3/10
enber 2013 ápr. 02. - 08:29:29 3/10
(188/288)
Õszintén, miért forgatták ezt a filmet? Meryl Streep már nem elõször vállal ilyen kevéssé vállalható filmben szerepet. Ez a Hathaway lány pedig annyira érthetetlenül túlsztárolt, hogy az már elképesztõ.
8/10
tokoloko 2013 márc. 25. - 20:58:43 8/10
(187/288)
Tegnap láttam,és tetszett.A történet elég érdekes volt,bemutatott egy világot és az abban élõket,akik sokszor csalnak,átverik egymást,vagy átgázolnak egymáson.Mindezt a fõhõs megpróbáltatásain keresztül élhetjük át.A színészek is jók voltak.Meryl Streep jól hozta a szerepét,Anne Hathaway most is aranyos volt a szerepben,mint mindig.És Stanley Tucci is jó volt!Imádom azt az embert!Nem értem,miért csak mellékszerepeket kap mindig.Simon Baker,és a munkatársat játszó vörös csaj is jó volt.A film végsõ tanulsága is tetszett.Bár annak nem örültem,hogy SPOILER:Stanley Tucci karaktere végül nem kapta meg a munkát,megérdemelte volna SPOILER VÉGE
Összességébben véve egy remek kis film volt,jó színészekkel,jó történettel,ami nálam megér egy 10/8-at.
6/10
Edmond Dantes 2013 márc. 25. - 16:26:09 6/10
(186/288)
Egyetértek...mármint a véleményszabadsággal. Azzal kevésbé, hogy bárhonnan kiemelkedne ez a film. Többet vártam, mert annyiszor hallottam a címet, hogy kultikon filmre számítottam. Lehet, hogy az is. Nekem sok volt, másnak meg kevés. És persze, hogy van olyan, hogy valaki szorgos-dolgos stb. és mások ezt nem díjazzák, sõt pont ezért gáncsolják. A világ már csak(nem)ilyen: lehet nem szeretni, ez van. Champs Elysées-n viszont -honlap szerint- nincs Prada-üzlet. Prada-cuccokkal nem muszáj (nem is tilos) dicsekedni..Szívese(bbe)n láttam volna Glenn Close-t a szerepben, inkább neki való. Meryl Streep, akit amúgy szeretek, itt az önirónián túl is mesterkélt volt. És persze, hogy NEM "minden idõk legjobb színésznõje", mert olyan rang vagy cím nincs. Ez is ízlés kérdése. Emily Blunt meg kárpótlásul BAFTA és GG-jelölést kapott a saját szerepéért. Hathaway pedig idén Oscarra érett. Ja és ki itt az ördög?
9/10
peti2006 2013 márc. 25. - 09:11:58 9/10
(185/288)
Egyébként nem értem miért kell más ízlését becsmérelni. Úgy gondolom ez a fórum a véleményekrõl szól. Leírom hogy tetszett vagy nem (esetleg miért igen vagy nem). Ízlések és pofonok. De ha valakinek az okoz örömet, hogy más írásait fikázza/elemezgeti.... Jó ez, bárki bármit mond. Majdnem 7-es imdb!
9/10
peti2006 2013 márc. 25. - 09:02:54 9/10
(184/288)
Azt hogy nem láttunk volna normális filmet, nem hiszem, de az utóbbi évek nagyon-nagyon gyatra vígjátékaiból, messze kiemelkedik ez a film. (utoljára a Ted tetszett ennyire, már ami a vígjátékokat illeti) És igen, Meryl Streep valóban minden idõk legjobb színésznõje. Anne Hathaway-t nem szeretem, de a Neveletlen hercegnõt ezért elnézem neki. Jó ez, nagyon!
susurrus 2013 márc. 25. - 00:44:01
(183/288)
Nem értem, Streep hogy kaphatott Oscar-jelölést a FÕSZEREPLÕ kategóriában, mikor alig-alig tûnt fel, míg Anne Hathaway szinte minden jelenetben benne volt.
tutub 2013 márc. 24. - 22:44:00
(182/288)
SOS. Mi volt a vége? Hogy került a fõnökasszony oda a kocsival? Mit akart? Mit kapott válasznak?
vorosedit64 2013 márc. 24. - 22:05:41 Előzmény M.Zs.F
(181/288)
igazad van, ebben a filmben csak Meryl Streep ér valamit! Anne Hathaway borzalmas, ez a szerep nem ilyen nõnek való, Emily sokkal jobb. A vége pedig olyan mint Benedek Elek tanulságos gyerekmeséi gyóz a becsületes strében a pompa ellenében... hát hol élnek ezek?! Ki hiszi ezt el?
vorosedit64 2013 márc. 24. - 21:56:06
(180/288)
Szia'

A Prada a világ egyik leghíresebb divatháza New -yorki székhellyel de megtalálható a világ összes nagyvárosában, aleghíresebb központi sugárutakon pl. Via Napoleon Milánóban vagy a Champs Elyse-n Párizsban.
tehát a Prada lyan márka mint Armani, versace, Dior, Dolce &Gabbana stb.
Rommi 2013 márc. 24. - 21:40:48
(179/288)
Uhh ez a film borzalmas... nem tudom, képes leszek-e megvárni, hogy a végikifejlete megmenti-e... :SS
gigi7 2013 márc. 24. - 21:28:02
(178/288)
Nem tudod véletlenül mi az a Práda?
offtopic
Endy88 2013 márc. 24. - 00:53:56
(177/288)
Most akkor kiszámítható volt, vagy az nem tetszett, hogy nem az lett amit képzeltél, vagyis kiszámíthatatlan, h is van ez? :-)
1/10
B.B.Gunns 2013 márc. 23. - 20:38:57 1/10
(176/288)
Tegnap néztem DVD-n. Hát nem tudom. Én sokkal többet vártam tõle. Bírom az ilyen filmeket, de ez valami borzalom. Az egyetlen vicces jelenet a "telefonálós-viharvan-nincsgépem-hazakellmennem" rész, a többi mind unalmas, kiszámítható, és a vége sem tetszik mert SPOILER nem úgy alakulnak a lány dolgai ahogy képzeltem SPOILER.

Egy szó mint száz, ez a film rossz. Bárki bármit is mond, akkor is rossz. Pont.
Amanda Wood 2012 okt. 03. - 15:51:06 Előzmény MoonShine
(175/288)
Az egyik kedvenc filmem, bármikor és bármennyiszer megtudom nézni!:)
wrossi 2012 szept. 29. - 01:19:49
(174/288)
Ha a megfelelõ ember azt mondja a kakára,hogy az finom akkor a kaviárnak,a szarvasgombának meg a homárnak befellegzett.Ezt nevezem én hatalomnak.
Az elsõ reakcióm nekem is az volt,hogy nem gyártottak még akkora baseball ütõt amivel ezt a Miranda Priestly-t pofán kellene vágni,de Andy-nek is jót tett a pokoljárás mert már tudja,hogy ott sincs mindenkinek szarva.
cinderella93 2012 aug. 04. - 07:24:24
(173/288)
szerintem ez nem vígjáték
950617 2012 júl. 14. - 10:17:41
(172/288)
Nem mondtam, hogy rossz film lenne. Csak ugye nem érzem a klasszikus vígjáték nyomait benne. Néhány semmilyen poén, (amit talán nem is veszek észre, hogy poén akart volna lenni) és ennyi az egész. Ez persze nem baj, de viszont láttam én már filmet szinte teljesen ilyen történettel. Szóval még csak az eredetiségével se gyõzne meg. Kicsit gusztustalan ez a világ, amiben amúgy is játszódik.:)
De ha ezeket el tudom felejteni, akkor persze egy nagyjából élvezhetõ filmet kapok, ahol 25 percenként felbukkan valahol a mentalista..:D
Az meg oké, hogy neked tetszett, de szerintem a férfiak többsége akkor se lenne oda ezért a filmért.:)
8/10
Semprini 2012 júl. 14. - 09:45:30 8/10
(171/288)
Szerintem alapvetõen rosszul közelíted meg a dolgot. Ahogy például a horroroknak is van számos alfaja (vámpíros, zombis, kaszabolós, stb) ugyanúgy a vígjátéknak sem csak egy fajtája van, ez valóban nem az a térdcsapkodós-sírvaröhögõs fajta, amiket mondjuk Jim Carrey filmjei képviselnek, de egy Meryl Streep-filmtõl talán nem is ez az alapvetõ elvérés ha nem tévedek. Ez inkább amolyan romantikusba hajló vígjáték, ahol a romantikán kisebb hangsúly van mivel a fõszereplõ gyakornok munkája a kidolgozottabb szál. Anne Hathaway kiválóan teljesít, semmiben nem marad el nagynevû Oscar-díjas kolléganõje mögött és Emily Blunt valamint Stanley Tucci is jók a mellékszerepekben.
Azzal sem értek egyet, hogy ez kimondottan csajfilm lenne, én nem vagyok nõ, nem értek a divathoz, sõt nem is érdekel, mégis sokadszorra is remekül elszórakoztat ez a film.
Persze ha neked nem tetszett, szíved joga, én csak leírtam a véleményemet. :-)
950617 2012 júl. 14. - 00:12:02
(170/288)
Olyan ehetõ. Persze lehet élvezni, de tömegcucc. Ráadásul elgondolkodtam, hogy ez vígjáték? Aztán végig vettem a horror, thriller, dráma, kalandfilm,.... besorolásokat, de egyikbe se illett bele.
Vígjátéknak gyenge. Amit nálam elért, az egy halvány mosoly volt.
Szerintem Meryl Streepnek nem ez élete nagy szerepe. Csak adta a madamot, húzta a száját, forgatta a szemét. Mondjuk azt jól csinálta. Anne Hathaway itt oké volt, de pont ma jöttem rá, hogy nem annyira szeretem a csajt.
A vége nem is lehetett volna más.
Ha már felhozták a "szebbik nemet", az "erõsebbik nemnek" üzenem, ne nézzék meg. Nem tudnám elképzelni, ahogy leülnek és megnézik.:P
Csajfilm.
bettt 2012 ápr. 25. - 12:35:40 Előzmény M.Zs.F
(169/288)
Szerintem azért Stanley Tucci is tudott hozzátenni, valamint Emilie Blunt és Anne is... Szerintem összességében jó volt, el lett találva a zene, jók voltak a képi megjelenítések, a hangulata, de nyilván nem egy komoly film. Teljesen élvezhetõ! 8as