8/10
truck5 2012 ápr. 16. - 18:54:27 8/10
(39/119)
Hát igen... a dokumentalista stílus levett egy kicsit a filmbõl, de azért nem rossz.
Gyanítom, kicsit átrendezõdne a mindennapi élet, ha az embereknek valóban lenne hasonló képességük. És amíg beállna az új rend, lehet, hogy a világ lakossága szépen lefelezõdne...
fraktál 2012 ápr. 07. - 14:12:10
(38/119)
5.6 pont? Azért annyira nem rossz ez a film...
10/10
CsiróCsiró 2012 ápr. 03. - 22:36:59 10/10 Előzmény Julien_király
(37/119)
Lájkolom a hozzászólásod :-)
9/10
Julien_király 2012 márc. 26. - 13:05:57 9/10
(36/119)
Számomra tanulságos volt a film. Jó, hogy azok a különleges képességek, amelyek valószínûleg mindenkiben ott rejtõznek (és amelyekkel manapság a parapszichológia foglalkozik) nem elérhetõek csak úgy bárki számára. Nem véletlen, hogy ezeket a képességeket gyakran a szent embereknél figyelték meg. (A filmben is volt egy utalás a tibeti jógikra, akik meditációval szinte mindenre képesek.) Szerintem mint gyarló emberek nem sokan tudnánk ellenállni a kísértéseknek, mint ahogy ez a hatalom birtoklásának más területein is többnyire így van.
3/10
kkruppa 2012 márc. 18. - 23:45:32 3/10 Előzmény houshmandzadeh94
(35/119)
Egyetértek az elõzõkkel...iszonyat rossz film.Sokkal jobbat is ki lehetett volna hozni a történetbõl.Aki fantazis szuperhõsös filmet vár, az csalódni fog.
4/10
houshmandzadeh94 2012 márc. 17. - 23:35:52 4/10
(34/119)
Hát én ennél sokkal jobbra számítottam.
Az egész filmbe volt 20 perc ami nagyon jóra sikerült, az a rész amikor poénkodtak és próbálgatták az erejüket.
Az összes többi pedig nagyon gyenge volt.
Az a 20 perc miatt adok 4 pontot amúgy megérdemelné az 1/10-et.
1/10
romulusz 2012 márc. 16. - 19:02:25 1/10 Előzmény robozb
(33/119)
Totáál katasztrófa....
A kézi kamerarángatással a szerzõk valszeg a kidolgozatlan, összecsapott történetet szerették volna feldobni valami "újszerûvel"... Inkább ne tették volna!
6/10
matany001 2012 márc. 12. - 22:21:15 6/10
(32/119)
Nos most az imént néztem meg elõbb a filmet. Régóta vártam már mert kíváncsi voltam milyen filmre is számíthatok. Rövid volt az igaz, de még jó pár részt így is átugrottam. Kicsikét túl elcsépeltnek tartom az egészet, de ettõl függetlenül a Andrew fájdalmait átlehet érezni. Amint láttam a stúdió folytatást akar, és lesz is. Kérdések már is merültek fel bennem, de a legfontosabb: mirõl fog szólni?

A film nálam 10/5,8. Ritkán adok ilyen kevés pontozást egy filmnek de sajnos nem tudott magával ragadni teljesen, de mindenkinek ajánlom egyszeri megnézése legalább, akik inkább a beszédekre, mint sem akcióra vágynak.
webster 2012 márc. 12. - 00:45:18
(31/119)
Legszarabb film amit láttam. 1-2 részlet kivételével halál unalmas, a 'first person"-os kamera rángatásból, ami végig megy a filmen egyszerûen hányinger keltõ!
1/10
robozb 2012 márc. 11. - 22:12:18 1/10
(30/119)
Kedves Kleaveane! Sajnalom, hogy csak arra tellik toled, hogy szemelyeskedj, biztos a rendezo rokona vagy. Elnezest, hogy egy csillagot adtam erre a filmre, mashogy fogalmazok, ennek a filmnek a megtekintese olyan, mintha masfel oraig egy vodor szart neznel. Udv!
9/10
kleavenae 2012 márc. 11. - 18:40:27 9/10 Előzmény NightRider1
(29/119)
Az a legidegesítõbb, hogy nem te vagy az egyetlen hülye a kommentelõk közül. Nagy zavaró, hogy sokan indokolatlanul 1*-ot adnak egy filmnek, csak azért, mert nem tetszett nekik. Legyetek objektívek. Ne adj egy *-ot és írd le kommentbe, hogy f*s komoly indoklás nélkül! Akarsz olyan filmet nézni, ami tényleg 1*-os? Ajánlom figyelmedbe "A Macska - Le a kalappal" címû filmet. Hasonlítsd össze ezzel! Ez min. 3-4*, még akkor is, ha k*rvára nem tetszett, mert vannak benne látványos elemek.
1/10
robozb 2012 márc. 11. - 17:43:41 1/10
(28/119)
BRUTÁLISAN FOSS SZAR FILM VOLT - Mintha egy parkinzonkóros barom adta volna az ultragagyi szavakat az agyhalott amerikai középiskolások szájába, a "belem kifordul" hatásvadász dialógusokban. A szar filmeken röhögni szoktam, de ez már az a kategória volt, amikor égtem, hogy a moziban vagyok, a kezemet az arcom elé tettem, akarva akaratlanul. Az eszem megáll a 75%-os IMDB minõsítésen, soha az életbe többet nem adok arra. A legnagyobb jeleneteknél azt hittem kifordul belem olyan elbaszottak voltak a dialógusok. 100-ból 99-szer végignézem a mozifilmeket, de ennél fogtuk magunkat a húgommal és kimentünk visszakérni a jegy árát.

MEGAPÉNZKIBASZÁS EZ A FILM!!!!!

ÜDV: Béci
1/10
ribizli0809 2012 márc. 11. - 13:50:43 1/10 Előzmény Locomotive84
(27/119)
Õszintén szólva én is sablonosnak és elcsépeltnek tartom a kiindulási pontot: egy meg nem értett kamasz kamerával a kezében, akinek jóformán nincs egy barátja sem, az apja egy agresszív barom, az anyja egy gyenge, beteg asszony. Nem ismerõs ez valahonnan??? Mintha csak az Amerikai szépséget kopírozták volna le. Nem értem miért kell minden tininek meg nem értett, magányos léleknek lennie?
1/10
ribizli0809 2012 márc. 09. - 22:18:17 1/10
(26/119)
Váááááááá! Ez borzasztó!!! Nem szeretek félbehagyni filmeket, bármennyire is rosszak, inkább végigszenvedem, de ezt nem bírtam! Borzalmas! Eleve utálom a kézikamerás filmeket, nem tudom mi a céljuk vele?? Azt akarják elhitetni az emberrel, hogy ez igaz? Vagy mi? Miért jó ez? A Paranormal Activitynél is ez verte ki nálam a biztosítékot...

***SPOILER***
A sztori meg tényleg elcsépelt és kiszámítható: kamaszok találnak valamit, amitõl szuperképességeik lesznek, egyikük beõrül, a többi próbálja megállítani. Ennyi.
***SPOILER VÉGE***

Azt hittem valami jó kis szórakoztató film lesz, errefel kiderült, hogy ez egy rakás sz*r. Nagyon nagyot csalódtam. Az eleje dögunalmas és általában véve egy káosz a film, se füle se farka.
kisssmary 2012 márc. 09. - 17:57:57
(25/119)
Pedig már tervezik is a második részét a sikerre való tekintettel :) Ezek szerint Amerikának bejött.
1/10
Rahar 2012 márc. 08. - 11:19:03 1/10
(24/119)
Kibírtam, végignéztem. A film képi megvalósítása igénytelen, szánalmas és olcsó, minden tekintetben értéktelen, persze ezt elõttem már igencsak sokan leírták, ezért inkább az alaptörténetrõl és a cselekményvezetésrõl írnék. A film nagyon nehezen indul be, alig vártam, hogy végre történjen valami. A cselekményvezetés hiányos, nagyon sok dolgot nem mutat be, valamint teljes mértékben kiszámítható. Egy buli közelében találnak egy föld alatti lejáratot, milyen kreatív, talán nem földi eredetû dologra bukkannak, errõl sajnos sem akkor sem a film további részében nem derül ki semmi, pedig engem érdekelt volna. Majd ezek után következõ képként már az jelenik meg, hogy próbálgatják a telekinézist, honnan jöttek rá, hogy ilyen képességük lett? Az egyik fickónak egyszerûen megfogalmazva gonosszá válik, meglepõ fordulat, senki sem számított rá. Miért lett gonosz, miért vannak ilyen gondolatai, hogy jutott el ide, arról egy rendkívül primitív és rövid képsorok gondoskodnak. Akinek kevés volt például a Sithek bosszúja címû filmben Anakin oldalváltásának bemutatása, az ettõl a filmtõl agyérgörcsöt fog kapni. Röviden összefoglalva számomra ez az emberi alkotásnak nevezett valami egy ZS kategóriájú szemét.
2/10
parduccica 2012 márc. 06. - 13:56:57 2/10
(23/119)
hát ez egy ritka ócska film...végig sem bírtam nézni. ha tudtam volna hogy ilyen kézikamerás baromság, el sem kezdem..
6/10
beo71 2012 márc. 06. - 13:28:00 6/10
(22/119)
Hú,nehéz helyzetben vagyok.Annak idején erõbõl védtem a Cloverfield-et,a kézi kamerát fikázókkal szemben,most pedig az õ oldalukra kell állnom,ugyanis teljesen zavart ebben a többre hivatott történetben ez a megoldás.Mást vártam,többet vártam,szórakozni akartam,e helyett bosszankodtam néha és értetlenkedtem:nem így,nem ezt kellett volna,sõt sokszor kifejezetten gagyi érzésem volt(a fiam álmélkodására csak annyit hebegtem:Biztos kevés volt a pénzük!)
A port hozzászólásai és a kritika valamelyest igazolja az érzéseimet(fõleg,az amikor a moziban felnevetnek a nézõk,holott nem ez lett volna a cél.)Ehhez képest azt olvasom,hogy az USA-ban mennyire dicsérik(M.Landis fk.íróJohn Landis szupertehetséges fia,a szárnyaikat bontogató színészek mekkorát alakítanak,a friss(?)történet és kivitelezése",a béna kamerakezelés"mennyire üdítõ és meglepõ.)az imdb-n 7,5,ami szinte sokkolóan magas,nos én mindezeket messze nem érzem,nekem végeredményben egy olcsó,sokszor látott(elcsépelt)sztori,amit végig néztem ugyan,de adott semmilyen pozitív élményt.6/10.
1/10
NightRider1 2012 márc. 06. - 10:36:48 1/10
(21/119)
Ilyen szar filmet még nem láttam. Az 1 pont amit lehet rá minimálisan adni az is sok.
Remélem a rendezõ nem kap több filmet!
StephenJFry 2012 márc. 05. - 14:15:21
(20/119)
touché. :)