6/10
P@nni 2018 aug. 06. - 20:09:20 6/10 Előzmény kisma
(4/44)
megkérdezhetem, mi volt az a legkínosabb jelenet? :)
10/10
B4lukapit4ny 2018 aug. 04. - 08:47:33 10/10
(3/44)
Soha ennyit még nem sírtam moziban. Annyira kedves és aranyos az egész.
8/10
kisma 2018 aug. 02. - 20:22:22 8/10
(2/44)
Ma sikerült megnéztem és egy szó jut eszembe, amivel leírhatnám a filmet szívmelengető. A történet kicsit érettebb hangvételű, de a mesei elemek erőteljesen dominálnak így is, szóval lehet egy valódi családi élmény a megtekintése. Erősen épít a nosztalgiára, szóval annak fog igazán nagy élményt okozni, aki ezekkel a karakterekkel nőtt fel. A film mondanivalója nem egyedi, mondhatni százszor durrogtatott klisé, de ez nem vesz el tőle semmit, így is élvezhető darab lett.

Nagyon pozitív McGregor játéka, valamint a magyar szinkron is remek lett, nagyban köszönhető ez Mikó István Mackójának. A film első egy órája varázslatos, sajnos a londoni kaland leül egy kicsit és onnantól nem nyeri vissza azt a varázst, amit a film első órája nyújt, sőt a film legkínosabb jelenete is az utolsó harmadhoz köthető. Szintén negatívum a két női karakter, akiknek nem sok szerep jut, ezért nincs is igazi karakterük, ami a film végén valóban hiányzik.

Összességében egy szívmelengető kaland régi kedvenceikkel egy szép kis mondanivalóval. Nem igazán kisgyerekeknek való, de az egész család találhat benne örömöt. Összességében 10/7.5 nálam.
Bigpapa 2018 júl. 26. - 15:27:46
(1/44)
A bemutatóban hallottam, hogy nem Bács Ferenc a szinkronhangja Tigrisnek. Írtam a Fórum Home-nak, hogy miért nem, ha egyszer vele összeforrt.
Ezt írták vissza.

Kedves ******,

Bács Ferencnek sajnos nem állt módjában szinkronizálni. A film szinkronja azonban így is kiváló lett, ami nagyban köszönhető Mikó Istvánnak.

Üdvözlettel:
Forum Hungary