Gabor H. Park Keel 2006 aug. 23. - 23:53:11
(4/44)
Bocs nincsen róla idõsebb kori képem. De különben azon az Imbd-s vagy milyen linken van mini biography meg photographs. A Dreamstarlets-en meg a filmbõl képek. A dream link azon az oldalon van.
Gabor H. Park Keel 2006 aug. 23. - 23:50:07
(3/44)
20 év körüli férfiaknak, aki Washington körül terveznek valamit mostanában azoknak figyelmébe ajánlom, hogy akik rendes csajt keresnek ajánlom õt, mert olyan érzésem van, hogy még ninca barátja, de ez nem 100%. Ha nem is szerelembõl barátnak kiváló, mert nyitott személyiség. Érdemes lenne elmenni egy rövid útra Észak-Virginiába, Arlingtonba. Télleg nincs messze Washingtontól. Sok weboldalon olvashattok róla, de csak angolul. Ha véletlen nem tudsz még angolul, mert most fogsz tanfolyamra járni és érdekel magyarul, elküldöm szívesen e-mailben, vagy hamarossan a weboldalamon megnézheted, de különben a weboldal nem evvel kapcsolatos. Üdv: Gabor
Gabor H. Park Keel 2006 aug. 23. - 23:39:08
(2/44)
Különben, úgy emlékszem, hogy az apukája a Whasington D.C.ben dolgozik. Gyanús, hogy emiatt lett õ a fõszereplõ, na de nem érdekes. Különben ez a film nem egy nagy szenzáció, végülis ez egy ilyen visszaemlékezés szerû, hogy egy 60 év körüli nõ visszaemlékezik a gyerekkorára, ezért se eleje, se befejezése nincs a filmnek. Az egész csak egy epizód, nincs egyfajta úgymond, tét, ami a film csúcspontja. Különben a fõszereplõnek a Tiger Ann-nek (Kelsey Keel) pozitív az aurája, ezért kezdtem érdeklõdni. Élõben még nem találkoztam vele, de nem tom mért, mert az év negyedében Amerikában vagyok 30-40 km-re tõle. Elmehetnék oda, de mindegy. Különben tiszta magyar vagyok, csak van ott rokonunk.
Gabor H. Park Keel 2006 aug. 23. - 23:26:30
(1/44)
Én, részben Amerikában élek, arra felé, amerre Az otthon kék ege fõszereplõje él, Kelsey Keel. A filmbõl is lehet látni, hogy gyerekkorában szép csaj volt, de most 19 évesen, nekem nem annyira tetszik, de ez normális, mert most vagyok annyi, mint õ 2000-ben. Különben sok hobbija van