malvinkicska 2014 aug. 05. - 17:19:59
(147/187)
Kitudódott hogy a másik kislány dopping szert evet, a kis csaj megszerette Manu hapsiját szóval már ez is valami. Eva könyvet akar írni de A nem engedi a doki megmondja, hogy Eva nem normális.
kovaka05 2014 aug. 05. - 11:54:06 Előzmény barnamarta
(146/187)
Az a gyerek a tenyérbe mászó képével a család zsarnokja. Tényleg olyan, mint Eva. Gonosz, ellenszenves. Na és azt sem értem egy 50 kilós gyereket mi a túróért kell állandóan ölbe venni. Hány éves lehet? 9? 10? Jártok, szerelmes vagy, barátod-e....stb. kitárgyalják vele, ergo elég érettnek kell(ene) lenni az egyebekhez is. De sokszor annyi esze van, mint egy 3 évesnek. Manipulálásban viszont már felnõtt szinteket ért el.
Undok kis béka! A felnõttek meg lököttek, hogy a kis zsarnoknak minden kérése elõtt fejet hajtanak.
malvinkicska 2014 aug. 05. - 09:33:42 Előzmény barnamarta
(145/187)
Teljesen egyet értek ma még tudom nézni de elutazunk pár napra és az a gond ezt a sorozatot nem úgy rakjál fel mint a többit, de üsse kõ majd csak látom valamikor.
barnamarta 2014 aug. 04. - 19:52:12
(144/187)
Hulia olyan zsarnok és utálatos, mint Eva nagyi.
malvinkicska 2014 aug. 04. - 16:50:34
(143/187)
Anát sem értem egyszer szereti a dokit utána nem , most újra fura egy helyzet, Manu megismerkedett, egy fiatalemberrel , kíváncsi vagyok az az önzõ Julia nem szól e bele, elfogadja e.
ponca 2014 aug. 03. - 14:42:10 Előzmény barnamarta
(142/187)
137 epizódos a sorozat eredetileg.

"Country of origin Brazil
Original language(s) Portuguese
No. of episodes 137
Running time 50 minutes"

Esetleg a szinkron után kérdés, hogy mennyi anyagot hagynak egy-egy epizódban a magyar szerkesztõk.
De én úgy látom, hogy itthon is 50 perc körül van egy-egy rész, ergo nem vágták át, így itthon 137 résznek kell lennie.
Igaz valahol 70 részrõl is olvastam, de kérdés, hogy az mennyire hiteles forrásból származik. De, ha azt nézzük, hogy brazil szappanról beszélünk, akkor a 70 irreálisnak tûnik, mert 120-150 részt szoktak készíteni egy-egy sorozatból.
janivok 2014 aug. 01. - 17:27:08 Előzmény barnamarta
(141/187)
70 részes
janivok 2014 aug. 01. - 17:26:31
(140/187)
Ez a médiaklikk nem semmi!
Beadja kb 1 órára a mai részt és annyi, utánna nem elérhetõ...pfff
Ez mire jó?
Milyen tár ez???
malvinkicska 2014 aug. 01. - 08:32:52
(139/187)
A Média Klikk azt írja több díjat nyert 70 részes sorozat, a következõ sorozat is meg van ami fog menni, egy Telemundo által készített, Bella Calamidades címmel Dana Garcia és Segundo Cernadas, fõszereplésével. Elõreláthatólag az 140 részes lesz.
barnamarta 2014 aug. 01. - 08:04:07
(138/187)
Valaki tudja hány részes ez a sorozat?
Valahol 70 valahol 137.
Hol az igazság?
malvinkicska 2014 júl. 30. - 16:37:51
(137/187)
A tegnapi részt nem láttam, úgy látom Julia kierõszakolta Manu hazajött, nagyon zsarnok egy kis kora vén gyerek, milyen felnõtt válik belõle. A doki aranyos volt az edzésen, a két vipera összeveszett, egyforma zsarnokok, E és V egyaránt. Alicia meg akar ismerkedni a fél testvéreivel, hol az apja , hol más a gondja, ebben a sorozatban problémával küzdõ gyerekek hada megtalálható.
barnamarta 2014 júl. 29. - 07:09:13 Előzmény napraforgó
(136/187)
"Már kezdek azon gondolkodni, hogy én aztán is nem küzdenék egy ilyen dilis kislányért.... Nem hiszem, hogy valaha is normális embert lehetne belõle nevelni....."

Nos, nekem is egyre ellenszenvesebb a gyerek. Mindent megtesznek érte, kinyalják a hátsóját, róla szól minden...Õ meg egyre utálatosabb. Elég nagy már ahhoz, hogy normálisabb lehetne, ha meg lehet vele már beszélni, hogy járunk meg ki kibe szerelmes....stb. akkor más témában normálisabb is lehetne. De egyre inkább a nagyi, Eva kicsiben.
malvinkicska 2014 júl. 28. - 18:01:08
(135/187)
Janivok én Rodit sajnálom két szék közül a pad alá esett, olvastam az elõzetest, a kis Julia nagyon önzõ, mert csak Manut akarja.
janivok 2014 júl. 28. - 16:45:35
(134/187)
Valószinü az lesz, ha nem tudom megnézni a rendes idõben, megnézem az ismétlést, remélem nem késnek sokat! :) nem szoktam késõig maradni de szerintem megéri! :)

Ez a mai rész nagyon tetszett, végre Eva asszony is normálisabb volt Anával, de ami felettébb tetszett az a sportcsatorna interjúja
Anával és Sofiával, legalább sokan látták :DDD
Értékelte Lució doki is, látni, hogy mintha jobban szeretné Anát mint a mostani barátnõjét! :D hihi
Vittóriát látni is jó volt mikor leadta a tévé az interjút!!! :DDD Szerintem igazam lesz, Vittória tanítvány összejön 1 játszmára
Sofiával aki biztos megveri Vittória tanítványát és pofára esik! :D
Remélem végül Manu is megbékél...
Jó volt ez a rész nagyon, már néhány rész óta mintha "leült" volna a sorozat de most megint felpörögtek az események!
janivok 2014 júl. 28. - 15:11:35
(133/187)
ok
köszi!
malvinkicska 2014 júl. 28. - 12:46:53
(132/187)
Janivok okosabb nem lettünk más is olyan tájékozatlan evvel a sorozattal kapcsolatban, valami érdemlegeset tudok leírom azonnal.
janivok 2014 júl. 28. - 11:03:22
(131/187)
Köszi szépen!
malvinkicska 2014 júl. 28. - 09:45:14
(130/187)
Janivok végig pörgettem ahova felrakják de csak 39 részt találtam, megkérdem a rajongók fórumán nem tud e valaki valamit errõl a sorozatról.
janivok 2014 júl. 28. - 09:03:44
(129/187)
Én azt nem értem ezt a sorozatot miért nem lehet naprakészen letölteni a médiaklikk oldaláról???
A sorozatbarát oldalának sincs semmi értelme mert igen le vannak maradva

Ha valaki tudna olyan oldalt ahonnan le lehetne frissen szedni Az élet megy tovább címû sorozatot az írjon már privátban:
janivokok@gmail.com

Fontos lenne mert nemsoká el kell utazzam és nem biztos, hogy 1-2 részt meg tudok nézni! :(
Köszönöm elõre is!
napraforgó 2014 júl. 28. - 07:40:03
(128/187)
Igen, ebben a sorozatban nagyon nagy túlzások vannak. Én, mint kétgyerekes anya egyszerûen nem tudom elképzelni, hogy egyik gyerekemet jobban szeressem, mint a másikat. Holott a két fiam nagyon különbözik egymástól természetüket, tehetségüket illetõen.
Az, hogy egy szülõ támogatja a kiemelkedõen tehetséges gyerekét, nem jelethet olyan magartartást, mint amilyet Eva asszony tanúsít a nagyobbik lánya felé. Hát ez hihetetlen, ahogy azt a szerencsétlent gyötri, elnyomja, semmibe veszi, stb.

Ana és Rodrigo kamaszként szerettek egymásba. A gyerekük is akkor született meg, amikor még csak tizenévesek voltak. Nyilván nem volt jó megoldás, hogy Eva ismerje el sajátjaként a kislányt. És nem azért, mert nem az övé, hanem azért, mert Eva asszony nem normális, soha nem is volt az. Ana a nagymamájához akart menekülni a gyerkével, amikor a baleset érte. Nyilván ez a fiatal lány nem akart lemondani a gyerekérõl. Nagyon rendes volt Manuelától, hogy a helyébe lépett a húga balesetekor, a kislány felnevelését akkor is felvállalta volna, ha egyedül kell volna tennie!

Az, hogy, a gyerek apjával, Rodrigóval összejöttek, egy másik történet!!! hogy Manu és Rodrigo együtt marad, vagy nem, azt nem kellene keverni a gyerek problémájával! Ha Rodi és Manu normálisak, akkor végestelen-végig jelzik a kislánynak, hogy az anyukája beteg, alszik, kómában van, stb. Mindig a korának megfelelõ információval kellett volna ellátni Juliát. Mint ahogy arról is megfelelõen tájékoztatni, hogy az anyja magához tért, meg némi rehabilitáció után hazatér és visszaveszi az õ nevelését.

Itt az a baj, hogy eleve összekeverték a gyerekrõl való gondoskodást a szerelemmel.
Mert ha szerelem van, mindegy, hogy van-e gyerek, vagy nincs. Megoldjuk...
Ha meg a gyerek a lényeg, hát... má' ne hazudjunk szerelmet, meg boldog kapcsolatot, hogy a kicsi "boldog" családban nõhessen fel.
A hazudjunk boldog családot a gyereknek, nekem nem jó megoldás. ha meg ezek az emberkék tényleg boldog családban tudtak egyesülni, akkor valahogy helyet kellene találni a vérszerinti anyukának is, és nem azon agyalni, hogy ki-kivel éljen ezután...

És valahogy én úgy érzem, hogy ez az intervallum épp csak megzavarja a családi idillt, de valahogy a végére kialakul minden.

Amúgy meg sokat gondolkodok arról, hogyan lehetett egy rendes nõnek (Ina) egy elmebeteg lánya (Eva). aztán ennek a hülye tyúknak két normális lánya?
Úgy tûnik, hogy Julia viszont a nagyanyjára üt, mert szerintem õ sem komplett.

Már kezdek azon gondolkodni, hogy én aztán is nem küzdenék egy ilyen dilis kislányért.... Nem hiszem, hogy valaha is normális embert lehetne belõle nevelni.....