4/10
napraforgó 2015 nov. 13. - 17:02:45 4/10
(443/543)
Szerencsére már csak pár rész és vége lesz. Aztán egy darabig megint nem fogok nézni semmilyen mexikói marhaságot.
malvinkicska 2015 nov. 13. - 16:57:11
(442/543)
Gondolatban kezet foghatunk nagyon haragszom magamra amiért nézem ezt a hiszti gépet, azt gondolja jó alakítású színésznõ, téved, mert csak ordít,minta szamár, meg azok a sallangok rajta, olyan, mint régen vidéken a csóka ijesztõ volt a tengeri táblákban. Amilyen nagy hírt csaptak, mi eza sorozat ez nekem semmi. A színészek kora öltözete, már úgy értem a kort, olyanok alakítják a fiatal szerelmest nevetséges, szóval több sebbõl vérzik ez a sztori.
iriszke1 2015 nov. 13. - 16:34:09
(441/543)
Sziasztok!

Nem belefog õrülni,ez a nõ már õrült. Te jó ég hogyan tudja elviselni a családja, milyen kár, hogy nem húzta meg a
ravaszt, csak zsarolni és hisztériázni tud. Nekem is agyrém amit mûvel a lányával.
S tudod miért Kikelet - azt mondják akit megerõszakoltak nem tudja szeretni azt a gyereket akit megszül mert a gyereken bosszulja meg a sérelmét. De ahhoz volt esze,hogy becsapja és elvetesse magát Paulinóval. Õ a tisztesség mintaképe ugye.
A másik amit ti is sokszor említettetek a ruhája ennek a hisztérikának. Sem nem mexicói népviselet,sem divatos cucc, valami óborzalom. A szerelem zálogba-n sem volt semmi ahogy böködte állandóan a fejét mindenkinek az ujjaival.
Most meg az állát csipkedi szegény lányának.


suxel....nem tudsz valami jó magyarázatot erre az öltözetre amit ráaggatnak erre a banyára (Rosario)

Láttátok milyen borzasztóan középszerû volt ma smink nélkül?

Hány részt is kell még kibírni ezzel a hisztigéppel,komolyan ha legközelebb meglátom valamiben ezt a nõt nem fogom
nézni.
kikelet54 2015 nov. 12. - 13:32:49
(440/543)
Az igaz, hogy sohasem volt százas, de pont Lucreciat akarja maga mellett, akit mindig is utált? Biztos volt benne, hogy erre a hírre vissza fog jönni.

Az elõzetesbõl egy fél igazság már kiderült Lucrecia származásáról, de az még mindig nem tiszta, hogy miért ragaszkodik ahhoz, hogy mellette legyen. Bonyolult egy nõ.
4/10
napraforgó 2015 nov. 12. - 06:00:21 4/10
(439/543)
Szerintem Rosario nem tetteti, hogy megzakkant, elvégre sohasem volt százas.

Sohasem tudta anyaként szeretni a lányát, az egész személyisége sérült, elferdült volt. Gondolom, most már csak pár rész és választ kapunk, miért is lett ilyen.
malvinkicska 2015 nov. 11. - 21:49:14
(438/543)
Szerintem ez csak idõ húzás, hogy legyen meg az epizódok száma, ez a történet nem bír el ennyi butaságot, a 20 rész ami hátra van kellet valami.
kikelet54 2015 nov. 11. - 19:39:26
(437/543)
Szerintem Rosario csak tetteti, hogy beteg, így akarja visszacsalni Lucreciát, csak azt nem tudom, hogy miért, mert annyira gyûlöli.

A fiatalok boldogsága nem tartott sokáig, ennek a degenerált Carmelonak pont arra kellett járni.
malvinkicska 2015 nov. 11. - 13:53:40
(436/543)
Julian jól tette, hogy megkereste az orvost, így arra is fény derült, nem az övé volt a baba, és legalább Lucrécia is kiszabadult, mert az anyja csak óbégat, mint egy félkegyelmû, abban a cirkuszos ruhákban.Renata az egy mocsok nõ rá startolt arra kis nyálas Josuéra, annak aztán nincs nõi méltósága. Carmelot meddig engedik még garázdálkodni, ha nem öl akkor raboltat, és mással végezteti a piszkos munkát egy igazi, elmebeteg patkány.
malvinkicska 2015 nov. 11. - 13:53:40
(435/543)
Julian jól tette, hogy megkereste az orvost, így arra is fény derült, nem az övé volt a baba, és legalább Lucrécia is kiszabadult, mert az anyja csak óbégat, mint egy félkegyelmû, abban a cirkuszos ruhákban.Renata az egy mocsok nõ rá startolt arra kis nyálas Josuéra, annak aztán nincs nõi méltósága. Carmelot meddig engedik még garázdálkodni, ha nem öl akkor raboltat, és mással végezteti a piszkos munkát egy igazi, elmebeteg patkány.
Jeanette5 2015 nov. 11. - 12:58:20 Előzmény napraforgó
(434/543)
Akkor Lucrecia miatt (is) hazudott,mivel elõször õt gyanusították meg.
4/10
napraforgó 2015 nov. 11. - 05:05:18 4/10
(433/543)
Rosario látványosan bõg és bömböl, "nem hazudhatok", üvölti, mikor Delfina kéri, mentse meg Lucreciát.
Fura, mert ilyen skrupulusai egyáltalán nem voltak, amikor pár éve a férje unokatestvérének a lánya (tehát nem is a saját rokona, és a férjének sem a legközelebbi rokona) miatt szívfájdalom nélkül hazudozott a leényiskola igazgatónõjének megölése tárgyában.... Akkor hazudhatott, most nem?
4/10
napraforgó 2015 nov. 08. - 14:01:08 4/10
(432/543)
Off
Julián, Josué és Carmelo mostani frizurája ennek a fordítottja, itt a tarkón kunkorodik, áll fel a haj.
Biztos én vagyok túl öreg, de nekem egyik variáció sem tetszik túlzottan....
6/10
suxel 2015 nov. 08. - 13:52:48 6/10 Előzmény napraforgó
(431/543)
OFF

Ügyes! Akkor jól leírtam, te meg egészen eltaláltad. ;)
4/10
napraforgó 2015 nov. 08. - 05:50:56 4/10
(430/543)
A '30-as években volt egy népszerû francia képregény, a Tintin kalandjai, abban volt a címszereplõnek ilyesmi frizurája. Nekem mindig ez a szeleburdi figura jutott az eszembe, amikor ilyen rövidre vágott, elõl felállított frizurát láttam valami TV-mûsorban....
kikelet54 2015 nov. 07. - 18:55:08
(429/543)
Még jó, hogy Julian foglalkozik Lucrécia ügyével, mert az ügyvédjétõl el is ítélhetik, az anyjáról már nem is beszélve. Egyre kíváncsibb vagyok, miért gyûlöli az anyja ennyire, hogy még ilyen helyzetben sem enyhül meg iránta.

Lorena padlót fogott a zsarolással, Julian nem dõlt be neki.

Renáta viselkedésére már igazán nincs szó, szerintem már azt sem tudja mit csinál, mi a francot akar, attól a tejfeles szájú Josuétól.

Blancita hogy megváltozott az új frizurával, nagyon jól áll neki, így már nem olyan kislányos.
6/10
offtopic
suxel 2015 nov. 07. - 18:45:53 6/10
(428/543)
OFF

Két oldalt felgépelve, vagyis láthatóan rövidebbre vágva (nekem mindig ollóval volt) a fejtetõn lévõ hajtól, és nem hátra vagy oldalra felé beállítva, hanem meredeken/dõlten elõre felé hajvasaló segítségével, majd fixálva azt. Ezt el lehet játszani szélesen, akkor egyenesen felfelé, vagy keskenyen és akkor dõlésszöggel. Aki eszembe jut, korábban egy idõben az X-faktoros Vastag Csabánál lehetett ilyen stílust látni. Annyi, hogy szerintem sok vele a macera és egy idõ ráuntam, inkább 10-15 percet még az ágyban töltök el helyette.
offtopic
ildimix 2015 nov. 07. - 18:00:04
(427/543)
Ok ha mégis felteszik valahova írd meg nekem köszi. Szép hétvégét.
offtopic
malvinkicska 2015 nov. 07. - 13:08:40
(426/543)
Sajnos ezt nem teszik fel online, mások is reklamáltak másik fórumon az okát nem tudom, délután megy a dunán, és másnap reggel ismétlik, jelenben ennyit tudok.
offtopic
ildimix 2015 nov. 07. - 06:52:03
(425/543)
of téma: Malvin megkaptam a privát üzenetet. Köszi a részletes leírást de már elég sok részt ment le a filmbõl. Ha találnék olyan oldalt ahonnan az 1. résztõl le lehetne tölteni akkor belenéznék. Nem tudsz ilyen oldalt? Szép napot!
4/10
napraforgó 2015 nov. 07. - 04:24:55 4/10
(424/543)
Renata gond nélkül nyergel át Carmeloról Josuéra - Justina biztatására.
Csak tudnám, mit akar elérni, láthattuk Rodolfo és családja nem volt túl gazdag, így Josuénak sincs semmije.
Rodolfot már nyugdíjazták, kevesebb pénzt kapott, mint aktív korában. Justna sohasem dolgozott, õ legfeljebb csak vitte a pénzt. Josué szemináriumban tanult évekig, gondolom az sem volt ingyen.
Julian viszont piszkosul meggazdagodott egy nagybirtokos mellett 3 év alatt (valamiféle intézõként egy gazdag földbirtokos mellett), ami ugye elég meseszerû, mert azért azt mindenki tudja józan ésszel, hogy 3 év alatt nem lehet csak úgy meggazdagodni, hogy az ember keze tiszta maradjon. Ahhoz bizony mindenféle stiklik kellenének, a gazda és az üzlettársai meglopása, kijátszása...
Na jó, tudjuk, hogy ez mese, itt persze Julian nem lop, csal, a hirtelen meggazdagodása a tehetségének és a szerencsének köszönhetõ, nem másnak....
Vajon most, hogy tehetõs ember lett, Lucrecia anyja vajon miért nem tud megbékélni vele? A fixa ideája, hogy Julián felelõs a fia haláláért már elmúlhatna. Vajon miért nem tudja Lucrecia eljuttatni az anyja agyáig ezt? Hiszen õ ott volt, látta, tudta, mi és hogy történt.