Rika 2007 ápr. 27. - 17:24:23
(28/288)
Én elõbb olvastam el a könyvet és ahhoz hasonlítva ez szörnyû. Az az Anne Hathaway vagy ki a csoda az Elátkozott Ellát is alaposan elrontotta. Mindig ugyanazt az arcát látom, mindig ugyanazt a szerepet játsza. A neveletlen hercegnõ szerepén kívül semmi más nem illik rá. (Ügyetlen, értetlen, hülye liba, aki így akar szimpátiát kelteni, sosincsenek igazi problémái, pofákat vág, és tipikus tini.)
Nagyon sajnálom, hogy Emily figuráját így eltorzították, pedig nekem szimpatikus szereplõ volt. És Alex (a filmben Nate) is jobb volt a könyvben.
Nem tetszett.
5/10
Newcastle United 2007 ápr. 11. - 13:56:40 5/10 Előzmény filmtekercs
(27/288)
Izgulni? Annyi kiszámítható volt az egész történet, hogy szinte már fájt. Esetleg Meryl Streep miatt lehet megnézni, de aki valami újra vágyik, azt keresse máshol.
Emesee 2007 ápr. 11. - 08:55:12
(26/288)
Jah, és kihagytam, hogy nagyon örülök annak, hogy divatot teremtettek
Emesee 2007 ápr. 11. - 08:49:01
(25/288)
Szerintem is nagyon jól sikerült ez a film. Nincs benne olyan rész amit unalmasnak éreztem vilna, és Meryl Streep is nagyopn jól játszik. Aminek még nagyon örültem, hoyg bár a Neveletlen hercegnõt rengetegszer láttam és szeretem is, Anne Hathaway mégsem emlékeztetett rá,és nem zavart.
Nagyon jó ez a film!
Noncsa 2007 ápr. 06. - 12:10:23
(24/288)
én is csak dvd-n néztem meg, annyira nem izgatott a téma korábban, de végülis nem volt rossz, Meryl Streep nagyon jól csinálja a dolgát :)
amúgy nekem Szörnyella de Frász jutotteszembe a filmrõl, meg ugye a Neveletlen Hercegnõ is egy kicsit...
little_girl 2007 ápr. 04. - 21:28:25
(23/288)
Hétfõn sikerült megnéznem a filmet, bár be kell vallanom , h nem érdekelt. De a trailer felkeltette az érdeklõdésem. Meryl Streep miatt... amikor Emilynek "mondja a magáét", alig hallhatóan "nyugodtan". A film is igazán jó, a zene, a látvány... és jó, hogy van mondanivalója, értelme, de közben szórakozol is. És ezt a filmet el sem tudom képzelni szinkronosan, a más említett ok miatt (lsd. Meryl).
kessy6 2007 márc. 22. - 22:37:28
(22/288)
Hala az egnek......nem tudom,ezt miert csinaltak,de ez a trailer valami borzalom.........nem tudom hanyszor lattam a filmet,mikor megtalaltam......komoly kirazott a hideg.........huuuu......egyenesen szar......ha igy orditana a filmben........hogy nezne ki a jelenet,mikor az ovek kapcsan helyre rakja.......hehh....engem kiraz a hideg.....ettol olyan jo,hogy alig hallod,de tudod,hogy majd fel robban........jaaaaj........nagyon joooooooo!!!!!!
10/10
Manda 2007 márc. 22. - 20:18:57 10/10
(21/288)
Na ja. Merylt TILOS szinkronizálni. Az Órákkal voltam úgy, hogy megvettem a DVD-t, megnéztem egy csomószor felirattal, elvolt a polcomon, kölcsönadogattam, eszembe se jutott magyarul nézni. Aztán egyszercsak valami bekattant, és menyomtam magyarul... Na azt a csalódást, amit akkor éreztem.. Nem csak szimplán "nem meryl-szintû", hanem BORZALMASAN ROSSZ, ott hõbörgött azzal az erõszakos hangjával, én meg csak lestem, hogy jé, rohadtul nem fogott meg a jelenet, sõt, néhol már komikusnak tûnt.
Term. felirattalo játszották a mozik a TDWP-t.
kessy6 2007 márc. 21. - 22:25:04
(20/288)
Feliratosan ment a moziban?Vagy tenyleg olyan remes magyarul,mint a trailer?
Elkovettem azt a hibat,hogy megneztem.........bar altalaban nagyon szeretem a magyar szinkronokat,mert jok,de ebben az esetben,Meryl Mirandaja valahogy elvesziti a lenyeget......
Imadom,ahogy mondja:That's all.
kessy6 2007 márc. 20. - 22:34:15
(19/288)
Csak osztani tudom a velemenyed.....nem tudom milyen lenne a film Meryl nelkul,de hogy igy tokeletes,ahogy van,az biztos.......
Ahogy beszel,attol engem is kiraz a hideg........:):)
A bakik nagyon edesek........foleg,mikor Meryl bakizik,meg azt is profin csinalja.......
Na meg,mikor Emily takar egyet.....Miranda fogadasakor.......:D:D:D
A kimaradt jeleneknel,Miranda bevonulasa latvanyos.........a "Koszonom" meg nagyon jol nez ki,de jo,hogy kimaradt,tul koran rombolta volna le Miranda image-et........
De az se semmi,mikor " kitarulkozos" jelenetnel elmeseli a rendezo,hogy mindenki smink nelkul csinalta.......kisetalt az oltozobol,leforgatta,aztan el is tunt.......

En imadom,mar nem tudom,hanyszor lattam,miota megvan......es csak Meryl miatt nezem,bar a tobbiek is jok...........
10/10
Manda 2007 márc. 20. - 20:50:29 10/10
(18/288)
Ez egy nagyon jó film. Az igényes könnyedebbeket is becsülni kell; nem lehet állandóan csak "artmozis" filmdrámákon élni.( Gondolom ezen a véleményen lehetett Meryl is, hiszen Õ is sokkal gyakrabban játszik drámákban, de most beiktatott több kis szünetecskét - vígjáték formájában.)
Mint mindig, zseniálisan játszott; teljesen mindegy, hogy parókában vagy festett hajjal - ha egy vödröt húz a fejére, akkor is el kell ájulni tõle -, még a kifejezetten rossz filmekben is a maximumot hozza. Ebben a filmben viszont minden apró részletében tökéletes és vérprofi volt az szereposztás; Anne Hathaway ari volt, mint mindig (iszonyú amerikai gágogással), Stanley Tucci is kiváló volt, de a mellékszereplõk közül egyértelmûen kitûnt Emily Blunt; nagyon jó villanásai voltak.
Nem tudom monduk, Meryl nélkül mennyire állná meg a film a helyét - nem túlzás azt mondani, hogy ez a film ÉRTE készült, és ÉRTE érdemes megnézni. Mindenki túljátszotta volna a szerepet, gondoljatok csak bele, milyen jól elordítozott volna egy másik, másodrandó holllywoodi szinésznõcske az olyan jeleneteknél, amikor cseszteti Anne-t (ebbõl elég sok volt..), Õ meg olyan megoldást választott, ami a legjobban ütött - a csendes terrort. :-))
/Állítólag még astábbal sem érintkezett, hogy nehogy kizökkenjen a karakterbõl./
A film 30-án jön ki a magyar boltokban - szégyen, amerikában már nyáron kapható volt - DVD-n, aki teheti, vegye meg, lesznek rajta kimaradt jelenetek, sok plusz infó, és RENGETEG baki.
kessy6 2007 márc. 02. - 00:31:22
(17/288)
Ja,es Andy mondja ki a lenyeget: "Ha Miranada ferfi lenne,mindenki csak annyi mondana,milyen szenzaciosan vegzi a munkajat." - asszem ez a lenyeg.
Miranda kulcsmondata: "Don't be ridiculous,Andrea,everybody wants this.Everybody wants to be us." (eredetileg "to be me" volt)...........
Nekem nagyon bejon......:)
kessy6 2007 márc. 02. - 00:20:06
(16/288)
Lehet én vagyok elfogult (annak ellenéra,hogy nem vagyok egy Meryl Streep rajongo),de akarhanyszor latom a szivbajt hozza ram,ha belegondolok,hogy nekem kene ott allnom.
Foleg a hangjaval: That's all........ehhhh
A haja egyebkent paroka...:) ami a sajat otlete volt,hogy nagyon legyen a hatas..... (azt hiszem,sikerult)........
Az "elerzekenyulos" reszben pedig minden sminknel lathato,valoban igy nez ki............:)
Bar a film igazi Hollywood,Meryl Streep szerintem megerdemelte az Oscar-jelolest...:)
Redfield 2007 jan. 28. - 21:31:09 Előzmény nofrit
(15/288)
Nem tudom. Én még csak a bemutatót láttam, (nem tûnik rossznak), de az elsõ felében kísértetiesen emlékeztetett a "Filmcápák hálójában" c. filmre. Nézz utána itt a a port-on. Na az egy igazán kemény kis alkotás. Mindenkinek ajánlom, aki karrierista, ambíciózus, vagy csak egyszerûen utálja a fõnökét, de a pénzt szereti. :)
Timke 2007 jan. 28. - 21:21:43
(14/288)
Másodjára néztem meg, és még mindig tetszik. Kétszer is meg lehet vizslatni:)
nofrit 2006 nov. 10. - 22:33:17 Előzmény Ninazeg
(13/288)
Jó egy film... Bár, ha szakmai szempontból nézzük, szerintem, egy újságíró nem lesz "sikeres, befutott újságíró", csak mert, a fõszerkesztõ asszisztense volt. Teljesen más a munkakörük...
Még egy megjegyzés: Meril Streepnek a haja igenis be volt festve! Az csak egy dolog, hogy õszre, de ez a lágy szín festék következménye... ;)
anitana 2006 nov. 01. - 20:30:54
(12/288)
ma néztem meg a westendben.. végülis elmegy a film.. de nagyon zavart h milyen ronda ezekben a "divatos' ruhákban Anne Hathaway. Pedig amúgy tök szép csaj. :) De végülis nem ez a lényege a filmnek. Meg idegesített már néha ahogyan beszél, mivel feliratos volt.. áá.. nah mindegy csak én vagyok ilyen h minden idegesít, de alapjában véve jó film :)
Ninazeg 2006 okt. 29. - 15:31:47
(11/288)
Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy tetszett a film, de azért lehetett volna még mit kihozni belõle! Az eleje olyan kis poénosabb volt, a közepétõl meg egy enyhefokú depi telepedett rá. Happy end lett, pl, nagyon tetszett, ahogy a végén Andy odainteget az exfõnöknek, õ ránéz, aztán beszáll a kocsiba, de mikor elindul a kocsi, akkor elmosolyodik, ahogy elmennek a lány mellett.
Anne Hathaway végre kinõtt a Neveletlen hercegnõ szerepkörébõl, és bizonyította, hogy õ is képes játszani!
Meryl Streep pedig egy nagyon jó színésznõ, és azzal, h befestették volna a haját barnára, v bmilyen más színre, nem lett volna se jobb, se rosszabb. Minek tagadni a korát, ha attól még fantasztikus színésznõ?!
alkalmi 2006 okt. 28. - 23:12:20
(10/288)
Mind figyeljtek!

Ez a film egy kalap szar, olvassátok el a könyvet az legalább egy élvezhetõ könnyû ponyva.
De hogy ebbõl milyen sablonsztorit hoztak ki az szégyen.
ReBii 2006 okt. 17. - 19:04:19
(9/288)
Szerintem is tök jó film volt, nekem angyon tetszett!! Maryl Streep!! Fantasztikusan játszott ebben (is) !!!
.
Amúgy a film is ötletes, szerintem nem lényeges, hogy kidobja-e a szökõkútba a telefont, vagy csak a sim kártyát szedi ki . . ne legyünk ilyen kicsinyesek kérem!
.
Bár én tuti nem mondtam volna fel, ahogy magamat ismerem, mert biztos megszerettem volna valamennyire a nõt és örültem volna neki, hogy végre megbecsülnek és már elhiszik, hogy tényleg tudok valamit. Na mindegy, persze õ nem akart ott dolgozni . . Annyira nem fontos kérdés, csak gondoltam megosztom veletek:)