Téma: Bádogdob

8/10
bakoszsolt 2019 nov. 07. - 22:39:55 8/10
(4/4)
Nézzétek meg, amíg még repertoáron van. Zseniális!
1/10
kadimre 2017 dec. 08. - 22:35:51 1/10
(3/4)
Ez a darab egyetlen nagyon fontos kerdest vetett fel bennem, amin utana sokaig gondolkoztam: Mi ertelme volt ezt a poros, idejetmult, irrtaloan polgarpukkaszto de ugyanakkor ertelmezhetetlen Gunter Grass muvet egy olyan rangos szinhazban mint a Katona musorra tuzni? Fassbinder temaja talan meg birt valami relevanciaval a hatvanas es hetvenes evek Nemetorszagaban, de mit mond ez ma nekunk, itt, Magyarorszagon? Oszinten orulnek ha a rendezo vagy az szinhazigazgato valaszolna es elmondana mit is kellett volna gondolnunk er ereznunk mint nezoknek? Nem vagyok naiv szinhazlatogato, hetenkent tobbszor is jarok igenyes dramai szinhazakba, es a Katonat nagy becsben tartom, szinte az egesz repertoart lattam. Egyszeruen nem ertem ez mire volt jo? A szinhaz szineszei, mint mindig, nagyszeruen jatszanak, es a rendezes is felmutat egy sor kreativ es erdekes megoldast, de minden hiaba - a darab egyszeruen menthetetlen, tobbnyire hangos, irritalo, es konfuzus. Tenyleg olyan jol allnak a szinhazak ma Budapesten hogy van idejuk, penzuk es energiajuk ilyen ertelmezhetetlen es celtalan eloadasokat musorra tuzni!?
3/10
TralfZog 2017 okt. 28. - 23:22:49 3/10
(2/4)
Semmit nem tudott visszaadni a konyvbol
10/10
Lili Marleen 2017 márc. 06. - 22:33:21 10/10
(1/4)
kiváló elõadás a Katona nagyszerû színészeivel, nagyon tetszett :)