olahmiki1959 2017 jan. 08. - 04:37:34
(4/4)
Alapjában tetszett, jók voltak a színészek, de a végét - szerintem eltolták. Nem így kellett volna befejezni, összecsapott lett, és hirtelen ért véget.
Ezeket a régi westerneket elnézve derül ki, hogy néhány év múlva a Hét mesterlövész, majd a Volt egyszer egy Vadnyugat és a többi "spagettiwestern" mennyire megújította a mûfajt.
napraforgó 2017 jan. 08. - 04:35:42 Előzmény Cleo.
(3/4)
Szerintem teljesen logikus volt a vége.
Spoiler: O'Malley nem jöhetett össze a fiatalkori szerelmével, mert Belle már nem volt az a hamvas ifjú bakfis, akibe a férfi egykor szeretett, felnõtt nõ lett, ráadásul inkább a sheriffhez vonzódott. A lánya, Melissa ugyan felébresztette benne azokat az érzéseket, amelyeket egykor az anyja iránt érzett, de ekkor Belle bevallja neki, hogy Melissa az õ lánya. Hiába rajong érte a kislány, hiába szerelmes belé, azért a férfi csak felmérte, hogy nem kezdhet vérfertõzõ viszonyt a saját lányával. Azt a megoldást választotta, amely az egyetlen volt a számára.
Cleo. 2016 okt. 09. - 14:23:44
(2/4)
Miért kellett ennek a jó filmnek ilyen tragikus véget összeeszkábálni?? Sose értettem az ilyen agybeteg rendezõket
8/10
toshiba321 2010 ápr. 14. - 13:19:33 8/10
(1/4)
valamikor régen láttam de szerintem annak van már 15-18 éve is akkor ha jól emlékszem a filmre tetszett