pimpernel 2008 márc. 02. - 12:23:46 Előzmény bree-gee
(110/290)
igen, a többség is ezt mondja. hihi :)
pimpernel 2008 márc. 02. - 11:38:07
(109/290)
Sziaaaaa! :)
ugyehogyugye! xD

Fantom zenének még nem néztem utána, de ami késik, nem múlik... ;) Mondjuk ez sokkal drámaibb zene.
lady blakeney 2008 márc. 02. - 10:19:39 Előzmény pimpernel
(108/290)
Szia Pimpernel!
Látom azért a jó fórumokon összefutunk!:-)))
Véletlen a fantom zenéi nincsenek meg?Plísz,ha igen küldd el????????
10/10
bree-gee 2008 márc. 01. - 22:29:02 10/10
(107/290)
Szerintem megéri várnod rá, tényleg nagyon jó:)
pimpernel 2008 márc. 01. - 22:04:58
(106/290)
áááááááááááááááááááááá!
ne csigázzatok tovább, mert lassan nem bírom h még nincs meg...
de meg lesz, csak MÉG NINCS!!!
ez kínzás!!! :)
pimpernel 2008 febr. 29. - 21:02:30
(105/290)
ugye jól gondolom, h paróka van rajta...
pimpernel 2008 febr. 29. - 20:58:08
(104/290)
Ó, h én mennyire sztem a szenvedélyes-szerelmetes filmeket!!! :P
Még nem is láttam, de annyira dicséritek, h már most be vagyok sózva!!! :DDD
pimpernel 2008 febr. 29. - 20:44:43
(103/290)
Nemrég néztem meg a 300-at, és itt a képen nem ismertem föl Gerard Butler-t. Nagyon örülök h õ a fantom, sokkal helyesebb szakáll nélkül és hosszú hajjal, sõt mondhatni dögös! :) Nagyon kíváncsi vagyok a hangjára. Hamarosan meg fogom nézni.

Én is pár hete láttam a Madáchban. FANTOM-Csengeri Attila volt, fantasztikus hanggal, CHRISTINE-Fonyó Barbara. Zseniális volt, senki ne hagyja ki. A következõ amit megnézek a nyáron, az a Vörös Pimpernel lesz.
10/10
m.melinda 2008 febr. 29. - 20:03:05 10/10
(102/290)
Nekem nagyon tetszett, köszönhetõen egy oszttársamnak... bár nem vagyok egy musicelfan meg egy romantikus alkat, de gyakran hallgatom a dalokat, szuper!
szerintem hihetetlen, mekkorát tudott váltani Butler a 300-ban! (bár a fantomban is ölt már...)
Christine think of me jelenetében sztem lekoppintották Sissy egyik báli ruhájának kiegészítõit, a csillagokat a hajában (?)
zila 2008 febr. 23. - 17:10:47
(101/290)
Én Sasvári-Mahó A. "párost" láttam a Madách-színházban (szándékos választás volt, mert a magyar oparház fantomja musicaljének cd-jén nagyon megtetszett mindkettõjük hangja.
Hát tényleg leírhatatlan és feledhetetlen élmény volt... El is határoztuk a barátnõmmel, hogy az összes szereplõvel végig fogjuk nézni nem 1x és nem 2x :))
Olvastam a könyvet is, nekem tetszett, bár nagyon sokmindenben különbözik a filmtõl. Nem mondom, hogy a musical jobb vagy nem...Egyszerûen más, és lehet másnak ez a más tetszik :D
Egy dolog azonban biztos, hogy aki árnyalmi akarja errõl a nagyszerû mûrõl a tudását...mindenképpen olvassa el :)
(Sok új infót lehet megtudni Erikrõl;)!)
becky017 2008 febr. 01. - 15:54:38
(100/290)
Te kis mázlista :) Bot Gábornak is nagyon jó hangja van, bár én egy kicsit rühellem Raoul karakterét, tipikus nyálas szépfiúnak volt beállítva, az olyanokból pedig túl sok van. Ettõl függetlenül akkor is jó hangja volt és Homonnay Zsoltot azt hiszem a Rómeó és Júliában láttam korábban és neki is szép hangja van.
hangyás 2008 febr. 01. - 15:49:04 Előzmény zila
(99/290)
húú ez most elõször ijesztõ votl!!! :P
Hirtelen úgy tûnt mintha én írtam volna! Nem hittem volna hogy vannak ekkora véletlenek az életben, ugyanis velem is szóról szóra azt történt ami veled. Pont úgy és akkor láttam és pont ilyen érzéseket keltett bennem is a film. Nagyon durva de egyben nagyon jó is ez.
Na jó nem akartalak megijeszteni csak tényleg érdekes eset volt.
:)

És hajrá a könyvhöz én is tervezem hogy elolvasom állítólag nagyon jó.
becky017 2008 febr. 01. - 15:47:50 Előzmény x-tro
(98/290)
Webber a marketingmûvész? Szerintem eléggé eltévedtél valahol, nem hiszem, hogy túl sok darabját láthattad, ha így vélekedsz róla... Az pedig mindig veszélyes vállalkozás, hogyha egy csapat olyan emberrel vitatkozol, akik szeretnek valamit, hogy az ami tetszik nekik értéktelen szar (mert kb ezt jelentette a McDonald's-os hasonlatod), de úgysem fogod meggyõzni õket.
Az az igazság, hogy a musical nyilvánvalóan egy populáris mûfaj, de ez nem bûn. Szerintem a darab elég elgondolkodtató volt (számomra biztosan) és kell az a bizonyos általános mûveltség is, ami a mû esetében nem elhanyagolható. A filmrõl nem mondok semmit, mert mint az lentebb írtam, még nem láttam, de azt tanácsolom, hogy járj színházba, sokat, nézz musicaleket, sokat. A változatosság gyönyörködtet.

Régebben én sem szerettem a musicaleket (kiindulva a Szerelmes F*szfejek - High School Musical c. idiótaságból - aminek a világon semmi köze nincs a musicalekhez) és nagyon boldog vagyok, hogy a legjobb barátnõm megismertetett a mûfajjal.

Ha pedig már ismered kellõen a musicaleket, akkor nem tudok mást mondani: ne próbálj meggyõzni minket arról, hogy sz*r...
becky017 2008 febr. 01. - 15:17:05
(97/290)
Csak annyit mondanék, hogy ha esetleg nem láttátok volna még színházban a darabot, mindenképpen nézzétek meg! Lenyûgözõ látványvilág, lenyûgözõ színészek (én a Csengeri-Fonyó-Bot szereposztással láttam) és áááá még több nappal utána is a hatása alatt voltam. A filmre még készülök, mert félek a feldolgozásoktól, hátha kiábrándulok... De szerintem holnap megnézem!

Ráadásul (nem tudom, ezt máskor is szokta-e, vagy csak olyan spontán jött) a végén, mikor tapsoltuk vissza õket Csengeri Attila (Fantom) megállt az ajtóban, - akkor már csak õ volt ott a színpadon - nézett jobbra-balra, aztán kinézett a közönségre, elmosolyodott és egy olyan "Na jó... kijövök mégegyszer, de csak mert olyan szépen tapsoltok" kifejezéssel az arcán és meghajolt negyedszer is. Akkora tapsot kapott (teljesen jogosan!). Szóval szerintem mindenképpen vele nézzétek meg, én hallottam a másik két színészel is (Miller Zoltán, Sasvári Sándor) de nekem õ tetszett a legjobban :)
angellany 2007 okt. 05. - 18:19:01
(96/290)
Én a barátnõm unszolására néztem meg,mert agyonra dicsérte,hogy milyen jó meg minden..))).Jól tettem,h megnéztem!Ne hagyja ki senki,mert nagyon jó!!Igen és már alig várom,h 2 új filmje a moziban legyen nálunk is!a Butterfly on a wheel és a P.S.-I LOVE YOU!!
zila 2007 okt. 05. - 15:13:53
(95/290)
Sziasztok!

Örülök, hogy ilyen sok embert elbûvölt az operaház Fantomja :)Legelõször 2 évvel ezelõtt néztem meg a filmet. 15 éves voltam, anyum erõltette, hogy megnézzem...Nem is akartam megnézni, nem is érdekelt, nem akartam egyszerûen megérteni. Óriási hiba volt.
1 hete viszont ismét a kezembe került, és azóta nem telik el nap, hogy legalább 1 órát ne foglalkozzak vele, vagy a filmet nézem vagy csupán a zenét hallgatom. Egyszerûen elvarázsolt, gyönyörû dalok, eszméletlen jó színészek, mély érzelmi tartalom. Mi más kéne még???

Gerry egy eszméletlen pasi, a hangja számomra a legjobb, és nagyon helyes is :) Minden tetszik ebben a musicalben, a könyvet is nagyon el szeretném olvasni :)

Az operaház fantomja legyen veletek :)
Valery 2007 aug. 18. - 15:32:25
(94/290)
Sztem nagyon jó volt!Mindenki mellettem szidta,h milyen pocsék film ezért nem is néztem meg egy csomó ideig...
Aztán most a nyáron nagy unalmamban kivettem és megnéztem!És baromira tetszett!A színészek a karakterek az énekek minden nagyon jó!És Emmy Rossum nagyon jó volt!(A holnapután címû filmben kedveltem meg a színésznõt)És a Fantom...ohh nekem õ volt a kedvencem!Gerardka nagyon jól játszotta!Tetszett,h ilyen veszélye és titokzatos volt sztem ez volt a vonzereje!Én tuti,h õt választottam volna ahelyett a b*zi Raoul helyett!Iszonyatosan jó film!A végén sírtam anny megható és télleg át lehet érezni ezt az egészet és a musical világot is!Nagyon jó volt 1szerûen csodálatos,miközben néztem...olyan volt mintha én is ott lettem volna velük 1ütt!Vááááá!!!!Imádom!!!!Azóta már meg is vettem a Dvd-t és mindennap megnézem!!!!
bvera13 2007 ápr. 24. - 16:37:00 Előzmény annita
(93/290)
Tök jó film, és imádom Gerryt. Csak az pöcs Raoult utálom
benne. Milyen jó lenne nélküle a film.
annita 2006 dec. 29. - 18:42:33
(92/290)
... és tudom ajánlani mindenkinek a Moulin Rouge-t...
Nem tudok kiszeretni Ewan McGregorból, mióta láttam :P
annita 2006 dec. 29. - 18:41:03
(91/290)
Nekem is nagyon bejönnek ezek az éneklõs-musicales filmek, Az operaház fantomja nagyon jó! Moziban négyszer néztem meg, a dvd-re még vadászok, és persze Gerald... :D
Nagyonnagyonnagyon jó... Imádom...