8/10
InteriorLulu ápr. 16. 00:51:41 8/10
(4/4)
Oké, hogy eleve nem egy túl életszerű műfaj, de azért az, hogy hőseink még élethalálharcuk közben is maguk előtt tartják a telefont hol azt felvéve, amit ők is látnak, hol saját magukat, szóval ez azért levesz a hitelességből... még ha nyilván muszáj is így lennie, hogy épkézláb filmet nézhessünk.
Amúgy jó a film, elég para, és ahogy kettővel alattam írva vagyon, nagyon jót tesz neki a szereplők természetessége.
k11zoltan 2021 szept. 30. - 21:37:57
(3/4)
Jumpscare, meg pár lopott klisé (Polaroid gép).
Egyébként meg lehet nézni a rövidsége miatt, de semmi extra. Az eleje így is uncsi.
10/10
mihi-_- 2021 ápr. 18. - 22:37:06 10/10
(2/4)
Az utóbbi idők egy legfélelmetesebb horrorfilmje.
Módfelett kreatív módon használja a film a formátum adta eszköztár lehetőségeit (3D maszk jelenet khmm khmm). A jump scare hatások és audio effektes ijesztések is működnek. A karakterek hitelesek. Tényleg elhiszem, hogy egyszerű fiatalok, elhiszem hogy haverok, nem maníros a játék. A Zoom limit által megszabott játékidő feszes tempót ad. Hiteles, minimál és para. Imádtam.
5/10
pihes 2021 febr. 25. - 15:57:19 5/10
(1/4)
Van aki szereti a webkamerás filmeket, én nem. Ide-oda kapcsolgatják a képet sokszor, de a végére összeáll valami kép ami egész rémisztő.
Nagyon nem hatott meg!

5/10