem jut eszembe a cime, nem lambada hanem valami hasonló. vagy csak keverem? mert elég sok filmben láttam õt is, mint a kapus gyereket is.
georgia57 2008 jan. 28. - 01:11:52 Előzmény georgia57
(2/11)
nem tudom miért tették éjjelre ez egy romantikus dráma a holliwoody fiatalok filmszinészi utkeresésérõl csalódást okozott
georgia57 2008 jan. 27. - 03:19:04
(1/11)
kedvelem a fõszereplõt sok jó filmje is van ha nem látta senki majd visszairok hogy milyen:)