10/10
Cseny 2010 aug. 03. - 10:14:02 10/10 Előzmény Zizibizi
(270/290)
én is pontosan így vagyok vele,nekem is a Fantom a kedvencem és annyira sajnálom,amiért Christine nem õt választotta ='(='(
10/10
Zizibizi 2010 máj. 12. - 18:59:12 10/10
(269/290)
Fantasztikusan jó film!!!! Látványos, jó színészekkel, akik mellesleg piszok jól énekelnek! Úgy szeretteti meg a negatív figurát (Fantom), hogy a végén szerintem a legtöbben neki drukkolnak. Én biztos õt választottam volna! :-) Fõleg, ha ilyen jóképû!
Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg a filmet!
conchita 2010 máj. 02. - 15:10:13
(268/290)
Minnie Driver és Gerald Butler miatt mondom, hogy nem volt elvesztegetett idõ, ha moziban néztem volna meg, biztos nagyon vártam volna már a végét. ( kedvencem a musical :D )
locaheroina 2010 máj. 02. - 12:20:53
(267/290)
Film+ is a netrõl töltögeti a filmeket, mert a minõség itt olyan mint egy 700MB-os dvdrippen, legalább õk megvehetnék))))
Icurami 2010 máj. 02. - 11:59:19 Előzmény eming
(266/290)
én láttam már Gerard Butlert egy csomó filmben és most h megnéztem ezeket a képeket ha nincs aláirva ki a szinész fel se ismertem volna ..
9/10
eming 2010 márc. 18. - 17:02:27 9/10
(265/290)
Nagyon jó film. Színházban is láttam már 2-szer! Gerard Butlernek tényleg iszonyat jó hangja van!
kisbazáros 2010 febr. 23. - 14:27:55 Előzmény Numa
(264/290)
Imádom ezt a musicalt,csodás a zene!A filmnek is ez a fõ erõssége,plussz a csodálatos látvány,a díszletek,jelmezek,smink.Imádom a mellékszereplõket,Minnie Driver dívája fergeteges,nem különben a Ciarán Hinds-Simon Callow páros:):):)!!!Minden a helyén van,ennél többet nem lehetett kihozni a történetbõl.
9/10
Numa 2010 jan. 31. - 15:30:27 9/10 Előzmény BladesOrsi
(263/290)
Hát, igen. Tényleg csodás hangja van!
8/10
BladesOrsi 2010 jan. 30. - 23:31:27 8/10
(262/290)
Na, én ez után a film után lettem Gerard Butler-rajongó!
Most mondja azt valaki, hogy nincs szuper hangja!!

DE ha ás játszotta volna a fantomot, akkor is 10/8 :)
9/10
Numa 2010 jan. 23. - 15:11:58 9/10
(261/290)
Nagyon jó film! Gyönyörû jellmezterv és szép számok. Gerard Butler nagyon jó és a többi szinész is.
ChatNoir* 2009 nov. 02. - 17:20:14
(260/290)
Nem akarom túldícsérni a filmet, de: abszolút negatív elõítélettel kezdtem bele, kizárólag azért, mert 3 év polcon való porosodás után rájöttem, hogy Gerard Butler játszik benne (értsd: 3 évig még a legnagyobb punnyadás helyett se fanyalodtam rá, sosem láttam a musicalt és nem is érdekelt, pedig a zenéje legnagyobb részét egy Webber válogatás CD-rõl ismertem).

GB sem lelkesített 100%-ra, az elsõ gondolatom az volt, miféle perverz gondolat vezérelte azt, aki úgy gondolta, hogy musicalben kéne játszania?

Ehhez a kiindulási ponthoz képest viszont óriási volt a pozitív csalódás, tetszett a film, végig lekötött, pedig nem rövid, és nagy meglepetésemre GB-re ráillett a szerep, szépen megoldotta, és még hangilag is jó volt! Biztos van jobb, nem mondom, hogy etalon, de nem tudom kritizálni. Felül kell bírálnom magam, és nem az volt a hülye, aki ráosztotta a fantom szerepét, hanem az, aki olyan filmekben szerepelteti, mint a Gamer... Összességében, nõtt a szememben, nem vártam tõle az Attila, a 300, a Gamer és társai alapján.

Bár minden filmélményem így túlteljesítené a várakozásomat.
10/10
empireofthejedi 2009 szept. 13. - 17:26:22 10/10
(259/290)
Ja és még annyit,hogy a legjobb rész a 'Point of No Return'. Ezt az icont abból csináltam xD
10/10
empireofthejedi 2009 szept. 13. - 17:22:27 10/10
(258/290)
húúú ez hatalmas film. Nemrég láttam elõször Blu-Ray-en és iszonyat jó volt, azóta még 2x láttam, képtelenség megunni.Ami nem teccet hogy Raoul nagyon nyálas,fehér lovon ül, masni van a hajában meg minden, a fantom ezerszer helyesebb.Patrick Wilson amúgy se túl jó színész, a Watchmenben is jó xar volt. Gerry Butler nagyon jól játszik és a zene is nagyon szép, Emmy Rossum és Gerry Butler nagyon összeillenek.
4/10
Ivy66 2009 aug. 22. - 00:19:49 4/10
(257/290)
Most a Butler-rajongók leszedik a fejemet, de nekem Michael Crawford után nagyon gyengének tûnt. A filmet nagyon vártam, de csalódást okozott.
A Fantom inkább látszott kissé megégett arcú szépfiúnak, holott az eredeti történet szerint szörnyû az arca. Ennek nem azért van jelentõsége, hogy horrorisztikusabb legyen a film, de csak így van értelme Erik viselkedésének. Az eredeti történettel ellentétben a film igyekszik mindent megmutatni, így megfosztva a fõhõst a varázslatosságtól, titokzatosságtól. Nem értettem, miért kellett Giry mamát mindenhova beleerõltetni, ahol semmi keresnivalója nem volt. A musicalban lévõ énekbeszéd hol felbukkan a filmben, hol egyszerû prózában beszélnek, jó lett volna, ha következetesek ebben: tehát vagy tartják magukat az eredetihez, vagy próza mindenhol.
Ami viszont pozitívum, hogy a zene még mindig fantasztikusan hatásos, a kosztümök, a díszlet, a látványvilág pedig pazar. A csillár leszakadása igazán látványosra sikeredett.
10/10
justagirl 2009 aug. 13. - 15:38:03 10/10
(256/290)
Emlékszem, még kicsi voltam, amikor apukám betette a lejátszóba a zenéjét, és én csak mosolyogtam, hogy hogy lehet ilyen zenét hallgatni. Aztán pár évvel késõbb megnéztem a filmet. Nagyon lenyûgözött, meghatott, fantasztikusan énekel Gerard Butler, Emmy Rossum, és Patrick Wilson is. Csodálatos az a képi világ amit Joel Schumacher és Andrew Lloyd Webber megalkotott. Ez a film romantikus, drámai, és ünnepélyes is egyben. Annyira megtetszett, hogy majdnem minden nap meghallgattam a zenéjét. :) Késõbb megkaptam könyvben és elolvastam, nagyon tetszett. Néhány helyen eltér a film a könyvtõl, de nem volt nagy baj. A könyvben az szomorított nagyon el, hogy borzalmasan hibásan volt tördelve. :/ Ha jött egy párbeszéd, nem volt új sorban, hanem folytatódott tovább a szöveg, stb. Aztán volt szerencsém megnézni a Madách Színházban is, és ott is elkápráztattak a színészek. :) Ez egyszerûen egy gyönyörû történet. =)
cbhs 2009 aug. 12. - 21:45:10
(255/290)
Egyszerûen leirhatatlanul gyönyörû film, szívhez szóló zenével és történettel, jó színészékkel és énekhangokkal. A látvány lenyûgözõ, és még hetedik látásra is a szerelmese vagyok. :) Aki szereti a musicaleket annak kötelezõ.:):)
highvoltage 2009 júl. 25. - 00:48:22
(254/290)
Én meg sem néztem a filmet. A Madách Színházban láttam és annyira jól volt megcsinálva, hogy engem a film már nem is érdekelt. Színházban érdemes megnézni.
offtopic
szingh 2009 júl. 25. - 00:42:04 Előzmény Ayrton Corvus
(253/290)
Ártatlan, véleményüket másokkal megosztó embereket minõsíthetetlen stílusban sértegetsz, s csupán azért, mert eltér a véleményük a Tiédtõl. A "szarember", a "senkiházi lumpec proli" (feltételezem, hogy inkább lumpen), a "szarjankók" kifejezések részei annak a kevés szépnek, ami megmaradt? Tényleg az a normálisan gondolkodó, aki, ha az általa kedvelt filmre valaki (nem megengedve) azt mondja, hogy szar, az imént idézett jelzõk közepett valami sejtelmes, középkori, fejekkel kapcsolatos japán történetet emleget?
Azzal, hogy egy mûre azt mondják hogy szar, nem sértenek meg senkit. Ezen kritikával, természetesen lehet nem egyetérteni. Okot adhat érvelésre, akár érzelmes védõbeszédre is. Sõt, olvastam már az érvek s ellenérvek viharában, személyeskedõ megjegyzéseket is, melyek szórakoztatóak voltak. Minden csak a stíluson múlik.
Te ijesztõ vagy.
LillyKra 2009 júl. 15. - 15:01:05 Előzmény Ayrton Corvus
(252/290)
könyvben sokkal jobb volt (mégha vékony és angol nyelvû változatban is)jobban felkeltette az érdeklõdésemet.szóval viszavehetsz az arcodból...
10/10
Beneildi 2009 júl. 12. - 19:00:21 10/10
(251/290)
Ez egy csodálatosan szép, látványos film kiváló színészekkel.