Alternat 2007 ápr. 03. - 00:40:58
(5/85)
Hát...én jobb filmre számítottam. Nem azt mondom, hogy rossz volt de számomra, nem hozott semmi újat. Még egyszer tutira nem nézném meg. Meg nekem ez a börtönös téma, már annyira el van csámcsogva. Annyi jó téma, meg helyszín van még, másban kellene gondolkodni nem bõrtönben...börtönbõl már szerintem a Remény rabjai ütött minden adutott.
Meg eleve az, hogy nekem abszolút meseszerûnek tûnt az egész. Tehát én elvárom egy filmtõl, hogy áthozza nekem, hogy elhiggyem, hogy az a világ létezik. Érezzem ha szenved a fõszereplõ, érezzem az örömét, stb. De itt ezek hiányoztak.
Pl a film eleje-közepe tájékán amikor követ kellett pakolnia a tábornoknak egyik helyrõl a másikra.... hát ott már fogtam a fejem. El tudom képzelni, hogy az az ember aki kitalálta ezt, hogy a filmben kõpakolás lesz a büntetés, az mennyit dolgozhatott eddig életébe... gondolom max annyi, hogy a golfütõket kicipelte a kocsiig. :-D Komolyan, hát kiskölökként én kétszer ilyen köcsög munkákat végeztem és engem nem rajongtak körbe, meg összeesni se akartam... :-D Szóval ezt a részt egyszerûen nem tudom elfogadni a filmben.
A másik meg, hogy én alapból rosszul vagyok kicsit az ilyen "annyira csodálatos emberek ezek az amerikaiak...istenem olyan fantasztikusak vagyunk" jellegû filmektõl.:-)

Szóval nézze aki akarja, nekem ennyi elég volt belõle.
De ez csak az én véleményem... biztos, hogy sokan nem értenek egyet velem.
amatõõr 2006 aug. 25. - 15:39:31 Előzmény Newcastle United
(4/85)
Nekem is tetszett, Gandolfininek jól állnak az ilyen szerepek.
Az más kérdés, hogy mikor amcsi filmekben heroikus érzelmeket sugárzó zenékre távolbameredt tekintettel tisztelegnek, akkor valahogy mindig a hányinger kerülget, de ez nem ennek a filmnek hibája.
Newcastle United 2006 jún. 18. - 16:06:12
(3/85)
Szerintem is jó film, érdemes megnézni.

7/10
tavasztttt 2006 febr. 21. - 20:42:48
(2/85)
Hogy jön ez ide???
x-tro 2006 febr. 21. - 12:25:30
(1/85)
ja, én meg a párolt marhahúst meggyszósszal...