jmisi31 2015 nov. 01. - 17:22:28 Előzmény benkewood
(14/54)
Bocs, de a többség és a multiplexek is úgy gondolják, hogy a filmet nézni és a szöveget olvasni egyszerre megterhelõ... ha valakinek kell feliratos verzió, az majd megnézi, mikor kijött Blue-rayen vagy esetleg talál más módot!!!!
10/10
salerno 2015 okt. 30. - 21:58:52 10/10
(13/54)
Amúgy a végén megy egy zene. Valaki nem tudja, mi a címe? vagy ki az elõadó?
10/10
salerno 2015 okt. 30. - 21:56:29 10/10
(12/54)
Nagyon tetszett. Látványos volt, izgalmas, a színészek jók voltak, végig lekötött.
benkewood 2015 okt. 27. - 19:59:52
(11/54)
Nem igaz, hogy a Cinema City megint eljátszotta, hogy csak szinkronnal adja a filmet!!! Mi a fene történt a filmek eredeti verzióinak tiszteletével??!! Az biztos, hogy Vin Diesel-t nem fogom a jóbarátok Ross Gellerének hangjával megnézni... Hogy r*hadna meg aki nem bírt legalább egy feliratos verziót betenni a nyavalyás mozikba.
10/10
webteve 2015 okt. 27. - 18:06:23 10/10
(10/54)
Jooooooooooo film! Latvanyos! Vin Dieseltol sokat nem kell varni szineszi teljesitmenybol, nala ennyi a maximum, amit a filmben hozott. De a film joooo lett!
kzsolt27 2015 okt. 27. - 10:05:05
(9/54)
Azt hittük, jó lesz. De egyedül Michael Cain volt az, aki tetszett. A szereplõk tényleg nem jól lettek válogatva. Jó történet lehetett volna, de még 'egyszernézõsre' is rossz.
8/10
solyom68 2015 okt. 27. - 07:15:38 8/10
(8/54)
Nem volt rossz. Nem kell elvárni sokat, de egy látványos kellõen lendületes mesécske.
creativehun 2015 okt. 24. - 21:13:13
(7/54)
Nehéz elképzelni számomra,hogy ez a film a 10 éven felüli életkorral rendelkezõk közül bárkit is leköthet.Elõször azt gondoltam ...ez egy egyszer nézõs mozi...de aztán sajnos rá kellett jönnöm ez még annak is harmatgyenge.Valószínûleg a filmet jelzõ két nevesebb színész igen csak ki lehetett fogyva a pénzbõl,hogy szerepet vállaltak ebben a filmnek csak erõs jóindulattal nevezhetõ valamiben!
6/10
Bigpapa 2015 okt. 24. - 17:06:39 6/10
(6/54)
A Boszorkányvadász után jöttem rá, hogy aki látott már egy Vin Diesel filmet, az gyakorlatilag látta az összeset!
Vin belépett az egyarcú "színészek" táborába, amit eddig vezetett Steven Seagal, aki ugyan azzal az egy arckifejezéssel csinálja végig az összes filmjét. :D :| van ez a feje, ami egyszerre jelenti, hogy:
- örül
- mérges
- elkeseredett
- fáj neki valami
- haragos
- stb.

Ráadásul valaki bemesélte Vin Dieselnek ,hogy bölcsességeket kell mondania, így az utolsó 4-5 filmjében szórja a kapitális faszságokat :D , amikbõl a Halálos iramban 7 viszi a pálmát. Abban egy filozófia professzor kutya fasza hozzá képest.

A film jól indul, aztán az elsõ 20 perc után elkezd kisiklani és igazán nem tudják a készítõk, hogy most ez most egy komoly akció, vagy vígjáték, esetleg mese...., vagy bonus track Vin Dieselnek sok sok millióért?

Jó az alapötlet, de a színészeket nem jól válogatták össze. Cain alig szerepel, aki legalább hozzátenne a filmhez. Frodó meg úgy hiányzott oda,mint sárgaláz a lepra teleprõl. Eleve nem értem, ez a gombszemû, elálló fülû majmot mi a francnak foglalkoztatja Hollywood? Persze van benne akció, és néhány üresjáratot kivéve le is köt a film, de sajnos még akkor is kiszámíthatóak a "fordulatok", ha közben a popcornt tömöd a szádba és az agyad 10%-on vegetál közben.

Az a baj, hogy az utóbbi pár hétben alig volt olyan film,amire érdemes volt elmenni, ezt nagyon vártam már, de nem volt õszinte a mosolyom, amikor kijöttünk. Jó jó,de az biztos, hogy többet nem nézem meg. De egyszer nézhetõ és még szórakoztató is.

6/10
10/10
maja31 2015 okt. 24. - 08:49:40 10/10
(5/54)
Nagyon jó film teljesen lekötöt!
fmaci38 2015 okt. 23. - 17:34:23
(4/54)
láttam a filmet, nem nagy szám, egyszer nézhetõ Vin Diesel keresett egy kis lóvét magának, nem ez lesz pályafutása csúcsa. kicsit el is van hízva, izom nem ártana ha több lenne rajta. a történet is gyenge és a többi szereplõ is. a Riddick-et meg sem közelíti, az a baj nincs jobb film a kínálatban most. majd a Bond talán jobb lesz.
bessenyeigyorgy 2015 okt. 20. - 20:35:56
(3/54)
Sziasztok!! Kit érdekel a film premier elõt?
Nyertünk páros belépõt rá szerda (okt. 21.) este 20:00 órára egy budapesti Cinema City-be. Mi nem tudunk elmenni, így ha valakit érdekel és szívesen elmenne rá aznap, akkor írjon nekem: bessenyeigyorgy@torzsasztal.hu
Megállapodunk és küldöm a részleteket emailben.
Köszi!!!
borkasztik 2015 máj. 08. - 23:07:40
(2/54)
Megnéztem a bemutatót és nem is tudom, olyan érdekes. Kíváncsi leszek rá az biztos, de nem tudom engem a trailere nem hozott lázba. Olyan Riddick szagú.
somersby 2015 febr. 16. - 15:40:23
(1/54)
Vin Diesel elõszeretettel használja a közösségi médiát. A színész a The Last Witch Hunter forgatásán vesz részt, és két képet is megosztott magáról:
http://filmdroid.hu/wp-content/uploads/2014/09/lastwitchhunterkep2.jpg
http://filmtrailer.hu/wp-content/uploads/Vin_diesel_boszorkanyvadasz.jpg

A történet szerint Diesel egy halhatatlan boszorkányvadászt alakít, aki egyik õsi ellenségével, egy boszorkánnyal kénytelen összefogni, hogy megállítsanak egy coven-t, amely egy pusztító járványt készül az emberiségre zúdítani.

A forgatókönyvhöz már a második (harmadik) írót is leszerzõdtették: az Oscar-jelölt Melisa Wallack, a Mielõtt meghaltam írója kapta meg a feladatot a Cory Goodman-D.W. Harper páros után.
Diesel mellett még feltûnik kiemelt szerepben Rose Leslie, Elijah Wood és Michael Caine is.
A filmet Breck Eisner rendezi, akit olyan filmek készítõjeként ismerhetünk, mint a Gondolatbûnök, a Szahara és A tébolyultak.

Bemutató dátuma: 2015. október 23.