asdfg86 2016 júl. 22. - 13:03:24
(26355/28295)
Valóban elég bénára sikeredett a jelenet,amiben Bence sírt,közben meg látni lehetett, hogy halál nyugodtan cumizott :) Na meg még ekkora hülyeséget, hogy egyszer megütötte magát egy csörgõvel és azóta fél tõle :D :D :D Gondolom nem ugyan olyan csörgõt vett, mint amivel megütötte magát. Na de kérem egy 5 hónapos gyerekben ilyenek nem maradnak meg. Az én fiam is megüötte már magát játékkal véletlenül,de azóta is piszkálgatja.

Na a másik: Nóra meg Miki nem tudtak kijönni. Hamarabb jutott eszükbe a lazító,minthogy leszedjék vagy lerúgják azt a 2 db deszkát ami az ablakon volt. Még üveg sem volt benne csak az a 2 deszka :D
Berényi Miki 2016 júl. 22. - 12:37:58
(26354/28295)
Ez a bravúr már csak a Zsuzsának sikerülhet, ha vissza jönne kb. 40 részre és ezalatt mind Attila, mind Miki karjaiban találná magát...Ha jól emlékszem õ és Miki sosem voltak együtt (nem is értem ez hogy maradhatott ki....).
2/10
nikato 2016 júl. 22. - 12:22:29 2/10
(26353/28295)
Én azt hittem régebbi szereplõ fog visszatérni! A helyszín valóban csodálatos volt!!!
fáncsi28 2016 júl. 22. - 08:34:40
(26352/28295)
Két napig tolta a promót az rtl a 8000. adásra, de kár volt. Sikerült a jubileumra még saját magukat is alulmúlniuk. Annyira szétesett, életszerûtlen volt az egész, amennyire csak lehetett. Eleve ki hiszi el, hogy egyik este kitalálják, hogy másnap meglepetésbuli vidéken, és lám, másnap délelõtt már sátrak, asztalok, irdatlan mennyiségû kaja varázsolódik.
A szereplõk nagy része csak azért volt ott, hogy benne legyen a 8000-ikben, mert szerepük semmi. Kódorogtak, zabáltak, volt aki hol egyik, hol másik asztalnál tûnt fel, de mindig tele tányér volt elõtte. Peti ámokfutása a kamerával röhejes volt, mint ahogy Zsófi "szuperanyukázása" is. Megjegyzem szép volt, amikor bejátszották, hogy a gyerek sír, közben pedig mutatták az arcocskáját, és nyugodtan cumizgatott, eszében nem volt sírni.
Na és végére a nagy poén: Juliska begyûjtötte a harmadik Berényi fiút is. Nekem is az jutott eszembe, amit már valaki leírt, kár, hogy Zoli már nem él, mert akkor lenne teljes a gyûjtemény. Eddig is röhejes volt a nagy hisztije Attilával és Nórával szemben, de innentõl már minden szava és tette hiteltelen.
Több riport volt a producerrel, aki egy igen csak nagyarcú embernek látszik. Ajánlom neki, hogy olvasson néha kommenteket, mindjárt nem lesz õszinte a mosolya. És ha lehet, olvastassa el a hozzászólásokat a forgatókönyv íróival is.
garamba 2016 júl. 21. - 23:21:34
(26351/28295)
Jó lett a 8000. rész, kár, hogy nagyon kiszámítható volt, már rég rájöttem, hogy Miki meg Juli összejönnek. Mindegyik Berényi fivér kell neki, csoda hogy Zolit még nem ásta ki a sírból egy menetre! Miki-Nóra sufnis beragadása is várható volt... De ettõl függetlenül tök szép volt a helyszín, merre van ez a tó? :)
pneklara 2016 júl. 21. - 20:12:47
(26350/28295)
Rendszeresen nézzük, ezért nem illene savazni õket, de valóban rémesek a karakterek. Nem tudom, egy családban ki tûrné el a Peti stílusát? Nyegle here, és a játékmódja is egy idegbajos figura. Az anyja olyan, mint a pokróc, akarnok, erõszakos, álnok, még összejön ez Miklóssal is, aztán a körtánc a végére ér, mindenki visszatér az eredeti párjához.Vagy Linduska jön haza a kis csokibébivel, vagy kutya jön a sorozatba, mert e kettõ már félsiker a jövõhöz:)
pneklara 2016 júl. 21. - 16:09:18
(26349/28295)
Én is gondoltam már, hogy üres kocsit toligál az a két meglett ember, de másban annyira adnának a produkciónál a látszatra, pont ebben ilyen lazák, hogy gyerekkocsiban van éjjel-nappal a kiskõc a lakásban is???Mit mond a szakmai tanácsadó? Vagy a következõ részben már futóbiciklit adnak alá?
NewZoo 2016 júl. 21. - 12:07:02
(26348/28295)
Ádám jelenléte lassan okafogyott.. melegnek "kellene" lennie, sem.a mozgása, sem a játéke/mimikája, nem heteró, brr! Ez sem fejlõdik. A matektanárcsaj, meg kicsit sem vonzó, de Ádika mimek is ugat bele egy kissrác dolgába? Annyira szánalmas...
(De Petinél, meg az ostoba irritatív nyúzott anyjánál nem rosszabb!)
Bözsimama mártírszakon végzett, buta káráló vénasszony, reménytelen...
Hanna karaktere személyiségtotoruláson ment keresztül?! Azzal a felesleges kretén Petivel toleráns, míg egykori barátnõjével szemét?
Valahogy nem logikus, persze a rendezés, meg a producerek nem sok teret ad az íróknak, õk a felelõsek.
Namindegy, ezek úgysem kíváncsiak a véleményünkre... :-@
2/10
nikato 2016 júl. 20. - 22:56:02 2/10
(26347/28295)
Könnyû 8000. adásnak lenni, amikor egy epizód 15 perces kb. XD 2 együtt fél óra sincs, és még 15 perc reklám is van köztük. (Szerencsére nem a tv-ben nézem.)
pneklara 2016 júl. 20. - 21:23:45
(26346/28295)
Fel kellene már világosítani Tóbiást, hogy vegye már ki azt a kisgyereket a kocsiból! Mióta megszületett, azóta kocsiban tartják éjjel-nappal azt az árva gyereket. Lassan járni fog, hát így nem biztosított a mozgásfejlõdése! Nem telik a produkciónak egy rácsos kiságyra?
charles58 2016 júl. 20. - 12:35:28
(26345/28295)
A villát Ági csalta ki Klaudiától zsarolással. Klaudia ráíratta Ágira "szabályos" szerzõdéssel. Ági pedig féláron eladta Hannának. Zsófinak tehát semmi joga nincs a villához. Papíron az már Hannáé és annak adja, akinek akarja. A "cicaharc" azonban tetszett. A buzivonalat igazán megszüntethetnék már, mert nagyon zavaró. Melegtóbi úgy viselkedik, mint egy hisztis p...a. /Lehet, hogy megjött neki?/
2/10
nikato 2016 júl. 20. - 11:04:24 2/10
(26344/28295)
Az engem is felháborított! Zsófit illetné meg a villa! Nemhogy Tóbiást, de még Hannát sem illetné meg, hisz' Hanna apja végül el sem vette Claudiát, mert meghalt az esküvõ elõtt, szóval még csak nem is a mostohalánya. (Én így emlékszem.) Szóval nem tudom mi joga van a villához. De hát már az is egy átjáró ház. :D Jobb lenne, ha Claudia eladná.
2/10
nikato 2016 júl. 20. - 09:37:45 2/10
(26343/28295)
Zsófiéknak a közös gyerek miatt most a Bence 18 éves koráig együtt kell majd élniük? Ezért butaság szerelem nélkül gyereket vállalni, mert aztán meg kell rajta osztozni. Stellára meg miért mondják, hogy "Kicsi", nem is olyan kicsi, már lehet vagy 12. Majd biztos Giziék lesznek a nevelõszülõk. A vége tényleg legalja volt.
NewZoo 2016 júl. 20. - 09:15:30
(26342/28295)
Petit üsse má el valaki!!!
Ez a kretén mindenkit összeken azzal a mentális ürülékkel, ami õt jellemzi.
Annyira visszataszító, 11 éves szinten visszamaradt kretén.. :-/
Ki a francot érdekel?!
Az életben is sok a barom, sajna azokat nem szabad kitörölni, legalább egy sorozat legirritálóbb kataktere hadd nyíródjon má ki!!
Ez volt rákos, volt minden, soha semmitõl nem változik. Ebbõl ember, már nem lesz. Likvidálják már, mert lassam elfogy az allergiagyógyszerem! :-B
abisztriczky 2016 júl. 19. - 20:33:36
(26341/28295)
***SPOILER***
Kivel verekedett Hanna az elõzetesben? A "partner" kilétét nem tudtam beazonosítani.
talpfaszamlalo 2016 júl. 19. - 14:50:51
(26340/28295)
A legnagyobb ribi címet sztem még mindig Zsófi tartja bár már évek óta nem nézem a sorozatot, de már akkor megvolt neki kb. mindenki a házból Vili bácsin kívül.
fáncsi28 2016 júl. 19. - 07:58:44
(26339/28295)
És nem csak Andrást csalták, hanem Nórát is. És nem csak egyszer, hanem hónapokon keresztül. Ehhez képest, amikor múltkor ezt Nóra megemlítette, még Julinak állt feljebb. Szánalmas.
abisztriczky 2016 júl. 17. - 20:32:06
(26338/28295)
És az milyen valóságos és milyen életszerû, hogy Juli egykori félrelépését meg sem említik!?? Juli hosszabb idõn át csalta Attilával Andrist, senki nem "emlékezteti" erre. Csak játsza a szentasszonyt Attilának meg Nórának is.
szevacica 2016 júl. 17. - 12:46:12 Előzmény nikato
(26337/28295)
Igazad van, hiszen Klaudiának csak egy lánya van, Juli. Szilvia az õ nagynénje és Zsófi anyja. Egyébként felettébb szomorúnak tartom, hogy ezekrõl a rokonokról (meg a Kertészekrõl is) szinte soha nem történik említés. Nem beszélnek telefonon, nem tudnak egymásról, nem emlegetik õket. Ez milyen valóságos már! Bár talán - sajnos - az életben is van ilyen...
asdfg86 2016 júl. 17. - 10:19:19
(26336/28295)
En még életemben ilyen csúf kisfiút nem láttam,mint aki Laci edzésére jár. Komolyan, hogyan találták meg?Nemhogy ránézni nem lehet arra a fura szájára, de még így hangsúlyozni .... :D Timike volt még nekem ennyire zavaró látvány.

Meddig fog még ez a sorozat tartani?Hihetetlen belegondolni, hogy az, aki épp akkor született,mikor a sorozat indult,már érettségizik. Réges rég abba kellett volna hagyni. Mikor lesz vége?Míg Luca nem lép Bözsi mama helyére és õ lesz a morgós nyugdjas?