Téma: Bae Yong Jun

döncimama 2016 márc. 03. - 22:50:32
(2730/2750)
https://www.dramafever.com/es/news/photos-of-bae-yong-joon-and-park-soo-jin-vacationing-in-hawaii-are-revealed/

Bae Yong Joon and Park Soo Jin vacation in Hawaii
It seems Bae Yong Jun and Park Soo Jin had a relaxing time in America's paradise.
Rhubarb 2016 jan. 31. - 15:26:56
(2729/2750)
döncimama 2016 jan. 04. - 09:06:26
(2728/2750)
Szerintem ez idei kép lehet.
10/10
szakire 2015 dec. 27. - 20:14:11 10/10
(2727/2750)
Boldog Karácsonyt!
döncimama 2015 dec. 24. - 19:00:04
(2726/2750)
Christmas Eve...

Boldog karácsonyt!
10/10
szakire 2015 aug. 29. - 16:13:49 10/10
(2725/2750)
Igen!!!! BYJ szép volt, ma is szép és mindig szép marad. :)

Isten éltesse sokáig! Legyen nagyon boldog az élete és mutasson magából minél többet.

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT DRÁGA YONG JUN. :)
döncimama 2015 aug. 29. - 11:54:22
(2724/2750)
Hát, én nem értek veletek egyet. Szerintem ugyanolyan a szája, mint régen és én nem látom az arcát se olyan nyúzottnak, ahogy írjátok. Bocsi. Inkább arról lehet szó, hogy a képein a make-up az arcát kicsit szebbé varázsolta, ez meg a valóság....

Ma van a szülinapja, Isten éltesse sokáig!
10/10
szakire 2015 aug. 18. - 18:47:29 10/10
(2723/2750)
De már lehet meg is bánta, hogy nyilvánosan megjelent, ezek után biztos megint eltûnik. Remélem, hogy nem így lesz, de már volt rá példa, hogy a média miatt teljesen eltûnt.
Ezt mind az esküvõje miatt.
Nem olvastam a róla megjelenõ gyalázkodó kritikákat, de nem lehet szimpla dolog, ha már most perre megy. A hírneve nagyon fontos lehet továbbra is a számára, mert ha már azt fenyegeti a sok szemét megjegyzés, azt már nem hagyja annyiban. Olyannyira, hogy 30 kritikust be is perel és még bõvülhet ennek a köre, ha nem hagyják abba.
A Key East ezt nagyon komolyan meg is erõsítette.
Hááát, zajlik az élet körülötte.
10/10
szakire 2015 aug. 18. - 18:36:26 10/10 Előzmény Eniko Nagy
(2722/2750)
Szia Enikõ.
Elég sokáig kellett várnod, hogy valaki reagáljon a hsz-edre, bocsi. :) Igen, igazat kell adjak Neked, annak ellenére, hogy egyik nagy kedvencem BYJ. Nekem a vidékies fotósorozatánál volt elõször ilyen érzésem. Gondoltam jó, kell egy kis frissítés, de valahogy nem tudtam összeegyeztetni az addig látottakkal. Szerintem nem jól állt Neki a fûben ücsörgés és a gyümölcsös kosár. :)) Fõleg a frizurájával nem voltam kibékülve, nem tudtam eldönteni, hogy most akkor hosszút, akar vagy mit? Mert az a köztes állapot mindenkinél a legrosszabb. :)
Akit szeretünk azt szeretünk és pont.
Ez viszont kitartott az alant látott lagzis képeken is. Akkor megállapítottam, hogy hála a Jóistennek, Õ is öregszik és ezáltal változik az arc is. Most akkor vagy túl van egy botox kezelésen, ami nem igazán sikerült valami jól, vagy simán csak több volt a soju és a pezsgõ. Remélem az utóbbi. Ennek ellenére még mindig imádom, jó lenne, ha többet mutatna magából. Azon is csodálkoztam kicsit, hogy most így nyilvánosságra hozza a szerelmét a lagzi körülményeit és magát az esküvõt.
Eddig vadászni kellett minden kis hírmorzsára.
Már az is hír volt, hogy messzirõl, jó homályosan láthattuk a kalapját.
Kalap: ettõl is már frászt kapok.
Szemüveg: azért azt is lecserélhette volna a szmokingjához valami kecsesebbre.
Ennyi kritikát pont tõlem, ez eddig még nem fordult velem elõ, de kihoztad belõlem és még jól is esett.
döncimama 2015 júl. 29. - 09:55:50
(2721/2750)
Mivel "ritkán látjuk", nehéz megmondani, hogy miképpen változik az arca.
Én nagyon boldognak látom.
És nekem most is szép.
döncimama 2015 júl. 29. - 09:53:15
(2720/2750)
Az esküvõ Bae Yong Joon és Park Soo Jin is írtak le, mint egy kis zártkörû esküvõ, de rengeteg híresség is részt vett.
http://www.kdramastars.com/articles/91711/20150728/the-bae-yong-joon-and-park-soo-jin-wedding-was-a-star-studded-affair.htm

A pár házas este 6 órakor július 27-én a Aston House Szöul Sheraton Grande Walkerhill.
volt egy ilyen nagy horderejû esemény, a bejáratnál, hogy az esküvõ helyén volt, eltorlaszolta az egyszeri és biztonsági ellenõrzésen nem csupán azt várja el, hanem a rendszámot az autók a kapunál.

A meghívót mondta, hogy sorszámát, így nem lehetett sokszorosítani.
Szerint a koreai médium Korea Times, több tucat a pár híresség barátai mutatott fel minden jót kívánunk, és osztoznak a boldog pillanat.

A menyasszony állítólag nem tudta abbahagyni a sírást, mint a pár megígérte, hogy boldogan élnek együtt. És a barátok adott nekik néhány álló ovációt.

Park tartozik Hamimo, a keresztény közösség a nõi hírességek, és sok a csoport tagjai részt vettek az esküvõn. Az úgynevezett "A csoport szépségek, akik Istent szeretik," a csoport magában foglalja a színésznõ Han Ji Hye, televíziós személyiség Kim Sung Eun, énekes lett színésznõt Jeon Hye Bin, színésznõ Uhm Ji Won, így az E Hyun, és híreket horgonyt Park Ji Yoon. Ezek a szép nõi hírességek vettek részt neki menyasszonyi zuhany, valamint a színésznõ Hwang Jung EüM és a Girls Generation Kwon Yu Ri. Hwang és Park egykor mindkét tagja ugyanazt a lány csoport, cukor, és a csoport tagjai tartózkodtak a kapcsolatot. Az esküvõ volt valami a találkozás a csoport, mint Yook Hye Seung Hwang Jung EüM és Ayumi Lee is részt vett.
A võlegény vendégek között Park Jin Young, a vezérigazgató a JYP Entertainment, Kim Sung Eun Key-West és színészek Lee Hyun Woo, Kim Soo Hyun, Joó Ji Hoon, Song Seung Hoon, Son Dam Bi, Park Seo Joon, Hong Soo Hyun, és énekes-zongorista Yoon Han. Park Jin Young, Yangpa, The One, és a Shin Yong Jae fellépett a díjkiosztón.

Azt is jelentették, hogy néhány Bae Yong Joon fan club Japánban is meghívtak. Egy csoport a japán rajongók gyûltek össze a szállodai hogy egy pillantást vethessenek a Bae, aki népszerû lett ott miután megjelent a 2002-es dráma "Winter Sonata". Néhány látogatott lakásán a Seongbuk kerület északi Szöul hogy egy pillantást vethessenek rá, mielõtt elhagyta a szállodában.

A pár tervezett golf visszavonulást nászútra, mivel mindketten szeretnek játszani. Azt tervezték, a látogató egy üdülõhely Namhae, de az úti cél lehet, hogy változtatni most, hogy a riporterek tudom, hol azt tervezik, hogy nászútra.

Kicsit "magyartalan", de érthetõ.
Eniko Nagy 2015 júl. 28. - 23:42:08
(2719/2750)
Szerintem BYJ meglepoen rosszul nez ki.Tavaly osszel kritikakat kapott, hogy kover, puffadt az arca is.Szerintem valami plasztikat, leszivast csinaltatott ami nem sikerult, mert a 2015-os naptaron mar normalis de elvesztette a szepseget es az egyedi varazsat.Most pedig egyenesen irtozatos, oreg,tul nagy a szaja,... mint egy nagytata.A regi energikussaga is teljesen eltunt.
döncimama 2015 júl. 27. - 20:16:52
(2718/2750)
Below is Bae Yong Joon′s translated message:

I′m heading to the wedding hall.
I′m shaking and my heart is fluttering.

All of your concerns and blessings are always a great strength to me.
I′m sorry you can′t be with us.
But I will remember the love I learned from all of you, and I will do well as the head of one family now.
I will report happy moments often.^^ Thank you!
Everyone, be happy always!

Lent Bae Yong Joon′st lefordítják üzenet:

I′m címsor az esküvõi terembe.
I′m megrázás és a szívem csapkod.
Az aggodalmaid és áldásaid közül mindegyik mindig egy nagy erõ nekem.
I′m sajnálkozó te, can′t legyél velünk.
De emlékezni fogok arra a szeretetre, amit megtanultam mindegyiketekbõl, és most egy család fejeként jól fogok szerepelni.
Boldog pillanatokat fogok jelenteni often.^^ köszönöm!
Mindenki, legyél boldog mindig!

Kicsit "érdekes" a fordítás, de azt hiszem lehet érteni a lényeget.
Nagyon boldog, gratulálok nekik!!
döncimama 2015 júl. 27. - 19:59:07
(2717/2750)
Volt kíváncsiskodó rendesen.....
döncimama 2015 júl. 27. - 19:20:36
(2716/2750)
BYJ csak úgy ragyog - remélem örökké tart!!
döncimama 2015 júl. 27. - 18:38:33
(2715/2750)
döncimama 2015 júl. 27. - 18:20:51
(2714/2750)
https://www.youtube.com/watch?t=77&v=cFFHXQ8NXmg

Nem sokat látni, de gondolom lesz majd jobb vidi is feltéve késõbb..
döncimama 2015 júl. 27. - 09:48:51
(2713/2750)
Nagyon szépek együtt!
BYJ-n látszik, mennyire boldog!
döncimama 2015 júl. 27. - 09:46:12 Előzmény döncimama
(2712/2750)
Jaj nekem, ezt nem ide akartam, bocsi!!
döncimama 2015 júl. 25. - 15:00:05
(2711/2750)
Rövidke, remélem elõjön - mintha kínaiul énekelne...???


http://video.weibo.com/show?fid=1034%3A39fc07689b1b5ad3a1c996c1b95dddfb