malvinkicska 2014 júl. 10. - 18:43:22
(87/187)
Eva a két lányával élt egy Jonas nevû férfival annak is volt két gyereke, Rodi és Nanda, elváltak a férfi szerelmes lett egy fiatal hisztis csajba. Eva elsõ perctõl a filmben csak Anat szerette, mivel az teniszezõ nõ jó pénz forrás, volt számára míg nem történt a baleset. Victoria az edzõ lemondott az elsõ szülött lányáról az már kitudódott, sok minden történt és sokáig a VB miatt nem adták, szóval érdekes ebben a sorozatban a szülõk nem úgy szeretik a gyerekeket ahogy kellene, nem tudom mennyit segítettem.
janivok 2014 júl. 10. - 16:45:11
(86/187)
Háát hosszú idõ kell míg mindegyik megbékél Eva hülyeségei miatt, de a következõ részben csak kiderül mire ez az utálat Manu miatt, csak lehetett valami nagyon régen amiért ilyen nagy az utálat....
Nekem már olyan is eszembejutott, hogy a testvérek nem is testvérek hanem Manu másik apától van, vagy nem tudom...nem legelejétõl nézem a sorozatot sajna
malvinkicska 2014 júl. 10. - 16:16:04
(85/187)
Jól összeugratta a testvéreket az anyjuk ez egy szívtelen kígyó nõ, nagyon utálom.
malvinkicska 2014 júl. 10. - 08:59:48
(84/187)
Az elõzetest olvasva bonyolódnak a dolgok rendesen, Eva hozza azt a dilis formáját. Azt a jelenetet elég lesz Ananak meg magyarázni Manunak.
janivok 2014 júl. 09. - 17:00:04
(83/187)
Fúúúúú ez a mai vége durva volt, de ha Eva asszonyt nézzük ez már várható volt, nézte, várta, figyelte mikor és hol csaphat le, és bejött az alattomos perszónának! Ilyen anyósom lenne leszúrnám mint a vágóhídi disznót!
Húúú háát sajnálom Rodrigót és Anát, de Manu szegény ez durva volt, hogy elõtte 2× is megerõsítették neki meggyõzõen, hogy a régi kapcsolatból már nincs semmi..........szegények pfff.........
janivok 2014 júl. 08. - 23:21:18 Előzmény malvinkicska
(82/187)
Az idõ tényleg érdekes dolog de filmben jóval gyorsabban mennek a hónapok, évek, ha megnézed 2 jelenet között például a barátok köztben is amikor Miklós a barátnõjével beszél, hogy elmegy egy másik helyre ami kilóméterekre van, (vágás) másik rövidke jelenet másokkal, annak vége és lám Miklós már ott is van helyszinen, és nincs is leizzadva :D .......na jó ez már poén volt de azért lehet érezni, hogy filmet nézünk :)
malvinkicska 2014 júl. 08. - 18:37:01
(81/187)
Papzo a sorozatokban mindig idõ zavar van ott nem úgy születik a gyerek, meg egyebek aztán fordítási hiba is lehet. Az egyértelmû azért megy el, Ana hogy felejtsen, mert szereti Rodit.
papzo 2014 júl. 08. - 18:04:32
(80/187)
Nos valóban az évekkel baj van, vagy szimpla fordítási hiba vagy tényleg benézték.
Tény, hogy amikor Celina és Lorenzo még javában házasok voltak akkor elhangzott, hogy Celina 37 és nincs sok ideje a gyerek vállalásra.
A mai vagy tegnapi részben meg az volt, hogy 40 éves (Nanda és Celina szórakozó helyei beszédében hangzott el).
Valami ebben tényleg nem stimmel, hiszem Ana sok éven át "aludt" igaz nem szokott elhangzani, hogy hány évet, de a gyerek növekedése jelzi, hogy nem 3 év telt el.
janivok 2014 júl. 08. - 17:31:07
(79/187)
Eva már azt hiszi lánya visszatér a teniszhez, de ez már beteges amiben ábrándozik.
Gondoltam, hogy Ana hazudni fog, de nem akarta megbántani a testvérét, pedig az sem hülye, rá fog jönni, hogy az amerikai kezelés csak ürügy, hogy kiderüljön az igazság :(
Sajnálom õket, ha nem lenne a kislány minden egyszerûbb lenne....
malvinkicska 2014 júl. 08. - 16:33:16
(78/187)
A mai epizódban kirajzolódott Eva leendõ gonosz terve, a lányai is tudják itt is a gyerek az alibi, szóval mindig az sérül aki nem tehet semmirõl, igaz más lett Ana döntése mivel szereti A férfit inkább külföldön kezelteti magát, hogy felejtsen, Az orvos akinek tetszik meglepõdött a döntésén, várom a fejleményeket.
janivok 2014 júl. 08. - 15:26:52
(77/187)
Szerintem is jobb ha nem kavar Eva, és elfogadja mindkét lányát rendesen, egyformán
janivok 2014 júl. 08. - 15:23:14
(76/187)
Anáé a gyerek összekevertem de akkor is dilemma, ha azt nézzük perpillanat a gyerek szemszögébõl jó ha Manu neveli, mert a változtatás rossz lehet a gyereknek
napraforgó 2014 júl. 08. - 13:04:32
(75/187)
Sajnos Eva hiasztérikus viselkedése volt az, ami miatt nem emellett a sorozat emllett döntöttem, hanem az egyidõben futó Örökség mellett. Mondjuk, az sem tetszik, de legalább nem rikácsol benne hosszasan egy olyan nõ, mit itt Eva. Amúgy sem tudom tolerálni, ha egy anya különbséget tesz a gyerekei között, mint itt Eva. Két közel azonos korú kislánya van és az egyiket imádja, a másikat meg elhanyagolja, semmibe veszi már gyerekkorukban is. Az ilyen nõ nem anya. Na mindegy, úgyis csak szeletkéket látok belõle.
De ettõl függetlenül nekem az a véleményem, hogy a gyerek érdeke az elsõ. Ki a fenét érdekel, hogy melyik felnõtt mit akar?
malvinkicska 2014 júl. 08. - 12:36:55
(74/187)
Napraforgo jól látod a gyerek ami fontos, hiába Ana az anya de a gyerek Manut fogadja el, õ nevelte eddig.Eva a nagy kaki keverõ, õ akarja irányítani továbbra is a lánya életét, most meg leste õket és gondolja, éreznek még egymás iránt valamit Rodrigo és Ana, be akar tartani Manunak.
ponca 2014 júl. 08. - 09:53:58
(73/187)
Ebben a filmben az évekkel nagyon nem stimmel valami.
Anno Lorenzo neje azt mondta, hogy 37 éves és gyereket szeretne.
Ha Ana / Manu lánya most 10 éves, akkor a doktornó, aki még mindég gyerek után ácsingózik minimum 46-47 éves.
napraforgó 2014 júl. 08. - 08:20:28
(72/187)
Sajnos én nem láttam a sorozatot az elejétõl, és csak néha néztem bele itt-ott.
De az élet úgy hozta, hogy azt a pici lányt Manuela nevelte mintegy 10 évig. Õ LETT az anyja, ha nem is õ szülte.
És hiába tért magához Ana, a gyereknek ez mindegy, mert neki Manu az igazi anyja. A gyerek nem tárgy, hogy ide rakom, meg oda rakom, enyém, tiéd, övé.
Nem lehet csak úgy "visszaadni" a vér szerinti anyjának, mert az nem biztos, hogy jó lenne a gyereknek. Mert hiába Ana a kislány anyja, nem biztos, hogy sokra mennének egymással. Most. Mert ha kezdettõl mostanáig õ lett volna a gyerekkel, más lenne a helyzet. És az is lehet, hogy lassan összeszoknának, néhány hónap, vagy néhány év alatt. Vagy lehet, hogy nem. lehet, hogy örökre vádolná a szüleit, mert elszakították a számára legfontosabb személytõl.
Szerintem a mostani helyzet dominál, Manu és Rodrigo, Ana meg valahol a szélen. Szép, szép az elsõ szerelem, de itt már nem csak õk hárman vannak a pakliban.
A gyerek, meg az õ érdekei mindennél fontosabbnak kell lennie. Még 8-10 év, és a kislány felnõl. Ha Ana és Rodrigo még akkor is úgy érzi, hogy egymáshoz tartoznak, nosza, próbálják meg. De szerintem most nem kellene felkavarni mindenki - fõleg a gyerek - életét.
papzo 2014 júl. 08. - 07:24:46
(71/187)
Miért is Manué a gyerek? Ana és Rodrigo a vér szerinti szüleik, nem tehettek róla, hogy Manunak kellett a beteg Ana helyett az anyává elõlépni.
janivok 2014 júl. 07. - 19:03:35 Előzmény papzo
(70/187)
hihi pont fordítva, a doki és Ana jöjjön össze, :D Manueláé a gyerek nem Anáé, ez itt a bibi, ezért van ez a sorozat is és ezt boncolgatja és ezért vagyok én is kíváncsi, ha nincs a baleset akkor Rodrigó és Manuela közös gyerekükkel élhetnének csak ugye volt a baleset, ami kicsit át rendezte a helyzetet :(
Én nem csak Eva asszonyt állítanám már parkolópályára de ezt a Nanda pletyafészek istenf*szát is, sosem bírtam a hülye pofázást :(
De a holnapi részre kíváncsi leszek nem-e az Eva asszonynak járt el a szája, hogy Manu Anát kérdezi szerelmes-e még Rodrigóba
papzo 2014 júl. 05. - 19:38:19
(69/187)
Remélem a doki és Manuela összejönnek, megérdemelnék egymást és boldogságot, akár egy közös babát is.
Ana meg maradjon meg Rodrigonak és a közös gyereküknek.
malvinkicska 2014 júl. 05. - 10:53:12
(68/187)
Fórumtársak szinte minden csatorna ezt mûveli a nézõvel A gonosz álarca éjszaka adja, a Viasaton az Igazgyöngyöt elég követni a kezdési idõpontokat, akkor most ez is komolyan mondom minek a TV mindent ráfognak a reklám adóra. Ami a sorozatot illeti komoly dolog Ana és Rodrigo kapcsolata van egy közös gyerekük aki egy életre összeköti õket, ha nem is éreznének semmit egymás iránt de nem úgy látszik. A dolgot nehezíti a hárpia Eva, mindig loval valakit. A mellék szereplõk sorsa is alakulóba, a mindennapi élettel összeegyeztethetõ dolgok történek velük.