kikelet54 2015 szept. 03. - 07:27:37
(343/543)
Igen, most gyorsan elolvastam az utolsó hetet, mert azt még nem ismertem. Csak ámulok, hogy mik vannak, lesznek. Egyébként én is csak azért nézem, hogy megtudjam miért ez a rettentõ gyûlölet Lucrecia iránt az anyja részérõl.
4/10
napraforgó 2015 szept. 03. - 05:48:23 4/10
(342/543)
Ez a sorozat nem túl érdekes, igazából már csak az érdekel, hogy a sejtésemmel Lucrecia fogantatását illetõen tévedtem-e, de nem hiszem.....Olyan extrém, olyan szokatlan és így már értem, hogy az anyja miért nem szereti.
szerencsére a lány elég erõs hozzá, hogy talán túl tud lépni rajta, ha kiderül.
4/10
napraforgó 2015 szept. 03. - 05:41:50 4/10
(341/543)
Carmelo sokkal súlyosabbat tesz - már ha elolvastad a következõ részek tartalmát.
kikelet54 2015 szept. 02. - 22:47:39
(340/543)
Remélem, az a rohadék Gabino kap egy jó nagy pofont Lucreciatól, Carmelo meg jól behúz az apjának. Mégis mit képzel ez a vén kecske, majd pont egy ennyire fiatal leányzó fog beleszeretni???? Jól van legyen szerelmes, de korban hozzáillõ nõbe, de Gabino a pénzbe szerelmes.

Elég szomorú, ha Carmelo ennyivel megússza, de érthetõ, ha Blanca nem akarja feljelenteni.

Renáta is csak a sz@rt kavarja, az a kárörvendõ vigyor az arcán mindent elárult a jellemérõl.
malvinkicska 2015 szept. 02. - 21:12:06 Előzmény kikelet54
(339/543)
Igazad van undorító amit követnek Lucreciaval, az a Gabino egy vén mocsok, amiden napi életben nálam nem elfogadott, mikor ilyen vén emberek futnak a fiatal lányok után természetes valóban van ilyen, de akkor sem tudom tolerálni.
malvinkicska 2015 szept. 02. - 21:12:06 Előzmény kikelet54
(338/543)
Igazad van undorító amit követnek Lucreciaval, az a Gabino egy vén mocsok, amiden napi életben nálam nem elfogadott, mikor ilyen vén emberek futnak a fiatal lányok után természetes valóban van ilyen, de akkor sem tudom tolerálni.
malvinkicska 2015 szept. 01. - 18:48:56
(337/543)
Nekem olyan pletyka szerû, amit mondanak nem merik fel vállalni, mert Rossário is csak világol Gabino is.
4/10
napraforgó 2015 szept. 01. - 18:11:58 4/10
(336/543)
Furcsa, hogy minden anya a kisebik gyerekét poreferálja. Rosario csak Cezart szereti még most is, és Justina is csak Josuéért van oda, Juliánt le se tojja.

Úgy tudtam, hogy Blanca nem fogja bevállalni az abortuszt. De a sors keze közbeszól, most a gázolás miatt el fogja veszíteni a gyerekét.
Gabino meg valószínûleg Lucrecia hozományára, leendõ örökségére hajt. És talán valami szerencsétlenség is érné szegény fiatal feleségét.... Megbetegne, mint Inez, vagy levetné egy ló.... Ha meghalna, az õ vagyonára is rátenné a kezét.
kikelet54 2015 szept. 01. - 13:30:23
(335/543)
Undorító, amit ezek a szülõk csinálnak!!
Gondolok itt Rosariora és Gabinora. Rosarionak mindegy, hogy ki, csak vigye valaki a lányát, úgy árulja, mintha egy vásárban lenne. Aki többet ígér érte, az viheti.
Gabinonak is elment az esze, csak úgy, hopp, és már szerelmes is Lucreciaba?? Az persze nem érdekli, hogy viszonzást sose kap??

Ez a két szerencsétlen, lágy szívû fiatal meg örökké a családjuknak akarnak jót, közben azok meg figyelembe sem veszik az érzéseiket. Sajnos sokkal több az ellenségük, nagyon kevesen egyengetik az útjukat.
De, a legrosszabb, hogy már egymásban is megrendült a bizalmuk. Legalább is Lucrecianak. Inkább lennének ilyen boldogok, mint a képen.

Én már lassan ott tartok, hogy csak azért nézem ezt a sorozatot, mert kíváncsi vagyok, hogy Lucreciat miért utálja ennyire az anyja, vagy ki tudja, hogy kije neki.?!
syuzi 2015 szept. 01. - 11:10:39
(334/543)
Ez a Rosario nem semmi oda adná a lányát egy vénemberhez feleségül

Szerintem Delfina volt párja Manuel apja még sok gondot fog okozni Delfinanak

Várom már a mai részt:)
4/10
napraforgó 2015 aug. 31. - 18:55:15 4/10
(333/543)
Röhögnöm kell - Gabino, amint mamának szólítja majd az anyósát, Rosariot.... Kíváncsi vagyok, hogy veszi rá Lucreciát, hogy igent mondjon?
4/10
napraforgó 2015 aug. 30. - 06:50:31 4/10
(332/543)
Ez a sorozat két generációról, életükrõl, targédiáikról szól. A történet az idõsebbik generáció tagjai az egykori 4 barát, Rodolfo, Matias, Gabino és Paulino múltjába vezet. Õk négyen valószínûleg iskolatársak lehettek, ott jöhettek össze, mivel eléggé más közegbõl származhattak. (rossz volt a színészválogatás, hiszen szemre sem egykorú szereplõket válogattak az egyidõs férfiak szerepére).

Matias és Rodolfo elhívatott lett, az elõbbibõl pap, az utóbbiból tanár lett. Paulino lehetett a leggazdagabb úrifiú négyük közül. Gabino volt a legambiciózusabb, õ egy sokkal gazdagabb család lányának elvételével próbált meggazdagodni. És tett róla, hogy gazdag özvegy legyen, a környék leggazdagabb birtokosa.
A hozzájuk tartozó asszonyok: Inez, Gabino dúsgazdag felesége hamar eltûnt - a férje aktív közremûködésével. Paulino egy hasonlóan gazdag család lányát, Rosariót vette el. Rodolfonak maradt a másik kettõ levetett szeretõje, Justina, na de a szegény hülye férj nem tudta, hogy micsoda nõt vett el. Matias a hivatása miatt nõtlen maradt.

A második generáció már nem volt ennyire egyidõs, csak hasonló korú. Fura módon pont Juliánt mondják legidõsebbnek, pedig lehet, hogy Justina ment legkésõbb férjhez, hiszen õ a gazdagabb szeretõire hajtott, rájuk számított. (Nem lepõdnék meg, ha Juliánról is kiderülne, hogy õ sem Ropdolfo fia, hanem pl. Gabinoé....)
Lucrecia és a tejtestvére Manuel egyidõsek, Josué és Cezar valamivel fiatalabbak voltak. Carmelot és a húgát nem láttuk gyerekként, de õk is kb. annyi idõsek, mint a nagyobbak.
Felnõttként viszont.... no hisz. Itt megint nem fordítottak gondot a színészek életkorára. Így lehetséges, hogy a valóságban Carmelonak, ill. az õt alakító színésznek akár a fia lehetne Josué, holott a szerep szerint max 2-3 év volt köztük.

Rosariot - persze a szerepét - nem kedvelem, de azért valahol megértem. Az õt ért trauma miatt valahol érthetõ, hogy nem szereti a lányát úgy, mint egykor a fiát szertette. Anno voltak más választási lehetõségei, de õ ezt a helyzetet választotta, de nem élt a többi lehetõséggel.
Ramona felkarolása részérõl sem érthetõ teljesen, annak a csajnak egy igaz szava sincsen.

Mindent összevetve, ebben a sorozatban nincs 110 résznyi anyag, ezért húzzák-vonják összevissza ezekkel a felesleges féltékenykedési jelenetekkel.

A Wikipédia szócikkét olvasva nem túl bonyolult rájönni Lucrecia születésének körülményeire. Itt azt értékelem, hogy a sorozat egy olyan témához nyúlt, amit eddig még nem mertek felvállalni, pedig azon a mediterrán égövön biztos legalább olyan nagy probléma, mint nálunk. Sajnos.
malvinkicska 2015 aug. 29. - 12:53:02
(331/543)
Megnéztem a pénteki részt itt mindenkinek elmenõbe az esze, úgy látom az az õrült Gabini azt mondja szerelme L-be. Lucrecianak most már nem kell Julian szinte egyik percrõl a másikra ki szerettet belõle, egyik percen áruló Renáta a másik percen ölelgetik egymást , elég tudat hasadásos egy történet, nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal. Aztán miért titkolják, hogy Justina egy rossz pára, Gabino szeretõje, szóval nekem fura az egész nagyon, semmi logika nincs benne, csak butaság.
malvinkicska 2015 aug. 28. - 12:00:17
(330/543)
Megnéztem a tegnapi részt az egész egy nagy zagyvaság, mikor ki szerelmes Lucreciaba, aztán azok sem bíznak Jilannal egymásba, csak veszekednek. Olyan dolgok vannak benne de miért, szerintem Rodolfo egy nagyon buta férj. Az a lorena száll is miért kellet bele, egy erõszakos dög.
malvinkicska 2015 aug. 28. - 11:01:08
(329/543)
Az elõzetest olvasva, nem sok jó lesz benne, én is azon gondolkodom mi ebben ami különleges, mert a kiabáláson megcsaláson, meg sok logikátlan dolgokon kivül nem sok minden történt benne. A másik a szereplõk arról már nem is beszélek ott nagyon el van szúrva fõleg az életkor, aztán az öltözetük csóka ijesztõk, valami borzalmas Gabinon valamelyik részben, mintha pizsama lett volna, szóval nem egy megnyerõ sztori, nem lehet repesve várni mi fog történni, mert ordítanak.
kikelet54 2015 aug. 28. - 10:33:33
(328/543)
Na, ne már!! Ilyen nincs! Ebben a faluban minden pasi Lucreciát találja meg? Ez a Gabino mit akar, fiatalabbra akarja lecserélni Justinat?

Rosario nagyon idegesítõ, jól fel kellene képelni, hogy észhez térjen, és hagyja békén a lányát.

A Juliánt körül vevõ két ribi nagyon szánalmas, olyan banális dolgokat mûvelnek, de sajnos a két fiatal beveszi õket, ami nem használ a kapcsolatuknak. Egyre nõ az ellenségük száma, eddig csak rossz dolgok történtek velük, jöhetne már valami jó is.

Én még mindig várok valami pluszra, amiért azt mondták, hogy ez Maite Perroni legjobb sorozata. Eddig egy átlagos sorozat, teli kiabálással, ármánykodással, gonoszsággal, stb., stb......
4/10
napraforgó 2015 aug. 27. - 13:32:08 4/10 Előzmény malvinkicska
(327/543)
Na igen, ez így szokott lenni a telenovellákban, egy nõ megcsókol egy pasit, mire az épp belépõ szerelme félreérti a helyzetet. És ezen el lehet nyûglõdni jó pár részen át.
Itt is, ezt a szituációt Lorena rendezte meg Renáta segítségével, aki odaküldte az unokahúgát, hogy tettenérje a võlegényét.
malvinkicska 2015 aug. 26. - 19:24:51
(326/543)
A mai részben eza Lorena nagyon szemét volt kierõszakolta, hogy Julián megcsókolja, sok szemétség van ebben is aza Rita asszony elég könnyen bejutott, a pletykával a püspökhöz szerintem ne, olyan egyszerû az, mint itt a szappanoperákba, nem tudom milyen célzattal vannak, ilyen közjogi méltóságok a történetekben és elég fura a helyzet amit mondani akarnak vele, vagy csak én látom így.
4/10
napraforgó 2015 aug. 26. - 17:47:18 4/10
(325/543)
Rita asszony figurájával talán azt akarják bemutatni, hogy mennyi kárt tud tenni emberi életekben egy-egy pletykás öregasszony.
Jeanette5 2015 aug. 26. - 17:41:41
(324/543)
Az elõzetesben írták,úgyhogy nem "titok",Rodolfo a holnapi vagy a holnap utáni részben meg fogja tudni Justina és Gabino viszonyát.

Amúgy szerintem az öreglány boltos nõ egymagában idegesítõbb és hülyébb,mint Rosario,Justina,Paulino,Rodolfo,Renata,Carmelo,Josue és Lorena együtt véve :D