talpfaszamlalo 2016 aug. 16. - 11:09:13
(26387/28287)
Valóban nem mintaanya senki ,de azért egyikük sem csinált olyat, hogy szó nélkül lelépett és otthagyta a gyereket mint kutya az anyagcsere folyamatának a végtermékét. Mintha a gyerek is csak olyan lenne mint egy játék, amit leveszek a polcról ha épp kedvem van hozzá, játszok vele aztán megy vissza. Az csak a másik sorozatban a Szomszédokban ment, hogy minden gyerek szekrénybe volt zárva, ha épp nem volt szerepe akkor simán magyarázat nélkül eltûntek, Vágási Matyi és Mágen Flóra pl. kivették belõlük az elemet és be lettek akasztva a szekrénybe. :)
Marika néni 2016 aug. 16. - 10:08:48
(26386/28287)
Nem értek egyet azzal,hogy ez a díszes társaság ennyire nem állt Zsófi mellé, mintha még egyik se hibázott volna. Pl Juliska az anyák gyöngye valamikor egyáltalán nem törõdött Petivel egy intézetben volt, meg a rokker apjával, Atilla aki azt se tudja mi van a kölykeivel Alíz is hiába mereszgette boci szemeit õ se egy minta anya.Igenis létezik szülés utáni depreszió, nekem volt egy ismerõsöm aki szintén nem törõdött a gyerekkel, de mellete ált a szeretõ család és rendbejött, nagyon jó anya máig is.
talpfaszamlalo 2016 aug. 15. - 23:04:08
(26385/28287)
Ezt most küldte át egyik haverom:
http://rtl.hu/rtlklub/baratok/zsofi-kiborul-amikor-egy-veszekedesben-senki-nem-all-melle-tobiassal-szemben

Na végre megmondták ennek a hisztis felelõtlen libának hol a helye a világban.

Teljesen igazuk volt, szó nélkül lelép erre visszajön késõbb mintha mi sem történt volna? Az ilyennek nem gyerek való hanem plüssmaci, azzal meg lehet csinálni, hogy csak akkor veszem le a polcról ha épp kedvem van hozzá. Ha meg megunom akkor megy a gardrób mélyére.
fáncsi28 2016 aug. 12. - 16:49:35
(26384/28287)
Kedves forgatókönyv írók, köszi, bearanyoztátok a napomat. Ahányszor ma a tegnapi rész eszembe jutott, rámjött a kacagás.
Attila, aki eddig nem a fõzõtudományáról volt híres, max. a rendelt pizzát nem rontotta el, kitalálta, hogy Máténak azonnal muffint kell sütnie, mert ha nem, botrány lesz. Mintha ahhoz lenne szoktatva a kiscsávó, hogy azonnal megkapja, amit akar. Örül, ha a jelen családi helyzetben néha tolnak neki egy kis vajaskenyeret. Na de mindegy, ha muffin, akkor muffin, csakhogy nincs otthon étcsoki! És akkor Attila nem Bözsi mamához, vagy a Rózsába, netán az utca sarki boltba megy, neeeem. Hanem a Mátyás király tér sütimesteréhez, BERÉNYI MIKLÓSHOZ!!! Mert ki másnak lenne étcsokija, ha nem neki! És lõn, tényleg van! Hát ilyet! Na itt már sírva röhögtem.
Az már csak hab volt a tortán, hogy amikor Juli meghallotta Attila hangját, idegállapotba kerülve az iratokkal bemenekült a hálóba, mintha nem lenne normális dolog, hogy papírhalmokkal körülvéve dolgoznak Miklóssal.
És akkor még Juli nagy elõadása Rolandnak a társadalmi integrációról, meg a társadalmi nem is emlékszem már mirõl, meg az eu-s pályázatokról... Itt egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem a híradót nézem-e, mert pont olyan dumát lökött, pont olyan stílusban, mint ott szokták.
Na, asszem, ezzel a résszel elleszek egy darabig, mire megemésztem, mert ennél nagyobb hülyeségre mostanában nem telik szerintem. Bááár... Ahogy elnézem, az íróknak nagy a tárháza agyatlanság és életszerûtlenség terén.
NewZoo 2016 aug. 12. - 12:05:43
(26383/28287)
Még egy myúzott banya?! Mi a ....nak, ki kíváncsi ere??!?!
Ottónak, még fiatal anyjának kéne lennie, ez a gyûrött túlkoros banya ötvennek néz ki.
A legutóbbi castingon csak erre tellett? :-/
Vakok ezek?!
Remélem ez az ananászfejû Yolanda nem kerül bele.. az amgolmakogós részek is gázosak.. (amúgy is ki tököt érdekel??)
Peti a valaha vót legvisszataszítóbb karaktere címet kb. örökre megnyerte, allergén tényezõ.
Attilának ki kéne rúgnia az elhanyagolt téglatestû nagypofájú Julit, aki kb csak Vilibával mem feküdt össze.
Agyilag is, meg morálisan is gyenge a nõ, nem ilyen való "hozzá".
A meleg családi fészek is irritáló, brr! Meg az is, hogy mindenkinek több köze van már Claudia villájához, mint Zsófinak.. az a kishülye Hanna ezeknek adja oda, miközben õ harmadmagával osztozik egy kis lakásban - eleve azzal a pöts Petivel intelligens ember nem költözik össze. Életszerûtlen..
Ági... nna, az is - és akkor még az esztétikai mûtét után kiabáló varánusz dilidokinõt meg sem említem... ja, de! :D
szevacica 2016 aug. 11. - 11:28:35
(26382/28287)
Költözzenek oda a forg.könyvírók és írjanak sorit a saját életükrõl, hátha az életszerûbb lesz... de csak az igazat, a színtiszta igazat!!!
pneklara 2016 aug. 11. - 10:34:17
(26381/28287)
A karakter leépülésbõl Zsófi sem maradt ki. Hazug, csaló,hisztis, álnok egy nõ lett belõle. De valahogy Ramóna sem profitál a szerepébõl: korábban tetszett nekem, most viszont, hogy ne mondjam!, elvesztette a hamvát. Nem szép nõ már.
Tóbi meg amilyen teszetosza volt a megjelenésekor, most olyan lett, mint egy anyatigris. Peti jó úton halad, megfésülték végre, kiügyeskedték a homlokából a loboncot, és már látszik, hogy jön le a szerrõl.Az idõ múlását mutatja, hogy némely színésznõ kigömbölyödött erõsen. Bözsi mama kifogyott a színészi eszközeibõl. Én is azt hittem, ismét temetésre készül a Mátyás lakóközösség, de még látnak fantáziát a jövõjében.
Nem sok kedvencem van a szereplõk között, de akit a legjobban nem bírok, az Juli. Hogy a börtön ilyen kiállhatatlanná tegyen egy embert!? Eddig is rángott mindene, de ahogy most fintorog,grimaszol, s az a nézés! Brrr.
fáncsi28 2016 aug. 10. - 16:50:09
(26380/28287)
Na, a tegnapelõtti és tegnapi rész megint maga volt az életszerûség.
Juli, akinek épp széthullik a családja, azért nem tud aludni, mert egész éjjel a vízen és a tanyai népek integrációján agyalt. Attila pedig egy puhány alak, mert hagyja, hogy ez az agyatlan némber úgy beszéljen vele, ahogy, miközben eltartja a sárkány kölkeit. A helyében már rég azt mondtam volna Julikának, hogy ha nem tetszik a rendszer, akkor õ megy, Julika pedig tartsa el saját magát és a két gyerekét amibõl akarja. Nem elég, hogy élõsködik, de még állandóan ordít, meg sértõdik, meg félrekufircol.
A másik gyönyörû történet Bözsi mama. Alizka, aki segítség nélkül a szomszéd utcába nem talál el, kapja magát és elindul, hogy elutazzon az utolsó busszal a rosseb tudja hová. Miközben a legkézenfekvõbb megoldásra egyikük se gondol (csak Novák, aki elõször volt értelmes a nem tudom hány év alatt), hogy talán a saját házában kellene keresni. De persze amikor ez felvetõdik, sõt be is bizonyosodik, hogy ott van, akkor Vili bá nem telefonál Aliznak, hogy szóljon, ne menjen a halastóhoz, hanem kanyarodjon Makkosfüzitõre.
Ezt se értem, hogy állandóan picsognak a pénz miatt, miközben ott egy pöpecül felszerelt házikó a semmire, aminek azért nyilván vannak költségei, tehát inkább lenne célszerû eladni, mint költeni rá. Az öngyilkoláshoz csak annyit, hogy egy szerelõ nekem egyszer azt mondta, hogy a mai gáztûzhelyekkel már nem lehet öngyilkolni, mert van rajtuk valami biztonsági kütyü.
A pszichomacák kálváriáját már nem is említem...
Ilyen kezdés után, ha így folytatják, nehéz hetünk lesz... :-) Nem csak Bözsi mamának, de a forgatókönyv íróknak is meg kéne keresni az elgurult gyógyszert.
NewZoo 2016 aug. 10. - 13:54:36
(26379/28287)
Mi ez az Offoloás? ;)
A tegnapi rész... Bözsinyanya.. jaaajmá, ki lehetne végre írni erre megmentik.. azzal az irritáló Petivel együtt... azt meg összehozzák megint egy intelligens lánnyal - ugyanmá, normális agyú nõ rá se köp egy ilyen selejre..
Juliribi... a nyúzitt, elhanyagolt, buta, passzív-agresszív téglatestû némbör.. wohh! Ki vele!!!
A színésznõ hóttigénytelen, a szerepe meg ocsmány.
Attila, Laci sárga fogai is valóban retteneesek,, ahogy valaki észrevételeuze korábban - nem hiszem, hogy nincs pénz fogorvosra.. (-)
Anno zenéltem és a kiadonak pl. saját fogorvosa volt, hogy ne nézzen ki senki egy klippen úgy, mintha kukorica lenne a foga helyén... :D
Enbek a bárgyú, ám.nyilván sikeres produkcuónak nincs?!
(Mondjuk, ha a tehetségtelen fodrász, sminkes, ruhás színvonalát nézzük,.akkor ezen tuti spórolnak.
De nem ismerik az úgynevezett fogfilter szûrõt sem (?) ami amatõrséget mutat,ezzel a technikai eljárással megoldható lenne... de ezeknek véleményezhetünk... :-/
asdfg86 2016 aug. 08. - 10:36:51
(26378/28287)
Egyébként a nõ, aki a rendezvényen visszavonta a felajánlását, az már 2x szerepelt a gyanú árnyékában-ban :D
pneklara 2016 aug. 05. - 14:57:40
(26377/28287)
Képzeld, én ezt a filmet láttam!:) Legalább is errõl tanúskodik a hozzászólásom a Pánik fórumtémánál /143/148/ 2014-ben történt ugyan, s mikor olvastam a cselekmény leírását, már rémlett is valami ködszerûen. Hogy milyen hatással volt rám frissiben, jelzi a hsz.-om. , mostanra szinte semmi nem maradt meg. Persze más filmekkel is vagyok így:((
pneklara 2016 aug. 05. - 07:38:35
(26376/28287)
Ja, 08.04-én volt, ma meg már 05. van:))) És, milyen volt? Láttad?
pneklara 2016 aug. 05. - 07:34:57
(26375/28287)
Biztos, hogy a Dunán? Nem találom.
pneklara 2016 aug. 05. - 07:30:16
(26374/28287)
Jó, hogy írtad:) Én is megnézem, ha tudom.
2/10
nikato 2016 aug. 04. - 11:35:40 2/10
(26373/28287)
Azt furcsálltam én is. :D Az az igazság, hogy már csak pörgetve nézem meg a neten, de már sokszor vissza se nézem egyáltalán. Borzalmasan megy lefelé a színvonal. Az eddiginél is lejjebb. Ez a Stella örökbefogadás is annyira egyértelmû volt.
6/10
Futrinka 2016 aug. 04. - 10:27:17 6/10
(26372/28287)
Szemfüles kis emberrabló: nem tûnik fel, hogy akit elrabolt minimum két számmal nagyobb méret mint akit elõtte kinézett?
pneklara 2016 aug. 03. - 18:53:28
(26371/28287)
Hogy tud egy színésznõ ilyen ronda szájrángatással létezni, mint ez a Juli?
Micsoda álnok kígyó, van joga sértõdöttet játszani, a boci nézésû Attilát büntetni?
Ez a Berényi Ágika meg hogy tud mosolyogni!!!Az embert a hideg rázza.
Jobb ez a sorozat, mint egy kabaré.
fáncsi28 2016 aug. 03. - 16:57:56
(26370/28287)
Egyetértek az alapítványt illetõen, a forgatókönyv íróknak megint elgurult a gyógyszere. Mennyire hihetõ, hogy valaki mobilon felhív egy céget, elcsicsergi, hogy õ Berényi Ágika a "tököm tudja alapítvány" fõnöke, és kéri szépen, hogy egy nagyobb összeggel támogassa a hívott fél az alapítványát, mert már mások is támogatták? Az életben ez leginkább úgy zajlik szerintem, bár nem vagyok üzletember, hogy az alapítvány vezetõje személyesen felkeresi azt, akitõl nagy összegû támogatást vár, elõterjeszt egy üzleti tervet, és aztán vagy lesz a dologból valami, vagy nem. És amikor már megvan a konkrét támogatói kör, esetleg szervez egy elegánsabb nyitópartit, de semmiképp se 5-6 embernek egy lepukkant bisztróban. Szóval ez megint nagyon fapados megoldás volt.
A másik észrevételem, ami nem fontos, csak jó mosolyogtam rajta, az a kabátcsere volt. Nem megsértve Nyáry Diát, de azért azt látjuk, hogy minimum egy, de inkább két ruhamérettel nagyobb, mint a Natasát játszó lány. Ehhez képest mindkettõjükön tökéletesen állt a kabátka...
Csupa életszerû dolog...
Juliról már tényleg ne is beszéljünk, aki most behúzta a harmadik strigulát a Berényi fúkat illetõen. Szegény Zoltán, ha ezt megérhette volna, és õ is bekerülhetett volna Juliska trófea gyûjteményébe... :-)
2/10
nikato 2016 aug. 03. - 15:01:24 2/10
(26369/28287)
Gyermek alapítvány pszichológus nélkül-Építészeti Kft. építész nélkül. Az nem baj? :D
abisztriczky 2016 aug. 03. - 09:48:35
(26368/28287)
És Juli még mindig játsza az áldozat, megcsalt nõ szerepét! Elképesztõ!