offtopic
kevinspéci 2009 febr. 04. - 13:47:31
(15/35)
Én nem szeretnék így kinézni annyi idõs koromban. Akkor mindenki azt mondogatná:
- Né' má', ott van Patrik Szvézi! De qrva ráncos má'... :)

De félre az élccel. A jó Patrick már tényleg nem fest túl jól. Lassan a vén kaszás fogja táncba vinni.
Betty52 2009 febr. 04. - 13:25:56
(14/35)
szerintem savanyú a szõlõ. Szeretnél te így ki nézni és mozogni ennyi idõs korodba!!!
antika4 2009 febr. 04. - 13:18:18
(13/35)
Patryk Swayze fejére egy zacskót kéne húzni, lehet, hogy úgy jobb lenne a film.
vinessa 2009 febr. 04. - 12:59:50
(12/35)
elég borzasztó...
Poohikan 2009 febr. 04. - 12:22:38 Előzmény CafeDiva
(11/35)
Ez nem mintha családi vállalkozás, ez CSALÁDI VÁLLALKOZÁS. Lizuka, mert a férjét totálisan mellõzték, megírta és megrendezte a filmet apucinak, hogy ne érezze totál értéktelennek és feleslegesnek magát. Mert valljuk be, nem ok nélkül tûnt el a süllyesztõben. Hisz azon kívûl, hogy kicsit tud táncolni Swayze, nem egy nagy színészóriás, a megnyerõ külseje, mellyel legalább a nedvesedõ bugyijú nõket be lehetett rángatni a moziba, is rég a múlté.
pozsizsuzsi 2009 febr. 04. - 10:20:02
(10/35)
Hú, elég morbid a címe....
3/10
offtopic
zee944 2008 júl. 13. - 09:14:15 3/10
(9/35)
Na akkor nézd meg ezt, aztán utána mondd, hogy rosszul nézett ki a Dirty Dancingben :)
3/10
zee944 2008 júl. 13. - 08:36:39 3/10
(8/35)
Gyengécske limonádé primitív dialógusokkal, és természetesen semmi köze a Dirty Dancinghez. Szegény Swayze ijesztõen néz ki benne.
10/10
CafeDiva 2008 júl. 13. - 01:07:50 10/10
(7/35)
Magával ragadt egészen. Pár perce, hogy lement a vége fõcím, de még mindig villódznak elõttem a képek...
Igen, nem egy populáris mozifilm, talán mûvészfilm, akár rétegfilm, ha úgy tetszik. Meglehet, azért tart még mindig hatása alatt, mert táncos múltam visszaköszön, vagy csakmert túlérzékeny vok?! Megfogott.
A története -forgatókönyve- nem bonyolult. Néhány mondatba belefér. Talán még fordulatoknak is híja. De az a néhány pillanat, mikor a képernyõ is remeg a szétfeszülõ érzelmek súlya alatt! Mindent megér. A film végén a könnyeim akaratlanul csorogtak le arcomon, majd a stáblista alatt futó táncon öntudatlanul nevettem, mintha nehéz súlytól szabadultam vna meg. Hihetetlen. Pedig a történet nem üt. Egyszerû. És mégis. A filmben rejlõ érzelmek, amik *Szavak nélkül* szíven ütnek...

A Dirty Dancing-nek köze nincs a filmhez, s a téves asszociáció a hanyag magyar fordításból adódhat. One last dance !NEM=! piszkos tánc(=dirty dancing). Inkább: Még egy utolsó tánc. Ami teljesen körül is írja a lényeget. Talán csak közönségcsalogató marketingfogás e jól hangzó cím?!

Apropó: azért felhívnám a figyelmet, hogy színészek táncolták ezen közel sem könnyed koreográfiát. Patrick Swayze 51 évesen(!!!). Lisa Niemi 47 évesen, aki egyben a az író és a rendezõ is! Plusz a producerek is õk vtak, a koreográfus Patsy Swayze, Patrick édesanyja, s a tánckarban testvére is szerepelt: Bambi. Sõt: Patrick Swayze és Lisa Niemi 33 éve házasok, s most hogy Patrick súlyos betegséggel küzd, újra elvette feleségül:) Mintha 1 nagy családi vállalkozás lenne az egész mozi:)

Csak épüljön fel mihamarabb e csodálatos színész/táncos!
zefronfun 2008 febr. 18. - 08:41:08 Előzmény Mes91
(6/35)
Nincs meg vkinek véletlenul az utolsó piszkos tánc??? még nem láttam csak videot belole
10/10
Mes91 2007 dec. 14. - 22:53:09 10/10
(5/35)
Nekem nagyon tetszett ez a film.igen mûvészfilm, de én szeretem az olyanokat eléggé..:) ja és mi az hogy dirty dancinges? ezt ki mondta? sztm az nem látta a ditry dancinget csak anniyt tud hogy a Patric Swayze játszik benne..ugyanis a sima dirty dancingbe latintáncoltak..ebben meg modern jazz és balett keverék volt..rádásul még a film története se egyezik meg..még hasonlítani se hasonlít...ugyhogy ez a Dirty Dancinges vonal nem igazán vezethetõ ehhez a filmhez. jah És Patricket nyilván azért rakták bele még egy táncos filmbe mert jól táncol.nem azért hogy utánozzanak egy másik táncos filmet..szóval nagyon jó film ez
Susanne 2007 dec. 11. - 12:50:25
(4/35)
Szerintem ez csak egyszerúen egy bûn rossz, vontatott, unalmas film. Nyavajgás a köbön!
zen2 2006 okt. 29. - 11:59:09
(3/35)
Én végig néztem, összeségében tetszett, de ha részecskékre bontom akkor volt ami nagyon nem.
pl. A sminkes jobban kitehett volna magáért, mer kicsit illuzió romboló volt, hogy amikor 7évvel azelötti önmagukat nézték vissza akkor ugyanúgy néztek ki. Holott azért 7 év az 7év és azért az meglátszik....
Igaz a Dirty Dancinghez semmi köze nem volt az tény!!! azok kívül, hogy Patrick Swayze játszott mindkettõben.
judit0323 2006 okt. 22. - 19:32:46
(2/35)
Hát nemtudom. Én azt is el tudom képzelni, hogy csak azért adták neki ezt a címet, mert egybõl mindenki azt hiszi, hogy ilyen Dirty Dancing- "feeling"es lesz. Nekem nem tetszett, nem is néztem végig, attól függetlenül biztos van akinek bejött. Ez nekem túl "mûvészfilmes volt"...
Emesee 2006 okt. 20. - 19:41:14
(1/35)
Szerintetek van valami köze a Dirty dancinghoz?
Patrick Swayze játszik benne, a magyar cimében benne van a piszkos tánc, de az angolban nincs a dity dancing