Téma: Beugró

dis 2011 okt. 03. - 17:36:28 Előzmény convar
(1376/1456)
hm. tényleg! és még jók is. :)
könnycseppek 2011 okt. 03. - 11:50:43 Előzmény convar
(1375/1456)
Köszi:-)

Most a legutóbbiban nem volt igazán formában, de azért én drukkolok neki.;-)

(most már biztosan nem nyugszom addig, amíg el nem jutok egy felvételre...)
10/10
greghouse 2011 okt. 01. - 00:55:52 10/10 Előzmény convar
(1374/1456)
Ja, szerintem biztos, hogy az a "spontán" azért nem spontán. Úgy értem, én biztos nem bíznám az abszolút véletlenre, szerintem néha látszik is, tudják, mik lesznek a fordulatok. Azt elhiszem, hogy nincs elõre megírt szöveg, de majdnem biztos vagyok benne, hogy a témákat elõre tudják, és nagyjából átbeszélik. Ha én lennék a producer, ezt csinálnám. Persze ezt nem szabad senkinek az orrára kötni.
...Mindegy, ettõl még nagyon jó a mûsor, és végtelenül sajnálom, hogy nem nagyobb nézettségû csatornán megy.

A Novák Péterrel semmi különös bajom nincs. Nem szeretem. A spenótot sem szeretem és a paradicsomlevest sem. Ne kérdezd, miért, nem tudom. Novák nekem mesterkélt, erõltetett néha, de ettõl még jó a mûsor, ezt csak nagyon mellesleg jegyeztem meg. A Debreczeny viszont egyre jobb, már egyenrangúan jó a Rudolf Petivel.
10/10
3a 2011 szept. 30. - 21:21:50 10/10
(1373/1456)
Ez a Laura semmiben sem éri fel Liát. A régi négyes sokkal jobb volt. Sajnálom, hogy változtattak.
10/10
djoci 2011 szept. 30. - 18:25:25 10/10 Előzmény convar
(1372/1456)
Szia!

Az általad leírtakkal teljesen egyetértek, és szerintem Laura idõvel ledolgozza a 3-4 éves lemaradását :) Én is több leállásra számítottam, de azért volt rá néhány évadjuk, hogy kitapasztalják a dolgokat. Kedves dolognak tartottam, hogy a felvétel elõtt Novák Péter kijött a színpadra és elmagyarázta, hogy nagyjából mire lehet számítani (milyen hosszú lesz, várható leállások, ötlethiány, Végítélet, stb.) Mi kb. a 6-7. sorban lehettünk, a jobb oldali nézõtéri kamera mögött 1 sorral. Egyébként hátrábbról is tényleg jól lehet látni (már ha nem ül az ember elé egy óriás).

Aznap nekem a Váltóláz és a Libikóka tetszett a legjobban, de nagyon nehéz egyetlen "legjobb" játékot kiemelni. A Zsebszöveg szinte mindig tökéletes. Azt is díjaztam, hogy volt új játék (Beolvasó) és hogy a Stoptrükköt és az 1-2-3-4-et is megvariálták. Érzésem szerint Gyõzõ sokkal jobban teljesített, mint ahogy az a TV-be kerülõ anyagból legtöbbször látszik. Nélküle szerintem még mindig a Visszajátszás szövegeit próbálnák :) A másik pedig az, hogy szerintem Debreczeny Csaba sokszor legalább annyira erõs vezéregyéniség tud lenni, mint Rudi, csak egy fokkal még nála is abszurdabban (nekem állandóan John Cleese jut róla eszembe, fõleg amikor felhúzza magát). Az talán elõfordulhat, hogy a tréningeken elõjön pár alapszituáció, amit az adásra picit átírnak... talán attól is megy idõnként gördülékenyebben, mint várná az ember.

Az elõadás után mindenki szedelõzködött és hazaindult, mi is így tettünk. Szerintem nem volt autogramosztás (de ha más is ott volt, akkor javítson ki, ha tévedek), mert már elég késõ volt és biztos a színészek is legszívesebben hazamentek volna. Az ár-érték arány pedig elég jó, mert 3900 Ft ért kaptunk kb. 200 percnyi szórakozást.
10/10
convar 2011 szept. 30. - 04:16:44 10/10
(1371/1456)
No, akkor a szept. 19.-ei elõadásról, amelyen ott voltam:

Mindenekelõtt érdekes volt, hogy ott és akkor láttam elõször a 8. évadot, mivel se pénteken, se szombaton nem néztem meg tv-ben az elsõ részt, és a jutubra se tették fel vasárnap estig (csak szerdán én :) ).

A színpad kisebb mint amekkorának a tvben látszik, a nézõtér viszont nagyobb. A díszlettel továbbra se vagyok összebarátkozva, továbbra is túl harsánynak találom. (Jó közelrõl vehettem szemügyre, mivel az elsõ sorban ültünk.)

Magáról az elõadásról: a köv. szó jut róla eszembe elõször: PROFIZMUS. Ez vonatkozik a színészek teljesítményére és a felvételek menetének gördülékenységére is. Nagyon összeszokott kis társulat ez, azt hittem több lesz a leállás, amikor a rendezõ vagy az operatõr beszól hogy nem jó, kezdjük újra, stb. Igazából szinte csak akkor volt ilyen ha Novák elrontotta a szöveget, vagy ha lecsúszott a mikroport, vagy ha vmelyikõjük sminkjén igazítani kellett. Ebbõl volt a legtöbb, mivel aznap pont besz.rt a légkondi és így dögmeleg volt a színházban. Szakadt rólunk a víz, és így persze a színészekrõl is.

A másik ami még ennél is jobban meglepett azok maguk a színészek. Ezek tényleg zsenik. Jóformán minden jelenet végigment, méghozzá olyan színvonalon ahogy a tvben látjuk összevágva. Azért ezt tényleg nem gondoltam volna, arra számítottam hogy azért néha csak "besülnek", megy ilyenek, de nem! :)

Egyedül Laurával fordult elõ egy párszor hogy már majdnem "bajban volt" (Kállóy és a Lia aznap nem volt), de ilyenkor Rudi nagyon rendes módon mindig kihúzta a sz.rból egy-egy belökött poénnal. Szal õ, mármint Ruttkay Laura kicsit azért kilógott a sorból, mondhatni õ volt a leggyengébb láncszem. Dehát õ a legújabb tag, nyilván nem 1xû elnyerni a közönség bizalmát. És amíg ez nincs meg (márpedig nincs meg, mert pl. azt is megfigyeltem hogy õ az egyedüli aki egy külön tapsot sem kapott), ezek szerint ez meg is fog látszódni a teljesítményén.

Ja, am nagyon tetszett, nagyon élveztem az egészet :) Azt hiszem erre mondják azt hogy egy életre szóló élmény.


Djoci! Ha jól tudom te is voltál. Ti menyire siettetek a végén? Az elõadás végén volt még vmi miután elkezdett oszolni a tömeg? Visszajöttek még a színészek pl. autogramot osztani, ilyesmi?
10/10
convar 2011 szept. 30. - 03:46:38 10/10 Előzmény könnycseppek
(1370/1456)
Itt egy másik Laura interjú is:
http://www.femina.hu/sztar/hirek/ruttkay_laura_beugro_plusz?utm_medium=rss&utm_source=femina-default

Itt meg a kimaradt jeleneteket gyûjtögetik, itt van olyan is amelyik még a honlapon sincs fent:
http://www.pixter.hu/kereses?t=Beugr%C3%B3+plusz&searchtype=full
10/10
convar 2011 szept. 30. - 03:43:24 10/10 Előzmény greghouse
(1369/1456)
"Nem vagyok benne biztos,hogy nincs benne elõre megbeszélt dolog, jelenet, sõt biztos vagyok benne, hogy van (senki nem ellenõrzi a cetliket, nagyon jók a szinészek, eljátszák, hogy most olvassák elõször, stb.)"

Ez nekem is megfordult már a fejemben, de engem sem zavar :)


"A Novák Pétert nem szeretem, de az már az én bajom."

Mi a bajod vele? Csak kérdem ;)
könnycseppek 2011 szept. 23. - 23:55:22
(1368/1456)
http://www.origo.hu/teve/20110923-ruttkay-laura-maximalisan-lesziv-egy-beugrofelvetel-1.html

Kíváncsi vagyok rá; jó volt a "válogatáson", örültem, hogy õ lett a hatodik.:-)
10/10
greghouse 2011 szept. 23. - 22:34:04 10/10
(1367/1456)
Szerintem ma magyar tévében ennél jobb mûsort nem gyártanak. (Persze biztos van aki a magamutogató prostik bájgúnárok és börtöntöltelékek valóságsóit nézi, szegény, dehát õ nem tud olvasni úgy sem). Nem vagyok benne biztos,hogy nincs benne elõre megbeszélt dolog, jelenet, sõt biztos vagyok benne, hogy van (senki nem ellenõrzi a cetliket, nagyon jók a szinészek, eljátszák, hogy most olvassák elõször, stb.)
DE NEM IS ÉRDEKEL. Velem elhitetik hogy improvizálnak, nagyrészt az is, nagyon szórakoztató, humoros, szellemes, Rudolf Peti zseni volt mikor kitalálta, és játékban is nagyon jó, Debreczeni Csabára nagyon jól rátaláltak, mindenki jó, végig röhögöm.
A Novák Pétert nem szeretem, de az már az én bajom.
Mondjon valaki még egy ilyen jó, itthoni gyártású, mai, szórakoztató tv mûsort (ja...a Parlamenti közvetítés...az is röhejes, igaz...:-))
10/10
convar 2011 szept. 21. - 17:48:52 10/10
(1366/1456)
Felraktam a múlt pénteki, elsõ adást. Ha Isten is úgy akarja, akkor fel fogom tenni majd a többit is.

http://www.youtube.com/watch?v=SM6N9dWVS8Q
10/10
convar 2011 szept. 17. - 19:50:56 10/10 Előzmény djoci
(1365/1456)
Hát akkor neked is jó szórakozást ;)

Egytõl "félek", az pedig a díszlet. Sztem okádék, ennél még a kórházfehér is sokkal, de sokkal jobb volt.
dis 2011 szept. 17. - 15:30:28
(1364/1456)
Hm. Lehet csak fáradt voltam és azért nem rémlik, de mi volt a tegnapi rész témája? Amúgy ja, ebben a mûsorban tényleg nem lehet csalódni. Ha véletlenül "elrontják", akkor azért jó, ha véletlenül jót mondanak, akkor azért, ha pedig szándékosan jót, akkor azért. :)
10/10
andesz89 2011 szept. 17. - 09:49:32 10/10
(1363/1456)
ennél a mûsornál szerencsére a színvonal sosem esik.a tegnapi is nagyon szórakoztató volt :)
10/10
pöttömjuliska 2011 szept. 16. - 19:38:31 10/10
(1362/1456)
Juhéééé. Legjobbak. De Rudi a kedvenc.
10/10
Fountain 2011 szept. 16. - 19:10:54 10/10
(1361/1456)
Imádom, imádom! Soha ne vegyék le a mûsorról!
10/10
astragcc 2011 szept. 14. - 19:36:19 10/10
(1360/1456)
Végre kezdõõõõdik!!! De vártam már!!!.... :D:D:D
10/10
djoci 2011 szept. 10. - 22:17:24 10/10 Előzmény convar
(1359/1456)
Nocsak :) Egy barátommal én is aznap teszem tiszteletemet az elõadáson.
10/10
convar 2011 szept. 08. - 23:40:34 10/10
(1358/1456)
Ma fixálódott le: szept. 19én megyek a Beugróra! :))) Majd mesélek!

:))))))))))))))))))))))
10/10
convar 2011 szept. 01. - 02:34:37 10/10 Előzmény djoci
(1357/1456)
"Ti mit vártok a tematikus adásoktól? Szerintem érdekes ötlet, bár nem tudom, hogy egyetlen témából mit lehet egy óra alatt kihozni. Szerintem hiányozni fog a változatosság, hogy egymástól teljesen elütõ jeleneteket csinálnak. De hát õk tudják."

Meglátjuk ;) Lehet hogy nem gyõzzük majd méltatni az eredményt :)


"Szerintem az elsõ 1-2 évben pont az volt a Beugró erõssége, hogy egy viszonylag fix arculattal rendelkezett, amit az új nézõknek könnyebb volt megszokniuk, most meg minden évadban megcsavarják az egészet (hatodik tag, második díszlet egy év alatt, új struktúra). Szerintem nem kéne ennyire túlbonyolítani a mûsort. Aki szereti, az nem csak a díszlet miatt nézi, akinek meg nem tetszik, azt valószínûleg a külsõségek sem izgatják."

Ezt is õk tudják. Talán látták a 6. évad tájékán hogy esik a nézettség és ezekkel próbálnak új rajongókat szerezni. Nyilván ez részben sikerül(t) is, bár az is igaz, hogy olyanok is vannak akik meg pont ezek miatt fordítottak hátat a mûsornak. Ugye az arány a nem mind1, de ezt megint csak õk látják.