3/10
monimalna 2010 júl. 06. - 23:27:27 3/10
(49/129)
aki olvasta a könyvet és utána megnézte a filmet annak mi a véleménye??? nagyon átirták?
szilvi04 2010 júl. 05. - 13:40:37
(48/129)
ilyenkor nincs semmmi nem is fogják pécsen adni.annyi az egész h nem minden moziba adják le.a cinema city honlapján fentvan h csak 5-6 moziba adják le országszerte.
Lancher 2010 júl. 05. - 10:46:50 Előzmény Meriamon
(47/129)
A barátnõimmel régóta szeretnénk megnézni a filmet, csak egyetlen egy gondunk van... Miért nem vetítik Pécsen a Last Song-ot? Már vagy egy hónapja kéne adniuk itt is és máshol meg vetítik... Nem értjük, hogy mi van ilyenkor...
Meriamon 2010 jún. 25. - 23:01:21
(46/129)
Tegnap elõtt néztem meg a filmet.A sztori nagyon jó mint a többi Nicholas Sparks regény. nagyon megható, szép film. a szereplõk is tetszettek de Miley Cyrusal egyszerûen nem tudok megbarátkozni. nem tetszik ahogy játszik,mert szerintem borzasztóan kezdõ még. kevés volt õ ehhez a szerephez.lehúzta nekem a filmet mert állandóan idegesitett mikor õt láttam pedig abszolút úgy ültem be a filmre,hogy nagyon kiváncsi voltam.nem is bántam meg csak rá kell jönni,hogy engem egyszerûen irritál az a csaj. bocsi!!!!

de ettõl függetlenül nézze meg aki még nem látta mert tényleg nagyon szép történet.
meliGC 2010 jún. 18. - 11:13:01
(45/129)
Tegnap néztem meg a filmet és nekem nagyon tetszett! :)
Azzal egyetértek, amit itt már páran elõttem is elmondtak, hogy a könyv nyilván jobb és nem lehet úgy vissza adni vagyis mindent belõle. Ehhez képest a film is jól megállta a helyét, elérte nálam a várt hatást.
A film utolsó 20-15 percét, már nem tudom pontosan, elég szívszaggató volt a vásznon is, akárcsak a könyvben, nem tudtam megállni, hogy ne sírjak.

Nekem tetszettek a választott színészek a filmhez, Will vicces volt, Jonah-ról nem is beszélve. Steve-et játszó színész is nagyon tetszett, Ronnie karaktere is egészen átjött nekem a vásznon is.
Marcus szerepét én is kicsit hiányoltam, hisz elég nagy jelentõsége volt neki is a könyvben és szinte csak a film elején és az esküvõs résznél láthattunk belõle valamennyit, aki szerepére szerintem a színészt tök jól eltalálták. A Blaze-ét játszó színésznõ is tetszett, bár én máshogy képzeltem el a fejemben a kinézetét de most ez mellékes.

Összeségében nagyon tetszett a film!
csancsy 2010 jún. 18. - 10:53:46
(44/129)
Tegnap néztem meg. Nos, vegyes érzéseim vannak a filmrõl. Imádom az írót (2. kedvencem), a könyv tök jó. Nos, a filmrõl. Sztem jó lett, bár a könyv szuperebb, de ezen felül is kerekedhetünk, mert mindig a könyv a jobb, már csak azért is mert könyvben gondolatokat, több eseményeket is leírnak, ami filmben nem valósulhat meg. Annak ellenére hogy könyv jobb, film is szuper volt:)
A legjobb sztem a kisfú és Will volt. Õk azok, akik teljesen visszaadták a könyvbeli karaktert, viccesek voltak. Ronnie-nál és apánál voltak hiányosságok. Ronnie-nál inkább Miley Cyrus miatt, akinek még elég sokat kell tanulni színészkedésben, de jó úton halad, Greg-nél (apa) pedig annyi bajom volt csak, hogy könyvben kedves a karaktere, sohasem dühöngött, ami filmben nem mindig valósult meg. És röviden ennyi a színészekrõl, karakterekrõl.

******SPOILER*****
Nézzük a sztorit!!! A temetés és a teknõsbéka jelenet volt a legjobb, úgy ahogy könyvben megvan írva (bár a temetés kicsit eltért, de nem volt rossz, hogy összevonták a meghallgatással). Amit hiányoltam talán Blaze égetése volt, mikor volt a röplabdameccs szinte vártam azt. Meg talán mikor elején Ronnie megállítja a verekedõket egy kisgyerek miatt, az is fontos lett volna, hiszen ezért szeret bele Will. Ezt a kettõt hiányoltam. Illetve könyvben Marcus karaktere sokkal jobban ki volt hangsúlyozva, mondhatni filmben szinte alig szerepelt, sokkal ijesztõbb volt a könyvben stb... Egybevetve jó kis film volt, megható, romantikus, érzelmes, vicces ahogy Nicholas Sparks-tól elvárható volt. 10-ból 7
*****SPOILER VÉGE*****
10/10
zzoe 2010 jún. 18. - 10:30:07 10/10
(43/129)
...ez a film szenzációs!!!...nekem legalábbis, mindeféle klissét mellõz, voltaképpen Greg Kinnear miatt néztem meg, nagyon, nagyon emberi story...fájdalmasan...+ csodás felvételekkel és igen jó zenével!!!! Kinnear egy fantasztikus intellektusú színész, szinte nincs szerep, amit rosszul, vagy hiteltelnül oldana meg...a filmnek nem mellékes eleme Liam Hemsworth csodás teste!!:), amit gondolom nem véletlenül mutogatnak félmeztelenül, szuper kis pasi és amellett még jól is játszik!!!!
p.zsu.zska 2010 jún. 18. - 10:14:19
(42/129)
Sokan leszólják a film témáját. Én akkor is kiállok mellette, mert a könyv alapján készült és nem éppen az empátiahiányos embereknek... Készült már rosszabb film, érzelgõsbõl is. Nekem nagyon tetszett, bár a filmet teljes egészében még nem sikerült megnéznem, a könyvet 2 nap alatt olvastam ki a *nem tudom letenni* érzéssel. Az utolsó 50 oldal egyszerûen szívszakító, akinek túl csöpögõs, az még valószínû nem volt ilyen helyzetben, vagy másképp élte meg. Nem akarok ítélkezni, ez saját vélemény, aki elfogadja, örülök neki. Miley Cyrusról annyit, hogy õ elsõsorban énekesnõ volt mindeddig (Hannah Montana sorozatot ne nézzük, tulajdonképpp ott is énekesnõ), lesz még ideje gyakorolni a színészmesterséget. Egyébként nem rossz, nekem tetszik. Az fõleg,hogy természetes.
10/10
offtopic
fanni.* 2010 jún. 12. - 15:31:22 10/10
(41/129)
Tegnap láttam nekem tetszett,fõleg ahogyan a kis srác alakította a szerepét,nagyon ügyes gyerek. :))
Miután megnéztem a filmet gyorsan beugrottam a Libribe és meg is vettem könyvként.
10/7
1/10
Zsuccy 2010 jún. 11. - 22:25:20 1/10
(40/129)
"Miley Cyrust lebeszélném a színészmesterségrõl":D Én is beállok a sorba,tehetségtelenebb színésznõt nehezen tudtak volna találni erre a szerepre.És most jöhet a támadás h de ott a híres Hannah Montana de könyörgöm ott önmagát alakítja szinte.Nagyon szeretem Nicholas Sparks történeteit ez sem rossz de a tehetségtelenség tönkreteszi.Hát igen a mai világban bárki lehet sztár ha van elég pénze...
10/10
janka6 2010 jún. 11. - 07:15:46 10/10
(39/129)
Pár barátnõmmel néztük meg a moziban és mindenkinek nagyon tetszett. :)
geri12 2010 jún. 08. - 22:31:03
(38/129)
Üdv!

Jó kis film volt. Estére tökéletes kikapcsolodás. Tetszett hogy Miley a végén nem csak mesébe illõ szerepet játszott. Sajnos az élet nem csak móka, kacagás... Én mindenképp egy erõs 7-essel pontozom a 10-es skálán. A hivatalos kritika azért túlzás volt!

Geri12
mermaid girl 2010 jún. 07. - 22:01:46
(37/129)
Szerintem nem volt rossz, vagy ha igen, akkor az a sok szemét, amit a moziban adnak nem tudom micsoda... de ez nem volt egy értéktelen film. Biztos nem a filmtörténelem legnagyobb alkotása, de attól még egy kedves, valóságos történet, jópár szép és néhány vicces jelenettel.
Hogy Miley szép vagy sem arról lehet vitatkozni, szerintem nem ez volt a filmben a lényeg, de ha már itt tartunk, magához képest tényleg nem nézett ki jól, de hozzátartozott a karakterhez, hogy kicsit igénytelenül fessen. Szerintem nem játszott rosszul, de nem volt túl hálás ez a szerep, nem áll jól neki a duzzogás meg a sértõdöttség. Ez nem az õ mûfaja és kész, ettõl még nem tehetségtelen, csak másban jó (komédiában szerintem az egyik legjobb a korosztályában, sõt sok felnõtett megelõz...). Bár a sírós jeleneteknél nagyon szép és hiteles volt...furcsa volt ezt az oldalát látni.

A zenét én is hiányoltam...lehetett volna nagyobb hangsúly rajta. A betétdala, ami a végén is szól, gyönyörû<3 Több ilyen kellett volna.

Akik meg a könyvet olvasták...most õszintén, nekem még életemben nem volt olyan, hogy a könyv után a film csak fele annyira is tetszett volna. Úgyhogy szerintem eleve meddõ elvárás h felülmúlja vagy egyáltalán megközelítse egy film egy könyv részlétessegét és a saját egyéni elképzeléseinket. Persze, hogy csalódott leszel. Biztos akad kivétel, de akkor sem ez a jellemzõ...
kiszebra 2010 jún. 07. - 20:35:41 Előzmény hauzsuzsy
(36/129)
ÁÁh. Még nem láttam, elolvastam amit írtál... Nem kellett volna. használd a SPOILER tagokat.
meliGC 2010 jún. 07. - 20:35:35
(35/129)
Persze, hogy ritka és az nagyon nagy dolog! Én csak arra akartam kitérni, hogy nem kell egybõl lehúzni és elõítéletesnek lenni azokkal az emberekkel, akik a disney-ben szerepelnek, ezért hoztam példaként Justin-t. Meg természetesen az idõnek is nagy szerepe van.

Én most már azért is megnézem a filmet, mert itt mindenki mást ír :D Van negatív, pozitív vélemény is a filmrõl, bár mindenki úgy döntheti el személyesen megnézi :)

Amúgy Miley ebben a filmben tényleg nem a legjobb formáját mutatja, bár azért tény, hogy lehetett volna kevésbé lepukkant külsõ :D
3/10
cady090 2010 jún. 07. - 00:16:47 3/10
(34/129)
Miután végigszenvedtem a filmet,(5 tinilánnyal mögöttem, nem mintha én x éves, életunt egyén lennék) kötelességemnek érzem, hogy szóljak, hogy NE nézzétek meg a filmet! Olvastam a könyvet,nagyon tetszett, ezért mentem el a filmre mert kíváncsi voltam mit hoztak össze belõle. Miley Cyrus lehet, hogy tehetséges énekes,de hogy színésznek bûn rossz az biztos, a másik fsz srác is katasztrófa. Komolyan:nem tudtam túllépni másfél óra alatt azon, hogy Hannah Montana mennyire csúnya és milyen csúnya fejeket vág,nem igaz, hogy nem találtak volna egy normális színésznõt. Az egyedüli jó színész az apa szerepét játszó férfi volt, nem túlozta el, pont jó volt. Egyébként Justint azért dícsérik mert TEHETSÉGES, lényegtelen honnan indult. A Disney sztárokkal nincs baj, de sztem eleve ritka az olyan hogy jól énekel-táncol-színészkedik egyszerre valaki...
meliGC 2010 jún. 06. - 20:47:00
(33/129)
Kíváncsi vagyok a filmre mivel olvastam a könyvet. A könyv tetszett, remélem sikerül a vásznon is vissza adni az érzelmeket, fõleg a végét.
Egyébként Miley Cyrus alakítására is nagyon kíváncsi vagyok, hiszen Ronnie karaktere eltér a korábbi HM-ás szerepétõl.
Viszont azt õszintén nem értem, hogy egyesek miért húzzák le a Disney-is emberkéket, csak mert " Disney-sek" Nekik a Disney jelentett ugródeszkát, és? Sokak által bálványozott és sokak kedvenc énekese, Justin Timberlake is egykor régen a Mickey Mouse-ban kezdett...Szóval nem értem miért mondják a Disney csatorna színészeire/énekeseire, hogy sokuk tehetségtelen csinált sztárok. Demi Lovato hangja számomra elképesztõ. Amúgy nem tartom magam Miley rajongónak, nem szoktam hallgatni a lemezeit, viszont tehetségtelennek nem mondhatjuk és még kibontakozóban van, nem mindenki születik egybõl remek színészi adottságokkal. Lehet azon javítani.
Szóval kíváncsian várom a filmet!
lajos7604 2010 jún. 06. - 19:15:38 Előzmény hauzsuzsy
(32/129)
Kedves vagy! Akkor már nem nézem meg a filmet.
SPOILER!!! Nézz utána mit jelent!
Rajtad kívül van még, aki végig szeretne nézni egy filmet úgy, hogy nem tudja a végét.
hauzsuzsy 2010 jún. 05. - 20:34:46
(31/129)
Nekem nagyon tetszett a film!
Volt benne szerelem, nem lett a film vége happy end(meghalt az apjuk) és szerintem nem olyan, mint a többi film. Ezt úgy értem, hogy ez a történet lehet valóságos, nem úgy, mint a legtöbb filmben.
Nagyon sok jelenetnél sírtam, vagyis inkább könnyeztem. Nagyon jó volt, ajánlom mindenkinek!
emj195 2010 jún. 05. - 19:12:26
(30/129)
ÚJ PUZZLE: Az utolsó dal --> http://madzsong.hu/dal.htm