full moon 2011 jún. 25. - 20:25:11
(35/55)
Megelõztél!

Én is kiszúrtam George Lucas-t, a vidámparkban pont elé ugrik be E.M. a kis óriás kerék féleségbe!
Nem is vágtam régen,amikor utoljára láttam!
...de most nagy volt a meglepetés!:)
Attrax 2011 jún. 25. - 20:18:33
(34/55)
Egy jó kis klasszikus ahol még E.M tudott játszani.És még George Lucas is feltûnik benne ha ha.
greghouse 2011 jún. 25. - 20:05:04
(33/55)
Már megint egy kilúgozott szinkron (nyilván a fél nyolcas kezdhetõség miatt) ahol E.M. olyan "csúnyákat" mond mint "a francba". Én még emlékszem a moziváltozatra, ahol lazán a f*om kapjátok be b*meg volt mindenütt nála.

Én nem a trágárságot hiányolom általában, hanem azt, hogy itt ennek funkciója van, nagyon éles ellentétet fest a kifinomult szoláriumozott beverly hillsi szines szagos pünkösdi zsaruk, és a kõkemény ipari városból, a bûnözés és az erõszak egyik melegágyából jött fekete zsaru közt.

Másrészt, most leveleztem egyik fórumtársunkkal, és vele egyetértve mondom, hogy a magyar nyelv mennyivel szinesebb. Hogy mennyire leértékelõdik az amerikaiban az I love you, mert az anyuka azzal köszön el a gyerekétõl is, a szerelmétõl is, stb. És ha mindenki állandóan ezt mondja, már észre sem veszed. És ha mindenki állandóan vigyorog mint a tejbetök, az olyan, mintha senki nem tenné, mert nem tudod, nem döf e kést beléd fél perc múlva.

Még jó, hogy Dörner megmaradt. (Talán csak mert a szinkron nem Gyurcsány-Bajnai érában készült, akkoriban valahogy nem volt munkája, vajon miért is....) De ez már OFF volt, bocs.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 25. - 18:12:57 10/10
(32/55)
Állítólag lesz, de hogy mikor, az még mindig rejtély. '08-ban azt írták, hogy a film várhatóan '10-ben kerülne a mozikba. Azzal már egy évet késtek is.

De van egy cikk, szintén '08-ból, miszerint errõl szólna a 4. rész:

A negyedik film címe Beverly Hills-i zsaru 2009 lesz, és a történet szerint Billy Rosewoodot meggyilkolják, Axel Foley ezért nyomozni kezd.
A Beverly Hills-i zsaru IV-ben Axel Foley az egykori társa, Billy Rosewood meggyilkolása miatt szimatol. A Latino Review megkaparintotta az akciófranchise következõ részének történetét. A film várhatóan úgy indul, hogy Judge Reinhold karakterét, vagyis Rosewoodot a Los Angeles-i Rendõrkapitányság huszadik emeletén meggyilkolják (egész pontosan lelökik onnan).
A jelentés szerint pusztán öngyilkosságról van szó, Axel azonban Beverly Hillsbe utazik, hogy bebizonyítsa a kaliforniai hekusok tévedését. Az ügy apropóján Axel ideiglenesen társat kap, a zöldfülû Goodwin személyében.
janoma 2011 jún. 25. - 17:28:23
(31/55)
Lesz 4. rész?
Neten lehet olvasni h kiszivárgott a 4.rész forgatókönyve, de annyi film folytatásáról írnak és mégsincs...
Mi az igazság?Lesz 4.rész és mikor?
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 25. - 13:35:17 10/10
(30/55)
Szerintem is, jól és hûen megcsinálták az akkor még befejezésnek hitt részt, nekem nem volt csalódás semmi képpen sem. Csak jó lenne, ha az eredeti szinkronnal adnák, bár úgy sem...
9/10
Spooner 2009 okt. 14. - 00:10:02 9/10
(29/55)
Szerintem ez a rész is teljesen rendben van.. kiváncsi vagyok milyen lesz majd a negyedik rész.. remélhetõleg Eddie-vel forgatják le!!
fhgy 2009 aug. 16. - 19:10:36
(28/55)
A "kevesebb néha több" alapon lehet nem lett volna nagy tragédia, ha ez a 3. rész el sem készül.... :S
2/10
deadscott 2009 aug. 16. - 18:12:32 2/10
(27/55)
ez a film saját maga paródiája :(
az elsõ 2 részt imádom, de ez valami egetverõen sz*r
Murphy itt kezdett el színészbõl ripaccsá alakulni. kár érre. sokáig kedvenc színészem volt :(
2/10
fhgy 2009 aug. 16. - 15:06:49
(26/55)
Sztem messze elmarad az elsõ két résztõl...
fcbpetya 2009 aug. 15. - 07:18:06
(25/55)
John Saxon kimaradt a szereplõlistából vagy a port szerint nincs is a filmben
3/10
F_E_B 2009 jan. 21. - 09:12:15 3/10
(24/55)
Az elsõ részben Axel bemegy egy méregdrága szállodába, s addig szövegel a rasszista megkülömböztetésrõl, míg kap egy lakosztályt.
A második részben egy felújítás alatt lévõ házról zavarja el a munkásokat, elhitetve velük, hogy hibás tervek alapján dolgoznak.
A harmadik részben megszál egy olcsó motelben...

Az elsõ részben Axel elõad egy történetet a members only étteremben, hogy bejuthasson a "fõgonoszhoz".
A második részben a vitaminos csomagról állítja a lövészklubban, hogy robbanószer.
A harmadikban mikor látja, hogy nem engedik be a vidámparkba, megveszi a 35 $-os belépõjegyet.

Úgy tûnik, a forgatókönyv írónak elég gyér volt a fantáziája.

Méééltetlan az elõzõ két részhez.

Amúgy az eredti szöveg bõvelkedik az f betûs szavakban.
Az újraszinkronizálást szúrhatták el.
10/10
Isti08 2008 aug. 05. - 23:45:30 10/10
(23/55)
Azt nem értem hogy tudott rájönni hogy az ügynök is benne van a dologban
7/10
ver_krisz 2008 júl. 30. - 17:15:26 7/10
(22/55)
Axel elhagyta a pisztolyát mikor elõször rátámadtak a biztonsági õrök a vidámparki alagútban. Ott figyelt a verekedés alatt a hátuk mögött a pisztolya, majd futott egy kicsit, és a pisztoly hopp! már megint a kezében volt. :D

Aztán a végén az ünnepségen Dave bácsinak már kutya baja sem volt, vidáman mondta a beszédét és egy karcolás sem volt rajta. Pedig elõzõ nap lõtték le, és életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.
Ha azt mondjuk, hogy a felépülése után rendezték meg az ünnepséget, akkor meg a hiba ott van, hogy Axelék még mindig tolókocsiban ültek, és még a fején is ott volt a ragtapasz. Hehe

Vagy õk gyógyultak iszonyatosan lassan,
vagy Dave bácsi a csodagyógyuló manus,
vagy a forgatókönyvíró figyelmetlen volt. :D
zee944 2008 júl. 30. - 10:54:42
(21/55)
Tegnap véletlenül belenéztem. Úgy emlékeztem, ez egy jó film. Viszontláttam a vidámparkos óriáskerekes jelenetet, irtó primitív. Egyrészt hihetetlen maga a szituáció, másrészt nevetséges a megvalósítás. Eddie Murhpy-t még a magasba sem vitték fel, nemhogy akárcsak egy kis ugrást is maga csinált volna, csak egész közeliken mutatják. Amikor ugrik (a dublõr), olyankor sosem mozdul az óriáskerék. Fél kézzel tartja magát a láncon, ráadásul behajlított karral, aztán még a nyakába mászik még két kisgyerek, de ügyesen leereszkedik velük. Elõtte a mászókázásnál is kimaradnak részek a mozgásból (pocsék vágómunka), pl. hogy is mászott fel lehetetlen helyzetbõl a fülke tetejére, satöbbi. Meg az a szerencsétlenkedés a karokkal odalent, szikrázó kezelõpanel, elszabaduló fogaskerekek, meg mittudomén. Blöeh.
kisTigriS88 2008 júl. 30. - 00:41:53
(20/55)
*ehhez hasonló kaliberû
kisTigriS88 2008 júl. 30. - 00:40:46
(19/55)
ááá ezek az új szinkronok.mintha egy oviban vették volna fel...Ejnye Bélácska nem mondjuk hogy p*na...a lányoknak krumplija van.....jessszus...remélem a négy megint folyni fog az anyázástól ahogy a régi jó filmek.Lehet nem szép dolog csúnyán beszélni de egy ilyen vagy ehhez kaliberû akció filmnek(megspékelve humorral) muszály az a bizonyos b+ különben mehet a minimaxra.sülyesztõ, sztem dobják ki a szinkront inkább oda adom a dvd-t és játszák arról :D
MartinDuke 2008 júl. 29. - 23:14:40
(18/55)
Na...azaz:D. Jólvan. Késõ van:D.
Bigpapa 2008 júl. 29. - 23:13:39
(17/55)
Ill, aki be akar szállni :)
Bigpapa 2008 júl. 29. - 23:12:14
(16/55)
George Lucas volt az, aki beszállt az óriáskerékbe :)