8/10
h3stegh 2021 máj. 23. - 21:57:24 8/10
(14/14)
.
1/10
Nettus1980 2020 jún. 26. - 22:59:24 1/10
(13/14)
Mintha csak a halálos kitérőböl vették volna a szabdalós részt! Unalmas volt majd elaludtam rajta!
MolnarErik 2016 jún. 19. - 21:00:21
(12/14)
A Drakula bosszúja címû szemét után (amibõl kb 5 percet tudtam részletekben megtekinteni), néztem ezt a filmet. Hát ahhoz képest ez egy filmmûvészeti remekmû, de egyébként sajnos egy lapos, sablonos nulla, totál érdektelen "izgalmakkal" és logikátlanságokkal.
SPOILER
Hamár olyan fontos volt a kivéreztetés, miért tocsogott minden hús abban a vérnek még véletlenül sem látszó trutyiban.
Ha a végén a csaj feldolgozta, és elfogyasztotta volna a kölyköt, az legalább frappáns befejezés lett volna.
HurryKan 2012 dec. 27. - 21:28:02
(11/14)
Ha csak igen és nem válasszal lehetne értékelni a filmet, én az igent mondanám.
Jagdglück 2012 szept. 03. - 10:55:35
(10/14)
"Éhes vagyok! Éhes vagyok!" :D
hlana 2012 szept. 02. - 22:32:54 Előzmény Alasseo
(9/14)
Régóta nem nézek már horrort, mert utána mindig megbánom, ha túl rémisztõ volt, de a kisfiút szarvakkal a fején, rekedt hangon vinnyogva rohangálva megnéztem volna, hogy én is jót nevessek:)
3/10
Alasseo 2012 máj. 08. - 16:12:00 3/10
(8/14)
Nem csoda, hogy noname szereplõk vannak benne, ugyanis ez a film, több tucat társával egyetemben, a filmipar legnagyobb hulladékai közé tartozik. Ma már minden idióta, aki kettõig tud elakadás nélkül számolni, rendezõnek képzeli magát a nagy Ámérikkában, és természetesen "horrort" készít. Szóval teljesen zs kategória, aki nem bírja a hót röhejes "horrorokat", az ne pazarolja rá az idejét.
Igazából még nevetni sem lehet rajta, olyan béna és unalmas. Nyilván a készítõk most is azt hitték, hogy néhány gusztustalan jelenettõl lesz ezt a film "oltári menõ".

SPOILER
Igaz, amikor a kissrác rohangál szarvakkal a fején, és rekedt hangon vinyít, na az elég gáz.
1/10
bandi7562 2012 márc. 07. - 20:20:06 1/10
(7/14)
Ugyan már 2008-as film...Pff Nekem ugy tünt mint mikor 1988-ban felvettek volna egy filmet!Teljes idöpocsékolás,a darabolos rész meg röhejes volt mint ahogy az egész film is az!Se a történet,se a kivitelezés nem tetszett!És semmit nem lehetett belöle megtudni!Nálam 3/10
olahmiki1959 2012 márc. 01. - 19:10:29
(6/14)
Végül is megnéztem a filmet, és elég sok kérdõjel maradt bennem. Sok más mellett, arra az alapvetõ kérdésre sem kapunk választ, hogy honnan jött ez a család. Egyáltalán, kik õk, és a gyerek hogyan lett az ördög fia? Ezek szerint nem a nõ férjétõl van? Aztán az is elhangzik: "Ezt a papot egyszer már megöltük Romániában."
És kész. Ez a vonal többé nem bukkan fel a filmben.
Hogy jön ide Románia? A rendezõ olvasta a Drakulát, és úgy gondolta, hogy egy erre való utalás már elég izgalmassá teszi a történetet az amerikai nézõk számára? Elég gyenge megoldás, és elvarratlan szál.
A pap arca miért olyan, mintha puzzle darabokból lenne összerakva? És miért nem szól bele a telefonba? Miért tör be a házba?
A fõszereplõ csaj miért ijed meg mindentõl? Miféle régi emlékek gyötrik? Erre sem kapunk választ.
És a sablonos, unalomig ismert megoldások! Az autó a döntõ pillanatban naná, hogy lefullad, a földön fekvõ halott hirtelen magához tér, és elkapja a mellette elmenõ lány bokáját, a rendõr természetesen buta mint az éjszaka, semmit nem ért a történtekbõl, a gyerek könnyedén, erõfeszítés nélkül végez vele.
A jelenetek nagy részét elkapkodja az operatõr, nem igazán kivehetõ, hogy mi történik, akkor meg nem nagyon értem a 18-as karikát. Ennél sokkal brutálisabb jeleneteket 15-ös karikával vetítenek a Film+-on.
Az alaptörténet ebben a mûfajban végül is nem lett volna rossz, de így, ezzel a sok logikai hibával, elvarratlan szállal sajnos csak a "B" kategóriás filmek meglehetõsen hosszú sorát gyarapítja.
arcansas 2012 márc. 01. - 17:02:13 Előzmény nikato
(5/14)
SPOILER
Sajnos miután kiderült, hogy nem a vágottarcú kopasz betörõ a gonosz,onnantól nekem uncsi volt.De amíg bejött a házba,addig izgi volt. :D
3/10
nikato 2012 márc. 01. - 11:30:36 3/10
(4/14)
Én rögtön tudom, ha valam gagyi, eleve, a 2000 után készült filmek mind azok. A filmrõl:
Egy nagy baromság volt! SPOILER: Eleve a csajnak nem tûnt fel, hogy egy eldugott helyre megy bébi csõszködni, hogy a gyerek csak nyers vörös húst eszik (még meg is kérdezte, h kér-e rá Ketchupot:D). Elejétõl tudtam, hogy a "betörõ" a kölköt akarja, nyilván a kis gonoszt akarja elpusztítani. Az ember nyúzás gusztustalan volt. SPOILER VÉGE Kannibál Lecter sztorit 1x néztem meg, de a mai napig "kísért." Ez utána a film után pedig kibelezett emberrõl álmodtam. Horror kezdeménynek nem lenne rossz, alap ötlet van, dee, valahogy a kivitelezés nem stimmelt. Egyszer nézhetõ. Van benne azért parás rész.
arcansas 2012 febr. 29. - 21:12:05
(3/14)
Én azért fogom megnézni,mert egész jó a trailere,ráadásul 2008as és ijesztegetõs kategória.De ez a cím, hogy az ördög fia? :D hát lol.
Naturlandscape 2012 febr. 29. - 21:04:40
(2/14)
Húha. Én is megnézem, de tartok tõle. A cím egy kicsit sablonos. Mi baj lehet? Legfeljebb nagyot alszom rajta.
olahmiki1959 2012 febr. 28. - 21:52:52
(1/14)
Azért kattintottam ide, mert reméltem hogy néhányan már láttátok esetleg a filmet, és kíváncsi voltam a véleményetekre. Kár, hogy elsõ vagyok, ebbõl a pozícióból nem könnyû akármit is mondani egy ismeretlen filmrõl.
Elõször is, nekem a színészek közül senkinek a neve nem ismerõs. Ami még nem jelenti azt, hogy a film rossz, de félõ, hogy az ismert színészek közül azért nem vállalta el senki a filmben való szereplést, mert nem akarta lejáratni magát, vagy a pénz volt annyira kevés, hogy annyiért csak névtelen, második-vonalbeli színészeket lehetett megkapni.
De lehet, hogy tévedek.
A film ismertetõjét elolvasva, két eset lehetséges: ez vagy egy nagyon izgalmas, feszültségekkel teli, igazi sejtelmes horror-thriller, vagy a legnagyobb baromság, amit életemben láttam. Miután nem szeretek látatlanban véleményt mondani, mindenképpen megnézem, és csak remélni tudom, hogy kellemesen fogok csalódni a filmben.