pneklara 2016 júl. 09. - 16:19:35
(26320/28320)
Gondolom, hogy szerzõdtettek új forg.könyv írókat, akik figyelik a napi sajtót, és aktualitásokat akarnak behozni, csak az a baj, hogy a régi szereplõkkel, karakterekkel. Így minden a feje tetejére áll, mindenki átfordul önmagán. De az is igaz, hogy aki nem változik, az meg unalmassá, kiszámíthatóvá válik. A varánusz:) családtól kezdetben lehidaltam, de mára megkedveltem õket.Diploma ide, vagy oda - esendõk, szerencsétlenek. Engem Juli akaszt ki, ki viseli el sokáig ezt a durva, nagyképû posztót, nem hiteles, hogy egy eddigi alázatos, akkor is kopog, ha kifele megy az ajtón nõbõl a börtön ilyen nyegleót farag. Ágica is a lehervadhatatlan vitriolos mosolyával. Hû de utálom.Mikor is lesz a következõ rész, és elmennek-e nyári szabadságra?:))Remélem, nem:)
fáncsi28 2016 júl. 08. - 14:49:42
(26319/28320)
Ugye, hogy ugye? Nekem is ezen akadt fenn a szemem. Gyakorlatilag Pesten bárhol lehetett volna, de nem, pont ott volt, ahová ezek a buxák mentek.
És még mindig nem tudok rájönni, hogy ezek testületileg mibõl élnek? Egyik se dolgozik, tengenek, lengenek, egymást piszkálják, mégis havonta új ruhatára van a nõi szereplõknek (gondolom, épp az aktuális szponzor ruháit és ékszereit hordják). Petike is mibõl él és fõleg mibõl veszi rendszeresen a drogot?
Olyan szinten zuhan ez a sorozat, hogy hihetetlen. Ne kérdezzétek, miért nézem, mert néha már magam se tudom. :-)
De az biztos, hogy a kommentek sokkal szórakoztatóbbak, mint maga a sorozat. :-))
NewZoo 2016 júl. 08. - 12:14:05
(26318/28320)
Peti.. (ezt a nevet megutáltatták ezzel a szerencsétlen, istoba visszataszító karakterrel...) ki kéne nyírnia magát.. annyira felesleges, kit érdekel?!
Ha ilyet ismernék,.kerúlném! Buta, gyerekes -óvodás szintû!!! - igaza van a pszicho kiscsajnak! Az anyja, egy buta irritáló, lepukkadt nõ.. már akkor elba...ták,.amikor Nórát elhagyta Attila ezért... (?) Egy csinos okos nõt, egy rossz alskú, nyúzott, ám ostoba majomszereretben görcsölõ luvnyáért....
Mindegyik férjét csalta, csak az idióta zenészt nem, attól vannak a borzalmas kölkei.
Vanda legalább szép,, de nnak is jó sz@r személyiséget írtak ezek az egyszerûek..
Ezt a Bözsit meg a butaság szobra-Alizt, Petivel együtt, mondjuk elcsaphatná egy kamion...
A varánuszgyík dokornõt sem értem, minek hozták be... (-)
Minta egyre agyatlabbak lennének az alkotók..
pneklara 2016 júl. 08. - 11:06:36
(26317/28320)
Itt minden szereplõ kifordult önmagából.Az öreglány viselkedése idegesítõ. Szeszélyes, rosszindulatú.Zsolt egy kiégett, ingerült pasi, valószínû a magánéleti gondjai miatt képtelen a régi csibész, vagány szerepét hozni. Idegesítõ. Juli is kifordult az õsanya szerepébõl, terminátor maffiózó lett. A lácsu ura mikor fog visszatérni Nórához? Ez a Péter bicskanyitogató lett. Olyan, mint egy túlhevített kukta, bármelyik percben robbanhat ez az ideggörcs. Talán most annyi neki, kiírják a sorozatból. Megint rendezhetnének egy aktuális temetést, ahova jöhetne Claudia, a Peti testvére, megtarthatnák az évi dzsemborit a stáb összes mostani és volt tagja számára. Érdekes, hogy tk. nincs egy szerethetõ figura a sorozatban és mégis nézzük. Jó idõpontban van: se elõtte, sem utána semmi csábító.
talpfaszamlalo 2016 júl. 07. - 07:06:35
(26316/28320)
Zsófi mindig is egy üresfejû plázap*csa volt. De mi a fészkes fenének akart gyereket? Ilyen felelõtlen embernek mint õ nem való, a gyerek nem egy plüssmackó, amit ha megunok kidobom vagy felrakom a polcra és leveszem mikor épp kedvem van hozzá.

Julcsa meg igen gyorsan elfelejtette mikor Attilával ment a padlásra, ment serényen ráadásul már akkor javában kufircoltak mikor hozzáment Andráshoz
abisztriczky 2016 júl. 06. - 20:34:38
(26315/28320)
Arról is nagyon elfelejtkeztek, hogy annak idején Juli mit tett Andrissal, megcsalta a jelenlegi férjével, ráadásul nem csak egy kis félrelépés volt, hanem hosszabb ideig tartott! Most meg Juli úgy teremti le az urát meg Nórát, mintha Õ lenne az ártatlanság mintaszobra!
vendus 2016 júl. 06. - 16:32:33 Előzmény kikérdi
(26314/28320)
Az Ozonetwork utazó és a világot bemutató munkatársa.
NewZoo 2016 júl. 06. - 13:18:19
(26313/28320)
L nézést kérek, a melléütésekért, atelefonom a ludas! ;)
NewZoo 2016 júl. 06. - 13:13:14
(26312/28320)
Bakker... megfogadtam, hogy nem írok többet, ee...
Annyira irritál a nulla agyú Aliz, ki a f.. könyörögne egy ostoba semnire se jó libának, aki rossz anya, egysejtû, és mindig valami zûrt gerjeszt?!
A meleg vonalból, meg szerintem ennyi épp több, mint elég... egyszer volt egy kerekes székes nõ, akivel a setétagyú Novákot írták óssze - az kb. 2 hetet vokt a sorozatban... ennyi esélyegyenlõség ölég vót a stáb szerint...
Akkor a nyálasszájú hajastarkójú tûzoltó (brrr, ahogy az néz azzal a mazsola szemeivel...), meg a furán játszó Tóbi (mintha lenne épeszû anya, aki Tóbiásnak nevezi el a kólkit!!) is eltûnhetne, ge legalább a rûzoltó.. nem ajarok belegondolni, mit csinálnak, hogy vesztette el a szüzike a lányságát... nem vagyok homofób, vannak meleg ismerõseim, egy mûvész haver, meg egy orvos, de ez a nyálnyogás, nár túl közel hozza azt, amire többen nem vagyunk kíváncsiak . Amúgy mostanában nõnek fel az elsõ melegpárok gyerekei.. rengeteg lelki zavarral.. azt nem.hiszem,.hohy meg lehet szokni,.hogy az apáink, vagy anyáink hancúroznak.. (-) ez nem család.
Éljenek együtt,.örökölhessenek egymás után, stb. De a gyerek nem játék, nem önmegvalósításhiz való eszköz.. tudom, hogy sok rettenetes hetero szülõnél rosszabb, de ennek ellenére beteg, torz dolog ez a melegszülõség.. (persze ez az én véleményem.)
És ez a sok idõ, amit ez a cirkuszi produkció eltölt velük, a kezdeti szimpátiát ellemszenvvé gyúrta.
Az anyák szülés utáni depresszióját sajna még a normál családok sem veszik idõnként komolyan - ebben a kreált szituációban, még érthetõ is, mik borultak össze az anya lelkében/fejében.. más kérdés,.hogy úgy írták meg,.mintha Zsófi idióta lenne, és nem ismerné a telefont, vagy a netet, stb.
Szóval már eleget melegítettek!
Petit, nyúzott Julit, Alizt, meg pl. kiírhatnák fejlõdésképtelen fárasztó arakterek Nivákkal együtt, aki artikulálni se tud - csak azt má megszokta a nézõ..
Tegu 2016 júl. 05. - 18:01:09
(26311/28320)
A kutfuras nem olcso jatek am.
2/10
nikato 2016 júl. 04. - 22:54:54 2/10
(26310/28320)
Létezik még olyan falu, ahol nincs bevezetve a házba a víz?
Ádám nem tudta volna kivenni Zsófi kezébõl a babakocsit?
6/10
Futrinka 2016 júl. 04. - 21:01:33 6/10
(26309/28320)
Annyit kínlódnak ezzel a szerencsétlen kúttal: nem lehet a saját házuk mellett fúratni egy másikat?
2/10
nikato 2016 júl. 04. - 14:54:43 2/10
(26308/28320)
Mindenki unja már szerintem.. valami hihetetlen mennyire rossz az egész sztori!! Nem írt alá semmit, hogy le mond Bencérõl, és nem mehet a közelébe? Majd a bíróság biztos egy meleg párnak ítélné, nem? :D Eleve bolondság volt szülni, még fiatal, lett volna neki rendes párkapcsolatból is. Oké, filmsorozat. Az Alízos nagymama sztori is valóban fura! Még ha Irma át is venné Bözsi helyét Vili mellett, Alízék életében nem venné át a helyét. Alíz meg már van vagy 30, de úgy viselkedik, mint egy 14 éves. A villaátadásos történet is túl megy a normalitás határán. Lizát lecsukták már végre? Ezt sem mondják!
szevacica 2016 júl. 02. - 10:01:36
(26307/28320)
Igaz, hogy Claudiától "csalta ki", de Hanna lakott benne (fogalmam sincs, milyen jogcímen, talán Clau ráíratta?), Ági rúgta ki onnan.
6/10
Futrinka 2016 júl. 01. - 16:12:04 6/10
(26306/28320)
Lehet hogy kihagytam valamit, de nem értem, hogy Ági miért Hannára akarja rátukmálni a villát, mikor azt Klaudiától csalta ki. Nem Juli lenne az "örökös"?
Marika néni 2016 júl. 01. - 10:21:47
(26305/28320)
Bunkó Alíz kirohanása nagy észre vall, mért lenne neki nagymamája Irma, ha netán Bözsi mama ki is purcanna? Semmi köze Vili bához, legfeljebb elhúzhatna onnan pi...ba.
dr Pogány Ferenc 2016 jún. 29. - 16:08:31
(26304/28320)
A tegnapi adásban döbbenten hallottam, hogy az opera rajongó Ági barokk opera válogatást hallgatott (Zsolt bosszúságára), ezzel szemben Verdi Traviata-jából a Libiamo szólt. Szerkesztõk és szövegírók ! Hol vagytok ?
kikérdi 2016 jún. 29. - 12:32:28
(26303/28320)
Egyértelmû, hogy a sánta haveromat - akivel elõzõ este összevesztem - hívom, ha betörnek hozzám! A villa felajánlása, a vezeklés is már el lett felejtve. Csak a kavarás, mások összeugratása!!!
talpfaszamlalo 2016 jún. 28. - 22:24:15
(26302/28320)
Egyedül a tyúkeszû Julcsa tehet róla, hogy sittre került, nem kérte senki, hogy valljon be egy gyilkosságot, amit nem õ követett el. Ez a saját hülyesége volt, semmi más, és ha nem teszi biztosan nem csukták volna le.

Megaztán a való életben még így se biztos, elvégre azért nem úgy van ez ,hogy besétálok a rendõrséhre és elmondom ,hogy én lõttem le Kennedy-t és már visznek is le a fogdára. Elõtte azért nyomozgatni is szokás, pl. a merénylet idején élt-e még a delikvens, járhatott-e ott stb.
2/10
nikato 2016 jún. 28. - 09:16:49 2/10
(26301/28320)
Uhh....... nagyon rossz! Amúgy Bencét hány embernek adják még oda, mint valami tárgyat "adogatják". Ez a faluban csak egy kút van, fõzni, mosni, inni, fürdeni, ez képtelenség!