8/10
napraforgó 2022 dec. 15. - 10:57:25 8/10
(324/344)
Miből telik Deniznek, meg Miratnak is nyaralgatni tél közepén? Egyikük sem dolgozik már jó ideje. Hüliya már tett is rá megjegyzést, hisz most már ő a főnökük.
Csodálom, hogy Ece egyáltalán szóba állt az anyjával..
6/10
Elisah 2022 dec. 14. - 20:29:45 6/10 Előzmény napraforgó
(323/344)
Mintha az egész csapat nem lenne százas. Már a vége sem érdekel.
8/10
napraforgó 2022 dec. 14. - 19:38:41 8/10
(322/344)
Hát ez fura. Eddig Deniz és Mirat a világon mindent megbeszéltek egymással, most meg elkezdtek titkolózni. Ez az utazzunk el külön-külön pont ugyanoda egy nagy hülyeség.
Na és Fikriyére is rájött az utazhatnék. Pénzük semmi, Turgut gipszben, ő meg nyaralni akar. Jajj!
8/10
offtopic
napraforgó 2022 dec. 14. - 07:27:34 8/10 Előzmény meggymálna
(321/344)
El nem tudom képzelni, hogy a magyar Tv miért nem képes cseh, lengyel sorozatokat is megvenni, miért csak és kizárólag a törökben gondolkoznak???
Azért ennyire nincs közünk a törökökhöz, minden több évszázados közös történelem okán sem.

Talán ingyen kapjuk ezt a sok borzalmat? Vagy valakinek fizetnek, hogy vegye meg? Könyörgöm, ritkitsák már ezt a sok szörnyű, borzalmas török sorozatot.
8/10
napraforgó 2022 dec. 14. - 07:20:34 8/10
(320/344)
Honnan a bánatból került elő megint ez a Nevin nevű pszichológusnő? Deniz csak egyetlen egy évig járt az egyetemre a házassága előtt, mégis van egy csomó barátja onnan 20 év után. Habár soha nem is tartották a kapcsolatot, mégis mindenki baromira örül neki.
Nos, én végig jártam az egyetemet, nemcsak egy, hanem 5 évet, mégis alig emlékszem az egyetemi évfolyamtársaimra. Csak és kizárólag a csoporttársaimmal tartok némi kapcsolatot, de az biztos, hogyha hozzájuk fordulnék, nem valószinű, hogy még aznap tudnának időpontot adni nekem, pláne, hogy a pszichológusnő még a saját fiával sem akar foglalkozni belátható időn belül.

Amúgy, ha a pszichológusnő egy évfolyamra járt Denizzel, akkor kb. egyidősek. Deniz 38 éves volt az elején, azóta eltelt egy év. Elvileg Hüliya is egyidős vele, de szemre persze egy jó tizessel idősebb.
Na mármost, ha Nevim is egyidős Denizzel - és csinos is, akkor hogy lehet, hogy az a ronda, öreges kinézetű fiú az ő fia legyen????
7/10
meggymálna 2022 dec. 14. - 03:05:29 7/10
(319/344)
Az új török sorozat a Mavi szerelme. Rákerestem és azt találtam, hogy a Mavi szerelme 2017 legjobb dráma sorozata lett, a lwgjobb filmrendezes, legjobb női főszereplő dijat hozta el tobb török filmfrsztivalrol.
Szóval ugy nez ki talán minőségibb sorozat lesz.
Az érzelmek tengere a végén átment mesébe. Alig várom már vége legyen... Nem tesz jót ha ennyire elhuznak egy sorozatot.
6/10
Elisah 2022 dec. 13. - 20:00:05 6/10
(318/344)
Napraforgóval egyetértek. Sok jó sorozata van a törököknek. Ez a sorozat valóban a második évadban lett sokkal gyengébb. Mintha nem az előző évad rendezője rendezte volna. Alig várom, hogy vége legyen. Őszinte leszek.:a következőtől sem várok túl sokat. Az isztambuli menyasszonyhoz hasonló sorozatnak örülnék.
8/10
napraforgó 2022 dec. 13. - 17:04:21 8/10 Előzmény malnahab
(317/344)
Ha csak ennyi lenne a történet, akkor ez a sorozat semmit nem különbözne a tucat-mexikói sorozatoktól.
De ez a történet minőségi sorozatnak indult, csak sajnos a második évada jóval gyengébbre sikerült az elsőnél. A végén ez a sok zavaros mellékszál - pfff. A végét meg összecsapják.
malnahab 2022 dec. 13. - 09:35:06
(316/344)
Már jó hete elolvasható volt az összes rész tartalma, a befejezö is. Deniz kérdezi Miratot,ez Alihan pisztolya??? a balf...sz Mirat guvadt szemekkel,kukán bámul. Mikor Mirat A. megverte,akkor a pisztolyt elvette töle, a golyokat meg eldobta,ott a lakásban.Szerintem nem is volt benne golyó. Raselre itt már senki nem gondol?

Szerintem nem értitek a történést, a film lényege,hogy Deniz egyedül maradt, lett valaki segitsége akibe aztán beleszeret. Esküvöt terveznek és a végén pár percben ez meg is történik. Az hogy mi lesz utána, vagy közben kivel mi történt csak mellékes. Föleg,hogy nekünk mi a véleményünk, igazságérzetünk. Ez csak egy film,egy történet.
8/10
napraforgó 2022 dec. 13. - 07:01:23 8/10
(315/344)
Nem emlékszem, hogy honnan és hogyan szerezte Mirat a pisztolyt. De mivel a család folyamatosan életszélyben van, elég nagy marhaságnak tartom, hogy Deniz erősködik, hogy szabaduljon meg tőle.
És persze hihetetlen, hogy Mirat nem volt kiváncsi Izak mondókájára, vagyis, hogy ki volt a valódi gyújtogató és ki bérelte fel a teherautósofőrt. Pedig ő is sejtette, hogy a merénylet mögött Hüliya állt, hisz csak ő tudta, hogy hová is küldte el Miratot.
Annyira zavaros a történet igy a vége felé.
A végén Mirat és Deniz összeházasodnak, na de mi lesz azután? Egycsapásra megszűnnek majd a bajok?
Ece magához tér a hülyeségből, Fikriye megjavul és Figen is leszáll Juszufról? Ráselről nem irnak semmit, de úgy gondolom, hogy ő is öngyilkos lesz. Csak előbb megszabaditja a világot Izaktól.
Hüliya rákjáról sem irnak semmit, ami fura, az ember azt hinné, hogy a vetélés után megkezdték a kezelését és ő nem ér rá mással foglalkozni, pláne nem azzal, hogy megszabaduljon Deniztől és Mirattól..

Erre a sorozatra csak azt tudom mondani, hogy kevesebb több lett volna. Vagyis kevesebb gond, baj, nyűg és akkor egészen jó, kerek kis történet lehetett volna. Kár volt annyi mindent belezsúfolni.
Pera60 2022 dec. 13. - 05:52:08
(314/344)
Most már nem bánnám,ha vége lenne. Azt várom csak,hogy Hüliya asszony arcáról mikor fog lefagyni az önelégült vigyor? A tegnapi jelenet is elég szürreális volt,ahogy lehúzta a hullazsák cipzárját. Mintha nem lenne egészen normális. Mondjuk nem is az.
8/10
napraforgó 2022 dec. 12. - 11:28:24 8/10
(313/344)
Emlékszem, hogy azután, hogy Sirzát betört Mirat házába, ő biztonsági kamerákat szereltetett fel. (Persze, a biztonsági rendszernek nincs nagy jelentősége, ha állandóan nyitva hagyják az ajtókat....)

Na szóval, működtek a kamerák, amikor Hüliya felgyújtotta a házat???? Soha nem nézik vissza a felvételeket????? Amennyire látni lehetett, a tűz leginkább csak a földszinti ablakokat és a bejárati ajtót égette meg, az emeletekre legfeljebb a füst ment fel. Ott még az ágyak is épek maradtak. És a szereplők ruhatárának sem lett baja, hisz mindenki mindig más ruhát és kabátot hord.....

Tehát, nem látták a biztonsági kamerák felvételein, hogy Hüliya ott rohangál a ház körül és locsolgatja a higitóval?????
Egyre zavarosabb ez a történet.

Nem értem, hogy Juszuf miért nem kérte a rektort, hogy tájékoztassa az egyetemen terjengő pletykákról? miféle vizsgálat az, ahol a vizsgált személlyel nem közlik a vádakat és meg sem kérdik, mi igaz belőle és mi nem. Úgy tűnik, hogy Melissa is egy undok kis dög, aki nem tudta megszerezni Musztafát, ezért ott árt Ecének és Juszufnak, ahol csak tud.
8/10
napraforgó 2022 dec. 10. - 08:19:13 8/10
(312/344)
Ece egyre jobban hsonlit arra az undok kamaszlányra, aki az első adásokban volt. Remélem, hogy ez elmúlik nála.

Deniz a fene nagy jóságosságával, megértésével valóban elég fárasztó, elég unalmas.
Mirat meg elég hülye, ha egyedül megy egy elhagyatott helyre, hogy találkozzon Izakkal. Ráadásul meg sem hagyja a találkozás helyét, hogy hol keressék, ha nem menne haza.
hjajj, itt senki sem normális?
6/10
Elisah 2022 dec. 07. - 20:35:56 6/10
(311/344)
Majd a végén lesz az, hogy a rossz megkapja a magáét. Mint a mesében.
8/10
napraforgó 2022 dec. 07. - 19:33:22 8/10
(310/344)
Ecének igaza volt a kirohanásakor. És legalább most odafigyeltek rá.
Ha már sem Deniz, sem Mirat nem küldte el Ráselt, egyedül csak Ece tiltakozott a nő ottléte ellen, akkor Ráselnek magától is észre kellett volna vennie, hogy felesleges ott és rég el kellett volna mennie. Ehelyett megbizta Izakot, hogy Denizt és a lányát tüntesse el. Ez egy elmebeteg ötlet volt.
Ha másért nem, már ezért is el kellett volna költöznie. De Mirat a fene nagy jószivével valóban mindenkit egykupacban akart látni.
Normális esetben Ráselnek el kellett tünnie, Ece és Juszuf klön kellett volna költözniük és Mirat, Deniz és a kis Ozan alkothatnának egy családot. A többieknek nem kell mindig egymás szájában lenni.
8/10
napraforgó 2022 dec. 07. - 04:55:57 8/10
(309/344)
Engem Turgut és Fikriye kevéssé érdekel, sajnos ők túl sokat hangoskodnak a sorozatban. Alihan is eltűnhetett volna már a süllyesztőben, de nem, sajna megint előkerült, mondván a gyerekeivel akar törődni. Azt látom, hogy Hüliya nagyon gyanakszik, hiába próbál Deniz jópofizni vele. Azért a nő érzi, hogy nincs minden rendben, gondolom, hogy menekülőre fogja.

Egyszerűen nem értem, hogy mit akar Mirat csinálni a teherautó sofőrrel, ha megtudja, ki volt a megbizója. És ha megtudja, hogy Hüliya, akkor mi lesz???? Akkor se lesz semmi, mert itt soha, senkit nem jelentenek föl a disznóságaiért, maximum sandán néznek majd rá. Áááá, Borzasztó!
6/10
Elisah 2022 dec. 06. - 19:38:22 6/10
(308/344)
Meghibbant Turgut is...
8/10
napraforgó 2022 dec. 06. - 19:13:49 8/10
(307/344)
Itt semminek nincs semmiféle következménye. Ece nemrég megtudta, hogyan árulta el őket az apja, miért és kivel hagyta el őket orvul, titokban. Azt is nehezményezte, amit az apja Ozannal tett. Most meg úgy puszilgatja az apját, mintha minden rendben lenne köztük.
Juszuf meg az anyjának bocsátott meg csont nélkül, csak azért, mert ő az anyja. elég furák.
Lilla3 2022 dec. 06. - 13:42:38 Előzmény napraforgó
(306/344)
Engem éppúgy meglepett Nejat viselkedése. Már majdhogynem szerelmesen néz Hüliyára, el van olvadva tőle, hogy milyen sokat változott!!! Egy ügyvéd hogy lehet ilyen naiv??? Ilyen rossz emberismerő??? Tényleg azt hiszi, hogy kutyából szalonna lesz!!!:)

Deniz és Ece kapcsolata felettébb furcsa. Van egy nagykorú kamaszlánya, anya lánya között talán 20 év korkülönbség, mégsem beszélgetnek egymással soha őszintén. Egyik részről-ami érthetetlen- meg akarja kímélni az apja szemétségeitől, másrészről meg soha meg nem kérdezi tőle, hogy mit miért tesz. Itt pl a Musztafával való szakításra gondolok. Deniz hogy kirohant, amikor megtudta h Ece szakított Musztafával.
8/10
napraforgó 2022 dec. 06. - 02:52:46 8/10
(305/344)
Mirat azért sejti, hogy Hüliya áll a merénylet mögött. Remekül kisakkozta, hogy csak Hüliya tudta, hová megy, hisz ő küldte el lovat venni. És azt megértette, hogy a teherautó szándékosan szoritotta le az útról. Azért fura, hogy bár megjegyezte a teherautó rendszámát, azt nem árulta el a rendőröknek. Szerintem hülyeség, hogy mindent maga akar megoldani.

Tetszett Ece kirohanása, ahogy be akarta vonni az anyját a Rásel elküldésébe, de Deniz kijelenti, hogy ő most csak Miratra tud gondolni. És Ece keserűen jegyzi meg, hogy "egyébként is csak Miratra gondolsz".
És valóban, Deniz kicsit foglalkozott Ozannal, hogy Alihan ne vegye őt el, aztán meg elvitte párszor a pszichológushoz (apropó, Ozan már nem dadog!), de Ecével alig foglalkozott. Nem láttuk, hogy reagált volna Ece gondjaira, Musztafa állandó féltékenykedésére, majd a szakitásra. De éppúgy meglehetősen hidegen hagyta a Joseffel való összejövetele is. Még jó, hogy az elrablásával foglalkozott és Izak után ment. De egyébként csak Mirat, Mirat. Nekem is szimpatikus Mirat, főleg a viselkedése, mert amúgy nem különösebben csinos férfi, de Deniz most már úgy viselkedik, mint egy szerelemtől bódult kamaszlány, nem hall, nem lát, nem érdekli semmi más, csak Mirat.

Megdöbbentő, hogy Juszuf már kicsit sem haragszik az anyjára, sőt, aggódik érte. Már elfelejtette, hogy a pszichopata mostohaapját ő küldte a nyomukba? Ece még most is veszélyben van, mert az az elmebeteg nagyon rákattant, hogy eltünteti a lányt.