8/10
Nagy1A 2023 okt. 15. - 20:04:40 8/10 Előzmény filoszemitabéluska
(48/48)
Ennél többet nem kell erről a filmről mondani! Meglepően jó volt a sok , most már tudom utólag, hogy bugyuta kritikához képest! Ne üljetek fel a fanyalgóknak!!!
8/10
KriszXD56 2022 okt. 22. - 22:06:47 8/10
(47/48)
Nem rossz. Nézhető kategória. Jo hàt vannak benne klisék de nem vészes.
7/10
Ledina 2022 jún. 13. - 19:19:48 7/10
(46/48)
Egyszer nézhető, élvezhető részekkel, de sok kissé érthetetlen dolog van a filmben.
8/10
zotya987 2020 júl. 20. - 00:02:25 8/10
(45/48)
A hozzászólások alapján sokat nem vártam tőle, kellemesen csalódtam így, nekem bejött. NEm is értem emberek mi az öreg ördögöt akartok egy akciófilmtől? Filmművészetet emlegettek meg hasonlókat :D Besírok tőletek, hogy még egy akciófilmnek is művészinek meg minden tekintetben hitelesnek kell lennie, mert "a való életben ez nem így lenne" ... :D Szánalmas, az élet olyanokat hoz, emberek olyanokat tesznek amit még fimtől sem várna az ember. Majd pont egy akciófilm fogja visszadni azt amit mindenki a bolygón tenne, igaz? Szánalmasak vagytok.... a film meghát... ennél sokkal rosszab akciófilm sose szülessen és akkor a műfaj rendben lesz.
Norodia001 2020 jan. 20. - 12:35:08
(44/48)
Nekem nagyon fura volt, abban az értelemben, hogy nem tudtam eldönteni, most akkor kedveljem e Costner katakterét vagy sem.. az pedig kifejezetten zavart h az apja halála után 2 nappal a kislány halálosan boldog, mintha mi se történt volna. Ilyen egyszerűen nem létezik.

riverside61 2019 okt. 11. - 17:12:57 Előzmény filoszemitabéluska
(43/48)
csak a mindent bekamerázásra és csipadatokra:

Beírtak engem mindenféle Könyvbe
és minden módon számon tartanak.
Porzó-szagú, sötét hivatalokban
énrólam is szól egy agg-szürke lap.
Ó, fogcsikorgatás. Ó, megalázás,
hogy rab vagyok és nem vagyok szabad.
Nem az enyém már a kezem, a lábam
és a fejem, az is csak egy adat.

Jobb volna élni messze sivatagban,
vagy lenn rohadni, zsíros föld alatt,
mivel beírtak mindenféle Könyvbe
és minden módon számon tartanak.

1921 Kosztolányi
8/10
mimma 2018 okt. 10. - 21:00:02 8/10 Előzmény sflkjs
(42/48)
miért nézted?
filoszemitabéluska 2018 júl. 12. - 19:40:50 Előzmény sexykex
(41/48)
Jó az ötlet, de egy neutronbomba még inkább jót tenne a Földnek. A filmmel kapcsolatban tökéletesen egyetértünk. nagyon jó film, érzelmileg is nagyon megkapó jelenetekkel.
SPOILER
Valószínűleg sok múlott Gal Gadot tüneményes szépségén is kisugárzásán, de megindító volt, ahogy a vadidegen férfiban fokozatosan ismerte fel meghalt férje tudatát és ösztönösen vonzódni kezdett hozzá. nagyon emberi volt, ahogy a durva és erőszakos bűnöző fokozatosan alakult át a beültetett tudat hatására szeretni tudó és szeretteiért a legnagyobb áldozatokra is képes egyénné. A zárójelenet egyszerűen szép volt és felemelő. Messze kiemelkedett a film az egy kaptafára készült, bugyuta amerikai akciófilmek közül.
Magnolia1 2018 júl. 12. - 12:44:47 Előzmény sflkjs
(40/48)
Amikor egy filmnél leírod, hogy mi fog történni, előtte azt is oda kéne írnod, hogy SPOILER... Szóval kösz, a spoilert.
sexykex 2018 márc. 21. - 11:26:54
(39/48)
Minden be van kamerázva. Minden kártyánkban van egy chip. Mindent le tudnak hallgatni. A műholdak és a drónok kilesik a bugyink színét. Minden fotónk, minden szavunk az idők végezetéig kering a világhálón. Ej, nem csípem én se a CIA-t, se a TEK-et.
Ez a tudatbeültetés jó találmány, de még tökéletesíteni kell: Azután összeállítani egy dolgos kamu életmodellt, átlagos intelligenciával és kamu házastárssal. A sok szellemi fogyatékos, lusta disznónak szüksége lenne rá az eldurvult, elállatiasodott sajátja helyett. Legalább dolgoznának és keresnék a párjukat – lenne valami értelme az életüknek.
Mindezektől függetlenül: ez egy átlagon felüli, egészen jól sikerült mozi.
6/10
Andrew9619 2017 dec. 21. - 22:49:42 6/10
(38/48)
Felejthetõ film. A film alapkoncepciója, hogy átültetnek egy pár emléket egy pszichopatába, maga a sztori semmi különös. Semmivel se izgalmasabb, mint egy átlagos dr. Csont epizód.
joey l 2017 dec. 13. - 17:13:25
(37/48)
Na megint sikerült egy szaart meg néznem. Reméltem minél elõbb ki nyírják, de sajna nem.
8/10
InteriorLulu 2017 dec. 13. - 01:46:09 8/10
(36/48)
Szerintem Costner a 2007-es Mr. Brooks óta nem volt ennyire jó, ez a karakter pedig eleve remekül áll neki.
Maga a film sem rossz, a sztori még akár eredetinek is mondható, jó a tempó, nincsenek üresjáratok, végig leköt. Persze vannak benne hülyeségek, értelmetlenségek, van bõven mibe belekötni, de ezek igazából elnézhetõk, nem húzzák le nagyon az összképet.
Gipsy Danger 2017 okt. 30. - 18:20:37
(35/48)
Látom sokaknak nem tetszett a film, pedig ez a szerep baromi jól állt Costnernek és még a szinkron is egész jó lett.
Alapvetõen én eredeti nyelven nézem a filmeket, de ezt magyar szinkronnal sikerült és kifejezetten tetszett.
Jó kis sztori volt ez. Costner kemény, mint a kõ, végre nincs mellébeszélés, teszetoszáskodás.
1/10
sflkjs 2017 szept. 21. - 21:39:44 1/10
(34/48)
Egy ujabb csalodas Costner frissebb filmjei kozul. Unalmas cselekmeny, annak legalabb orultem, hogy Ryan Reynoldsot az elejen kinyirtak, sokaig miatta nem neztem meg, nem szeretem ot nezni a filmekben. Gary Oldman hoz egyedul valami kis szint a szineszi jatekaval es a szerepe/szovege szerint is. Tommy Lee Jones is jol jatszik, de sajnos az o szerepe nyulfarknyi. Mindenki mas felejtheto, Costner is csak kozepszeru. Nem igazan tudtam neki elhinni, hogy o az erzelmek nelkuli kemenyfiu. A fizikai adottsagairol nem is beszelve. A magyar hangjat hallva pedig allandoan Stallone arca jelent meg elottem... Az sem igazan tetszett, hogy Londonban jatszodik, kulonosen a belso terek nem tetszenek Angliaban. A City Airport jelenetek ott jatszodnak, ahol regebben laktam, es emlekszem is, amikor le volt zarva a hid es kornyeke filmforgatas miatt.
Es a slusszpoen, hogy a vigozvegy nem sokat vart, mielott - kepletesen - szettarta volna a labat az uj faszinak. Ez kifejezetten taszito volt.
kybuck 2017 júl. 20. - 00:39:05
(33/48)
Nézem egy ideje, de tényleg itt szinte mindenki az óvoda színjátszókörének színvonalát hozza, csetlés-botlás, unatkozás, tényleg egy rossz, ostoba film. Ilyen rendõröket meg gonoszokat rajzfilmekben látni, a titkosszolgálatok akár vízumot is adhatnának a terroristáknak \"Gyere hozzánk robbantgatni!\" szlogennel, olyan stupidak, a rossz meg hisztizik, mint egy G.I. Joe-gonosz. Valaki dicsérte Kevin Costnert, én tõle sem vagyok elájulva, talán mert annyira sosem kedveltem a patriotizmussal átitatott filmjeit. Mindig szomorú jobb sorsa érdemes színészeket levitézlett állapotban vagy szerepekben látni.
Rókatündér 2017 júl. 17. - 22:18:32 Előzmény olahmiki1959
(32/48)
Ugyanerre jutottam vele kapcsolatban. :( Pedig olyan helyes volt fiatalon..
dfgh 2017 máj. 01. - 22:36:12
(31/48)
Semmi különös film, én is azt hittem, hogy többet hoznak ki az alapsztoriból,de egyszer végig lehetett nézni, a nyilvánvaló hülyeségek se zavartak benne. De még egy filmet nem szeretnék látni, ahol Gary Oldman felügyelõt/rendõrfõnököt alakít.
olahmiki1959 2017 ápr. 30. - 00:29:42
(30/48)
Szegény Tommy Lee Jones-t megsajnáltam, nagyon csúnyán öregszik, egy rozzant, gyûrött arcú öregember lett belõle.
2/10
Owl 2016 dec. 28. - 23:43:48 2/10
(29/48)
Semmi extra. A folyamatosan üvöltõ fõ-idióta az agyamra ment. Egy átlagos akciófilm, divatosan a technikai köntössel felpimpelve. Egyszer meg lehet nézni, de maradandó emlékeket nem okoz.