adrima 2010 júl. 15. - 16:38:12
(6/46)
ez egy nagy hülyeség lesz! nem értem hogy ilyeneket miért ad le a disney! ennek a sorozatnak nem lesz sok értelme! az összes ember olyan hogy...á kiráz tõlük a hideg! azt hiszik nagy valakik pedig szörnyû színészek lehetnek, és bénán néznek ki! az egész egy nagy ostobaság lesz, kár is elkezdeni! a disney-nek ezt most nem kellett volna! még a Sok sikert Charlie-val nincs is sok bajom, mert végülis vicces bár kicsit olyan átlagos....de ez...szóval nem mondok már semmit! mondjuk én a disney-en amúgyis csak a Sonny-t a Zack és Cody-t meg a h2o-ot nézem leginkább bár a többi sorozattal sincs amúgy bajom csak nem szeretem annyira! kivéve a meséket mert azokat gyûlölöm! ez az elsõ sorozat amit rühellek
10/10
Anonymusz88 2010 júl. 15. - 10:26:51 10/10 Előzmény LittleBandi
(5/46)
Szerintem leginkább az a fickó az irritáló (a hangja méginkább) a reklámban, amelyiknek feláll a haja, és azt mondja hogy "ha beszélne a lakókocsi akkor azt mondaná hogy én egy beszélõ lakókocsi vagyok".
Elég nagy a valószínûsége hogy Disneyben az újak közül marad kedvenc egyelõre a Sok Sikert Charlie. De lehet hogy be fog válni ez a rockeres.
92zsuzsanna 2010 júl. 13. - 10:35:16
(4/46)
Pont az a lényege hogy idõsebbek, és nem értik a modern dolgokat. Ez fogja adni majd a komikumot. Én biztos, hogy nézni fogom, ha más miatt nem is Steve Valentine miatt biztos. Meg vagyok róla gyõzõdve, hogy nem lesz olyan rossz :) Amúgy meg csak hétvégén adják, szóval egész jól el lehet kerülni, aki nem akarja nézni...
10/10
Owen069 2010 júl. 13. - 09:04:19 10/10
(3/46)
Szerintem a Sok szerencsét Charlie jó, csak kár hogy kevés(4)részt adnak belõle!
LittleBandi 2010 júl. 13. - 00:06:18
(2/46)
Annyira irritáló ennek a sorozatnak már a reklámja is, hogy rosszul vagyok tõle! Azok az emberek gyökerek... már a kinézetük alapján is. Szerintem ennek nem lesz sikere. Legalább is én nem fogom nézni. A többi sorozat egész jó, bár a Sok sikert, Chalie! egy kicsit gagyi, azt sem szeretem. Lehet, hogy nekem van furcsa ízlésem, de szerintem inkább az a baj, hogy egyfolytában ismétlik a részeket, semmi újat nem látni...
10/10
Anonymusz88 2010 júl. 12. - 12:15:12 10/10
(1/46)
Lehet hogy megnézem, de lehet hogy maradok a Sok sikert Charlienál, Zack és Codynál, Waverly varázslóknál, Zeke és Luthernél.