Téma: Barbárok

10/10
szentipatrik94@gmail.com 2023 márc. 17. - 00:15:36 10/10
(5/5)
Nagyon jó, összerakott sorozat! Nem unatkozik rajta az ember. Engem minden egyes része lekötött, és tipikus az sorozat ami minden rész után várja következőt. A története és az atmoszféra és kosztümöket jól eltalálták és persze az a kegyetlen ókori világ és persze Róma...
fóliaforrasztó 2022 dec. 28. - 12:47:15
(4/5)
Az első évad, még úgy-ahogy elment, de ez a második, már nagyon erőtlen és gagyi, annál a résznél, ahol a színes bőrű, afrikai harcos nő, megjelent az ókori germán erdőben, abba is hagytam. Amennyiben vígjátékot, vagy burleszk filmet akarok nézni, akkor nem ebben a kategóriában teszem!
8/10
Farkas 1975 2022 okt. 22. - 12:01:02 8/10
(3/5)
Nekem teccik várom a 3 évadot.
6/10
blaze86 2021 jan. 27. - 17:01:31 6/10
(2/5)
Talán a 3. részig jutottam belőle, ahhoz képest, hogy miket olvastam róla a megjelenés környékén, csalódás volt. OK, latinul beszélnek benne (bár túlságosan is jól artikulálva és rettenet lassan), még a modern németet is elnézem, de a sztori valóban meseszerű limonádé, mint alattam írták, semmi extra, sajnos. A főszereplő csaj amúgy teljesen 21. századinak néz ki, mintha még melírozva is lenne :D Valahogy mű az egész, pedig nagyon vártam. A tizenéves Róma sorozat, bár brit színészek voltak, nekem még tán' autentikusabbnak tűnt (mondjuk, sztoriban mindenképp :) , nagyon jól voltak a római "ideák" bemutatva. Itt nagyon leegyszerűsített minden.
3/10
Reggelek 2021 jan. 16. - 16:09:45 3/10
(1/5)
A Teutoburgi csatabol es Arminius tortenetebol sokkal tobbet ki lehetett volna hozni szerintem, ez eleg limonade volt.. Tetszett a romaiak altalanos abrazolasa, latszodott hogy hoditok, a vilag urai es mindent es mindenki mast semmibe se vettek. Az hogy latinul is beszeltek meg szinesebbe tette. A barbarok viszont ugyanolyan jellegtelen voltak mint az egesz korites sztori, es maga a csata se hozott nagy katarzist. A foszereplo hitelessege valahogy egy masodpercre se jott le.
Nem volt sehol kihangsulyozva ennek a csatanak a tortenelmi jelentosege sem, ami lehet a keszito nemeteknek egyertelmu, de igy sokaknak a netflix elott meg csak egy sablon sztori marad.
A befejezesbol meg csak az latszodott hogy a keszitok eheznek a szerzodesre a masodik evadhoz.
TÖRLÉS VÁLASZ