9/10
calella 2010 jún. 05. - 19:10:21 9/10
(29/129)
Most jöttem ki a moziból. Nagyon jó film, lélekemelõ.... Nem szégyellem én is sírtam... de kellenek az ilyen filmek... kicsit megáll az ember, elgondolkodik... nagyon kedves történet.
justlikeohio 2010 jún. 05. - 18:52:48
(28/129)
Üdvözletem!
Egyértelmûen kijelenthetem, hogy Nicholas Sparks rajongó vagyok, szerintem fantasztikus stílust képvisel, és hihetetlenül jól meg tudja jeleníteni azt, mind az irodalomban, mind a filmvásznon (jóllehet utóbbihoz több köze van a rendezõnek és a producereknek).
Amikor megláttam a film bemutatóját, rögvest felcsillant a szemem, de csak is Nicholas Sparks neve miatt. Mindenképp meg akartam nézni a filmet, de hogy õszínte legyek, Miley Cyrus kissé elvette a kedvem. Ettõl függetlenül adtam neki egy esélyt, és nem bántam meg!
Egy dolgot el kell ismerni: Miley Cyrus kezd felnõni, és jó látni, hogy ehhez nem kellett könyékig sminkben úsznia egy miniszoknyában, ahol rázza magát valami puccos klippben. A sztori megható volt, tökéletesen át lehetett érezni a dolgokat, nekem fõként sikerült, hisz vesztettem el egy szerettemet rákban. Talán ez egy "plusz pont" volt (ha értitek, hogy értem).
A negatív kritikák nálam nem érvényesültek... nagyon tetszett a film! Persze-persze, nem egy Twilight féle sikerkassza, de akik ilyen filmre vágynak, nem ezt várják tõle! Nicholas Sparks a lassabb, romantikusabb, érzelmesebb vonalat követi, és ha egy valós helyzet manapság klisének számít, hát legyen ~ ez számomra nem vett el az értékébõl!
10/8
10/10
Trombi 2010 jún. 05. - 12:29:21 10/10 Előzmény cinemanna
(27/129)
Kedves Cinemanna s mindenki! Csak csatlakozni tudok minden szavadhoz! Azt kaptam, amit vártam, imádom a zenét, imádom, ha könnyekig meghatnak, mégha közhelyes s rengetegszer elpuffogtatott eszközökkel teszik is:) Csaka filmben hallottam eddig énekelni Ronniet, de baromi jó hangja van s ez volt a lényeg:) Frizurája télleg nem volt jó, de serencsére nem is azon volt a hangsúly...:) Ajánlom mindenkinek, aki nem az erõszakot, horrort s társadalmi drámát keresi - ez a film éééédes s meghatóan eccerû:):):)
cinemanna 2010 jún. 04. - 18:56:10
(26/129)
Kb 2 órája jöttem ki a moziból, de még mindig a film hatása alatt állok. Nagyon tetszett. Egészen másra számítottam, de az annál sokkal jobb volt :) Miley nagyon jól játszott, egészen más volt, mint a Hannah Montana-ban. Nekem a kedvencem a kissrác volt. Szörnyen cuki, és nagyon jó színész. Liam jó pasi, de azért színészi tehetségén van még csiszolni. Greg Kinnear is remekül alakított. Én 16 vagyok, és a bartátnõimmel néztem meg a filmet. Egyszer elbõgtem magam, de ezt ne áruljátok el senkinek! szóval ajánlom a filmet mindenkinek, akinek van lelke, és aki szereti a zenét, és persze, aki nem gyûlöli Miley-t.
6/10
nbgfre 2010 jún. 04. - 17:12:21 6/10
(25/129)
Ó, és még annyit, hogy bár szeretem Mileyt, itt tényleg gusztustalan a haja! :S
6/10
nbgfre 2010 jún. 04. - 17:08:02 6/10 Előzmény o.O.doriii.O.o
(24/129)
Miközben a filmet néztem, kíváncsivá tett, hogy ez milyen könyv alapján készült, mert olyan sok változtatást tettek bele, hogy az eredeti könyv olvasása után az ember számára már-már élvezhetetlenné válik. Nagyon vártam, hogy végre megnézhessem. Rávettem a legjobb barátomat, hogy olvassa ki gyorsan a könyvet, mielõtt eljön velem megnézni. Mindketten hatalmasat csalódtunk, úgyhogy én egy hatossal értékelném ezt a filmet. Aki nem olvasta az alapsztorit, annak (jobban) tetszeni fog szerintem.

**SPOILER**

Kihagyni belõle Harris lelkészt elég durva dolog, hiszen nagyon fontos szerepe van a történetben. És szegény Steverõl ilyen hülyeséget, hogy gyújtogatott? Pár különbség még elment volna a filmben na de ennyi..
Dark Hero 2010 jún. 03. - 12:59:25 Előzmény mermaid girl
(23/129)
Egyetértek veled és szilvi04-gyel. Én se hallgatok a kritikusokra, sztem nincs is értelme. Az én véleményem/tanácsom az, h ha egy filmnek megfog a tartalma és/vagy a trailer(ek), akkor sztem érdemes megnézni. Az, h a kritikusoknak nem tetszik, az legyen az õ bajuk.
o.O.doriii.O.o 2010 jún. 02. - 18:24:01
(22/129)
Imádom Nicholas Sparks könyveit, és általában jó filmek készülnek belõlük, pl. a Szerelmünk lapjait imádom, a Séta a mútba-t még jobban... Ez lesz a második alkalom, hogy úgy nézek meg egy regénybõl készült filmet, hogy elõtte elolvastam a regényt, (amúgy nagyon jó könyv, végig zokogtam az egészet) de a Dear John-nál is ez volt, és ott kicsit gyors volt a tempó. Nem tudom mit várjak, majd meglátjuk...
5/10
AAnnamari 2010 jún. 02. - 11:07:55 5/10 Előzmény babrafax
(21/129)
Miután az író eddigi könyveibõl jó filmek készültek, nem akartam kihagyni. De néhány szép snitten és képen kívül nem sokat ad ez a film. A sztori drámai részéig az egész mozi folyamatosan nevetett...kínjában. Barbie-fiú és rengeteg klisé. És pont a zongora, a zene, aminek nagy jelentõsége van, nem kapott elég nagy hangsúlyt.

Kis elvárásokkal könnyed esti kikapcsolódás is lehet.
babrafax 2010 máj. 29. - 18:32:45 Előzmény Zsücc
(20/129)
Szerintem jó kis film,a barinõmmel néztük meg kalózverzióban.
Zsücc 2010 máj. 06. - 14:11:39
(19/129)
Hát rám sem lehet mondani, hogy Miley Cyrus rajongó volnék... De én nem nagyon szoktam a kritikusokra hagyatkozni. A VOXot például imádom, de néha akkora baromságokat írnak ott is, hogy nem érdemes mindig elhinni. Ezt a filmet még nem láttam, moziban valószínûleg nem is fogom. Viszont a film alapjául szolgáló könyv íróját szeretem. Nem vagyok romantikus film párti, mert általában az amerikai gyártmány vagy agyoncsöpög vagy buta és üres. Ritka a jó szerelmes film, de az író mindkét adaptációját (Szerelmünk lapjai, Séta a múltba) szeretem. Lehet, hogy ez sem lesz rossz... És nem igazán szeretnék ítélkezni a csajsziról, mert Zac Efronban is pozitívan csalódtam már. Kinövik magukat a Disneytrutyikból elõbb-utóbb.
mermaid girl 2010 máj. 05. - 10:45:17 Előzmény zara18
(18/129)
Ha emiatt nem nézel meg egy filmet, az a te szegénységi bizonyítványod...
Amúgy sem érdekel a nagyközönség véleménye, de miután egy 9 pontos filmen fizikailag szenvedtem annyira rossz volt, végképp nem adok rá.
Miley Cyrus meg már bizonyított, aki nem ismeri el, az már nem is fogja, játszhat õ akármilyen szerepet, akármilyen filmben.
Neki (sztem) a komédia fekszik, az érzelmes jelenetek már a HM filmben sem álltak jól. Úgyhogy ebben a filmben sem várok többet, de megértem h vágyott egy komoly szerepre is, hogy bizonyítson.

Ja és ami kritikát olvatam a filmrõl(!), az abból állt, h azt ecsetelték milyen undorító a haja, ennyit a kritikusokról:)

Egyébként nekem nem tetszett már a Szerelmünk lapjai sem, szóval valószínûleg ez a film sem lesz a kedvencem, de azért kíváncsian várom.
orsss 2010 ápr. 25. - 20:46:56 Előzmény lily96
(17/129)
utálom miley cyrust, de moziban láttam az elõzetest, és tényleg nem rossz.. nem nézném meg, de lasse hallstron egy filmjével se tehetem meg h kihagyom:D ha mileyt mutatják azért majd mûbecsukom a szememet:D
lily96 2010 ápr. 17. - 15:52:08
(16/129)
Végre megtaláltam a thepiratebay.org on. A minõség nagyon rossz, de már nem tudtam várni júniusig. A könyv nagyon tetszett, a film sem rossz, Liam nagyon jól néz ki benne. :)
szilvi04 2010 ápr. 09. - 16:53:05 Előzmény zara18
(15/129)
azért csak mert a kritikusok lehúzták nem azt jelenti h nem kell megnézni,ne ez alapján döntsd már el, ha neked tetszik a trailer akkor nézd meg lehet teljesen más a véleményetek.
zara18 2010 ápr. 08. - 11:22:46
(14/129)
Az amerikai kritikusok annyira lehúzták,hogy az nem lehet véletlen. Az imdb-én 3.1-et kapott ,és a 18 év alattiak között is csak 4-et. Az azért elég gyenge. Én nem fogok három pontos filmet nézni, a trailer alapján pedig tényleg jónak tûnt. Valószínüleg Miley Cyrusnak továbbra sem sikerül bizonyítania.
Kopidnux 2010 ápr. 05. - 21:00:50 Előzmény szilvi04
(13/129)
Köszi, tudom csak amikor kérdeztem akkor még nem volt kiírva.
szilvi04 2010 ápr. 04. - 21:26:16 Előzmény Kopidnux
(12/129)
olvastam a FH honlapján.de amugy már ide is kivan irva h jún3.
hauzsuzsy 2010 ápr. 04. - 17:55:47
(11/129)
Már nagyon várom, remélem jó lesz és azt is, hogy lesz a moziba. De ha mégsem, akkor megveszem dvd-n, de muszály megnéznem. :D
emoenn 2010 márc. 28. - 15:25:03
(10/129)
Én is úgy tudom hogy nem mutatják be pont most olvastam csak DVD-n fog megjelenni nálunk mint azt már mondták....És én sem értem nálunk mért nem jelennek meg az amerikai vagy más származású filmek általába a nagy magyar szarokat nyomják dögivel de ami jó film lenne csöszik leadni!!!!!!!