fricsi00 2013 júl. 15. - 10:31:11 Előzmény Keeley
(92/152)
Miért szégyeníti magát a közszolgálat gaskóval? Nincs ember aki ne utálná!
hanguktaekwondooo 2013 júl. 13. - 10:20:13 Előzmény -csengõzoli--
(91/152)
Ez az egész nem érdemel túl sok szót, de a jelenség, ill. eljárás létezik.
Az anatómia nemcsak az anyag tudománya.
A sikernek szánt történetek mindig recept alapján.
George Clooney Cary Grant -projekt alapján.
Uma Thurman Marlene Dietrich.
Nézd meg Marilyn Monroe -t, mikor még Norma Jean volt
vajon miért nyesik Liptai Klaudiát erre a fazonra mostanában.
A sor folytatható, de minek.
Mûködik, csak meg kell találni megfelelõ alanyt.

Egy dologra nem adnak, mert alábecsülik a nagyérdemût.
A lényeg nem, vagy nem úgy jön át.
De ma divat az ócsítás, lényeg a burkolat, hát hajrá.

Ez a Klárika, rakjad csak össze Olga asszony fizimiskájával.
Miért pont Klárika
:-)

nem kell tévét nézni
oszt kész
szinhazimado 2013 júl. 13. - 08:53:39
(90/152)
Hurrá Andris! Te vagy a legmegkapóbb idõjós és mûsorvezetõ! Nagyon jó hallgatni, azt ahogyan beszélsz! Sok-sok idõjóslást, mûsorvezetést kívánok! Köszönet azért, hogy a Zanzibár együttest is élõben nézhettem, hallgathattam! Minden jót, sok sikert a mûsorhoz!
-csengõzoli-- 2013 júl. 13. - 08:38:31
(89/152)
Ezzel mire akarsz célozni?
Egyébként nekem eszembe nem jutna Kálmán Olgához hasonlítani...
hanguktaekwondooo 2013 júl. 12. - 20:54:45
(88/152)
Az arc anatómiailag totál Kálmán Olga, kicsit megkutyulva, késõbb születve.
Hogy belül mi van, nem köt le.
De a hasonlóság feltûnt.
Tehát a méricskélõ -döntéshozóknak is
Ügyes
Keeley 2013 júl. 12. - 16:45:01
(87/152)
a balázst én is utálom nagyon. semmit nem csinál, csak hülyének tetteti magát minden adásban :/
Keeley 2013 júl. 12. - 16:44:15
(86/152)
nektek melyik mûsorvezetõnõ a kedvencetek? :)
szivecske8987 2013 júl. 12. - 14:18:32
(85/152)
Teljesen egyetértek!!!!!!!!!!!!!!!
Cordelia 2013 júl. 12. - 13:01:00
(83/152)
ki az a klári? melyik klári?
-csengõzoli-- 2013 júl. 12. - 10:49:36
(82/152)
Ez a Klári a SEMMILYEN tipikus esete.
Mindenben.
Öltözködésben, kérdezésben, kinézetre, szóval úgy ahogy van.
Nála szürkébb, semmilyenebb mûsorvezetõt el se tudnék képzelni.
fricsi00 2013 júl. 12. - 10:37:44 Előzmény Keeley
(81/152)
Klári???????? vicc... A riportalany egy FÉL ( !!! ) mondatot nem tud befejezni tõle ! Félórás (feleslegesen okoskodó) kérdései után 2 szavas választ vár:)))))) ha nem õ kérdez-válaszol akkor meg mindenbe belevihog !!!! és még folytathatnám, de nem hergelem magam:))) ezt a nõt, meg a gaskót úgy repíteném.....
Keeley 2013 júl. 10. - 20:51:30
(80/152)
végre ezen a héten nézhetõ!! Imádom Klárit, ahogy vezeti a mûsorokat! Nem játssza túl magát, nem sztárolja magát, gyönyörûen beszél, stb. Jakupcsek már uncsi, évekkel ezelõtt szerettem, de most nagyon sok már belõle. Mádai vivit amikor megláttam ebben a színvonalas mûsorban, nem tudtam tovább nézni :((( neki a reflektor c. mûsor is sok volt...

Imádom Andrást, mint mûsorvezetõt :) annyira édi, ahogy vezeti :)) Látszik, hogy annyira élvezi minden percét :)

Nagyon jó mûsor, ha jók a mûsorvezetõk!

Szeretem, hogy fel tudnak öltözni! Nem ülnek le ici pici extra mini szoknyában mûsort vezetni, aztán nem tudják, hogy üljenek, hogy ne látszódjék ki semmi :))) Pl. Mokka :D
Talavera 2013 júl. 06. - 08:09:29 Előzmény Funtineli
(79/152)
Jakupcsekkel nem volt bajom az utóbbi évekig, sõt szerettem a beszélgetõs mûsorait. Valami miatt Cssiszárt cipeli a hátán és az teljesen lehúzza. Észre sem veszi, de Csiszár alapszintû szókincsét használja, mindenre egy jelzõ van: ,,isteni'', nyekeg, nyökög egy kérdés elõtt, még azt is eljátssza, hogy õ az ostoba Csiszár mellett.
ccaty 2013 jún. 28. - 16:00:32 Előzmény Funtineli
(78/152)
Ez a vélemény bennem is egyre inkább körvonalazódik róla. Az egy dolog, hogy a mûsoridõ szûkre szabott. Az egy dolog, hogy a riportalanynak feltesz egy kérdést, majd szóhoz nem engedi jutni, s csak nyomja a saját süket véleményét abban a témában, amelyben leginkább a riport alanya lenne a legszakavatottabb, legilletékesebb.

Szerencsétlen Õze Áron, ismerve a mûsor adta határokat, igyekezett a feltett kérdésre kielégítõ választ adni, pergõ szavakkal sorolta az évad új premierjeit. Jakupcsek - aki szerelmes a saját hangjába - úgy vágott közbe, hogy a rutinosan válaszolgató Õze Áronnal szinkronban, mondhatnám kánonban beszélve elnyomva (szerencsére Áron nem hagyta magát)mondatokon keresztül beszélt, csak beszélt. Ezzel elérte, hogy nemcsak a riportalany szavait nem értettük, de az õ mondanivalójáról sincs fogalmunk, mert a kettõs beszéd alatt egyik sem volt kivehetõ.

Szinte teljesen felesleges, hogy vendégeket hívjanak, semmi értelme, ha Jakupcsek akar a középpontban lenni. Nem egyedi esetrõl van szó, szinte minden megkérdezettet, mûsoralanyt, szereplõt "ledumál".

Nem szégyen az, ha valakinek nem volt gyermekszobája. Az viszont szégyen, hogy nem iratkozott már be egy gyorstalpaló, "tudniillik, hogy mi illik" tanfolyamra. Lenne mit bepótolnia...
-csengõzoli-- 2013 jún. 28. - 12:05:13 Előzmény fáklyás menet
(77/152)
Hát ennél azért ez sokkal összetettebb.
Azon túl,hogy nem lehetne megoldani egy teherautóval és egy busszal,más oka is van,hogy a Balcsiról jelentkeznek.
PL hogy az emberek többsége nem a Kékestetõn nyaral,hanem a Balcsin és valljuk be jobb vízpartot látni a 40 fokban,mint mondjuk a hollókõi várat :D
Ráadásul a tó körül van a szabadtéri rendezvények 90%-a, mindig van aktuális érdekesség stb. stb. stb.
Nem egy naponta jelentkezõ reggeli mûsort kell költöztetgetni, ha szeretnénk bemutatni kis hazánk szép tájait.
Arra külön lehet mûsort csinálni...
offtopic
fáklyás menet 2013 jún. 27. - 22:35:17
(76/152)
Na és? Van ott pénz! :D
Mellesleg nem lenne túl drága, meg lehetne oldani egyetlen teherautóval és busszal.
Túlzás azért ez a nagy Balaton-imádat már évtizedek óta. Én is kedvelem a tavat, de igazságtalan a többi idegenforgalmi helyszínnel szemben.
-csengõzoli-- 2013 jún. 27. - 11:10:27
(75/152)
Az biztos olcsó mulatság lenne...
Minden héten költöztetni a teljes stábot :D
offtopic
fáklyás menet 2013 jún. 27. - 10:33:32 Előzmény ponca
(74/152)
Ha már ilyen mûsort akarnak, akkor minden héten más tájegységrõl kellene jelentkezniük, tehát a Balatonról is csak egyszer, aztán Velencei tóról Tisza-tóról, stb.
Funtineli 2013 jún. 24. - 18:54:51 Előzmény ponca
(73/152)
Jakupcsek egyre szánalmasabb. Van, akinek szimpatikus amit mostanában mûvel a képernyõn? Ripacs szócsõ.