offtopic
ildimix 2015 nov. 22. - 11:20:41
(463/543)
Én a pénteki részt nem tudtam végignézni kikapcsoltam. Szerintem jövõhéten kihagyok 1 2 részt majd feljövök a fórumra elolvasom a kommenteket. A hétfõit még megnézek vagy belenézek a keddit szerdait nem fogom.
malvinkicska 2015 nov. 20. - 13:00:19
(462/543)
Én is így vagyok vele, ettõl sokkal jobbat is abba hagytam már ezt nem tudom miért nem pedig nem a kedvencem, Maite sem, így jártunk olyan beharangozása volt, teljesen másra gondol az ember, de ez nagy tévedés. Ami a török sorozatokat illeti azokat fordítják a FB-on, ott lehet nézni igaz olvasni kell de megéri, és azt olvastam azok drágák, csak ezekre a semmit mondókra van pénz.
offtopic
ildimix 2015 nov. 20. - 11:01:23
(461/543)
Sajnáltam Paulinot, hogy meghalt. Már alig várom, hogy vége legyen ennek a bugyuta sorozatnak. Ha ismételnék nem ajánlom senkinek a megnézését.
Jeanette5 2015 nov. 20. - 08:28:57
(460/543)
Ráhibáztál.Rafael Goyri valóban Sergio Goyri öccse.
4/10
napraforgó 2015 nov. 20. - 07:09:53 4/10
(459/543)
Ez a Simon, Carmelo új csicskása nagyon hasonlít Gabino Rourára. Nézelõdtem kicsit a neten és látom a Wikipédián, hogy a színész neve Rafael Goyri. Nyilván Serio Goyri öccse lehet a pofa, tehát nem véletlen a hasonlóság.
malvinkicska 2015 nov. 19. - 19:54:53
(458/543)
Azt hittem Paulinonak több esze van, de tévedtem ezt a sok semmit meddig lehet még fokozni. Azt hiszem Julianak van esze az tudja magát igazolni, mert már telefonált is, akkor mit fog csinálni Lorena, meg a nénikéje, ha kitudódik a dolog. Rossario biztos hang erõsítõt szed attól ordít, minta szamár állandóan.
4/10
napraforgó 2015 nov. 19. - 16:55:32 4/10
(457/543)
Paulinonak is elmentek otthonról - épp most lopták el egy kamionszállítmány almáját, erre azt mondja Modestonak, nem kell bezárni a raktárt, itt rendes emberek vannak.
És lám, akadt egy nem rendes is.

Jót röhögtem, a tûzben egy fia faláda sem kapott lángra, pedig volt ott jó párszáz....csak Paulino körül égtek a lángok.... Modesto meg odakintrõl ordítozik: tartson ki fõnõk!, de közben meg se mozdul.

Lorena nénikéje meg az unokaöccse is megéri a pénzét, õk sikkasztották el a pénzt. Gondolom, Julián csinált másolatot a könyvelésérõl és azt a barátjára bízta. Hamar be fogja bizonyítani, hogy nem õ a bûnös, a viperák meg majd jól elmarakodhatnak utána.
4/10
napraforgó 2015 nov. 19. - 09:27:54 4/10
(456/543)
Úgy van, ahogy írod. Nem találták még meg a leánygimnázium igazgatónõjének a gyilkosát, Gabino gyilkosát, Lorena apjának gylkosát, ott van a Julián elleni merénylet, most Fidelt is megölték, aztán az almaszállítmány tolvaja, stb, stb.

Itt ez a sok bûntény, mégis mindig vagy Lucreciát veszik elõ, vagy Juliánt.
Én a mexikói rendõrség helyében már rég tiltakoztam volna, hogy szerencsétlen, tehetetlen, ostoba bagázsként mutatják be õket, akik mindig mellétrafálnak.

Rosario sem sokat reagált Josue vallomására, miszerint nem a bátyja, hanem õ bíztatta fel Cesart a folyón való átkelésre. Rozi továbbra is Julián ellen ordítozik.
Egy ilyen anyát már rég el kellett volna felejteni....
malvinkicska 2015 nov. 19. - 07:31:41
(455/543)
Ahogy nézem ezt sorozatot itt, nem csak Rossario nem normális hanem aki így írta meg ezt a szegény Juliant hányszor tartóztatják le a semmiért, ezzel szemben Carmelo a fele szereplót eltette láb alól, és még mindig hagyják garázdálkodni, ekkora ökörséget ami itt játszódik kritikán aluli.
kikelet54 2015 nov. 17. - 20:52:17
(454/543)
Én is így vagyok ezzel a sorozattal.
Ami nagyon zavaró még számomra, hogy inkább szól a sok bugyuta mellékszereplõrõl, mint a két fõszereplõrõl. Legalábbis õk nem sokat vannak képernyõn.

Igaz, hogy Rosarió alapból abnormális, de arra volt esze, hogy elõidézze saját magának a rosszullétet, hogy visszatartsa Lucreciát.
De, hogy miért, még mindig nem tudom, amikor annyira utálja. Na ezért nézem végig, hátha kiderül.
4/10
napraforgó 2015 nov. 17. - 16:32:18 4/10
(453/543)
Ez a bolond Rosario meg végigordítozza az egész sorozatot.

Az is bolond, aki megvesz egy ilyen ócska sorozatot.
Meg én is, amiért belekezdtem. De most már kivárom a "nagy vallomást", hogyan is született Lucrecia.
malvinkicska 2015 nov. 16. - 18:48:52
(452/543)
Paulino nem az apja Lucrecianak, meg mondta az az õrült Rossario.
4/10
napraforgó 2015 nov. 16. - 16:29:46 4/10
(451/543)
Na végre, most már mindjárt kiderül, ki is Lucrecia apja.
Fidelt megölik, nyilván Carmelo, aztán meg elveszi a pénzt.
malvinkicska 2015 nov. 14. - 19:35:00
(450/543)
OFF Szia sajnálhatod a 3 évad nagyon jó a fõszereplõk sokkal jobbak , mint az elsõ kettõbe volt a kémia mûködik köztük, nagyon jól és pörögnek az események. OFF vége.
Ezt a baromságot nézem engem is az foglalkoztat ki az apja Lucrecianak, már nem sok van hátra.
offtopic
ildimix 2015 nov. 14. - 18:40:46
(449/543)
Of téma Malvinhoz:

Én a Bûvöletet régen elkezdtem nézni de megharagudtam a sorozatra amikor az 1. évad végén kivették a doktornõt nekem Barbara volt benne a kedvencem. Rengeteg új szereplõt raktak bele a régiekbõl meg alig maradtak 1 páran.

of téma vége.

Visszatérve a sorozathoz: én nem olvastam miért haragszik Rosario a lányára, de szerintem õ a tanártól van tehát Juliánnal testvérek. Mondom azért sem tettekm ki a spoilert mert ez csak 1 feltételezés részemrõl én nem kértem el magánban az infót senkitõl. Ne írjátok meg ha nem így van már kivárom a végét nem szeretném megtudni elõre az igazságot. Rosario úgy ordít mint a fába szorult féreg nagyon idegesít. Remélem Rodolfo és Iréne összejönnek és a férj nem kavar bele a kapcsolatukba. Mostmár végignézem ezt a baromságot remélem ha ennek vége nem mexikói sorozatot adnak. Adhatnak ismétlést is legalább kipihenjük ezt a sok hülyét.
malvinkicska 2015 nov. 14. - 10:44:17
(448/543)
Ez a böjti boszorkány Rossario itt aztán kiordította magát rendesen, olyan ronda smink nélkül ezer évesnek néz ki. A másik combon lövi Carmelot Lucrecia és utána nem is sántít, na ne. Ezeknk a részeknek semmi értelme már nem mintha eddig sok lett volna, egymásra találtak és kész, miért kellet bele tücsök bogár.
4/10
napraforgó 2015 nov. 14. - 02:09:06 4/10
(447/543)
Én azt nézem, hogy szinte minden mexikói sorozatban a szakácsnõk, házvezetõnõk jellegzetes hímzett mexikói népviseletben vannak, vagy legalábbis olyan népi hímzésû blúzban, ami nagyon emlékeztet a magyar népmûvészeti hímzésekre. Talán a kalocsaira leginkább, de még a mezõkövesdire is (bár én sajnos nemigen értek hozzá).
Mindenesetre Delfina hímzett blúzai sokkal szebbek, mint Rosario tiri-tarka göncei. No de nekem tányérképû Lucrecia kívül hordott fûzõi sem tetszettek egy percig sem.... És Justina derékig dekoltált alig kis ruhácskái sem, dacára, hogy igen jó alakja van a nõnek.

Elõre olvastam a holdponton, látom, megint meghal egy rakás ember, alig maradnak néhányan a végére.

Kár, hogy annyira feldícsérték ezt a sorozatot, ha tudom, hogy ilyen, eszembe sem jut megnézni.
iriszke1 2015 nov. 14. - 00:21:55
(446/543)
köszike tudtam rád mindig számíthatunk.

Á -ehhez hasonló öltözékben a szolgálók vannak. A Rozié valami más, csak azt tudom mondani egyszer nézz bele a sorozatkatalóguson bármikor. Mert azt hiába is magyaráznánk, hogy milyen.
6/10
suxel 2015 nov. 13. - 23:42:26 6/10
(445/543)
Irjatok be a googleba hogy Oaxaca traje tradicional es vessetek ossze oket a sorozatban latott goncokkel. Csak ezt tudom javasolni. Nem kovetem a sorozatot, igy most nem ugrik be.mennyire all tavol tole Rozi oltozeke.
malvinkicska 2015 nov. 13. - 18:39:44
(444/543)
Lehet nem ide tartozik de én az m3-on nézem a Bûvölet címû sorozatot a 3-ik évadnak a végén tart de abban pörögnek az események, a színészek is jók és egy évad csak 52 rész elég az nem kell bele az asok hihetetlen baromság. Alig várom vége legyen, én sem nézek ilyen sorozatot mostanában sem.