10/10
pmv34 2008 ápr. 06. - 23:31:31 10/10
(23/83)
Jó film... érdemes megnézni. És a színészek is jól játszanak Phoenix, Mendes, Duvall nagyon jó...
Ancsibaba 2008 ápr. 06. - 18:28:34
(22/83)
Én tegnap láttam a filmet, valami romantikus mozira indultam el, aztán ezen a filmen kötöttem ki...azt hiszem jobban jártam, mint bármelyik nyáltermelõ filmmel...nem vagyok nagy mozibajáró, talán ezért is ért el nálam pozitív hatást. összességében szerintem jó film, a színészeket külön-külön nem tudom minõsíteni, mivel egyiknek sem emlékszem kiemelkedõbb teljesítményre a szememben. jó volt nah'.
CDK 2008 ápr. 05. - 11:55:07 Előzmény Bigpapa
(21/83)
Ja igen, elsõ 3 perc, tényleg az volt a film csúcspontja;)
CDK 2008 ápr. 05. - 11:19:15
(20/83)
Már megint a magyar cím, vámpíros agybajnak gondolná az ember, holott csak egy fejlõdéses családregény, annak is közepes, nagyvásznon még elmegy, képernyõn már nem biztos.
5/10
snoopac 2008 ápr. 04. - 11:23:21 5/10
(19/83)
Bocs Gaben0909, de nem teljesen ertek Veled egyet. Az ok, hogy azok olvassak fokent ezt az oldalt, akik szeretik a filmeket es szeretnek moziba jarni, de az nem igaz, hogy csak negativ velemenyeket lehet itt talalni. Mindenkinek mas az izlese, van akinek ez tetszik, van akinek az.
Talan eszre sem vetted, de Te is negativ velemenyt alkottal, hiszen Te is fikaztal valamit - jelenesetben nem a filmet, hanem a Portot.
gaben0909 2008 ápr. 04. - 08:31:57
(18/83)
Szerintem ezt az oldalt azok olvassák akik szeretik a filmeket, szeretnek moziba járni.
Ha ez így van, akkor miért fikáznak minden filmet? Ez kb olyan, mint ha valaki azt mondja, hogy imád focimeccset nézni, de minden meccs után csak arról tud beszélni, hogy ez milyen sz.r meccs volt, ez a játékos milyen rosszul játszott, az ilyen emberek nem szeretik a focit /jelen esetben a filmeket/ csak szeretnek minden fikázni.
hugci 2008 ápr. 02. - 11:39:22 Előzmény Bleki
(17/83)
Bleki,
ez az oldal nem arról szól, hogy lelövöd a poént! Nyilván az olvassa fõként a véleményeket, aki még nem látta a filmet...
6/10
efes 2008 ápr. 01. - 11:55:32 6/10
(16/83)
De ez lehet, hogy a másik hetet minõsíti (le)... :))
gaben0909 2008 ápr. 01. - 11:46:32
(15/83)
Ha az itt(port.hu-forum) olvasot kritikák/véleményekre adva járnék moziba, háát... nem sok filmre ülhetnék be. Nem értem a hozzászólókat, mert kb évente 2x fordul elõ hogy egy film a hozzászólók több mint felének tetszen.
Szerintem ezzel a filmel nincs semmi gond, iden kb 8-10 filmet néztem meg moziban, ez benne van az elsõ háromban.
5/10
Bleki 2008 márc. 31. - 22:03:02 5/10
(14/83)
Az alapsztori nem rossz szerintem, de a film nagyon vontatott és unalmas.

***SPOILER***

Amelett vicces, ahogy a drogos fivér a film végére milyen hamar jó útra tér és szupersztárrá válik.
5/10
snoopac 2008 márc. 31. - 20:59:50 5/10
(13/83)
Phoenix miatt neztem meg, egyik kedvenc szineszem. Nem csalodtam benne, de a filmen, a sztoriban picit igen. Valoban nem az a nagy durranas amit vart az ember. Na nem is rossz. Csak olyan kozepes.
bamboo 2008 márc. 29. - 17:58:00
(12/83)
Nekem nagyon tetszett a film. A kritikákkal nem értek egyet, azért szóltam hozzá, hogy akik még nem látták a filmet ne csak azt lássák h közepes, szar gyenge film volt. Én ajánlom mindenkinek!
Bigpapa 2008 márc. 29. - 00:53:39
(11/83)
Nem tudtam, mirõl szól a film, csak a színészeket láttam a plakáton. A Robert Duvall nekem garancia a jó filmre, az Eva Mendes pedig simán minden pasi álmai nõje, szóval.. :)))))
Engem baromira zavart, hogy egytõl egyig szar karakterek voltak. Idegesítõ volt mindegyik. A Phoenixrõl azt hittem, egy jelenetnél elalszik. A Walhberg szerepe szinte semmi. Erre bármilyen huszadrangú karakterszínész jó lett volna. Az oroszok is elég gagyik.
Ami tetszett, azaz elsõ 3 perc,amikor a Mendes vonaglik a kanapén. Az megérte a jegyet.:))))) Gondolom, szerintetek is. ;)
Olyan vontatott a film, hogy az nem igaz.Szeretem a hosszú filmeket, de ez nem jó értelemben hosszú. Ha lenne benne izgalom,akkor jó lenne a hosszúság. Ha lett volna benne akció, akkor jó, hogy hosszú. De így....már fészkelõdtem, hogy atya isten,még hány perc.
Annak azért örülök, hogy nem a hét elején néztem meg az Arénában, mert ott 3000Ft a jegy a VIP teremben. A haverom erõsködött, hogy nézzük meg, de a belsõ hangom óva intett. B*sszus, fel is vágtam volna az ereimet utána, ha erre kiadok háromezret:))))))))))))


**************SPOILER*******************************

Az a tanúvédelmis,autósüldözõs rész kiakasztott rendesen. Védett tanút 2 autóval visznek,Az egyikben van egy fegyveres sofõr, a másik autóban egy majdnem parkinson- kóros rozzant vénember, tök egyedül. És sajna nem ez volt az egyetlen baromság a filmben. A rendõrség töketlensége, ahogy fedezéket keresnek egy nádasban a gépfegyverek ellen. Ez kb. olyan, mint ha selyempapírral szeretnél megállítani egy ágyúgolyót:))))Az öngyújtó - gyufa rész is mekkora baromság.Mindenki egybõl tudta, mi lesz...
Nem csípem azokat a filmeket, amin gondolkodni sem kell, mert magától értetõdõ ,hogy mi lesz a következõ jelenetben. Nulla fordulat, nulla izgalom.

Egyszer nézhetõ film.Kivéve az elsõ 3 percet, mert azt szerintem a férfi társadalom 97%-a legalább 100x meg fogja nézni.
Ha lehetõségetek van dvd-n nézni, inkább azt ajánlom, mint a mozit. Nem látványos, így normál méretû képernyõn is tökéletesen élvezhetõ.


5/10
indeus 2008 márc. 27. - 19:14:05 Előzmény efes
(10/83)
ez a kritika így korrekt, teljesen egyetértek
6/10
efes 2008 márc. 21. - 12:33:52 6/10
(9/83)
Én is bírom Joaquin Phoenix színészetét, Robert Duvallét még jobban (Mark Wahlbergét kevésbé, de volt már õ is jó), ez a film, azonban csak egy hajszállal jobb a közepesnél. Ez az "egyik fiú jó, a másik meg rossz, de az almák nem esnek messze a fájuktól"-dramaturgia nem elõször tûnik fel filmvásznon, e filmben a karakteres színészválasztással, valamint az orosz maffiózók egzotikus(nak hitt) közegébe való helyezésével próbáltak az alkotók különlegeset alkotni. A színészválasztással nincs is gond, bár Phoenixben mintha nem lenne elég tûz, az orosz maffiózók azonban közhelyesek. Lehetnének akár olaszok is, tök mindegy. Novák Erik Zuhanórepülés címû filmjében ennél sokkal korrektebb és hitelesebb ruszki-ábrázolást láthat, ennek érvényességét rögtön ellenõrizheti is mondjuk bármelyik bevásárlóközpontban, vagy felkapott szórakozó- vagy üdülõhelyen. E filmben ezek elég vérszegény csávók, mondjuk, Jack Bauer egy telefonnal elintézné õket..:))
Így csak jó közepest érdemel. Nem kidobott pénz, de van jobb választás is.
midorikawa 2008 márc. 20. - 13:46:01
(8/83)
hûû tetszett.vártam már nagyon a filmet Joaquin miatt, szinte az összes filmje eddig elnyerte a tetszésem, hát ez alól ez a film se kívétel..izgalmas, és egész végig leköti az ember figyelmét..az ilyen filmekért érdemes moziba menni..bár különösképp meglepõ fordulatok nem voltak benne, és a színészek alakításai is szerintem középszintûek, mégis vmiért nagyon megfogó az egész...ajánlom mindenkinek,vagyis akik csak a limonádészerû, semmitmondó filmekért vannak oda, azok biztos kikapcsolják az elején...pedig érdemes megnézni
10/10
Balivet6 2008 márc. 18. - 00:48:20 10/10
(7/83)
jó film valóban ;)
10/10
matoko 2008 márc. 05. - 17:01:58 10/10
(6/83)
remek színészek, kitûnõ cselekményszövés, finom egymásratalálások... rég láttam ilyen fordulatos krimit/akciófilmet/...micsodát
_cola_ 2008 febr. 28. - 22:15:29
(5/83)
Kellemes film. Jó kikacsolódás. Ajánlom mindenkinek!
minimal03 2008 jan. 17. - 16:50:00
(4/83)
Hát megnéztem a filmet...nem tûnik rossznak, bár kicsit több angoltudással talán még jobb lett volna. De tetszett annyira, hogy megnézzem majd szinkronnal is.