Téma: Az üresfejû

1/10
movieking 2008 aug. 14. - 16:27:01 1/10
(18/98)
ezt mondom én is..ez a film senkit sem érdekel!!!!
10/10
blackman 2008 aug. 14. - 16:11:56 10/10
(17/98)
Ha-ha,de senkit se érdekel! :DDDDDD
1/10
movieking 2008 aug. 14. - 15:52:41 1/10 Előzmény Bigpapa
(16/98)
ez nem igaz mert rengeteg jó filmet tudok felsorolni.. pl: Az élet szép,zongorista,angyalok városa! ezeket nézzétek ne ilyen idióta semmitmondó b kategóriás amerikai szarokat mint ez vagy például ilyen szuperhõsös hulk,batman,pókember stb...Szánalmas!
10/10
Bigpapa 2008 aug. 14. - 13:33:17 10/10
(15/98)
Tök jó,mert szinte az összes hozzászólásod, bármelyik filmhez, csak és kizárólag az, hogy ez szar volt!A Batman-tõl kezdve az Üresfejûig.
1/10
movieking 2008 aug. 14. - 09:21:07 1/10 Előzmény cirmoska.nz
(14/98)
Hát gyerekek...A film megnézésése után az jutott eszembe...Ennyire kell Eddynek a pénz hogy ilyen gagyi filmekben játszon??? nagyon gyenge produkció...Mozi pénzre ne költsetek,annyit megér hogy letöltsd a netrõl és kiird egy 50 ft-os cd-re..Ennyé többet semmi szín alatt sem!!!
cirmoska.nz 2008 aug. 13. - 05:35:11
(13/98)
A film amúgy gyenge szerintem...
cirmoska.nz 2008 aug. 13. - 05:34:09
(12/98)
Hát mig otthon laktam én sem értettem mi a f...szt keres egy kisgyerekes nõ este az utcán, bevásárlóközpontba, moziba meg pláne.....
A szerencsétlennek már rég aludnia kéne nem a moziba szenvedtetni. Komolyan mondom némelyik nõnek vétek gyereket csinálni ha annyi esze van mint a tyúknak, foglalkozni vele.

Felháboritó! Egy kisgyereknek este már az ágyban a helye!!!!!!!!!!!!!!! Ha erre nem képes valaki, ne vállaljon gyereket!!!!
10/10
Bigpapa 2008 aug. 12. - 22:45:51 10/10
(11/98)
Most jövök a moziból, kaptunk két jegyet a mai zártkörû mozizásra [köszönet érte annak, aki adta ;) ]

Az utóbbi idõben Murphy elég szar filmekben játszott, ezt is sokan ócsárolták, így nem vártam tõle sokat.
De kellemesen csalódtam a filmen!
Gyakorlatilag szarrá röhögtem magam. Nem is tudom, talán még a Zohannál is többet nevettem.
Félelmetes, hogy Murphy mit mûvel a testével és a mimikája....olyan pofákat vág, hogy kész voltam. Baromi jók a karakterek, a poénok is nagyon bejöttek (igaz, én nem vagyok egy sótlan fasz, aki nem tudja elengedni magát egy vígjátékon). Nem elcsépelt gegek, hanem nagyon is aranyosak. Az összes szereplõ - még a mellékszereplõk is- jól játszanak.
Nem tudom, ki mit várt ettõl a filmtõl, hogy azt írják, hogy ez sz@r.....
Lehet, hogy beteg vagyok, de csütörtökön elviszem rá a haveromékat is és megnézem még egyszer a moziban :))))
Nálam betalált ez a film!
Aki nem egy entellektüel barom, aki valami hihetetlen tartalmi csodát vár, egy kifejezetten komolytalan vígjátéktól, kellõen el tud lazulni és át tudja adni magát a felhõtlen röhögésnek, annak kifejezetten ajánlom a filmet. Mi majdnem teltházzal láttuk, de mindenki úgy röhögött, hogy jó volt hallani :)))))

Egy dolog idegesített, de az nem a film volt.
A bemutatóra egy nõ elhozott egy valag gyereket, köztük BABAKOCSIBAN egy csecsemõt!Olyan 7 hónapos lehetett a kölyök. Mielõtt kezdõdött a film, valamit itatott a gyerekkel, amit az félrenyelt, mert ölbe kapta és elkezdte a szõnyegre hánytatni, majd bõgött a gyerek. Aztán a film alatt is.Ezen a nõn látni lehetett, hogy az a tipikus "gyerekgyártó", aki csak úgy potyogtatja ki a kölköket!
Ha ezt olvasod esetleg:
Legyen már benned annyi emberség és kultúra a gyerekeddel és velünk szemben is, hogy nem viszel egy babakocsis gyereket moziba! Nem vagyok egy agresszív típus, de ezt a nõt majdnem kivágtam a terembõl. A Mamut dolgozóit sem értem, hogy miért engedtek be egy ilyen nõt!
10/10
blackman 2008 aug. 12. - 10:39:58 10/10
(10/98)
Mindenképp megnézem,jónak ígérkezik a bemutató alapján,aztán ha nem tetszik,nem kötelezõ többször is megnézni!
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 08:59:25 Előzmény Bíró Milán
(9/98)
Én se vagyok érte odáig, szerintem talán a Bumeráng volt amiben nem volt akkora idióta, meg a doktor Doolitle-ben . Amúgy nem csipem én sem, ebben a filmben meg kimondottan irritáló. A Norbit meg szerintem tiszta égés volt....Eddie nyugdijba kéne hogy vonulj....
Bíró Milán 2008 aug. 11. - 13:53:14 Előzmény cirmoska.nz
(8/98)
annyira nem szeretem ezt a színészt mert nagyon sok rossz filmje van!
cirmoska.nz 2008 aug. 10. - 21:13:26
(7/98)
Hát ekkora baromságot már régen láttam a moziba. Sokat járok moziba és 1 évbe egyszer belefutok egy szar filmbe (ez a statisztikám). Hát ez a szar film már megvolt.....
A cim is találó (magyarul),bár az angol az jobb de mindegy.....üres baromság az egész.
7/10
EXTRA7 2008 aug. 02. - 15:27:48 7/10
(6/98)
NA MA MEGNÉZTEM
NEM ROSSZ story és nem man in black utánzat elképzelés
szerintem jó kis filmvígjáték volt
sunny22 2008 aug. 01. - 19:51:28 Előzmény smithe
(5/98)
tény hogy vannak neki jó filmjei,bár szerintem a legutóbbi(Norbit) elég gyengére sikeredett...
speti91 2008 júl. 30. - 15:07:11 Előzmény smithe
(4/98)
Szerintem király film lesz.
smithe 2008 júl. 19. - 19:06:29 Előzmény sipka
(3/98)
Helosztok, általában az Eddie Murphynaknem szoktak rosz filmei lenni
nil_nocere 2008 júl. 17. - 20:41:25 Előzmény sipka
(2/98)
Ezt az ötletet - hogy idegen lények egy ember alakú szerkezet fejében ülnek és így illeszkednek be a földiek közé - már régen lelõtte a MIB (Man In Black).
Idegen tollakkal ékeskedni - Eddie, ez gáz!
sipka 2008 jún. 27. - 21:42:30
(1/98)
Az "Üresfejû"... Ezt a "fantázia" címet adták (a magyar forditók), Eddie Murphy legújabb vígjátékának...
(Hát most igazán nem tudom eldönteni, hogy ez egyfajta szellemes megjegyzés akart volna lenni Eddie "megnyerõ" személyiségét illetõen, vagy csak egyszerûen nem tudtak jobbat kitalálni :) Na mindegy.)
Amúgy az alkotás (s most mindenki kapaszkodjon meg) egy Eddie Murphy-rõl szól, aki egy Eddie Murphy-t irányit :DD Na jó, ezt most nagyon leegyszerûsítettem, de lényegében tényleg errõl van szó :)
De azért kifejtem bõvebben, nehogy az a vád érjen, hogy nem írtam semmi lényegeset: Tehát van egy bolygó, amin mini emberkék élnek. Majd egyszer csak a piciny humanoidok másik bolygót keresnek, mivel az õ égitestük (rövid idõn belül) elpusztul.. Ezért hát egy olyan jármûvet építenek, amely hasonlit az utazásuk célpontjaként megjelölt geoid alakzatú és (egyébként) Föld-nek nevezett lakóhely......élõlényeihez. Tehát magyarán szólva összehegesztenek egy embert és így próbálnak beilleszkedni az új otthonukba....

Sajnálatos módon, nem sok jóval kecsegtett ez a sztori... Nem is tudom, hogy mikor láttam Eddie-tõl egy igazán szórakoztató vígjátékot :S Hiszen az utóbbi idõben annyi rossz filmben játszott, hogy azt már nem is tudom fejben tartani: például a "Pluto Nash", az "Elvarázsolt kastély", a "Norbit", vagy például az "Oviapu" se volt valami nagy szám :(
Én már csak a "Beverly Hills-i zsaru 4." részében bízom, mivel ha az is gagyi lesz, akkor Eddie igazán eláshatja magát....

UI: Itt az "Üresfejû" elõzetese.. Ja, és augusztus 14.-én adják a hazai mozikban. Remélem, hogy nem lesz olyan....üres....már mint humortalan :)

www.youtube.com/watch?v=ZvsijM8XcVg