skovacs 2006 márc. 14. - 22:37:23 Előzmény x-tro
(8/48)
Ez szomorúsággal tölt el... :(((
De ha angolul meglenne, az sem lenne olyan nagy gond.
x-tro 2006 márc. 09. - 15:43:04
(7/48)
Legjobb tudimásom szerint, magyar nyelven semmilyen a West Winggel kapcsolatos, vagy arról szóló könyv nem jelent meg.

Amit Silvellie júzer látott Debrecenben, az valószínûleg az EREDETI Elnök emberei címû könyv volt, amelynek viszont SEMMI köze a nálunk Az elnök emberei címen futó sorozathoz. Az a könyv a Watergate-botrányról szól, amelybe anno egy bizonyos Nixon nevû amerikai elnök bukott bele; õ valóban élt, nem úgy, mint Bartlett. Hogy a zûrzavart fokozzam, ebbõl is készült film, két olyan jelentéktelen senki fõszereplésével, mint Robert Reford és Dustin Hoffmann. Ez volt az All the President's Men. Tehát Az Elnök emberei.....:))
skovacs 2006 márc. 08. - 22:37:18
(6/48)
Köszi. Legalább jó jel, h. látta vki. :))
Akkor kutakodom tovább...
Silvellie 2006 márc. 08. - 22:15:32
(5/48)
Debrecenben, az Ady Könyvestboltban láttam ezt a könyvet, a kirakatban kb. 3 hónappal ezelõtt.
Ne szomorkodj,elõbb utóbb meg fogod találni, !
Helló:)
skovacs 2006 márc. 08. - 21:42:56
(4/48)
Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehetne megszerezni könyv formájában ???
Már elég rég óta keresem... :(
GAttila 2006 febr. 23. - 13:53:53
(3/48)
Nekem is abszolút kedvencem, ezért felveszem videóra, mert különben nem lennék éppen friss csütörtök reggel. Így persze a "hátérsugárzás" szerint mért nézettségbõl hiányzok. Talán el lehetne érni, hogy akár máskor, de korábban adják, de a feltételezett nézettség a kereskedelmi adók "szent tehene", nem fogják egyhamar levágni. Szóval nekem a West Wing így marad csütörtökre.
csilla4564 2006 jan. 31. - 11:22:22
(2/48)
Nekem ez a kedvenc sorozatom, és nagyon sajnálom, hogy ilyen késõn adják. Állítólag azért, mert kialakult közönsége van, akik ilyen idõpontban is megnézik. Ez rám nézve-igaz.
A hozzászólásokból viszont úgy látom nem sokan foglalkoznak vele.
x-tro 2006 jan. 25. - 09:53:53
(1/48)
Na ez speciel meg az én kedvenc sorozatom, és baromira nem értem miért kell ilyen idióta idõpontba vetíteni.:))
mindig fel kell venni, aztán az ember elfelejti megnézni, mert a teendõk ugye bokrosak, aztán meg néz, mint a moziba, hogy hol is tartunk?

mérvadó (külföldi) vélemények szerint is, nagyjából hiteles a sorozat, a dolgok valóban így mehetnek a vájt házban. hogy ez most akkor jó-e nekünk, az egy másik dolog...

bár mi, a föld lakói, valószínûleg jobban járnánk egy ilyen bartlet típusú elnökkel...:))