10/10
suxel new 2021 máj. 16. - 16:16:01 10/10 Előzmény holdember
(30/30)
Igen, ugyanezt gondolom en is. Ha a tortenetet nezem, a masodik felen nagyon latszott, hogy elfogyott a koreai alapanyag es a torokok maguktol dobtak hozza esemenyszalakat, tipikusan torokost, ott aztan mar akadtak elnagyolt dolgok. En is el tudtam nezni nekik, mert a hangulatot nagyon adta. Nem is lepodok meg rajta, hogy tobbszor is volt olyan alkalom, hogy nezettsegben elorebb vegzett, mint az ot koveto A bosszu csapdajaban. Varnam, hogy adjanak meg hasonlo sorozatokat, mert legalabb a humor amit beleraktak, nem az eroltetett, bugyuta kategoria volt.

Annyibol nem sajnalom, hogy vege lett, mert nem szeretem a nagyon hosszu sorozatokat, meg egyebkent is mar szerintem csak a minosegromlas jott volna. Annak meg kulon orulok, hogy nem dramai befejezest csinaltak neki, hanem happy endre vittek ki a tortenetet. Ebbol nekem egy szep sorozatemlek fog megmaradni.
holdember 2021 máj. 16. - 14:27:29
(29/30)
Jó volt végre a sok drámai sorozat után egy könnyedebb darab. Jól egyensúlyozott a drámai és a humoros jelenetek között. Az apát és a lányát játszó színészek nagyon jók voltak. A történetben volt sok hiba, de ezeken túl tudtam lépni, nagyon jó hangulata volt. Kár hogy vége lett.
10/10
suxel new 2021 máj. 14. - 21:59:25 10/10 Előzmény Rebbeka
(28/30)
Vége. Ez volt a befejezo rész. 34 bolum készült belőle, ami nálunk 92 magyar epizod lett.
10/10
Rebbeka 2021 máj. 14. - 21:29:02 10/10
(27/30)
Sziasztok! Most a mai nappal vége a sorozatnak, vagy folytatódik. Nekem nem derült ki a hozzászólásokból! Megírná valaki?!
10/10
suxel new 2021 máj. 11. - 19:49:51 10/10 Előzmény Elhaym
(26/30)
Anelkul nem sok értelme van. Ráadásul, amit láttam, meg tudok róla, szerintem azok a jobbak. Mármint a Tubas részek.
kriptonyt 2021 máj. 11. - 13:51:27 Előzmény Elhaym
(25/30)
Köszönöm az infókat. Hàt jó hosszú lesz. Eltart majdnem jövõ febriàrig.
10/10
Elhaym 2021 máj. 11. - 13:12:28 10/10 Előzmény kriptonyt
(24/30)
Törökül 52 részes, ha az új főszereplős részeket is leadják, akkor magyarul kb. 180 rész lesz.
kriptonyt 2021 máj. 11. - 12:58:50
(23/30)
Sziasztok. Jövő héttől A nagykövet lánya lesz. Kérlek, írjon róla valaki. Érdemes elkezdeni? Hány részes? Valamit régebben olvastam, hogy nagyon hosszú.
Sorozatos 2021 ápr. 29. - 20:15:58 Előzmény suxel new
(22/30)
Szia!Köszönöm a választ!Nekem csak azért furcsa mert 130részt olvastam,de ha rendesen be lesz fejezve akkor oké.Igen hallottam,hogy a nagykövet lányában színésznő csere lett betegség miatt,a második évadtól.Aki játszani fog benne férfi színész egyik nagy kedvenc.(Fatmagül)ben is ő szerepel.
10/10
suxel new 2021 ápr. 29. - 17:15:56 10/10 Előzmény Sorozatos
(21/30)
Szia!

Leadjak a teljes sorozatot. Ha 3 resszel szamolsz bolumonkent, akkor 34*3 az 102. Viszont nem minden resz olyan hosszu, hogy 3 magyar epizod jojjon ki belole. A vegefele mar inkabb csak 105 perc koruliek a torok epizodok, igy jon ki 92-re. En mar a kezdet kezdeten is 92-96 koze tettem a lehetseges epizodszamot. Ezert is kezdtem bele, mert nem vagyok rajongoja azoknak a sorozatoknak, amiknel a magyar epizodszam 120 fole kuszik, megjobb ha belefer 100ba. Lezart sorozat lesz a vegere.

Amugy nagyon latszik a sorozaton, hogy ezeket az epizodokat mar a torokok irtak hozza maguktol, es elfogyott a koreai alapanyag. Kevesebb erzelmes, erzekenyito jelenet van benne, es tobb akcio, ami a stilusuk: emberrablas, tuz, fegyverek, csempeszet. Mondjuk nem von le az ertekebol nalam, mert igy is tetszik, csak elegge elkulonul ez a szakasz. Lathatoan Mufide mami is azert van tavol, mert igazabol nem tudtak mihez kezdeni a karakterevel. Eloszor csak ket napra, majd plusz egyre ment vendegsegbe, aztan hopp ott ragadt. Gecse kutya is eltunt a sullyesztoben. Ezektol fuggetlenul az Anya, es a Bosszu vagy szerelem mellett szinten beirodik a nagyon kedvenc torok sorozataim koze.

A nagykovet lanyanak elso szakaszat en kihagyom. Engin es Neslihan karaktereinek toxikus kapcsolatara nem vagyok vevo. Viszont tervezem nezni onnan, amikor belep az erosebb noi fohos, az erosebb karaktert alakito Tuba Büyüküstün. Onnantol mar a reszszam is idealis nekem, hisz kevesebb van elotte, mint mogotte.
Sorozatos 2021 ápr. 29. - 11:54:14
(20/30)
Most olvastam,hogy május 14.én lesz az utolsó része a fimnek,úgylátszik mégsem 130 részes,csak kb 90-95,vagy nem vették meg az egészet.Ismét együtt a három muskétás,Cemal megjavult.😊Müfide mama most egy kicsit eltünt.A bünőző játéka aki a házat felgyújtotta nem igazán jön át nekem színészileg.A nagykövet lánya lesz a következő sorozat helyette,ami most is megy még Törökországban.Jó sorozat nézést mindenkinek.Vigyázzon mindenki magára még.😊
Pera60 2021 márc. 10. - 18:54:05 Előzmény Sorozatos
(19/30)
Nem, semmi gond a tegeződéssel. Nem láttam azt a sorozatot. Sokat megnéztem,de elképzelhető,hogy esetleg ment egy másik,már nem emlékszem. Szeretem a török sorozatokat,akármennyire is egy elnéző mosoly mástól erre a válasz. Úgy érted a hozzászólásodban,hogy a kislány pénze eltűnt? Ez nekem le se esett. Ma csak részletekben láttam,mert telefonált a kolléganő és udvariatlanságnak tartottam,hogy ne figyeljek rá. Amkor bohócnak öltöztek, és mintha a végén a Cemal pisztolyt dugott volna a nadrágja derekába. Hát kíváncsi vagyok mi lesz.
10/10
suxel new 2021 márc. 10. - 06:30:39 10/10 Előzmény Sorozatos
(18/30)
Raadasul ott meg eros fizikai bantalmazas is volt. Nagyon szerettem azt a sorozatot is.
Sorozatos 2021 márc. 10. - 00:15:12 Előzmény Pera60
(17/30)
Nem tudom láttad -e az Anya c filmet,(bocsánat a tegeződésért),abban is ez a kislány volt a gyerek főszereplő(talán két-három évvel fiatalabb volt abban).Az lelkileg nagyon megterhelő sorozat volt ott is kihasználta az anyja és mostohaapja a kis lelkét a szegénység miatt.(a végére minden rendbe jött.)Most már kiderült,hogy a pénz eltűnése,és Öykü betegsége miatt lépett le Asu.Azért az nem semmi,hogy az iskolalépcsőjén köszönt el a kislánytól.Még jó ,hogy Dzsandannak telefonálhatott.Az ügyvéd,vagy álügyvéd jól lelépett a pénzzel,talált egy palimadarat aki adott neki meghatalmazást.Szegény Müfide mamának a rendőrségtől kellett megtudnia,hogy a fia Ugur nem is üzletember.(majd ad neki a fejére ha hazajön.)
10/10
Elhaym 2021 márc. 08. - 17:34:47 10/10 Előzmény Magenta99
(16/30)
Majd a héten kiderül miért döntött így, bár az ajánlóban már benne van.
A tárgyaláson sem volt sunyi, csak szomorú.
Pera60 2021 márc. 05. - 19:19:43 Előzmény Sorozatos
(15/30)
Előzőleg is néztem török sorozatot, mindig megállapítom,hogy ez lesz az utolsó. Az én lányomat nem is kezdtem el az elején,nem is tudom mikor kapcsolódtam be. Nekem tetszik. Igen úgy gondolom,hogy a kislány szánta az anyját és így szeretett volna segíteni neki. De mit tudja ő,hogy az egész az örökség megszerzéséről szól! Azért ilyen témájú sorozatot még nem néztem tőlük,ahol egy gyereket használ ki két erősen vitatott erkölcsű ember. Az egyik hozzászólásban Demírt butának nevezték. Én még úgy gondolom,hogy soha nem volt családja,árvaházban nőtt fel,igazából kötődése se sehova. Amilyen nehezen indult a kettejük kapcsolata,most egyre inkább apává válik. Kíváncsi vagyok a végére. Még egy mondat: a kislány fantasztikus kis gyerekszínész. Az arca rezdülése,a mozdulatai amik nem tűnnek manírnak.
Sorozatos 2021 márc. 05. - 16:49:18
(14/30)
Szerintem Öykü azért választotta az anyját,mert hiányzott neki,és lehet megakarta változtatni,de mint tudjuk kutyából nem lesz szalonna.Nagyot fog csalódni az anyjában még egyszer,remélem többet nem áll vele szóba.Asu nem egy anyatípus.Cemal is nagyot koppan ha kiderül,hogy Asu miatt ült a börtönbe 8 évig.Asu miatt szemétkedik Demírrel.Ha van igazság Cemalt visszavárja a cellája.Nekem is tetszenek ezek a félig vicces,komoly filmek.Kiváncsi leszek,ha megérem hogy a kislány később színésznő lesz-e?😊😊😊
Magenta99 2021 márc. 04. - 15:57:42
(13/30)
Most néztem vissza a tegnapi részt.
Ennek alapján de kis kötsög ez az Öykü.
A tárgyaláson milyen sunyi kis képpel pislogott ide-oda, miután azt mondta, hogy az anyját választja.
A részeges anyját, aki 8 évig felé sem nézett. Az apja meg a lelkét is kiteszi érte, imádja, mindent megad neki.
Nagyon jó színész a kiscsaj. Elérte, hogy azt gondoljam, úgy kell neki, amikor az anyja majd megint elhagyja....
ummogo 2021 márc. 02. - 19:29:02
(12/30)
Egy ideje megint megbántam, hogy elkezdtem ezt a sorozatot nézni. Ennyire buta, együgyű ember mint a Demír, remélem a töröknél sincs, csak a *mesében"
10/10
suxel new 2021 febr. 25. - 20:26:55 10/10
(11/30)
Nagyon nagy favorit tovabbra is a sorozat nalam. Szeretem ezt a gyilkolaszasmentes csaladias vonalat, es ennek ellenere is van drama rendesen. Kicsit megtorpantam vele, van legalabb 7 reszes lemaradasom. Az van, hogy nagyon sajnalom Oyku es Demir sorsanak alakulasat. Most vannak azok a reszek, hogy szetszedik egymastol apat es lanyat miutan egymasra talaltak. Valahogy ez most sok a lelkivilagomnak tomenyen naprol napra. Ebbol kifolyolag most ugy nezem ket napot nosztalgiazok a kedvenc jelenetimbol es egy napot nezek uj epizodot. Kedvenc jelenet pedig rengeteg akad. Mas filmekben, sorozatokban is volt mar hasonlo szitu, hogy a fohosnek, fohosnonek harcolnia kellett a gyerekeert a masik fellel szemben, es egy ideig alulmaradt vele szemben, megsem valtott ki ilyen hatast belolem meg sehol sem. Szerintem a 100 szazalekig kimaxolt szineszi jatek teszi, amit Beren es Bugra hoz el nekunk minden hetkoznap delutan a kepernyokre nekunk.

Valo igaz Cemal karaktere egy visszataszito alak. Asu azonban meg visszataszitobb nekem. Az a flashback jelenet, amikor utasitotta az orvost durvan, hogy kaparja ki belole a magzatot 15 hetesen, es egyre csak azt hajtogatta, nagyon megmaradt bennem. Total ledobbentett, es ezzel a kis jelenettel nagyon megutaltatta magat nalam, megbocsathatatlan szamomra ez a fajta viselkedese a karakternek. Cemal pedig szerintem nem sejti azt, hogy aki feldobta ot a rendorsegen 8 evvel ezelott, nem mas volt, mint Asu.

Erdekes egyebkent, hogy pont a konnyedebb kontosbe bujtatott Kizimmel parkoltam le egy picit, mig az Annet mindenfele megszakitas nelkul neztem vegig.