Téma: Bérgyilkosok

Szike00 2009 febr. 08. - 11:57:25
(29/129)
A jóbarátokban J.Aniston hangja Kökényessy Ági
szirgabor 2009 febr. 08. - 11:53:07
(28/129)
A filmet nagyon szeretem, kíváló iparos munka, remek az egész.
És sokkal többrõl szól, mint amirõl látszik, és amirõl itt beszéltek elõttem.
A kiöregedés gondjairól, amikor egy idõ után senkinek nem kell az ember, és csak szabadulnának tõle.
Az idõsebb korban feltörõ lelkiismeret furdalásról, az ember életében elkövetett hibái miatt.
Nem csak a feltörekvõ ifjúságról, akik félre akarják állítani az öregeket, hanem arról is, hogy a feltörekvõ ifjúság egyre gátlástalanabb és hogy morálisan és erkölcsileg egyre lejjebb süllyed, és semmilyen értéket nem tisztel, mindent letarol céljai érdekében, mindenkin és mindenen keresztülgázol.

Az egyetlen problémám Julianne Moore borzalmas szinkronhangja, a Jóbarátokban a nagyon unszimpatikus Rachelt alakító J. Anniston nagyon unszimpatikus szinkronhangja, ami abszolut nem illik sem J. Moore-hoz, sem a filmben alakított Electrához, és szinte nézhetetlenné (vagy legalábbis hallgathatatlanná) teszi a filmet.
Kinek a szörnyûséges hangja ez, tudja valaki?
yejo 2009 febr. 07. - 21:42:46
(27/129)
jó film
semese 2008 jún. 15. - 11:20:58
(26/129)
Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes megnézni. Még tényleg igazán jó poénok is vannak benne. Szerintem ez a Banderas-Stallone párosítás nagyon el lett találva.
10/10
yguri 2008 febr. 24. - 10:56:08 10/10 Előzmény csaysee
(25/129)
nagyon jó a film a kategóriájában!
csaysee 2008 jan. 05. - 14:20:27
(24/129)
Eleg reg lattam ezta filmet de negyon tetszett folge az a verebes mese volt jo :D
Banderas tenyleg jol jatszott meg stallone is egesz jo film lett :D
zee944 2008 jan. 05. - 14:20:12
(23/129)
Ezt a Kojak-részt szívesen megnézném, felcsigáztál!

Stallone nem olyan rossz színész, amilyennek általában tartják. Állítólag a Copland az õ nagy színészi teljesítménye, de ezzel sosem értettem egyet. Ott is olyan a figurája, hogy alig igényel 2-3 arckifejezésnél többet. Az Oscar-ban viszont pl. remekül komédiázik. A beskatulyázáson túl amúgy sztem a legnagyobb problémája az, hogy le van bénulva a fél arca.
Zitike 2008 jan. 05. - 13:35:48
(22/129)
OFF Kaszás Gergõ ON
Wuss 2008 jan. 05. - 13:23:47
(21/129)
Egyszer láttam egy Kojak részt, ahol a stallone szerepelt. Ott még elég fiatal volt, valamikor a hetvenes évek tájékán lehetett. Na mindegy, az egy nagyon jó rész volt, stallone egy korrupt gyarut játszott. Az egész rész arról szólt, hogy megölt egy gyereket, de a gyanut egy körözött bûnözõre terelte. Kojak be is kapta a horgot és csak a végén jött rá, hogy ki az igazi tettes. Ott Sly fantasztikusan jól játszott. Nagyon meggyõzõen alakította a kétségbeesett, magába roskadt ugyanakkor velejéig romlott rendõrt. A végén dühödten és kétségbeesve magyarázza meg kojaknek a tettét és érzéseit. Itt, szánalomból kojak annyiba hagyja a dolgot, mert tudja, hogy ez az ember élete végéig fog szenvedni és soha nem fog tudni tükörbe nézni. Majd a legvégén az õrsön elmennek egymás mellett szó nélkül. Ott stallone visszanéz, mint aki akar mondani valamit, de nem teszi, mert szégyelli magát. És itt van vége.
Na, ott sly nagyon pazarul alakított. Ezek után, nekem senki se mondja, hogy nem tud játszani.
Wuss 2008 jan. 05. - 12:42:52 Előzmény kevinspéci
(20/129)
Ja, brad pittnek is nagyon megy ez a hang. Bár a Blöff címû filmben más hangja volt. Pont az a szinkronhang, amit nagyon gyûlölök, de ott a Blöffben nagyon passzolt brad pitt szerepéhez. Olyan tipikus halandzsáló, idegesítõ cigány hang. Nem tudom a színész nevét, de az biztos, hogy nagyon utálom a hangját. De a Blöffben jó volt.
k11zoltan 2008 jan. 02. - 12:25:39
(19/129)
Az egyik legnagyobb akciófilm. (persze a Die Hard-ok után)

Stallonénak pedig a Cliffhangerrel vetekvõ filmje.
kevinspéci 2008 jan. 02. - 09:41:30
(18/129)
Jah, Gesztesi is van pár filmjében. Nagyon tré. S Kálid Artúrt se felejtsük a Rákiból. Õ elmegy.

Selmeczi hangja nélkül én Brad Pintyet se na'on t'om elképzelni. :)
kevinspéci 2008 jan. 02. - 09:38:57
(17/129)
Igazad van. Bocsi. Valóban nem Cox, hanem Aniston hangja szokott lenni ez a csaj.
Wuss 2008 jan. 01. - 23:03:18 Előzmény kevinspéci
(16/129)
courtney coxot Kiss Erika szokta szinkronizálni.

Én már kismilliószor láttam ezt a filmet, de akár most is megnézném. stallonénak mindig jó szinkronhangot találnak. A legtöbbszõr Gáti Oszkár adja a hangját (ami egyik nagy kedvenc), de idõnként elõfordul Vass Gábor (aki szintén egyik nagy kedvenc:))is, mint a Bérgyilkosokban vagy a Judge Dreddben. Gesztesit is hallottam már, talán a Cobrában.
De banderast sem tudnám elképzelni Selmeczi Roland hangja nélkül, az már egyszer biztos.
zee944 2007 dec. 14. - 15:11:51
(15/129)
Ez a film egy gyöngyszem Stallone kései karrierjében. Nem mondom, hogy igazán "nagy" film, de ahhoz bõven elég jó, hogy a bukást ne érdemelje meg.

Banderas szerintem élete legjobb alakítását nyújtja itt. Sose volt rossz, de ilyen jól sosem láttam játszani. Stallone is megoldja a feladatát, de övé nem látványos szerep.
hardslow 2007 szept. 12. - 22:45:19
(14/129)
király film.... 5x már tuti láttam!
kevinspéci 2007 júl. 17. - 09:39:20
(13/129)
"Mint" elé (itt) nem kell vesszõ. :)

Ja, vannak még hasonló filmek.

Amúgy Moore szinkronhangja nagyon tragikus ebben a filmben. Ez Courtney Cox hangja szokott lenni, de neki jól áll, Moore-nak meg nagyon nem.
zszoltan 2007 júl. 16. - 21:32:37
(12/129)
Ó, hát ez a feltörekvõ motívum elég sok filmben megjelenik. Nekem most hirtelen a 'Mesterfogás' (Philippe Noiret és Christopher Lambert) jutott eszembe, mint tipikus példa.
Amúgy az a verebes mese engem úgy tûnik, nem fogott meg, mert egyikbõl sem emlékeztem rá. :)
Judge Dredd 2007 júl. 16. - 12:43:49
(11/129)
tegnap néztem az Rtl en, kemény volt gyerekek. Kemény volt. Banderas nem überelte Stallonet, színészi játékban sem. külön stílus a kettõ.
kevinspéci 2007 júl. 16. - 08:46:07
(10/129)
Elõször nem értettem, hogy Julianne Moore mér' ugyanazt a kis verebes mesét adja elõ, mint Hill a Nevem: Senki-ben, de aztán a nagy eszemmel rájöttem, hogy mindkét film ugyanarról szól: a feltörekvõ ifjú bûnözõnek hidegre kell tennie a kiszolgált öreg bûnözõt, hogy õ legyen a Numero Uno.
Na, mindegy, csak közöltem, milyen hatalmas felfedezésre jutottam. :)

Ja, és jó csaj Moore.