offtopic
ildimix 2015 dec. 04. - 10:25:25
(503/543)
Nem tudom ti hogy vagytok vele de én már annyira unom, hogy a sorozotatokba bedobják az elrablásos sztorit. Most is pl Carmello elvitte a feleségét nagyon uncsi egyáltalán nem tartom izgalmasnak. Igaza van Napraforgónak én is azt várom, hogy Rosario végre elmondja a lányának mi történt vele fiatal korában.
4/10
napraforgó 2015 dec. 03. - 07:05:43 4/10
(502/543)
Én is már csak arra várok, hogy Rosario végre elmondja, hogy is történt a megerõszakolása. És miért tartotta meg a gyereket? Jó, láttam, hogy sokszor térdel a feszület elõtt, meg morzsolgatja a rózsafüzért, de nem lehet a vallásossággal indokolni, ha most meg a lánya gyerekét el akarná vetetni. Az éppoly bûn lenne, mint a sajátja...., ha õ csinálta volna anno.

Ott van Delfina, akit egy tróger férfi elhagyott anno, mégis nagy szeretettel tudta fogadni és nevelni a fiát.
Szerencsére Lucrecia többet tanult Delfinától, a dajkájától, fõleg emberségbõl, így õ is képes lenne szeretni a gyerekét, akárki is az apja.

Lorena egy dilis szörnyeteg lett, érdekes módon Renátát egy kicsit finomították, most mintha megértést tanúsítana mások iránt. Ezen csodálkozom, mivel õ alapból elég undok, sõt elvetemült volt, Lorena meg csak egy elkényeztetett úrilány, apuci pici lány, aki mindent megkapott, õbelõle egy irreálisan rosszindulatú nõt csináltak így a végére.

Ezeket a szamárságokat a forgatókönyvírók számlájára írom...
malvinkicska 2015 dec. 02. - 13:46:52
(501/543)
Carmelo amannyi embernek ártott, meg megöletett akasztófán lenne a helye, nem borzolom magam vele nem sok az értelme nagyon hibás vagyok, hogy néztem, nem volt kötelezõ, de sajnos megtörtént.
kikelet54 2015 dec. 02. - 07:07:40 Előzmény malvinkicska
(500/543)
Renáta "nevetése" engem is irritál, hozzá az a gúnyos, kárörvendõ arckifejezés, borzasztó.

Éppen ideje volt már, hogy errõl az elmebeteg Carmeloról kiderüljön minden. Külön-külön is szörnyû dolgokat mûvelt, hát még így összevetve legalább 100 év börtönt érdemelne, vagy ugyanazokat, amit õ követett el.

Rosariót sem értem, megakar szabadulni Lucrecia gyermekétõl, mert erõszakból fogant, akkor õ miért szülte meg Lucreciát? Azért, hogy legyen kit büntetni a gaztett miatt? Mert szegényt egész életében utálta, pedig õ nem tehet semmirõl.

Végre Lucrecia és Julian kiállnak önmagukért, és együtt harcolnak a boldogságukért. Lucrecia is sokkal határozottabb az anyjával szemben, amire nagy szüksége is van azzal a dilinyós nõvel szemben.
4/10
napraforgó 2015 dec. 01. - 05:24:34 4/10
(499/543)
Kíváncsi vagyok, mit tesz most Carmelo, hogy megtudta, a felesége gyereket vár...
Teresa szerencsére elmondta az igazságot és most már Assuncion se fog sokáig hallgatni. Carmelo börtönben rohad meg. Vagy egy diliházban....
malvinkicska 2015 nov. 30. - 19:56:12
(498/543)
Rossario tovább üvölt aztán, teljesen bele van dilizve a gyerek halálába, nem tudott rajta túl lépni. Carmelo, most már mit fog hazudni, mikor ezért felelõsségre vonják, az sem százas. Renáta nem is nevet nyerít, mint a ló.
4/10
napraforgó 2015 nov. 30. - 17:57:57 4/10
(497/543)
Rózsi tovább üvöltözik és ragaszkodik a fixa ideájához-Julian gyilkos, bûnözõ, megölte a fiát, Luci meg lelõkte õt a lépcsõn

Carmelot és Juliánt nagyon öregíti ez a lenyalt frizura.
offtopic
ildimix 2015 nov. 30. - 16:16:55
(496/543)
Suxel elolvastam a Paloma tartalmát adok neki 1 esélyt belenézek 1 2 részbe.
offtopic
ildimix 2015 nov. 30. - 16:14:50
(495/543)
Elszóltam magam Rosario nem bírta ki ezt a részt szinte végig ordította. Végre Teresa megtudta, hogy a testvére õlte meg Gabinót. Jól tette a lány, hogy elárulta a testvére lökte le a létráról. Végre mindenki megtudja Carmello 1 vadállat. Várom a holnapi részt.
6/10
suxel 2015 nov. 30. - 12:47:21 6/10
(494/543)
Nekem gagyi kivitelezesu a Paloma, Julieta Rosen annyit sir, hogy atazott a kepernyom, takaritani kellett utana, Mane de la Parra szinten nezhetetlen szamomra, meg olyan semmilyen az egesz. Ordibalas: Marisol del Olmo tuljatssza a szerepet,o biztos fog, egyebkent kedvelem a szinesznot, a Mexikoban vetitett De que te quiero te quiero-beli Irene szerepe teljesen raillett, de nekem ebben a negativ szerepkorben nem jott át sajnos.
Joindulattal 10\5-re tudnam bepontozni az alapjan, amit lattam belole.
offtopic
ildimix 2015 nov. 30. - 11:38:40
(493/543)
Carmelo már túlzásba viszi a dolgait. Már alig várom, hogy feljelentse valaki. Örültem, hogy Teresa nem halt meg szerintem Manuellel összeillenek.

Lorena is már békén hagyhatná Lukréciáékat írtátok, hogy még lesz 1 nagy dobása ellenük. Végre voltak részek amikor Rosario nem ordibált utálom azokat a sorozatokat amiben ordibálás van ilyen sorozat volt a csók és csata végig sem néztem. Suxel a Palomába is ordibálni fognak a szereplõk?
4/10
napraforgó 2015 nov. 30. - 07:18:20 4/10
(492/543)
Már olvasható a holdponton az utolsó részek tartalma, aki nagyon akarja, elolvashatja. Persze a csattanó még így is meglepetés lesz.... MÁR HA VALAKI NEM LESZ OLYAN BUNKÓ, HOGY LELÖVI A POÉNT...
syuzi 2015 nov. 29. - 14:19:06
(491/543)
Kiváncsi leszek az utcsó részekre:)
malvinkicska 2015 nov. 26. - 20:38:52
(490/543)
Igen jól gondolod, mert az a rész volt.
6/10
suxel 2015 nov. 26. - 20:34:19 6/10
(489/543)
Ha jol veszem ki a szavaitokbol, akkor most volt az, hogy Carmelo elboritotta a letraval a tesojat.

Justinaval kapcsolatban egy jelenet egett a rezinamba, megpedig az, amikor Rodolfo vegleg kihajitja Justinat az utcara, na az emlekezetes maradt a szamomra.
malvinkicska 2015 nov. 26. - 19:46:53
(488/543)
Az azért tetszett, hogy Rossario nem örököl Paulino jól csinálta. Carmelot akkor fogják el, mikor már alig lesz szereplõ, mert kinyír mindenkit, most a tesóján volt a sor.
4/10
napraforgó 2015 nov. 26. - 16:13:23 4/10
(487/543)
Szent ég! Már Manuelnek is ráborult a vax a fejére, sõt már a kacsafarkot is növeszti.
Justina nem tudja mit csináljon jódolgában. Az ügyvéd a tenyerén hordta, õ meg kirúgja.

Carmelo meg kinyírja a maradék családját.
Jeanette5 2015 nov. 26. - 12:26:42
(486/543)
Nos az már kiderült Lucrecia származásáról,hogy nem Paulino az apja,és hogy egy olyan embertõl van,aki megerõszakolta Rosariót.Úgyhogy arra már részben választ kaptunk,hogy Rosario miért nem szerette soha a lányát,és hogy miért olyan amilyen.De ez még nem minden!

Lorenának és Camilónak is lesz majd még egy merénylete Lucrecia és Julian ellen,de ezúttal nagyon pórul fognak járni.
4/10
napraforgó 2015 nov. 26. - 02:48:12 4/10
(485/543)
Nos végre kiderült, hogy fiatalkorában Rozit is erõszakolták, éspedig nem is egyszer, hanem újra és újra és megint. Ráadásul olyan valaki, akinek tisztelnie kellett volna õt. Bár azt nem árulják el, ki az illetõ, de innentõl már mindenkinek lehetnek tipjei... Mert ha tûrte és nem jelentette fel....
Justi viszont csúnyán egyedül marad. Azt hitte, minden férfi csak érte rajong, nem tud meglenni nélküle. Hja, de az idõ múlik, a szépsége megkopott. És a korábban papucs férjének is kinyílt a szeme, észrevette, hogy van még rajta kívül is nõ.

Carmelo egyre elvetemültebb, már Assuscion sem képes elviselni, nagyon úgy néz ki, feladja. Pedig korábban próbálta a papra tolni a dolgot....
malvinkicska 2015 nov. 25. - 20:57:41
(484/543)
Köszi az ismertetõt, nem unják ezt a sok nyálas semmit venni, hány részen kínlódnak, én ezt akarom a másik is pont azt, tele van már az ember hócipõje. A részemrõl ez felejtõs lesz, pedig nagyon nyomatják már a reklámot, de felõlem.