10/10
mameha 2008 márc. 02. - 20:42:54 10/10
(20/180)
Hát ez nem volt valami nagy szám... legalábbis a nagyja. a végén viszont szakadtam a nevetéstõl, zseniális!!:B ahogy Maggie Smith alakítja a szerepét xD csak azért néztem meg már vagy 3x hogy a végén jót szórakozzak:) azt viszont nem nagyon lehet az elõzmények nélkül érteni, szóval tudom ajánlani!
Brambilla 2008 jan. 24. - 23:02:56 Előzmény Newcastle United
(19/180)
Szerintem nem volt a karwkter Mr. Bean-es, inkább úgy mondanám, hogy Atkinson mozdulatairól, mimikájáról egybõl Mr. Bean jut eszünkbe, pedig ez csak az õ "állandó" viselkedése.
A film jobb, mint amit vártam, bár csak úgy kezdtem el megnézni, hogy na úgy sincs más a tévébe....
És kivételesen a vége is tetszett.
ReBii 2007 okt. 29. - 20:48:37 Előzmény Newcastle United
(18/180)
Miért kiemeltel írsz? Kiemelten fontos mondanivalóról árulkodik ez a figyelemfelkeltés, avagy átléptél egy következõ fokozatra?

on. jó film, többször láttam, szeretem. csak a hódító pasit játszó színészt nem bírom. hú. áh nem igazán tudom beleélni magam, hogy ebbe a pasiba csak úgy beleszeressek. még, ha mr. bean is a férjem.:)
verdeleth 2007 szept. 16. - 23:56:44 Előzmény Newcastle United
(17/180)
szerintem a vége a legjobb Nagyon groteszk
Newcastle United 2007 szept. 05. - 16:46:09
(16/180)
Azért ez a karakter is egy kicsit hasonlitott Mr. Beanhez.:) A film tipikus brit vigjáték, szóval jó, de a végét szerintem egy kicsit elszúrták.
StJust 2007 szept. 05. - 13:27:34
(15/180)
Atkinson bizonyította,hogy nem csak Beant tud játszani. Jó kis vidéki angolhumor, szeressük a márkáját hehh!Majdnem beteljesítette várakozásaimat,mert kicsit én is többet vártam,de csak egy nagyon kicsit.
norton15 2007 szept. 05. - 06:51:31
(14/180)
Nem rossz, de többre számítottam.
9/10
Zotyipotyi 2007 aug. 03. - 16:25:13 9/10
(13/180)
Jó kis vígjáték, nagyon jól szórakoztam rajta még anno, amikor a moziban adták! Kellemes kikapcsolódás egy kis angol fekete humorral. És jó látni Patrick Swayze-t mint kiégett sármõrt!:D-gonosz kacaj De Rowan Atkinson se semmi a "töketlen tiszteletes szerepében!
verdeleth 2007 aug. 01. - 13:21:58
(12/180)
Nekem tetszett minden szinész játéka, mind jól teljesitett a karakterek is nagyon jellemzõek és kerekek voltak.A történet sem utolsó, és a morbid humor is illett ide. Igy is lehet jó vigjátékot késziteni.Sajnos szinkronosan néztem, de eredeti hangnak jobban örültem volna
Indigo 2007 jan. 26. - 15:58:13
(11/180)
Tényleg nem rossz vígjáték, de a vége elég furcsa, mondhatni elég morbid lett. Az utolsó negyed órát máshogy kellett volna megcsinálni.

Atkinson jól alakította a szürke és unalmas tiszteletest :) De nekem igazából Kristin Scott Thomas és Patrick Swayze jobban tetszettek.
marylou 2006 dec. 31. - 00:24:28
(10/180)
Jópofa! Értékelem a váratlan poénokat benne, ami tényleg morbiddá fajul a film alatt. Szokatlan, de dicséretes!
mollo888 2006 szept. 30. - 20:13:16
(9/180)
egész jó film. a poénok néhol már túlságosan is morbidok, de azért tényleg érdemes megnézni. az általam nem igazán kedvelt Kristin Scott Thomas (bocs, ha nem jól írom a nevet, de fáradt vagyok utánanázni) feltûnõen jó volt, míg Rowan Atkinson kissé szürke, de ettõl függetlenül megmaradt kedvenc brit színészeim egyikének. (engem egyáltalán nem emlékeztetett Mr. Bean karakterére)
amatõõr 2006 szept. 26. - 11:12:33 Előzmény Timke
(8/180)
Szerintem is jó filmecske, vicces!
Timke 2006 szept. 04. - 09:32:26
(7/180)
Tegnap este én is megnéztem ezt a filmet. Elsõ furcsa érzésem már a film vetítése elõtt megjelent: elszoktam Budapesttõl. Itt ugyanis olyan hangosan beszélgettek az emberek (kb még a film legelején is), mintha csak otthon a haverokkal ültek volna le dvd-t nézni. Én természetesen nem azért megyek moziba, hogy a többiek véleményét, beszélgetését hallgassam a film helyett.
Ettõl függetlenül viszont szerintem naon aranyosra sikeredett ez a vígjáték, jó poénokkal, igazán angolos.:) Maggie S. édes mosolya szívbemarkoló, ahogy könnyed felfogása is megragadó. Rowan Atkinson szerintem egy picit megõrzött Mr. Bean-es karakterébõl, de ez még simán elviselhetõ.
Mindent összevetve ez egy igazán jó film.
sugsac 2006 júl. 02. - 13:01:17
(6/180)
Könnyed humora van.Ha nincs semmi dolga az embernek,tökéletes választás:)
szisz 2006 júl. 02. - 12:31:27
(5/180)
Hát nem tudom. Nekem egy kicsit furcsa. Bármennyire is jól játszik Rowan Atkinson, az emberek számára õ mindig is Mr. Bean marad. Bennem ezért kelett olyan furcsa hatást a film.
piqla 2006 jún. 10. - 22:35:41
(4/180)
Remek film, az egyetlen negativ tenyezot a csamcsogo-pofazo-neveletlen-taplo gyoker emberek jelenthetik a nezoteren.

Amugy angol nyelvleckenek sem utolso, orom hallgatni a dialogokat; es szerintem mindegyik szinesz maximalisan kituno alakitast nyujtott.
Mathae 2006 jún. 10. - 22:18:32 Előzmény Redfield
(3/180)
Szerintem nagyon jó, finom kis fekete vígjáték volt :) - és végre Rowan Atkinsontól is láttunk valami mást.
Redfield 2006 jún. 02. - 00:12:48
(2/180)
Valóban. Könnyed szórakozást biztosít. Egy mindennaposnak is mondható, ámde nem kevés problémával küzdõ angol família szürke mindennapjait felváltja a boldogság idõszaka, de hát túl szép és jó is minden, hamarosan bebizonyosodik, amit már mindenki sejtett, csak épp a történet szereplõi nem: a kedves öreg házvezetõnõ egy kicsit dilis, és egy kicsit veszélyes másokra nézve, a szó legdúrvább értelmében. Nekem eléggé tetszett a film. Egészen furcsa hatást keltett bennem, hogy egy békés, könnyed vígjátékba, ami a sztori alapján akár családi filmnek is elmenne rengeteg az olyan poén, amin valóban lehet nevetni. Fekete-humor fõleg. A film bájos hangulata nem ereszt, ugyanakkor gyakran felráz egy-egy dúrva, néhol ízléstelen poénnal, és viccel. Ha valaki egy hidegvéres gyilkosságokkal megáldott, ám mégis szenteskedõ filmre kíváncsi, és még mulatni is akar, ez az õ filmje. Egyébként Rowan Atkinson is hozta a formáját, nagyon jól játszott. Bocs a sok szövegért, már fáradt vagyok, írkálok össze-vissza.
lalala 2006 máj. 30. - 18:32:09
(1/180)
Tök jó film, nézzétek meg!