kovaka05 2014 aug. 14. - 12:31:07
(167/187)
Vajon Lucio igazi énje elõbújt valahonnan a mélybõl, amikor takarodjra szólította fel az imádott nõt vagy csak egyszeri és véletlen volt ez a kifakadás?
janivok 2014 aug. 13. - 18:27:53
(166/187)
A mai rész nagyon durva volt, Lucio nagyon megharagudott Anára :((
A kislányt mint ha most nem mutatták volna... de lehet csak nekem nem tûnt fel
Érdekel Tiágó hova kerül
De jó lenne már ha Ana és Manu kibékülnének!
papzo 2014 aug. 13. - 14:01:37 Előzmény Maricruz
(165/187)
Nos, mi is inkább ezt néznénk, akár este is, mint pl. az Édes élet c. rettenetet, amit az elején néztünk, de már hónapok óta nem.
Ez meg annyira rossz idõpontban megy, hogy az IP be van állítva, felveszi, mert javában melózunk még amikor élesben megy. Így aztán este a nézhetetlen fõmûsorok idején ezt nézzük.

Amúgy ez a rövidített variáció annyiból valóban lehet, hogy nem szerencsés, hogy a vége elõtt 5 résszel túl sok az elvarratlan szál, a meg nem oldott kérdés.... aztán lehet az utolsó részben összecsapják vagy meg sem válaszolnak dolgokat. Pl. érdekelne a fõszereplõk sorsa mellett, hogy miért utálja Eva ennyire Manut, mi lesz Lorenzo és a volt neje + a 2 fiú sorsa, Alicia férjhez megy-e, Hulia milyen irányban változik....stb.
Maricruz 2014 aug. 13. - 09:38:24
(164/187)
Mi a 70 részest kaptuk meg, ki tudja, hogy ez jó, vagy nem. Van még 1-2 sorozat amibõl szintén van hosszabb rövidebb verzió. Biztos van amelyiknél jó a rövidebb, mert nagyon elhúzták volna csak a semmit, de én mondjuk ezt szívesen néztem volna, kíváncsi lennék mit írtak még bele a hosszabba.
kovaka05 2014 aug. 13. - 07:12:11
(163/187)
Azért egy kicsit túljátszott az egész, a minden napokban ennyire élesen, így talán nem fordulnak elõ ilyen történések. De ez egy film, más a kultúra is, miért is ne túlozhatna.
kovaka05 2014 aug. 13. - 07:09:57
(162/187)
Lehet, mert a wikin az alábbi szerepel a sorozattal kapcsolatosan:

"Country of origin Brazil
Original language(s) Portuguese
No. of episodes 137
Running time 50 minutes"

Vagyis az 50 részes epizódokból van 137.
Itt az 50 percesbõl van 70 rész.
Na de végül is mindegy, csak gyanítom annyira össze vannak kuszálódva most a szálak, hogy utolsó 1-2 rész nagyon mozgalmas lesz, ha mindenkivel minden megoldódik. Vagy egy rakás kérdés megválaszolatlan marad.
Na de ez van, ezt kell elfogadni, ezt kell szeretni.
Maricruz 2014 aug. 12. - 21:08:37
(161/187)
Egy másik topicban írták, hogy: ,,Újabban néhány országban (Brazília, Argentína) kezd elterjedni, hogy van egy hosszabb és egy rövidebb verzió, s el lehet dönteni, melyiket veszi meg az ország."
Ez a magyarázat a rejtélyre :)
malvinkicska 2014 aug. 12. - 20:54:43
(160/187)
A mai részben Ana úgy viselkedett, mint akinek maradt valami baja a cóma után, ennyire bizonytalan legyen valaki az érzéseiben az szerintem labilis idegekkel van megáldva, lehet pont ez azt tükrözi, milyen nehezen lehet egy ilyen állapot után talpra állni, vagy nem tudom mi célja volt a forgatókönyv írónak. Rodrigo a legnagyobb vesztes, mert úgy néz ki játszanak az õ érzéseivel, úgy Manu, mint Ana, érdekesen alakulnak a dolgok. A mellék szállak is érdekesek, ott is a párok a gyerekek, egyszóval valóban a mindennapokban is megtörténhetnek ezek a dolgok, nem nagyon van elrugaszkodva a valóságtól ezek napjainkban, is megtörténhetnek én így látom.
janivok 2014 aug. 12. - 16:42:14
(159/187)
Én már nem tudom, hogy a mai rész után mindenki ki fog békülni egymással? :(((
Már épp a mai rész közben a rokonommal beszéltük, hogy a rendezõ már annyira megkavarta ezt a sorozatot, hogy valóban kétséges mi fog ebbõl kisülni, de abban változatlanul hiszek, hogy ha kibékülnek akkor valami olyasmi derülhet ki, amit senki nem tudott eddig, és valahol, valakinél a legféltettebb titok lehet....
poinsettia 2014 aug. 12. - 12:02:29
(158/187)
Igen, a nemzetközi verzió mindig rövidebb az eredetinél, na meg a részek idõtartama is kb. azonosra van szerkesztve, és ebbõl adódik a differencia, mert Brazíliában egy-egy sorozatrész lehet 25-30 vagy 35-45 perces, attól függõen, mi megy adásba elõtte vagy utána. Például, ha egy focimeccs élõ közvetítésénél van idõhosszabbítás, akkor az azt követõ sorozatból leadják 1x30 perces „szeletet”, ha nincs, akkor 2x25 vagy 1x45 percest, az utána következõ fixidõpontos mûsorszámhoz igazítva.
ponca 2014 aug. 12. - 07:40:01
(157/187)
Nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet nem egy az apja a két lánynak, esetleg Manu erõszakkal fogant vagy olyan szerelem gyümölcse, ami csak Eva részérõl volt szerelem....
ponca 2014 aug. 12. - 07:38:20
(156/187)
Bocs, nem bántani akartalak, csak nem értettem, hogy miért.
Most már tudom. Köszi.
janivok 2014 aug. 11. - 19:04:58
(155/187)
Jó volt a mai rész is! :)
Örültem, hogy Sofiának sikerült a meccse! :)))
Viszont ami fájt, hogy ahelyett, hogy Ana és Manu kibékültek volna, mégjobban összevesztek :(((
Én azt sejtem a háttérben, hogy Anát, Eva isteníti, abban valami olyan titok lappang amit a két testvér nem tud, és eddig sosem tudatták velük!
Biztos azért utálja Eva kezdetektõl Manut, ami majd lehet csak a sorozat végére derül ki, mert szerintem õk jó emberek és az volna jó, ha elfelejtenék a multat, kibékülnének, összefognának, és segítenék egymást, a gondokban, bajokban, mint 2 igazi testvér! :)
offtopic
malvinkicska 2014 aug. 11. - 14:33:32 Előzmény ponca
(154/187)
Nem mindenki látja mindig és így képben van nagyjából hol tart a történet , és nem az epizód leírása csupán izelitõ az adott részbõl a múlt hetit nem láttam én sem majd pótolom, miért zavar ez valakit. A másik fórumon teljesen leírja az egyik fórumozó az adott részt mivel sokan neten követjük és nagyon hálásak vagyunk érte. Legközelebb nem írok semmit.
ponca 2014 aug. 11. - 11:37:26 Előzmény poinsettia
(153/187)
Igen, valóban a mûsor újság alapján lassan vége lesz a 70. résszel.
A wiki-n 137-nek írják.
Lehet a szinkron + vágás alapján lett itt belõle 70.
poinsettia 2014 aug. 11. - 09:18:06 Előzmény ponca
(152/187)
Azok, akik már láttak ezt a sorozatot, azt mondják, hogy 70 részes volt. Nem valószínû, hogy kórusban hazudnak. :-)
ponca 2014 aug. 06. - 13:06:17
(151/187)
Drágám mi is ezt látjuk. Valami konkrét célja van, hogy a látottakat leírod?
kovaka05 2014 aug. 06. - 09:50:10
(150/187)
Bocs, de közben elment a net, nem tudtam, hogy már egyszer elment. Azért van két ilyen hsz.
kovaka05 2014 aug. 06. - 09:49:23
(149/187)
Bocsánat, de miért írod le rendszeresen az adott rész tartalmának összefoglalóját?
Nem gonoszkodni, hanem segíteni szeretnék. Az adott részek rövid tartalma fenn van itt és másik honlapon is rendszeresen.
Inkább a saját véleményedre lennék kíváncsi adott történésekkel kapcsolatosan és nem a tartalom leírására.
kovaka05 2014 aug. 06. - 09:46:33
(148/187)
Bocs, de mi is ezt láttuk. Miért is írod le a tartalmat rendszeresen?
A honlapon hetekre elõre leírják az adott nap tartalmi összefoglalóját.
Nem gonoszkodom, csak nem értem miért ezt írod le és segíteni szeretnék, hogy akár itt, akár a holdpont.hu-n napokkal elõre leírják az adott részek rövid összefoglalóját.

Inkább a saját véleményed érdekelne az adott dolgokkal kapcsolatban és nem a tartalom összefoglalása.