4/10
napraforgó 2015 nov. 06. - 18:00:16 4/10
(423/543)
Off
Az milyen, az ecsettipusú haj? Leonardo-féle ecset, vagy szobafestõ-mázoló féle ecset?
6/10
offtopic
suxel 2015 nov. 06. - 07:43:37 6/10
(422/543)
Egészen tegnapig volt olyan hosszúságú hajam, mint a megnevezett szereplõknek és be is lehetett volna simán állítani úgy, mint nekik minden különösebb nehézség nélkül. De nekem sem tetszik, így inkább nem tettem, hanem egy fodrászszalon lett belõle. Régebben nekem sokáig ecsettípusú hajam volt.
4/10
napraforgó 2015 nov. 06. - 04:17:26 4/10
(421/543)
Jajj, nem tudom, hogy ez lenne az új férfi hajviselet? Már minden fiatalember olyan a sorozatban, mint akinek a tehén lenyalta a fejét, letapadt a haja a fejére, a tarkóján meg kacsafarokként visszakunkorodik.
Elõszõr csak Julián, aztán Josué, most meg már Carmelo is ilyen hülyén néz ki.
Persze, ha belegondolok, hogy pár éve még a kakastaréj volt a divat... Hát nem tudom, melyik a jobb. Mert szépnek egyik se mondható.
Most már csak Manuelben bízok, hogy õ nem hülyül meg. De ha meglátom õt is a tehénlenyalta frizurával... nem tudom, mit teszek.
malvinkicska 2015 nov. 05. - 14:15:54
(420/543)
Lucreciat nem elég, hogy megerõszakolta, az az állat , most ez a kígyó Lorena,,még gyilkosnak tartja, az anyának csúfolt Rossárió elindulhatna már a víz felé, mert ha ott volna is késõ lenne. Számomra nagy csalódás ez az egész nem tudom miért nézem még mindig, rejtély.
4/10
napraforgó 2015 nov. 05. - 13:52:55 4/10
(419/543)
Csak tudnám, miért akart Lorena Juliánhoz menni, ha közben meg Miguellel kavart? És az is rejtély, hogy egy viszonylag értelmes fiatalember miért akar elvenni egy rosszindulatú viperát?
Lorena az orvosi vizsgálat alapján megbizonyosodott arról, hogy a gyereke apja nem lehet Julián és azt is tudta, hogy erre a férfi is rá fog jönni. Mert ha nem feküdtek le egymással rendszeresenm csak egyszeri alkalom volt, akkor nincs kecmec, ki lehet számolni a teherbeesés idõpontját. Ha a magzat ennél idõsebb, nem lehet az övé.
De gonosz a nõ, mert ha már nem lehet az övé Julián, ne legyen Lucreciáé sem. Sõt még meg is vádolja, hogy ártott neki.
offtopic
ildimix 2015 nov. 05. - 08:53:47
(418/543)
Az ügyvéd mégis befogadta Justinát én a helyében páros lábbal rúgnám ki a házból. Lukreciát sajnálom beleesett Lorena csabdájába. Az anyja 1 szemétláda ha nem hagyta volna õket magukra akkor Lorena nem tudta volna eljátszani, hogy Lukrecia lelökte a lépcsõn.

Of: Malvin a feketén fehéren filmet nem ismerem mi a témája majd elolvasom a neten. Ha te mondod biztos jó sorozat. On vége.
kikelet54 2015 nov. 05. - 07:48:26
(417/543)
Ritka pillanat, amikor Lucrécia és Julian egymás karjaiban vannak. Csak sajnos ez múló állapot.

Több a rosszakaró, gonosz ember, mint a jó, sokan nehezítik a fõszereplõk életét még mindig.
Amit ez a Lorena mûvel?! De várható volt a visszautasítás után. Rosario meg segít is neki, sokkal jobban bánt vele, mint a saját lányával. Persze önös érdekbõl, hogy Juliant távol tartsa Lucréciától.

Carmelo meg lassan megbolondul, normális ember nem tesz ilyen gonosz dolgokat. Lucréciának meg kellene mondani az anyjának, hogy milyen ember is ez az elmebeteg veje, akkor talán nem erõltetné a házasságot. Habár kétlem, mert soha nem érdekelte a lánya érzése, jóléte.
malvinkicska 2015 nov. 04. - 16:29:07
(416/543)
tovább birtam én vagy 40 részt néztem de a sok kavarás miatt abba hagytam nem az nekem amit eddig látta, a Telemundótól azok az unalmas fõszereplõk, meg egyebek. A Toledo Család el sem kezdtem, a Dunán nézem a Fekete Fehéren, az most szerintem egy különleges sorozat, legalább is nekem.
offtopic
ildimix 2015 nov. 04. - 14:55:51
(415/543)
Augusztus 20 óta nem voltam fórumon. Igaza van mindenkinek ez 1 szörnyû sorozat tele negatív szereplõvel. Már nagyon érdekel ki lukrecia apja de nem kérem magánban az infót mert csak azért nézem mostmár végig a sorozatot, hogy ezt megtudjam. Egyébként én is mint Napraforgó néha kihagytam 1 1 hetet a sorozatból. Lukreciát sajnálom, hogy megint bûnösnek érezheti magát a gyerek elvesztése miatt. Renatat egyáltalán nem sajnálom végre kidobták a házból és senki nem fogadja be. Jusztina az ügyvédhez ment remélem nem fogadja be. Nézem a mai részt. Mostmár 1 darabig részese leszek a fórunnak, mert lesz 2 hét kényszer pihenõm a munkahelyen. Számításaim szerint december 9-én vége lesz a sorozatnak ezt a kis idõt már kibírom. Nem tudja valaki milyen sorozat lesz ezután? Remélem valami normálisabbat ad le a csatorna. Malvin te nézed a beépített szépséget? Én az elsõ 2 rész után abbahagytam lehet elhamarkodott volt a döntés. A toledo családot viszont nézem és tetszik a sorozat.
malvinkicska 2015 nov. 04. - 13:44:19
(414/543)
Modesto Antonio Medellin 1944-es, születésû, Fidel Gilberto de Anda 1955-ös.
4/10
napraforgó 2015 nov. 04. - 09:33:44 4/10
(413/543)
Kíváncsi vagyok, kinek adott utasítást Carmelo, hogy intézze el minél elõbb, aztán jelentkezzen. Vajon mit, vagy kit kell elintézni?
Tetszik, hogy az élõsködõ, rosszindulatú Renátát mindenhonnan kiebrudalják.

Mondjuk Lucrecia is ostoba, minek ment haza érettségi után? kellett neki a sok cirkusz az anyjával, késõbb meg a férjével?
Julián meg nem olyan jó fej, hogy nem lehetett volna elfelejteni egy 10 éves kori gyerekszerelmet.

Nekem Manuel jobban tetszik, csinosabb az arca az összes férfi szereplõnél. Sõt, még Miguel is helyesebb. múgy azt sem értem, hogy a nem túl fiatal Fidel mi a fenének cikizi állandóan Modestót a korával. Szerintem köztük alig lehet korkülönbség....
6/10
suxel 2015 nov. 04. - 09:11:31 6/10
(412/543)
Ezt a Lorena-Lucrecia dulakodást szerettem nagyon, számomra Altair Jarabo egyik legjellegzetesebb jelenete. Ahogy megcsillant a gonoszság a szemében, hogy le akar zuhanni és Lucreciat okolni miatta, szerintem zseniális volt. Én Malvinnal ellentétben nagyon is kedvelem a színésznõt, és nagyon örülök, hogy kilépett a komfortzónájából 2015-ben végre egy pozitív karakterrel, egyfolytában a tapadós pióca barátnõket játssza, akik a sorozat végére általában megjavulnak, persze vannak kivételek is, mint Az én bûnöm.

SPOILER Napraforgónak:
Még lesz egy utolsó merénylete Julianék ellen Lorenának, de õ húzza a rövidebbet ezek után.
malvinkicska 2015 nov. 04. - 07:40:36
(411/543)
Lorena egy szemét nõ, meg akart szabadulni a babától, és úgy csinálta ezért is Lucrecia legyen a felelõs, mert dulakodtak de nem L kezdte. A Carmello sok gaztette is mikor derül ki, most Renata egy kicsit besegített, az infóval.
4/10
napraforgó 2015 nov. 03. - 13:02:11 4/10
(410/543)
Tudjuk, hogy Lucrecia és Rosario nincsenek meghitt anya-lánya viszonyban, de még így sem értem, miért titkolja el az anyja elõl, hogy Carmelo megerõszakolta? talán akkor az anyja nem ragaszkodna annyira a házassága fenntartásához.

Amúgy aggasztó, hogy rosszul van, még a végén õróla is kiderül, hogy terhes. Igaz nem sokkal korábban Juliánnal is lefeküdt, pontosabban a tóban szeretkeztek, miután Juliánt meglõtték. Úgyhogy akár tõle is teherbeeshetett.

Rodolfon is csodálkozom, vagy 30 évig tûrte, hogy Justina szép nagy szarvakat rakjon rá, most meg majd hirtelen seperc alatt összejön a tanítványa anyjával...
Remélem, hogy Lorena a vetélése után eltûnik a balfenéken.
Jeanette5 2015 okt. 29. - 16:41:51
(409/543)
Lorena nagyon nem akar elmenni az orvoshoz.Két lehetõség van:
1.Nem is terhes
2.A gyerek Miguel-é,és fél hogy kiderül.
4/10
napraforgó 2015 okt. 29. - 12:41:46 4/10
(408/543)
Mivel Lucrecia nem Paulino lánya, így valójában nem testvérek Josuéval. De a kis köcsög talán leszáll végre róla. És jó lenne, ha Juliánt se gyûlölné annyira.
malvinkicska 2015 okt. 29. - 08:05:51
(407/543)
Josué végre a kis köcsög megtudta a paptól, hogy testvérek Lucreciaval, várom a reagálását, anyja és az igazi apja felé. Carmelo teljesen az õrültség határán tart zárt intézetben lenne a helye ártott már eleget.
4/10
napraforgó 2015 okt. 29. - 03:42:02 4/10
(406/543)
Carmelo rövidesen becsavarodik, már most is részegen az apját, az apja szellemét látja. Gondolom végleg megbolondul, vagy valami olyat követ el, amivel megöli magát. Bár én azt se bánnám, ha életfogytig börtönbe zárnák.

Lucreciát sajnálom, nagyon borzasztó lehet, ha egy nõt megerõszakolnak. Kár, hogy nem mondja el az anyjának.... Gondolom, õ is tudna mit mesélni.
malvinkicska 2015 okt. 27. - 19:24:59
(405/543)
Carmelo ebben a sorozatban állatot alakít, minden sikerül neki ilyen nincs ez, még a sorozatban is sok , egyszerûen nem találom a szavakat.
Harmat007 2015 okt. 27. - 13:52:07
(404/543)