grizlee13 márc. 13. 20:59:32
(28175/28295)
Jajj de hihető a Majás sztori. Senki nem járkál a házban, senki nincs a lakásokban :D egy emberrel nem találkozott.
a.dani0227@gmail.com márc. 13. 15:34:12 Előzmény Geoffrey Rush
(28174/28295)
Így van ráért volna akkor hisztizni ha már eltelt pár hónap és még mindig nincs munka.
Manyus meg Tilda miért kezelik tényként, hogy úgyse fog rövid időn belül munkát találni? Végzettséggel gyakorlattal azért lehetne. Mondjuk azt megtehette volna Pali, hogy a felmondási időt végigdolgozza és úgy járkál állásinterjúkra ebbe még bele is ment volna Miki sztem.
Geoffrey Rush márc. 13. 12:29:59
(28173/28295)
Tilda is péklapátos volt tegnap. Elkezd hisztizni, hogy miből lesz pénzük, és hogy csak ő dolgozik, de arról, hogy a kedves férje tele van pénzzel, aki eltartaná őt is ha úgy alakul, elfelejtett gondolkodni.
grizlee13 márc. 13. 12:06:36 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28172/28295)
Szerintem Palit már munkaidőn kívül küldte el hiszen felhívta magához a lakásba és akkor küldte el. De lehet hogy rosszul emlékszem erre de én úgy emlekszem hogy nem munkaidőben történt ez.
a.dani0227@gmail.com márc. 13. 10:45:41 Előzmény grizlee13
(28171/28295)

Na meg azért most Claunak nem lehet oka arra hogy Bartára fújjon, van munkája és legális üzletben dolgozik, az meg, hogy volt börtönben? Már az erkölcsije is tiszta lehet azóta. ÉS hát ha ennyire nem csípi a bűnözőket akkor miért nyomult Radnicsnál, aki szintén az? Sőt Barta Zsolttal is voltak együtt, egészen addig ameddig az Operába le nem égette mert nem úri módon viselkedett és nem tudta fejből az operát.


a.dani0227@gmail.com márc. 13. 10:41:26 Előzmény grizlee13
(28170/28295)

Bamba is így nyomta mikor Kata meg Gza aztán pont az ellenkezőjét érte el vele, csak azért is. Ez az, ami soem működik. Clau amúgy is mániákusan kéretlneül avatkozik bele mindenki életébe. Zsufi bárkit talált eddig az nem votl jó vlaamiért Eriket is fúrta anno Imrét is, meg Csongort. Gyugyónál is Petrát Francseszkát, aki régi szerleme Tildát is stb. Megtanulhatná már, hogy nem kell beavatkozni a szerelmi életébe másnak kéretlenül.
Mellesleg azzal ,hogy Zsufit kirúgta magán kívül senkit se sz.patott meg, és igaza volt Zsufinak ameddig a munkáját elvégzi rendesen addig semmi köze ahhoz a munkáltatójának mit csinál munkaidőn kívül. Szép is lenne ha a főnök azért rúgna ki, mert nem szimpatikus neki akit társnak válaszottam.

Miért lett volna pofátlanság plüssmaciért küldeni munkaidőben? És miért kéne ezért megsértődnie? Ha meg túlórázott emiatt akkor jogosan tarthatja a markát érte, akkor sem jár rosszul. Én tuti nem mondanék fel ezért akokr se ha naponta kéne rohangálni ilyesmikért, végül is a munka könnyű és jól megfizetik. Van egy munkahely, ami ideális, mert ottvan az iroda a házban bejárás nulla ft-ból megvan, a munka egyszerű, néha lefénymásolsz pár papírt meg párszor esetleg a főnök szmeélyes ügyeit is intézni kell, és jól megfizetnek érte. Miért mondanék fel?


grizlee13 márc. 13. 10:29:49 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28169/28295)
Ráadásul a Palika tele van pénzzel az örökség miatt, csak tán át tud vészelni pár hetet vagy hónapot. :D amúgy az hogy este elküldi egy plüss maciért tényleg pofátlanság volt szerintem, de mondjuk elsőre nem mondtam volna fel csak ha még ezt megcsinálja vagy 5x max akkor.
Claudia meg, egyébként én is ki lennék akadva ha az unokahúgom (vagy bárkim) összejönne egy tekergő börtöntöltelékkel. Szerintem ugyanígy levenném a kezem róla .
a.dani0227@gmail.com márc. 12. 22:26:10
(28168/28295)

Palika felmondásáról, a régi klasszikus vicc jut eszembe. Egyetemről épp frissen diplomázva kiszédült ember büszkén megy be első munkahelyére egy boltba a főnökhöz, hogy készen állok az első munkanapra mi lenen az első feladat:
- Itt a seprű, seperjen fel a boltban
- Na, de főnök, nekem kereskedelmi diplomám van!
- Ja tényleg el is felejtettem, akkor figyeljen megmutatom hogy kell csinálni.

Épeszű ember nem mond fel azért, mert plüss maciért kell egyszer elmennie a főnökének pláne ha amúgy rendesen megfizetik, és munkaidőben egyéb dolga sincs mint néha fénymásolni pár papírt. Ez maga az álom meló.
Tilda a másik péklapát díjas még épp csak felmondott de már hiszti programot futtat, hogy jajj hát miért csináltad most miből élünk meg, úgy, hogy 5 perce munkanélküli még csak. Talán esetleg várhatna még ezzel bőven ráérne ez akkor mikor mondjuk már eltelt egy hónap és még nincs munkája, pláne, hogy jó eséllyel talál napokon belül.
Clau a másik magán kívül kit szivatott meg azzal, hogy kirúgta Zsufit? Ráadsául semmit se ért el vele, egyébként meg örülhetne is, hogy elköltözött és nem lesz láb alatt mikor épp a titkos lánygyerekét keresgéli és nem vele foglalkozik.
Kanga eltitkolt abortusza szintén logikátlan szál, ezt utólag írták bele tuti, nem létezik, hogy senki se tudna róla, hogy terhes volt pláne úgy, hogy árgus szemekkel figyelte Manyus minden lépését, pont neki ne tűnt volna fel, hogy eltűnt napokra? Azért abortusz nem annyiból áll ,hogy besétál, műtét elvégezve és mehetsz isten hírével, min. aznapra be kell feküdni.


10/10
toria93 márc. 12. 22:20:11 10/10
(28167/28295)
Az Emma nyervogásától már ki vagyok
Gellai István márc. 12. 21:12:23
(28166/28295)
Gézu: Ez a Kinga úgy le van amortizálva. Talán az idegei. De vajon miért?

😀 Na miért? Hónapok óta kb mindenki gyűlöli, folyamat a földbe döngölik, vele az élen, romokban az élete. Nem is értem mi baja lehet...
9/10
Sziszkó84 márc. 12. 17:48:37 9/10 Előzmény toria93
(28165/28295)
Én sem értem, hogy lehetett Berény Tímea.
9/10
Sziszkó84 márc. 12. 17:47:27 9/10 Előzmény toria93
(28164/28295)
Az, úgyis Zsolt ágyában fog kikötni.
a.dani0227@gmail.com márc. 12. 07:42:27
(28163/28295)

Vajon milyen törikönyv az, ami csak és kizárólag Emmának van meg, egyik osztálytársának sem? Mindneki abból tanul, a többiek miből írják az esszét?


a.dani0227@gmail.com márc. 12. 07:25:45 Előzmény grizlee13
(28162/28295)

Ez jó kérdés eddig azt se vette észre, ami a szeme előtt volt, most meg azonnal kiszúrta, pedig ráadásul még nem is volt semmi konkrét csak kerülgetik egymást.


10/10
toria93 márc. 11. 22:23:29 10/10
(28161/28295)
Zsófi nagyon szánalmas
grizlee13 márc. 11. 21:55:09
(28160/28295)
András mégis mi alapján gyanakszik arra hogy Zsuzsa csalja Jánossal?
a.dani0227@gmail.com márc. 11. 21:39:53 Előzmény Gellai István
(28159/28295)

Na igen szüleink anno 60-as években ennyi idősen iskolába is egyedül jártak reggel. Megmutatták egyszer hol van és onnantól egyedül jöttek-mentek, 10-11 évesen mikor hazaért pl. fater akkor enni adott az állatoknak, ha tél volt és hideg begyújtott a kályhába. ÉN 11 évesen kerékpárral jártam iskolába és haza önállóan, nekem már elég volt eltekerni a termosztátot hogy legyen fűtés meg a bekészített kaját a hűtőből kivenni és betenni a mikróba. Egy majdnem 9 éves gyereket miért ne lehetne fél órára egyedül hagyni?
Manapság már tényleg sok helyen az a divat, hogy autóval hozzák-viszik a gyereket még 17 évesen is, és ha egyszer önállóan kéne hazamennie azt se tudja merre induljon el, mert fingja nincs melyik járat merre megy és hol kell fel és leszállni ha haza akar menni.


10/10
toria93 márc. 11. 21:36:53 10/10
(28158/28295)
Claudia lányának hogy lehetett anno Berényi Tímea a neve, mikor még nem volt Zoltán felesége, de még csak közük se volt egymáshoz?
Gellai István márc. 11. 21:21:13
(28157/28295)
Nem azért, de mi az már, hogy 8 éves gyereket nem lehet fel órára egyedül hagyni!? Én kb. akkor voltam gimis mikor ez ment, 9-10 éves forma gyerekek simán egyedül jártak falun suliba meg egész önállóak voltak. Ez ma hogy megy?
a.dani0227@gmail.com márc. 11. 10:42:56
(28156/28295)

Simán ez BK-s szokás lesz, hogy a saját lakásukból dobják ki az embereket. Laci is így fog járni, Miki többször is. Végén még kiderült, hogy egyedül Bamba viselkedett férfi módra, ilyen téren, ha minden más téren nem is siekrült neki, mikor Bálnát kétszer is kidobta a lakásból, hogy akkor most lehet menni ahová akarsz. Miki nem volt ilyen tökös mikor Nóra kidobta Maja ügy után, hogy ez itt az én lakásom, én maradok, ha nem tetszik valami te mehetsz ahová akarsz, CilitBang biztos tárt karokkal várna, apropó mikor te randitgattál házas ember létedre CilitBanggel én egy szót se szólhattam érte akkor most hogy is van ez a kettős mérce? És a párizsi kalandod majd egy évig? Szóval ne nagyon ugrálj váláskor mert a végén te jársz rosszabbul.