4/10
napraforgó 2015 okt. 27. - 07:24:29 4/10
(403/543)
Hát én nem hasonlítgatom egyes színészek, színésznõk máshol mit, hogyan alakítottak. Nem is igen látom õket, meg nem is nagyon érdekel. Én azt nézem, hogy itt és most mit alakít. Legjobban maga a történet érdekel és ha úgy látom, hogy zagyvaság, hát kissé ideges leszek. Leginkább persze magamat hibáztatom, hogy egyáltalán belekezdtem egy marhaságba... Na ez az én bûnöm sem egy oroszlán. De már azért közeledünk a végéhez, addig tán kibirom még.
malvinkicska 2015 okt. 26. - 19:26:12
(402/543)
A Lorenat alakító színésznõ minden sorozatban ilyen utálatos, amiben láttam most utóbb azt olvastam, adtak neki, olyan szerepet amiben nem gonosz és állítólag nem megy neki, az is ordít állandóan, nem szeretem az alakítását szépségnek sem olyan megkapó, nekem olyan átlagos. Ami foglalkoztat mik azok a ruhák, nem tudok rajta túl lépni, Rosarion ma is mi volt az.
4/10
napraforgó 2015 okt. 26. - 16:40:54 4/10
(401/543)
Vajon hogy jutott Julián eszébe, hogy elveszi ezt a rosszindulatú álnok nõt, Lorénát? Ez a nõ éppolyan tipus, mint Renata. Épeszû férfi az ilyen nõket nem veszi el. Én még szórakozni se akarnék ilyennel.
4/10
napraforgó 2015 okt. 23. - 05:51:11 4/10 Előzmény malvinkicska
(400/543)
Lorena valóban terhes, de lehet, hogy az unokatestvérétõl, Migueltõl. késõbb - ahogy az ismertetõ írja, elveszíti a gyermekét, azt nem tudni, kiderül-e, végül is kitõl volt.
malvinkicska 2015 okt. 20. - 19:46:30
(399/543)
Az öltözet az egyik a másik lehetetlen butaságok benne, annyi gyilkosság, meg kísérlet, ezt mind Carmelo végezteti és végzi büntetés nélkül nevetséges az egész. A vicc határán van az egész sztori, most Lorena terhességet színlel, már nem tudnak valami elfogadhatóbb érvet, hogy vegye feleségül Julian, minek mikor az Lukréciat szereti. Az egész egy elcsépelt nekem semmit mondó valami halkan nem tud beszélni senki, csak ordítanak, ha kell, ha nem. Az idõ nagyon rossz és ezzel töltöm az idõm de kár.
4/10
napraforgó 2015 okt. 20. - 05:39:03 4/10
(398/543)
A tegnapi részben meglõtték Juliánt (vajon mi a fenének lovagolt éjszaka???). A távozó Manuel talált rá. Egész elcsodálkoztam, Juliánnak akkora nagy szakálla volt, mintha egy hete hevert volna ott. Délután még síma arccal ígérte meg Lorenának, hogy másnap hazamennek, aznap este, vagy éjjel meg már egyhetes szakálla volt... Aztán Manuel elvitte a pajtába és igyekezett ellátni, na akkorra már csak feleakkora szakálla volt. Mire megjött Lucrecia, a szakálla még kisebb lett...
Jujj, de útálom ezt a nemtörõdöm filmforgatást. Azt ugye tudjuk, hogy a jeleneteket nem sorrendben veszik fel, na de azért ekkora bakik????
Fogalmam sincs, mennyi pénzbõl forgatnak egy ilyen sorozatot, mennyi a szereplõk gázsija, milyen egyéb költségek vannak, de ez a nemtörõdöm hanyagság sokszor elõfordul sok sorozatnál.
4/10
napraforgó 2015 okt. 18. - 03:35:48 4/10
(397/543)
Nem nagyon tetszik ez a filmsorozat. Valóban túl sok a negatív szereplõ. Justina és Renata szörnyû luvnyák. Rodolfo meg egy barom. Nem tudom, miért ragaszkodik annyira Justinához, hiszen a nõ még csak nem is kedves vele. Renata egy ingyenélõ, vajon miért nem rúgták még ki? Ráadásul állandóan hátbatámadja a jótevõit.
Rosario dühkitörései fárasztóak, de õt valahol megértem, nyilván szörnyû traumán ment át fiatalkorában.
Paulino is egy papucs, csak mostanában kezdi éreztetni az akaratát, de most már késõ.
Carmelo egy pszichopata gyilkos, remélem kinyírják a sorozatban. Vagy legalábbis leültetik élete végéig.
De nemigen tetszik Lucrecia sem, az idétlen tiritarka fûzõiben, Talán valami gerincproblémája van? És Julián is igen ronda lett a lenyalt frizurájával, meg a hülye kis kacsafarokkal a tarkóján. Még Josué haját is lenyalták, ettõl olyan álszent képe lett.
Ebben a sorozatban senki nem figyel a külsõségekre?
malvinkicska 2015 okt. 09. - 08:11:56 Előzmény kikelet54
(396/543)
Tudod rájöttem mitõl különleges eza sorozat annyi, gonosz van benne, elég lenne, legalább másik 3 sztoriba itt azhogy jó nem ismerik a másik egy erkölcsi fertõ az egész fõleg Renáta és Justina válogatás nélkül ágyba bújnak amit követ J az õ korába az már nem sok rengeteg, most megérdemelte a pofont attól a mamusz férjétõl.
Jeanette5 2015 okt. 08. - 17:08:42
(395/543)
Ez alapján nem úgy tûnik,mintha "nem lenne akkora nézettsége".
http://www.origo.hu/teve/20151008-napi-teves-nezettseg-2015-oktober-7.html
kikelet54 2015 okt. 08. - 07:28:54
(394/543)
Én csak Az én bûnömet nézem, de nekem is csalódás ez a sorozat. Azt gondoltam, ha már ekkorra nagy a felhajtás körülötte ütõs lesz. De így több mint a felét látva, csak szomorúság, rosszindulat, gonoszság van benne, mindenki boldogtalan. Soha nincs bennem olyan érzés, hogy jaj, de várom a következõ részt.
Ettõl függetlenül minden nap megnézem, már csak becsületbõl is, meg kíváncsi vagyok, miért utálja Rosario annyira Lucreciát, és bízom benne, hogy azért egy kicsit pozitívabb lesz majd a vége felé a történet.
Harmat007 2015 okt. 07. - 14:08:28
(393/543)
malvinkicska 2015 okt. 07. - 13:09:26 Előzmény kikelet54
(392/543)
Azon gondolkodom itt Carmelo ölhet büntetés nélkül, aztán a nagy szerelmekbõl mi lesz Lucrecia férjhez ment, most Julian is mást vesz el mi ennek az értelme, Rossario unokát szeretne de miért,mikor senkit nem szeret egy önzõ valaki. Rodolfo papucs mikor kivel bújik ágyba Justina, és mindent elnéz neki valóban fel van szarvazva.
4/10
napraforgó 2015 okt. 06. - 07:55:46 4/10
(391/543)
Kihagytam egy hetet, de tegnap ismét megnéztem.
Carmeelonak már kezd szokásává válni a gyilkolás....
5/10
sorozatkedvelõ 2015 okt. 03. - 10:03:49 5/10
(390/543)
Rosario viselkedése abszurd,miért akar annyira unokát, a lányát is utálja ,csak rosszat akar neki. Ennyi szánalmas karaktert rég láttam /Carmelo,Lorena, Justina, Renata, a tanár úr..../
kikelet54 2015 okt. 02. - 07:54:17
(389/543)
Eléggé furcsán alakulnak a dolgok.
Jó nagyot ugrottak idõben. Carmelonak mi a haszna abból, hogy elvette Lucreciat? Mindennél jobban vágyott rá, hogy az övé legyen, akkor miért ment bele egy ilyen házasságba? A haszon miatt biztos, meg talán az, hogy neki sikerült elvennie Juliantól Lucreciát? Egy ilyen házasság elõbb-utóbb úgyis napvilágra kerül, fõleg úgy, hogy már többen is tudnak róla.

Aztán itt van Julian, tök boldogtalan, visszahozták Lorenát, egy elég kibírhatatlan karakter, ráadásul lecserélték a szinésznõt.

Rosario "megszálottsága" az unoka iránt elég nevetséges, a lányát sem szereti, az unokáját sem szeretné, fõleg, hogy Carmelót is utálja.

Gondolom, most majd változnak a dolgok, hogy Julian veszi át az alma ültetvényt, így kénytelenek lesznek Lucreciával együtt dolgozni.
malvinkicska 2015 szept. 30. - 13:43:29
(388/543)
Ebben a sorozatban van annyi butaság az valami borzalom, honnan lehet ennyi képtelenséget össze szedni. Rossario a lányát áru cikknek tekinti, most megjelent Julian oldalán a csaj egybõl esküvõi meghívóval a hogy ismerem a többi sorozataiból Alteir Jarebot nem lesz egy piskóta.
syuzi 2015 szept. 25. - 12:33:35
(387/543)
Na igen ez is elgondolkodtató hogy miért nem ment el adig amig a 70 peso elég lett volna......

És igen tényleg miért nem telefonált haza? És elég naiv volt hogy azt hitte hogy Carmelo csak oda ad neki egy házat.

Justina milyen megbánó lett már bement a templomba amitõl eddig irtózott
4/10
napraforgó 2015 szept. 25. - 08:35:51 4/10 Előzmény syuzi
(386/543)
Szerintem Justina elég ostoba volt, hogy annyi pénz nélkül indult el hazulról, mint ami elég az oda-vissza buszútra. Mit gondolt, Carmelo szívélyesen felajánlja, hogy hazaviszi? Miután nagyvonalúan neki adja a házat?

Azután ott van az, hogy felszáll a buszra, 100 peso lenne a viteldíj hazáig, nála meg csak 70 van. Vajon miért nem vett jegyet 70-ért addig a pontig, amíg az a pénz elég.
És a mobiltelefonok világában nincs nála mobil, hogy felhívjon valakit, menjem érte x pontig? Ennyire még a férje, a papucs Rodolfo is hajlandó lett volna.

Ezek az új telenovellák valahogy megálltak a technikai fejlõdés 50 évvel ezelõtti korában. Még jó, hogy az üzeneteket nem postagalambok viszik.....
malvinkicska 2015 szept. 24. - 17:15:37
(385/543)
Manuelt leütötte az a a nagy barom, és még az apja, nem tudom miért kell ennyi erõszak egy sorozatba. A mai rész is csak idõ húzás, egyik percen hozzá akar menni Lukrecia Carmelohoz a másik percen már nem. Aza két vipera amit követ az sok Rossario, és Renata. Roberto Blandot szeretem a játékát de ezt az agyi történést nem nagyon sikeresen hozza nekem.
syuzi 2015 szept. 24. - 12:00:15
(384/543)
Én azért tegnap kicsit sajnáltam Justinat amikor leszállitották a buszról és a kamionsofõr erõszakoskodott vele

Manueltõl szép volt hogy megvédte Blancat õk szép pár lennének:)

Juliant kicsit hiányolom remélem hamar visszatér San Pedroba

Várom már a mai részt:) Kivácsi leszek hogy mit fognak szólni ha Julian visszatér