10/10
!!!666k 2010 márc. 09. - 19:23:44 10/10
(2/22)
Én is ugyanígy vagyok vele. Már kiskoromban szétröhögtem magam, pedig egy szót nem tudtam angolul, elég a röhögésüket hallgatni. De így, hogy tudok, még viccesebb. Sajnos azért ismerik ilyen kevesen, mert nem szinkronizálják, nem is feliratozzák, és mindig a legeldugottabb csatornán adják kurvakésõn.
10/10
simon09 2008 jún. 06. - 17:29:45 10/10
(1/22)
Ez az a sorozat, amit képes lennék bárhol, bármikor, akár éjjel egykor álmomból felkeltve és fuldokolva végigröhögni. Minden korosztály talál benne valamit, ami jó. Valaki csak a klasszikus "öhhöhhöhhhöhhön"-n nevet, ezt is szabad természetesen, de aki a B&BH igazi lényegére vágyik, túl tud nézni a Cornholión és a bunghole-ozáson, az Karinthy után a világ legámulatbaejtõbb görbetükrét, karikaturáját nevetheti végig. Beavis és Butt-head maga a kilencvenes évek, megkerülhetetlen rajzfilm õsklasszikus, kihagyhatatlan és megismételhetetlen. Egy rajongó persze szomorú, hogy 97-ben végleg befejeték a sorozatot, de jobban belegondolva így jó, ahogy van. Ez a kb. 200 rész (nem a Mike Judge kollekció, hanem az egész en bloc) egy különleges évtized lenyomata, ha a hatvanas évek a hippizmus, a hetvenes évek a felszabadultság, a nyolcvanas évek a jövõ elõszobája, akkor a kilencvenes évek, és a történelem könyvek legutolsó lapja, bármilyen hihetetlen is, ez a két tuskó. Köszönöm, Mike!