Jessica00 2015 dec. 10. - 11:16:08 Előzmény Jeanette5
(523/543)
"-Az sem derült ki,hogy Renata ölte meg az igazgatónõt,ez is ugyanúgy Lucrecia gyanúja maradt."
Így, hogy meghalt, tök mindegy már.

"-Igaz nagy valószínûséggel Julian volt a gyerek apja,de 100%-ra nem derült ki."
De kiderült, hogy õk nem akarják kideríteni. :)
offtopic
ildimix 2015 dec. 10. - 09:01:12
(522/543)
Tegnap vége lett a sorozatnak. Rosariot megértem, hogy öngyilkos lett. Neki szakembert kellett volna felkeresni évekkel ezelõtt, akkor lehet rendbejött volna. Ha ismételnék ezt a sorozatot senkinek nem ajánlom én biztos nem nézném újra. 50 részben is be lehetett volna sûríteni az eseményeket. Kíváncsi leszek a Paloma milyen lesz adok neki 1 esélyt bár nem túl jók a vélemények. Minden kedves topicosnak kellemes ünnepeket kívánok! Remélem 1 másik topicban találkozunk.
4/10
napraforgó 2015 dec. 10. - 04:01:39 4/10
(521/543)
Mit mondjak, le tudtam volna mondani Carmelo és Rosario õrülési jeleneteirõl. Carmelo vörös szeme és sárga foga premier plánban- nem a kedvencem. És Rosi, ahogy õrült Oféliaként begyalogol a folyóba... Aztán meg Lucrecia Rosihoz méltó tiri-tarka rongyokban virágokat dobál utána az évfordulón...

Mit mondjak, gyenge volt a sorozat, még gyengébb lezárással. Azt hittem, a vérfertõzõ viszonyt kicsit jobban kivesézik.

Az esküvõi ruhával kapcsolatban újra megjegyzem, hogy a mexikói népi motívumok nagyon hasonlítanak a magyar hímzésekére.

Rodolfo kivirult Iréne mellett, nem is látszott idõsebbnek Juliannál.
Josue és meglepett a hippi hajával, és Blanquita is, mennek az õserdõbe szegényeknek segíteni...
Justinának meg új eltartó után kell názni, már nem kell az ügyvédnek sem.
Manuel tehénlenyalta frizurájával borzalmas, eredetileg egy jóképû fiú volt, na de így...egy úgy néz ki, mint '30-as évekbeli maffiózó.

Ha most pontoznám, az egészre nem adnék 2 csillagot.
4/10
napraforgó 2015 dec. 10. - 03:39:11 4/10
(520/543)
"Azért bizonyos szálak elvarratlanok maradtak:
-Nem derült ki ténylegesen,hogy annak idején Gabino ölte meg a feleségét,csak Asuncion gyanúja maradt.
-Az sem derült ki,hogy Renata ölte meg az igazgatónõt,ez is ugyanúgy Lucrecia gyanúja maradt.
-Nem derült ki,hogy Josue annak idején azt hazudta,hogy Julian vette rá Cesart,hogy átkeljen a folyón.
-Igaz nagy valószínûséggel Julian volt a gyerek apja,de 100%-ra nem derült ki.
-Továbbá az sem derült ki,hogy ki ölte meg Fidelt."

Tényleg nem derült ki, hogy Gabino ölte meg a feleségét és - ugyan nem szándékosan, de Renata az igagatónõt.
DE Josue bevallotta Rosarionak, hogy õ vette rá Cesart, hogy menjen át a folyón (Julian és Lucrecia után, akik már odaát voltak), igaz, Rosi továbbra is Juliant gyûlölte....
Nem derült ki, hogy ki Lucrecia gyerekének az apja, de ezt Julian akarta így, sajátjának tekintette a kicsit.
Fidelt Carmelo ölte meg, láthattuk, hogy távozott a helyszínrõl, magához véve a Fidelnél lévõ pénzes bõröndöt, majd otthon kirakta a pisztolyát is. Nekem ennyi elég, hogy õ a gyilkosa.
Jeanette5 2015 dec. 09. - 18:08:14
(519/543)
Azért bizonyos szálak elvarratlanok maradtak:
-Nem derült ki ténylegesen,hogy annak idején Gabino ölte meg a feleségét,csak Asuncion gyanúja maradt.
-Az sem derült ki,hogy Renata ölte meg az igazgatónõt,ez is ugyanúgy Lucrecia gyanúja maradt.
-Nem derült ki,hogy Josue annak idején azt hazudta,hogy Julian vette rá Cesart,hogy átkeljen a folyón.
-Igaz nagy valószínûséggel Julian volt a gyerek apja,de 100%-ra nem derült ki.
-Továbbá az sem derült ki,hogy ki ölte meg Fidelt.
Jessica00 2015 dec. 09. - 16:20:31
(518/543)
Ezek a kérdések engem nem izgatnak.
Valahogy volt és kész, lehet, hogy a házasság alatt is vagy szerencséjére 2 héttel elõtte fogant meg a lány.
Erõszakolás után újraszex témája meg ennél komplikáltabb szerintem.
syuzi 2015 dec. 09. - 12:31:41
(517/543)
Szép volt Lukrecia és Julian esküvõje:) Manuelbõl milyen jóképû férfi lett:)Teresa és Manuel szép pár:)

Rosario végre bevallotta Lukrecianak az igazat a származásáról.

Kíváncsian várom a mai részt is:)
4/10
napraforgó 2015 dec. 09. - 12:09:53 4/10
(516/543)
Ha ez így lett volna, nem lehetett volna biztos, hogy az apja ejtette teherbe, akkor lehetett volna Paulino is Lucrecia apja.

Amúgy meg úgy gondolom, hogy ha egy nõt megerõszakolnak, az olyan trauma, hogy az a nõ nemigen vágyik egy másik férfival sem lefeküdni jó darabig.
Szerintem Lucrecia is túl hamar túllépett a saját esetén. Rosarionak egy egész élet nem volt elég...
Jeanette5 2015 dec. 09. - 11:23:24
(515/543)
Nagy valószínûséggel akkoriban Paulinóval is együtt volt,így el tudta vele hitetni,hogy Lucrecia tõle van.Hiszen Paulino soha nem gyanakodott,hogy nem tõle van.
4/10
napraforgó 2015 dec. 09. - 06:52:12 4/10
(514/543)
Nekem nem tetszett Rosario vallomása, nem volt teljes, mindent tisztázó beszélgetés. Bõgött, mint a szamár, ahogy korábban is, de még mindig nem látok tisztán.
Rosario bevallotta, hogy az õ apja egyben Lucrecia apja is, aztán az is, hogy õt is megerõszakolták.
Azt csak a naplójából tudjuk, hogy többször is, de az is rejtély, hogy egy alkalommal többször, vagy több alkalommal, csak a lány nem jelentette föl....
Rosi azt mondta, elhitette a férjével, hogy õ a gyerek apja. Na ebbõl megint adódik pár kérdés: tán már férjes asszony volt Rosario, amikor az apja megerõszakolta? Vagy még lány volt és akkor - dacára a megrázkódtatásnak - hirtelen férjhezment Paulinohoz? És hogy zajlott le az az esküvõ, amikor ott régebben nem máról-holnapra csinálták ezeket. Több hónapos szervezés, elõkészítés...
A gyerek miatt persze sietni kellett, de ha a võlegény nem is sejtette, hogy az arája terhes.... Aztán meg rá 5- 6-7 hónapra megszületett a gyerek, hát nem kezdett el számolgatni, hogyan lehetséges ez?
Persze lehet, hogy a mexikói telenovellákban ilyen naív és tudatlan férfiak vannak...
malvinkicska 2015 dec. 08. - 19:42:21
(513/543)
Megtudtuk Rossario nagy titkát, biztosan nagy lelki teher volt számára. Ahogy néztem a fiúk feje belet dugva zsíros edénybe, mert nagyon fénylettek, kár volt a többi szép öltözet ez a haj mindent elrontott.
Jessica00 2015 dec. 08. - 16:14:11
(512/543)
Holnapra is írják még, fin se volt...meg azt se tudjuk, ki a gyerek apja.
Annak örülök, hogy nem olvasgattam itt, bár nem néztem a sorozatot,csak néha, most a végén többet, de rossz lett volna innen megtudni, hogy testvérek.
Tv2-õt se nézem folyton, hogy láttam volna elõzetest, sõt,azokról direkt elkapcsolok.
syuzi 2015 dec. 08. - 11:26:18
(511/543)
Nagyon izgi volt a tegnapi rész:) Renatat sajnálom hogy meghalt bár gonosz volt de nem ezt érdemelte, de Lukrecia karjaiban végre mintha elszállt volna minden gonoszsága

Carmelot is lecsukták és meglepett hogy megbolondult a börtönben pedig mindig olyan erõsnek tünt,de megkapta méltó büntetését

Blaca és Josue szép pár:) Lukrecia végre már boldog lehet Julianal:)

Rosario is már végre igazán szereti a lányát:) Várom már a mai részt:) Ezek a részek a legizgalmasabbak:)
Jeanette5 2015 dec. 08. - 10:27:40
(510/543)
A mai részben fény derül a nagy titokra.Bár az eddig kiderültek és a tegnapi rész végén látott elõzetes alapján már össze lehetett rakni.........
4/10
napraforgó 2015 dec. 08. - 06:19:47 4/10 Előzmény malvinkicska
(509/543)
Holnap végetér ez a sorozat!
Ma elhangzik, amit már az elõzetesbõl láthattunk, hogy Rosario bevallja Lucreciának, hogy testvérek is....

Nem fog fájni a szívem ezért a sorozatért.
És mexikóit megint nem nézek egy darabig. Mindig megbánom, ha belefogok egybe, mert egyre rosszabbak..
malvinkicska 2015 dec. 07. - 19:46:04
(508/543)
Nagyon gyengus volt ez a mai rész Lucrecia sírt annyit biztos nem megy egy hétig ezután, az az õrült Carmelo még most is a testvére haját húzza, az , hogy õ most teszi, hogy dili, rendesen akkor járnának el, ha igazságügyi orvos szakértõ elsõ és másodfokon, megvizsgálja az elmebéli állapotát, és azok mondják ki, nem börtönben hanem elmeosztályon kell letölteni a büntetését, és az lenne az igazi, akkor nem tenné magát. Kalandozok én is mikor egy szappanoperáról van szó a gyengébbek közül.
4/10
napraforgó 2015 dec. 07. - 17:52:43 4/10
(507/543)
Ha Carmelo becsavarodott, akkor megússza a börtönt, nyilván diliházba csukják.
4/10
napraforgó 2015 dec. 07. - 17:35:36 4/10
(506/543)
Katasztrófa, amit mûveltek Lucrecia kiszabadítása során. Az ágyon hevert a puska (amit Julian vitt magával). Ha Renata a puskatussal fejbecsapja Carmelot, mindannyian megmenekülhettek volna.

Amikor Renata megsebesül, akkor percekig csak síránkoznak, beszélnek, beszélnek. Valahogy azt hittem, Julian ölbekapja, berakja a terepjárójába és elszáguldanak, na de nem siettek ennyire.
Mint egy igazi operában: Gildát leszúrják a Rigoletoban, de haldokolva még elénekel egy áriát.... Hát itt is ugyanezt csinálták.
4/10
napraforgó 2015 dec. 07. - 17:18:27 4/10
(505/543)
Az ügyvédre gondolsz? Nem halt meg, õ volt az, aki visszautasította Carmelo védelmét.
malvinkicska 2015 dec. 04. - 12:48:19
(504/543)
Szia nekem annyit romlottak a Televisa által készített sorozatok, hogy fogadom, mostanában, sem fogok nézni tõlük semmit annyira nem érdemesítem õket. A másik ennek volt olyan beharangozója, de szerintem egy nagy semmi, egyszer a szereplõ válogatás olyanok alakítottak fiatal szerelmest , hogy nevetséges, aztán végig ordították az egészet, utóbb már többen is, nem ragozom annyit nem ér ez egy akkora ökörség, párját ritkítja, senki ne legyen rá kíváncsi, aki esetleg megnézné, örüljön, hogy nem látta.
Szép hétvégét neked.