ponca 2014 júl. 05. - 06:07:53
(67/187)
Lassan már délben fogják adni ezt a sorozatot!
Miért kell 14,20-ra áttenni?
Délutánonként az unásig, végtelenítve ismételt Rex meg a sokadik helyszínelõk ismétlése miért élvez elõnyt ezzel az elõször vetített sorozattal szemben?
janivok 2014 júl. 04. - 17:05:57
(66/187)
Kicsit úgy érzem, hogy kezdenek elõtérbe helyezõdni a mellékszereplõk, de lehet csak én látom rosszul...
A dokit sajnálom mert rendes csávó
De mint hetekkel ezelõtt írtam, ez a baleset elég sokukat megváltoztatta, és elég nehéz dilemma, ki kit szeressen, tovább bonyolítja a kislány helyzete, hogy akkor kinél maradna. Ha Rodrigó Anával összejönne és a balasetét nem néznénk normális lenne a kapcsolatuk, de így.........pfff
Ha Eva asszony kifigyeli Rodrigóékat és leadja a "drótot" Manunak akkor õ csomagolni fog...:( Hülye helyzet
malvinkicska 2014 júl. 03. - 20:24:12
(65/187)
Meglepõdtem én is a kettõjük csókján, biztosan éreznek egymás iránt valamit. Eva továbbra is gonosz úgy csinál mint akinek lóg egy deszkája, a nagymama aranyos.
janivok 2014 júl. 03. - 16:18:41
(64/187)
Végre már nem a foci vb van!!!
Ez kemény volt így a végére ma! Rodrigo és Ana, mi lesz ebbõl? :(
janivok 2014 júl. 03. - 00:26:39
(63/187)
Már ideje! :)
malvinkicska 2014 júl. 02. - 14:49:07
(62/187)
Holnap délután már lesz.
janivok 2014 jún. 21. - 08:16:00
(61/187)
nagyon helyes, hogy leadják! :)
malvinkicska 2014 jún. 20. - 18:32:16
(60/187)
Ianivok tudod én nyugodt vagyok, mint nyúl a hurokba ami a sorozat folytatását illeti olvastam a Vb után le adják a részeket.
janivok 2014 jún. 20. - 18:01:07
(59/187)
Na a tvr-hét tv újságban úgy látom Július 3-tól folytatódik Az élet megy tovább! :)))
janivok 2014 jún. 18. - 22:50:18
(58/187)
Én azt nem értem, hogy ezt a Szívtipró gimi címû filmsorozatot ennyi idõ elteltével minek betenni már???
20 ÉVES!!!
az élet megy tovább meg mostanában készült, miért nem szedték le a Szívtipró gimi-t és folytatnák ezt a mostanit?
7/10
Máriácska 2014 jún. 16. - 19:30:18 7/10 Előzmény malvinkicska
(57/187)
Az élet-sava borsa egy remek sorozat volt! Óriási tiszteletlenség a nézõkkel szemben, hogy csak úgy abbahagyták, mert Kispista Jancsi vagy kicsoda így akarta! A Doc Martin következõ évadját sem adják, pedig az is egy kiváló sorozat volt! Jelenleg szüneteltetik a Grand Hotel c. sorozatot is.
Én mindezeket e-mailben megírtam. Eddig még válaszolgattak valamit, de most utoljára már válaszra sem méltattak.
Talán ha több nézõ szóvá tenné, folytatnának végre az Élet sava-borsa c. sorozatot! Lehet, hogy túl naiv vagyok, hogy ezt gondolom......
malvinkicska 2014 jún. 14. - 12:02:54
(56/187)
Azért mennek a meccsek a köz szolgálatin, mert az mindenkinek van de sport csatorna nem biztos, hogy minden csomagban van, mert a szolgáltatók más, és más csatornákkal állnak szerzõdésbe.
napraforgó 2014 jún. 14. - 09:53:09 Előzmény pimpampuli
(55/187)
Ezzel én is egyet tudnék érteni. A sportmûsorok általában menjenek a sportcsatornákon. Engem spec nem érdekel a versenysport semmilyen fajtája, meg a rjzfilmek sem, úgy általában. Nálam csak 4-5 sportcsatorna fogható és kb. ugyanannyi rajzfilmcsatorna. Az, hogy én nem nézem ezeket, egy dolog. attól még mások nézhetik, szerethetik, engem nem zavar.

És azt is tudomásul tudom venni, hogy sok embernek, fõleg a vidéki falvakban nem telik széles csatornakiosztásra. lehet, hogy csak az alap, a közszolgálatiak, meg + 1-2 kereskedelmi csatorna fogható. Tehát fontos, hogy azok, akik szeretik a sportot, valahol, ahol ez általánosságban fogható, nézhessék. És a gyerekek, meg a fiatalok is szeretnének rajzzfilmeket, meséket nézni, még akkor is, ha sok ember ezeket nem kedveli.

Na most: van 4 db közszolgálati csatorna. Az egyiket már lekötötték a gyerekeknek, ifjúsági és gyerekmûsorokra. Oké. Egy másikon az aktuális sporteseményeket közvetítik. ez is oké.
De legalább a másik kettõn adjanak olyasmit, amit a többiek szeretnek! Ide nem kell bezsúfolni semmi mást. És tartani kell a mûsortervet, vagy ha mégsem megy, akkor ezt a teletexten, port.hu-n közölni, no meg be lehet úsztattni felíratokat, meg a szünetekben bejelenteni a mûsorváltozást, stb.

Én úgy tudom, hogy a különbözõ hírmûsorok vezetõinek a baromi magas fizetésükért a stúdióban kell várniuk az adásukra, nem lófrálhatnak el erre-arra. Akkor miért kivihetetlen, hogy egy mûsorblokk végén bejelentkeznének a képernyõre és közölnék, hogy XY halála miatt mûsorváltozásra számíthatunk, ez+az a mûsor elmarad, helyette Z idõponttól V idõpontig emlékmûsort sugárzunk. a kiírt mûsort meg ekkor, vagy akkor tekinthetik meg, blablabla...

Mi nézõk fizetünk a csatornakiosztásért, gondolom ebbõl az összegbõl jut a csatornáknak is.
Akkor miért nem várható el tõlük ennyi minimális figyelmesség?
malvinkicska 2014 jún. 14. - 08:40:53
(54/187)
Pimpampuli lehet én voltam félre érthetõ mikor abba hagyták amit megvettek részeket Az élet sava borsából azt leadták . Aztán nem folytatták talán 1-vagy két évadot nem vettek meg, és pont akkor hagyták abba mikor a férfit elütötte az autó, én így emlékszem vissza. A hegyi doktor ki volt írva meccs ment szóval palira veszik a nézõket szóval mindent szabad mostanság.
offtopic
pimpampuli 2014 jún. 13. - 18:04:27 Előzmény janivok
(53/187)
Milyen igazad van !!!! <3
8 db SPORT csatorna van és még is állandóan a legjobb sorozatokat teszik a meccsek miatt félre...
Tegyék akkor valamelyik SPORTCSATORNÁRA....
offtopic
pimpampuli 2014 jún. 13. - 17:59:45
(52/187)
Az élet sava borsa, azóta sem folytatódik, pedig nagyon ne befejezõ résznél hagyták abba irnix-mirnix..
Most ezt is a Foci VB után láthatjuk, vagy mi a bánat?
Egész jövõ héten nincs "Az élet megy tovább", pedig a mainak is a végén mutatták a folytatás bemutatóját...
Miért szúrnak ki velünk állandóan ???
offtopic
janivok 2014 jún. 13. - 16:35:31
(51/187)
Jaja van benne valami... lehet a netes letöltéshez is csak akkor férhetünk hozzá, ha már lement mind a 70 rész :(
Biztos a sugárzási jogokat csak az m1 kapta meg
malvinkicska 2014 jún. 12. - 21:31:22
(50/187)
Fórumtársak mikor az Élet sava borsa ment az is szünetelt fogják közölni, mikor folytatódik a sorozat, legalábbis én így tudom, nem szokta más adó adni.
papzo 2014 jún. 12. - 20:49:56
(49/187)
Hát még akkor mekkora lett volna a zavar, ha az acsarkodó kis fehér kutyust veszik meg, amelyiket ráadásul lakásban lehet csak tartani.
Minket is bosszant, hogy a focit nyomatja a TV ezerrel, meg Borbás rettenet Mária zabálós, nyögõs mûsorának ismétlését. Helyette inkább adhatnák ezt a sorozatot, ha már elkezdték.
malvinkicska 2014 jún. 12. - 16:23:04
(48/187)
Az én érdeklõdésemet is felkeltette a helyszín, utána néztem, ennyit találtam vidéki környezetben, játszódik Gramado Porto Alegra legtöbb jelenet Redo Globo filmgyárában játszódik, ennyi van róla. A mai rész kiverte nálam a biztosítékot Victoria, Eva pszichiátriai eset mind a kettõ, egy is elég lenne belõle kettõ az meg már egyenesen rengeteg. A kiskutyás dolog bezavart, remélem zöld ágra vergõdnek, megegyeznek.