Téma: Behálózva

reptilian.bastards 2014 ápr. 30. - 09:59:04 Előzmény h.tibi91
(8/28)
"Ezt a gondolatot támassza alá ez a film is."
Támasztja. A támassza felszólító mód!
Muya 2014 ápr. 28. - 10:51:30 Előzmény feeco
(7/28)
Nem tudom a hozzászólásod cinizmus e vagy bók :D (ennyit a klassz nõ imidzsrõl :D) Amúgy általában egyedül járok moziba. A filmek többsége, ami engem érdekel a baráti körömet nem, de ez engem nem gátol meg abban, hogy én megnézzem az adott filmet.
Mondjuk ezt a filmet (Behálózva) pont nem néztem meg, már nem tudom miért nem, pedig érdekel :) Szóval marad most már a DVD.
feeco 2014 ápr. 17. - 10:11:54 Előzmény Muya
(6/28)
..remélem egy ilyen klassz nõ, mint Te (a hozzászólásaid alapján következtettem erre..) nem egyedül jár moziba.. ;)
Muya 2014 febr. 04. - 11:51:01
(5/28)
Én szeretek moziba járni, és az Urániában pl. Hétfõnként 800 Ft a jegy :)
amozis 2014 febr. 03. - 21:00:11
(4/28)
A film az UPC videótár(videótéka??) funkciójában, 1490.- Forintért ott figyel. Neszenektek mozizsöllyék...
;o(
5/10
h.tibi91 2014 jan. 13. - 23:15:14 5/10
(3/28)
Mint mindenhol a világban politikustól kormánytól, vagy hivatalos szervtõl még nem hallottunk olyat "Bocsánat ez a mi hibánk volt" Ezt a gondolatot támassza alá ez a film is. Kicsit felszínes, talán picit átüt a hangulaton a low budget, persze ez még önmagában nem baj. A film valóban két ügyvédrõl szól, akik egyre inkább egymás mellett, mint sem ellen dolgoznak, mint általában a praxisban. Valójában bürokratikus és politikai kérdéseket feszeget a film. Nem akar sem vért lázítani, vagy hatalmas felháborodás szítani inkább csak olyan mintha egy jogász gyakornok leírná élményeit. Láthatjuk, hogy a személyes érdekek mindig mindent felülírnak és nem is szabhat nekik semmi sem gátat.
Igazából a film valahogy nem ránt, magával kissé olyan mintha egy gyengébb krimit néznénk. Bár London nekem üdítõ látvány, hiszen nem régiben költöztem haza, de ettõl függetlenül hiányzik az a plusz, amitõl egy thriller az ami.
5/10
5/10
efes 2014 jan. 08. - 13:45:24 5/10 Előzmény _Freddy_
(2/28)
Valójában két ügyvédrõl szól a film, akik valaha együtt jártak. ezúttal viszont egy terrormerénylettel gyanúsított palit kell védeniük, ám közben az angol igazságszolgáltatás egy speciális eljárásából kifolyólag nem érintkezhetnek és nem kommunikálhatnak egymással. Védencükrõl viszont érdekes, az angol igazságszolgáltatásról és a titkosszolgálatról viszont csúnya dolgok derülnek ki közben - muszáj lesz tehát beszélniük egymással. Eric Bana közben sokat evez a Temzén.
_Freddy_ 2013 dec. 05. - 09:38:10
(1/28)
Egy terrorizmuselhárító expáros történetérõl szól, akik egy nemzetközi konfliktust kívánnak helyrehozni.