napraforgó 2014 febr. 03. - 10:21:55
(119/119)
Döbbenten vettem észre, hogy megváltozott a Heti Hetes idõpontja. Vasárnap délután csak úgy kapcsolgattam, amikor kb. 3/4 7-kor észrevettem, hogy a RTL II.-n megy. Mondjuk, jó lett volna, ha erre elõre felhívják a figyelmet.
Aztán 22 órakor a Való világ ment, ami baromira nem érdekel. Valamikor 1/2 11 tájt megint volt egy Heti hetes, de az nekem már túl késõn kezdõdött, elaludtam, és sajnos nem is vettem föl.

Nem lehetne ezeket a változásokat valahogy normálisan megoldani? Meg aztán a nézõt lehetne tisztelni annyira, hogy egy adott mûsort a meghirtdetett idõpontban kezdenek el, és nem fél órával késõbb. (vagy akár csak 5-10 perccel korábban/késõbb).
Nem nekünk csinálják ezeket a mûsorokat????
Sz Peter 2012 nov. 12. - 16:28:46
(118/119)
A "Heti Hetes"-ben mindig is akkor jöttek elõ a legnagyobb poénok, mikor nem politikáról volt szó!
-csengõzoli-- 2012 nov. 12. - 11:22:16
(117/119)
A tegnapi adást a reklámig bírtam, baromi unalmas volt.
Örülök,hogy legalább Hajós és Steve észrevette és megemlítette,hogy fél órája Orbánról beszélnek.
Persze most õk vannak hatalmon és ilyenkor tényleg õket kell kritizálni,de érezhetõ volt az izzadságszag.
Bármirõl esett is szó, az vagy szr volt szerintük, vagy jóó, DE... és jött valami blõdli.
Roppant unalmas.
Én a szerkesztõk helyében húznék egy határt,hogy mennyi legyen a politika.
Mondjuk az összes témakör max 25%-a.
Annyi minden van a világon,amirõl érdekelne intelligens, humoros emberek véleménye.
Egy idõ után szerintem borzasztó unalmas az állandó Orbánozás, ráadásul úgy,hogy a fele teljesen légbõl kapott hlyeség.
Félreértés ne essék, ha Gyurcsányoznának, arról is ezt mondanám.
Egyszerûen vasárnap este kicsit kikapcsolna az ember és legalább picit foglalkozna mással is,mint a vérhírekkel és a hlye politikusokkal.
Azt hiszem lassan én is beállok abba a sorba,akik szerint ez a mûsor kifújt.
dantonb 2012 máj. 20. - 10:40:55
(116/119)
No majd meglátjuk hogy hány háztartásba jut el a csatorna,mert lehet ám ügyeskedni .Pl az nyilvánvaló hogy vidéken nem lehet majd úgy fogni mint az RTL-t egy szobaantennával.Így avidékiek ,akik már így sem tudnak semmirõl ,még az ellenzéki humor információs forrásától is el lesznek zárva .
offtopic
fredi60 2012 máj. 20. - 10:28:43
(115/119)
"Mint az [origo] is megírta korábban, új csatornát indít Magyarországon az RTL-csoport. Az Index információi szerint október 1-jén rajtol az új tévé."
http://www.origo.hu/teve/20120425-delhusa-gjonnal-es-friderikusszal-indul-az-rtl-2.html
dantonb 2012 máj. 20. - 10:08:47
(114/119)
Hahaha a Port több mint száz csatornát tartalmazó listáján nincs rajt az RTL2 :)Na ez az igazi karantén
dantonb 2012 máj. 20. - 09:51:20
(113/119)
És az melyik szolgáltató melyik csomagjában fogható csatorna? Ez még rosszabb mintha abbahagynák ,mert igy totál indexre van téve és senki nem látja mégsem
fredi60 2012 máj. 20. - 09:43:46
(112/119)
"A show végéhez közeledve az RTL Klub levelét jutatták be Jáksóhoz, aki rögtön felolvasta a frissen kapott hírt a nézõknek: a csatorna úgy döntött, hogy 2012 októberétõl az RTL2-n ismét sugározni fogja a Heti Hetes adásait."
http://www.origo.hu/teve/20120520-marad-a-kepernyon-a-heti-hetes-de-csatornat-valt.html
Ezüstliliom 2012 máj. 14. - 13:00:26
(111/119)
Amúgy csak egy megjegyzés erejéig szerettem volna benézni ide.
Tegnap Jáksó megint mondott egy gusztustalan viccet holmi rövidlátó nõgyógyászokról, amire Hajós így reagált: "vannak dolgok, amik nem fognak hiányozni". Egyéb megnyilatkozásai mellett ezzel is egyetértettem. A Heti hetes a heti betevõ nevetésadagom volt, de speciel Jáksó primitív vicceit nem fogom visszasírni... Vagy egy idõ után már azt is???
offtopic
Ezüstliliom 2012 máj. 14. - 12:56:07
(110/119)
Hát Ti aztán nagyon ráértek!:/ Minek leamortizálni a billentyûzetet ilyen meddõ vita miatt? Macsó kakaskodás csak. Nevetséges.
10/10
DarkGirl 2012 máj. 14. - 10:09:32 10/10 Előzmény Proszt
(109/119)
Egyetértek!! :)
Én nagyon szeretem a mûsort. :)
Nálam 10/10
dantonb 2012 máj. 14. - 01:10:45
(108/119)
Na úgy tûnik az Orbán rezsimnek fáj hallani az igazat ,és sikerül megfojtania ezt a mûsort,a Klubrádió is folyamatban van,még az ATV-t kell kinyírni és mehet a totális néphülyítõ propaganda egyedül,és újra indulhat a Szabad Európa rádió.
Bezzeg a Fábry sokkal gyengébb produkciója az közpénzbõl virul és honorálva van politikai seggnyalása.Éljen a demokrácia--emléke--
offtopic
Proszt 2012 márc. 26. - 10:40:02
(107/119)
I lové you Heti hetes!
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 26. - 09:52:00
(106/119)
Túl bátortalanul fogalmazol. Inkább az egyetemes emberi kultúra legkiemelkedõbb alkotása. Ezt kell küldenünk a világûrbe, hogy a földönkívülieknek fogalmuk legyen az emberi kultúráról.
(De legalábbis a résztvevõket lõjük ki!)
offtopic
Proszt 2012 márc. 26. - 09:11:09
(105/119)
A Heti Hetes a legjobb, legmagasabb szintû, legszórakoztatóbb alkotás a magyar médiatörténetben.
offtopic
-csengõzoli-- 2011 nov. 22. - 00:32:36
(104/119)
Látod ez egy tipikus hozzászólás tõled,ami jól mutatja,hogy a betegre tényleg rá kell hagyni.
"amikor Ondok futott itten..."
Mert most nyilván nincs itt más néven...
"akkor talán még Hajós nem is volt amûsor tagja"
Mert nyilván te figyeled ki mikor regisztrál stb., és hát a "talán" elég gyengusz érv, de az elõzõ hozzászólásom erre is válasz.
Na,akkor én most rád is hagyom, megyek belehallgatok Fialába :)
Jó éjt.
dantonb 2011 nov. 22. - 00:09:22
(103/119)
erre mondják azt hogy ráé kell hagyni ,hogy ne izgassuk fel a beteget:)Nekem te nem vezettél le semmit,ez a rossz hírem van,és ahogy rémlik amikor még ondok futott itten akkor talán még Hajós nem is volt amûsor tagja.Úgyhogy nem hinném hogy foglalkozott volna Hajóssal.De eldönthetnéd hogy akkor dr faktor vagy ondok nem szerette hajóst vagy talán Havassal kevered Hajóst ,ahogy a nickekbe is lassan beleõrülsz.
offtopic
-csengõzoli-- 2011 nov. 22. - 00:01:53 Előzmény dantonb
(102/119)
Ja és arra,hogy Ondok saját magát dicséri nem emlékszel ugye?
Pedig nyiltan is megteszi, nem is ritkán.
Mikor meg egy másik nevével tette,azt is levezettem neked privátban,arra is emlékezhetnél.
Hajóst se szerette,bár valószínûleg annak egy oka volt,hogy én csíptem.
offtopic
-csengõzoli-- 2011 nov. 22. - 00:00:08 Előzmény dantonb
(101/119)
10 voltam,legyünk pontosak és a 8 éve hazudozó mszp-rõl mondtam,hogy ezeknél bárki jobb,nem Hornékról.
Az öszödi beszéddel meg épp az volt a problémám,hogy az volt az igazság.
De örülök,hogy egyáltalán idáig te is eljutottál végre, a "munkabeszéd"-tõl.
dantonb 2011 nov. 21. - 23:36:14
(100/119)
Pontosan emlékszem mindenre ,pont ezért tudom felmérni a különbséget pl az MSZp és a fidesz között.te viszont ,aki arendszerváltáskor állítólag 12 éves voltál te annyira a személyes tapsztalatidra alapozva szoktad mondogatni ,hogy az MSZPnél bárkik jobbak lehetnekOosztán láthatja ,aki nem vak ,hogy ajelenlegiekhez képest az MSZP annyival jobb volt mint az analfabétához képest a Nóbel díjas tudós.Nembeszélve az egypártrendszer tudatos kialakításáról.Egyre többen sírják vissza Fletot,Bajnai nemzetközi elismertségérõl nem is beszélve .Csak azok nem ,akik öszödi beszédeznek ,miközben Matolcsy és Orbán pofátlanul hazudik a szemükbe most pl az IMF ügy kapcsán is.Ezek nem tudják megbocsájtani hogy egyszer valaki megmondta az igazat ha szalonképtelenül és túlozva is ,merthiszen elvárják hogy Orbán módra hülyének nézzék õket .